Ben Aldırma Fiyatı

Ameliyatsız ben aldırma fiyatları ?

Ben tedavisinde bir çok teknoljik tedavi çeşidi vardır ve kullanılan teknolojiye ve yönteme göre tedavi süreci ve buna bağlı olarak ben tedavi ücreti çok değişmektedir.Koterle tedavi tek seansta tamamlanırken lazerle tedavi 2-5 seans sürebilmektedir bunun yanında eski tedavi yöntemi ameliyatla beni almakta mümkündür.Benin yapısı ve sayısı benin hangi teknolojiyle tedavi edileceği tedavi ücretini belirleyen en önemli faktördür.
Buharlaştırma ile ben aldırma ;Koyu renkli veya cilt renginde olan kabarık benlerin tedavisini bu yöntemle yapılır.Tek ben tedavi ücreti 300 TL dir  ve ben sayısı arttıkça her ben için 100 TL eklenir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir.Tedavi tek seansta tamamlanır %5 hastada gerekebilen rötuş amaçlı 2.seans ek ücret alınmaz.

Lazerle ben aldırma;Koyu renkli ciltten kabarık olmayan benlerin tedavisini lazerle yapıyoruz.Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir tek ben tedavisi için 100 TL ve ben sayısı arttıkça her ben tedavisi için 50 TL ücret alınır.SGK(Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler)  mensubu hastalara %50 indirim uygulanır.Tedavi 2-5 seans sürebilir ücret her seansta alınır.4.seansta beklenen sonuç alınamamışsa sonraki seanslardan ücret alınmaz.

Not:Kabarık olmayan benlerin çapı 2 MM olabildiği gibi 5-10 CM de olabilmektedir.Lazer tedavisi uygulanacak benin çapı 1 cm den daha genişse ücret  muayene ile kesinleştirilir.

Radyo frekansla ben aldırma;Ciltten kabarık olmayan yada çok az kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz.Toplam ücret ben sayısına göre değişir.Tek ben tedavisi 300 TL eklenen her ben tedavisi 100 TL dir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silalı Kuvvetler)  mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir.Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmaz.

1 cm den büyük benlerde bu fiyatlar % 30 ile % 50 arasında değişmektedir, bir kolu yada yüzün önemli kısmını kaplayan çok daha büyük benler muayene sonucu ücretlendirilir.

 

 Ben Tedavi Merkezi

Fiyatı etkileyen bir çok faktör vardır. Ben aldırma ücretleri şunlara göre değişir.

Ben sayısı, benlerin büyüklüğü, ciltten kabarık olup olmaması, benin rengi, hastanın resmi belgesinin olup olmaması ve gidilen kliniğin fiyatını belirleyen etkenler.

Ortalama fiyatlara geçmeden bunların fiyata nasıl yansıdığından söz etmeliyiz.

Ameliyatla ben aldırma ücreti;Daha çok döner sermayeli kurumlar ve teknoloji olmayan muayenehane tarzı yerlerde uygulanır,ameliyat kelimesi geçtiği için daha yüksek rakamlar istenebilir.Bir başka önemli sebepte ben tedavisi yapan klinik veya doktorun fiyat politikasıdır,aynı işi yapan bir doktor 250 TL alırken bir başkası 1500 TL alabilir.

Hastanın resmi belgesi;SGK ile anlaşmalı kurumlar çok daha düşük fiyatlara tedavi yapmaktadır.

Ben sayısı,rengi ve büyüklüğü tedavi süresini ve kullanılacak teknolojiyi belirlediği için fiyat değişmektedir.

Ben Tedavisi Kaynak
Merak ettiğiniz konularda geniş kapsamlı bilgileri aktardığımız ben tedavisi kaynak sitemiz için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Aynı sitede çok sayıda öncesi sonrası fotoğrafları görebilirsiniz.
http://www.bentedavisi.com

 • elif diyor ki:

  Mrb.benim bi gozumun altnda we ustnd koyu bi ben war bunu sldrmek istyrm ltfn yardmc olun.gercekten tozlu ortamda calstgm icnd cok kasinyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavisi yapıyoruz.ameliyatsız yöntemelerle.gelirseniz uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 • Ziya diyor ki:

  Benimi aldırmak istemiyorum, sadece rengini açmak mümkün mü?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygunsa açabiliriz

 • ilke diyor ki:

  İyi Akşamlar hocam, benimde burun kısmımında yakın yerde dogustan olan bir et benim var ., Öncesinde küçük bir bende şimdi biraz daha büyük 1cm belli öncesinde hiç rahatsızlık vermiyordu.. Halende öyle ama ben bunu aldırmak istiyorum.. öncesinde randevu alıp gelmek mi gerekiyor.. ya da geldigimiz vakit o operasyonu akabinde yapılabiliyor mu bilgilendirir iseniz sevinirim
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  muayeneden hemen sonra tedavi edebiliri

 • denız diyor ki:

  yha benım tam burnumun ustunde ben ver ama kabarık değilsiyah nokta gıbı boyu orta boy acaba ne kadara alınır
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  200 tl

 • kaan diyor ki:

  En 4-5 küçük ben kaça alınır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 • fatih diyor ki:

  Hocam ben 14 yaşındayım.Vicudumda ve yuzumde siyah ben çok var ama kabarık değil bu yaşta aldırabilirmiyim.
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir

 • yusuf diyor ki:

  Yüzde bulunan benler alınırsa iz kalır mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alınacak yönteme bağlı olarak değişir lazer ve buharlaştırmada belirsiz bir iz kalabilir, diğerlerinde abartılı iz kalır

 • ebru diyor ki:

  tedavi yaptırdıktan sonra tekrar ben çıkarsa 2. seansta yıne mı ucret oduyoruz
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  tedavi ettiğimiz ben tekrar çıkmaz, küçük rötuş gerekebilir onda da ücret alınmaz

 • Emrah diyor ki:

  Merhaba hocam Adana da şubeniz açıldı mı?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  Adanada şube açma planımız yok

 • ayse diyor ki:

  Benler ne zaman aldirilmaz bunun bi mevsimi varmı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  her zaman alınabilir

Yorum Yaz

kişi

Giriş
Copyright © 2015 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075