online randevu online randevu tedavi ücretleri

Ben Aldırma Acır mı?

Ben aldırma acır mı
Soruya farklı yerlerden aldığı cevaplar ile muallakta kalan kişilerin yazımızı sonuna kadar okumasını rica ediyoruz. Ben aldırma devlet hastanesi tarafından yapıldı ise eski usul ameliyat yöntemini kullandıkları için genelde iz bırakır. Bu nedenle insanlarda ben tedavi izi bir endişeye dönüşür ve operasyondan uzak dururlar. Benler cildimizde çeşitli sebeplerle ortaya çıkarlar. Özellikle yüz ve vücudun görünür yerlerinde çıkan benler estetik açıdan insanlar üzerinde rahatsızlık oluşturur. Bu nedenle ben tedavi operasyonu gerçekleşmeli ve kanserleşme riski bulunan benlerinizden kurtulmalısınız. Ben tedavisinde RF metoduna başvuran kliniğimizde yüzlerce hasta kendisini rahatsız eden benlerinden hiçbir iz kalmadan kurtuldu. Siz de benlerinizden kurtulmak istiyor ve ben aldırma fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız kliniğimizi günün her saati arayabilirsiniz.

Ben Aldırmak İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Benler genelde cilt üzerinde çıktığı için hastalarımızın birçoğu haklı olarak cildiye bölümüne başvuruyor. Benlerin teşhisi ve incelenmesi cildiye doktorları tarafından yapılır. Fakat ben aldıranlar tarafından da bilinir ki operasyonu gerçekleştiren Genel Cerrahi Uzmanlarıdır. 23 yıllık deneyime sahip olan kliniğimiz ile iletişime geçtiğinizde öncelikle sizi muayeneye davet eder ve birkaç dakikalık işlemden sonra benlerinizi iz kalmadan yok ederiz.

Radyo Frekans İle Ben Aldırma

Modern tıbbın son dönemlerde tedavilerde kullanmış olduğu RF yöntemi ben tedavisi için de oldukça etkilidir. Baştan şunu belirtmek gerekir ki benlerin vücudunuzda bulunması risk oluşturur. Bu nedenle tereddütte kalmadan hepsinden kurtulmanızı öneririz. Lazer ile sıkça karıştırılan fakat farklı bir işleve sahip olan radyo frekans ile ben tedavisi;

  • Genel cerrahımızın sizi muayene etmesi ve benlerinizi incelemesi ile başlamış olur. İşlem gayet steril bir ortamda gerçekleşir.
  • RF cihazından gönderilen radyo dalgaları, sorunlu alanın üzerinde yoğunlaşarak benin buharlaşıp yok olmasını sağlar.
  • Büyük benlerin alınmasında lokal anesteziye başvurulabilir.
  • Şubelerimizin bir kısmında en son teknooji olan plazma tedavisi de yapılmaktadır.

Lazerle ben aldırma sonrası iz kalması ve tedavi sürecinin uzaması gibi olumsuz faktörlerin aksine radyo frekans ile ben aldırma kısa sürede en etkili sonucu almanızı sağlar.

Son dönemde kullanıma sunulan plazma ile ben tedavisi giderek yaygınlaşmaktadır. Plazma enerjisi kullanıldığı için bu isimle anılmaktadır. RF a benzer bir uygulamadır. 1-2 dakikada kalıcı olarka yok edilir. Acısız bir uygulamadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım