online randevu online randevu tedavi ücretleri

Basura Ne İyi Gelir?

Basura ne iyi gelir? Sorusuna verilen yanıtları yerine getirerek sancılı bir sürece sahip olan bu hastalığa karşı direnç kazanabilirsiniz. Basur tıp literatüründe “hemoroid” olarak adlandırılan ve insanlarda ciddi hasarlara yol açan bir hastalıktır. Toplumumuzda sıklıkla karşılaşılan bu hastalığın çeşitli nedenleri vardır. Yazımızın ilerleyen kısımlarında basurun neden oluştuğu ve basur tedavisi hakkında bilgi vereceğiz. Bağırsaklar ile birebir ilgili olan basurdan korunmak için sıralayacağımız tedbirleri almanız faydalı olacaktır.

  • Basura yakalanmamak için bağırsaklarınıza dikkat etmeli ve tuvalet ihtiyacınızı düzenli bir şekilde karşılamalısınız.
  • Tek nedeni olmamakla beraber basur gerekçesi olarak yağlı ve acılı yiyecekler gösterilebilir. Bu nedenle yemek listenizde bu tür yiyeceklere daha az yer vermelisiniz.
  • Çözücü özelliğe sahip olan suyu hayatınızın merkezine yerleştirmelisiniz. Alternatif olarak şeftali ve kayısı suyu da tüketilebilir.
  • Hareketli yaşam sizleri basurdan da koruyacaktır. Basurun nedenleri arasında yer alan oturarak çalışma ve hareketsizlikten mutlaka uzak durmalısınız.
  • Fakat hemoroide yakalanan hastaların uzun süre yürümesi ve ayakta kalması da sorun yaşamasına neden olabilir.
  • Basur sorunu yaşayan insanların ağır bir yük taşımaması ve pamuklu iç çamaşırlarını tercih etmesi yine alınacak tedbirler arasında gösterilebilir.

Yukarıda sıralanan tüm tedbirler basuru yok etmek için asla yeterli değildir. Basur belirtileri kendini gösterdiği andan itibaren uzman bir hekimden destek almak şarttır.

Bitkisel Karışımlar Basura İyi Gelir Mi?

Bitkisel karışımların basur sorununu ortadan kaldırmak gibi bir etkisi kesinlikle yoktur. Anlık yaratmış olduğu rahatlatıcı etki dışında basur sorununda yetersiz kalan bitkisel çözümler yerine tıbbın sunmuş olduğu imkanlardan faydalanılmalı ve erken teşhis ile basurdan korunulmalıdır. Basur tedavisinde 23 yıllık bir deneyim ile lider koltuğunu kimseye bırakmayan MedicalArt kliniğimiz her daim hizmetinizdedir.

Basur Tedavi Ücretleri

Basur hastalığına yakalanan insanların bizimle iletişime geçtiğinde öğrenmek istediği konuların başında basur tedavi ücretleri gelir. Bakırköy MedicalArt Kliniğimizde tedavi ücretleri;

  • SGK, BAĞ-KUR ve EMEKLİ SANDIĞI’na bağlı olan hastalar için %50’lik bir indirim hali ile uygulanır.
  • SGK’sız hastalarımızın lazer ve RBL yöntemi ile görmüş oldukları tedaviye 2560 TL ödemeleri gerekmektedir.
  • Hastalığın seyrine göre başka bir seansa ihtiyaç duyulursa 300 TL’lik bir ek ödeme gerçekleşir.
  • Sosyal güvencesi olan hastalarımızın ödeyeceği tutar yarı yarıya düşeceğinde ücretler ilk seans için; 1280 TL ve ikinci bir müdahale için 250 TL olarak belirlenir.

MedicalArt Kliniğimiz ile iletişime geçmek ve eski sağlıklı günlerinize geri dönmek için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım