Ben Aldırma Fiyatı

Ameliyatsız ben aldırma fiyatları ?

Ben tedavisinde bir çok teknoljik tedavi çeşidi vardır ve kullanılan teknolojiye ve yönteme göre tedavi süreci ve buna bağlı olarak ben tedavi ücreti çok değişmektedir.Koterle tedavi tek seansta tamamlanırken lazerle tedavi 2-5 seans sürebilmektedir bunun yanında eski tedavi yöntemi ameliyatla beni almakta mümkündür.Benin yapısı ve sayısı benin hangi teknolojiyle tedavi edileceği tedavi ücretini belirleyen en önemli faktördür.
Buharlaştırma ile ben aldırma ;Koyu renkli veya cilt renginde olan kabarık benlerin tedavisini bu yöntemle yapılır.Tek ben tedavi ücreti 300 TL dir  ve ben sayısı arttıkça her ben için 100 TL eklenir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir.Tedavi tek seansta tamamlanır %5 hastada gerekebilen rötuş amaçlı 2.seans ek ücret alınmaz.

Lazerle ben aldırma;Koyu renkli ciltten kabarık olmayan benlerin tedavisini lazerle yapıyoruz.Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir tek ben tedavisi için 100 TL ve ben sayısı arttıkça her ben tedavisi için 50 TL ücret alınır.SGK(Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler)  mensubu hastalara %50 indirim uygulanır.Tedavi 2-5 seans sürebilir ücret her seansta alınır.4.seansta beklenen sonuç alınamamışsa sonraki seanslardan ücret alınmaz.

Not:Kabarık olmayan benlerin çapı 2 MM olabildiği gibi 5-10 CM de olabilmektedir.Lazer tedavisi uygulanacak benin çapı 1 cm den daha genişse ücret  muayene ile kesinleştirilir.

Radyo frekansla ben aldırma;Ciltten kabarık olmayan yada çok az kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz.Toplam ücret ben sayısına göre değişir.Tek ben tedavisi 300 TL eklenen her ben tedavisi 100 TL dir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silalı Kuvvetler)  mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir.Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmaz.

1 cm den büyük benlerde bu fiyatlar % 30 ile % 50 arasında değişmektedir, bir kolu yada yüzün önemli kısmını kaplayan çok daha büyük benler muayene sonucu ücretlendirilir.

 

 Ben Tedavi Merkezi

Fiyatı etkileyen bir çok faktör vardır. Ben aldırma ücretleri şunlara göre değişir.

Ben sayısı, benlerin büyüklüğü, ciltten kabarık olup olmaması, benin rengi, hastanın resmi belgesinin olup olmaması ve gidilen kliniğin fiyatını belirleyen etkenler.

Ortalama fiyatlara geçmeden bunların fiyata nasıl yansıdığından söz etmeliyiz.

Ameliyatla ben aldırma ücreti;Daha çok döner sermayeli kurumlar ve teknoloji olmayan muayenehane tarzı yerlerde uygulanır,ameliyat kelimesi geçtiği için daha yüksek rakamlar istenebilir.Bir başka önemli sebepte ben tedavisi yapan klinik veya doktorun fiyat politikasıdır,aynı işi yapan bir doktor 250 TL alırken bir başkası 1500 TL alabilir.

Hastanın resmi belgesi;SGK ile anlaşmalı kurumlar çok daha düşük fiyatlara tedavi yapmaktadır.

Ben sayısı,rengi ve büyüklüğü tedavi süresini ve kullanılacak teknolojiyi belirlediği için fiyat değişmektedir.

Ben Tedavisi Kaynak
Merak ettiğiniz konularda geniş kapsamlı bilgileri aktardığımız ben tedavisi kaynak sitemiz için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Aynı sitede çok sayıda öncesi sonrası fotoğrafları görebilirsiniz.
http://www.bentedavisi.com

   Paylaş
 • emine

  Ben 14 yaşındayım yüzümde rahatsız olduğum benlerim var plastik cerrahiye gittim 18 yaşından küçük olmaz dedi ben urfadayım önereceğiniz bir yer varmı
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir.yok

 • SERA

  Merhaba … Ben 13 yaşındayım çok fazla benim var hepsini değil de rahatsız olduklarımı aldırmak istiyorum … İzmir de şubeniz varmı ? yada önericeğiniz başka bir doktor . şehir dışına çıkamam da …
  Op.Dr.Altan KARAN
  izmirde şubemiz var.iletişimbilgilerimiz:Medical Art İzmir (Alsancak)
  Atatürk Caddesi No:384/10 Alsancak – İZMİR
  Telefon: 0232 421 11 11 – 0232 421 11 16-0542 295 52 54 kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirip istediğiniz benlerin tedavisini yapabiliriz

 • Gizem

  Hocam benim gözümün üstünde ben var ama kabarık degil gözümün üsttündeki ben alınabilirmi saygılar
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  alınabilir

 • Derya

  Hocam benim kızım 13 yaşında göbeğinde ve sol kolunun üzerinde beni var ve kızım benlerinden çok şikayetçi ama aldırmak çok pahalı … en fazla ne kadar indirim yapıyosunuz ? bu arada benleri çok koyu renkli kanser riski fazla mı ? :) :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benlerin iyi yada kötü huylu olduğu muayene ile değerlendilibilir.ücretlerimiz sabittir.herhangi bir indirim sözkonusu değil.eğer sgklı iseniz belirlenen fiatın yarısını ödersiniz

 • mesut

  merhaba hocam kolumda dirseğimin yukarısında yaklaşik 5 cm uzunlugunda 3 cm genisliginde yuvarlak siyah kıllı ben var acaba aldirmak iyi olurmu kansere çevirir endişesindeyim bilgilendirirseniz sevinirim
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  aldırırsanız iyi olur.çünkü koyu renkl olan bu doku güneş ışınlarından daha fazla etkilenir

 • Martin Luther

  Hocam Yeşilkartı olanlar da indirimli tedavi görebiliyor dimi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet

 • elif

  7 yaşındaki kızımın yanağında toplu iğneden başından biraz büyük kahverengi kabarık olmayan ben var çok küçüktü kızım büyüdükçe oda büyüyor.hangi yaşta aldırmalıyız .
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir.büyümeden yapılırsa iz kalma ihtimaali azalır

 • nazlı

  Hocam ben 16 yaşındayım. Dudağımın üst kısmında et beni var. Bu aylarda aldırsam daha fazla iz kalmaz değil mi. Bi de yüzümde sivilceler var. Bir yandan da sivilce tedavisi görüyorum. Beni aldırdığım zaman kullandığım sivilce ilaçları ben aldırdığım bölgeye zarar verir mi?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  lokal uygulanan ürün kullanmıyorsanız sorun olmaz.

 • BİLİNMEYEN.

  Hocam çok küçük iki kahverengi lekem var bunu kaç fiyata alırlar yazmıyorda internette yardımcı olabilir misiniz?
  Op.Dr.Altan KARAN
  http://www.medicalart.com.tr/tedavi-ucretleri.html
  ücretler için bu sayfaya bakabilirsiniz

 • Coşkun

  Merhaba hocam ben aldıracağım benim sorum şöyle yanağımda bir kaçtane deri seviyesinde ben var en büyüğü yaklasık olarak 0,5 mm olması lazım.2 tane var ne kadar acaba fiyatı.Ben tek ben tedavisi için aklımda bulunan fiyat 50 yada 70 lira.Burdan cevap verirseniz ne kadar fiyat olduguna dair ve hangi yöntemle alinacak söylersiniz sevinirm en kısa zamanda gelip tedavi olabilirim cevabınıza göre iyi günler hocam :)

  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  http://www.medicalart.com.tr/tedavi-ucretleri.html ücretlere b sayfadan bakabilirsiniz

Yorum Yaz

çomak

Giriş
Copyright © 2015 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075