Ben Tedavisi Videosu

Ben problemi ilk başlarda sorun teşkil etmesede ilerleyen süreçte kanserleşme ve büyüme riski bulunmaktadır. Ben tedavi merkezimiz tarafından hazırlanan tedavi görüntüleri farklı tedavi çeşitleri ile sizlere burada aktarılacaktır.

Lazerle Ben Tedavi

Radyo Frekansla Ben tedavi

   Paylaş
 • selver

  hocam yüzümde kabarık olmayan benler var çok büyük değiller. mersinde yaşıyorum ancak güvenebileceğim bir tedavi merkezi bulamadım. en yakın yer olarak Adana da önerebileceğiniz bir doktor var mı? lazerle ben tedavisinde çukurluk olur mu? iyileşme sürecinde oluşan kızarıklık üzerine makyaj kullanımı zararlı mı ?,
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Adana da ben tedavisiyle uğraşan klinik varmı bilmiyorum araştırmalısınız, Ankara şubemize gelebilirsiniz.

 • Ayşegül

  Merhaba
  Hocam benim 4 yaşında kızım var ve şu anda vücudu ve yüzü olmak üzere her yerinde oldukça fazla beni var. Her gün yenileri ekleniyor. 4 yaşında bir çocukta bu kadar çok benin olması normalmi ve tedavisi varmı? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim:
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  genetik bir sorun olabilir mauyeneye götürün

 • Can

  Benim yüzümde birkaç doğum ben var.Bunları aldırmak istiyorum.O yüzden Ankara’dayım.Siz gibi Ankara’da medicalart a bağlı var mıydı? Bilmiyorsanız elinde tüm teknolojiler olan (lazer,Radyo frekans,elektrokoter) ve ben tedavisi konusunda tecrübeli olan hangi doktora gitmeliyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  istanbuldayız
  sorup araştırmalısınız

 • Damla

  İlginiz için teşekkür ederim. Peki ben nasıl tedavi olabilirim bu sorumu da yanıtlarsanız çok sevinirim :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en uygun teknoljiyle tedavi ederiz

 • Damla

  Benim elimde yüzük parmağımı ve serçe parmağımın yarısını kaplayan siyah doğum lekesi var tedavi olmak istiyorum hangi yöntem uygun olur bilgilendirirseniz sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım resminizi görmüş ve o gurup lekeleri tedavi etmediğimizi yazmıştım

Yorum Yaz

şifa

Giriş
Copyright © 2015 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075