online randevu online randevu tedavi ücretleri

Ben Tedavisi Videosu

Ben tedavisi geliştirilen teknolojiler sayesinde çok değişik şekillerde tedavi edilebilmektedir. Hangi yöntemin ya da yöntemlerin kullanılacağı benin yapısına, kliniğin teknolojik donanımına ve doktorun tecrübesine göre değişmektedir. Teknolojik yatırım yapmayan bir plastik cerraha gidildiğinde ameliyata razı edilirken aynı ben bir başka klinikte çok daha basit bir şekilde ameliyatsız alınabilmektedir. Burada internetin önemi ortaya çıkmaktadır. Meraklı olan, araştıran, doktorunu sorgulayan kişiler daha doğru yönteme ulaşabilmektedir. Doktorunuz gittiğinizde “ben aldırmak istiyorum” şeklinde değil, “benlerimi aldırmayı düşünüyorum hangi yöntemleri kullanıyorsunuz” şeklinde yaklaşmalısınız. Bu şekilde yaklaştığınızda hem daha çağdaş yöntemlerden yararlanmış olursunuz hem de doktorunuzu teknolojik yatırım yapmaya zorlarsınız.

Ben Tedavisi Videosu

Videoda görebildiğiniz gibi neredeyse 1 cm lik ben bir iki dakikada buharlaşıp yok oluyor, işlemden hemen sonra bile benin kendisinden çok daha güzel görünmektedir. İyileşme tamamlandığında sohbet mesafesinden algılanamayacak kadar hafif bir iz kalabilmektedir, genellikle o kadar bile kalmamaktadır.
Ben alımında ağrı minimaldir, kullanılan teknoloji sayesinde uyuşturucuya bile ihtiyaç olmaz. Hasta ertesi gün banyo yapabilir ve pansumana ihtiyaç duyulmaz. Benin alındığı yerde 3-5 günde kabuk oluşur, oluşan kabuk 5-6 günde düşer ve alttan pembe bir doku çıkar. Bu pembelik ya da hastaların deyimiyle kızarıklık iki haftayla iki ay arasında kendiliğinden düzelir. Bazı hassas derili kişilerde daha geç düzelebilir ama sonuç kesindir, deri rengine döner. İşlemden sonra herhangi bir ilaç kullanılması önerilmez.

Et Beni Tedavisi Videosu

Bu videoda gördüğünüz et beni ise dakika değil saniyeler içinde yok edilmektedir. İşlemden hemen sonra bile nokta kadar belirsiz bir iz kalmıştır. Bu tür saplı et benleri vücutta özellikle boyun ve koltuk altı gibi sürtünme alanlarında daha sık görülmektedir. Yukarıda gizlediğiniz tedaviden daha az iz kalır.

Plexr Ben Tedavi Videosu
Plexr tedadavisi ya da doğru tanımlamayla plazma tedavisi ayrı bir sayfada ele alınmıştır. Burada sadece videosu paylaşılmıştır.

Et Beni Tedavi Ücreti

Kliniklerimizde benin yapısına göre lazer, radyo frekans veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemleri kullanıyoruz, ameliyatla ben tedavisini sadece hasta isterse yapıyoruz. Ücret ben sayısına ve büyüklüğüne göre belirlenir. 5 mm ye kadar olan benlerin ücreti; ilk ben 400 TL, eklenen her ben için 200 TL olarak ücretlendirilir. SGK mensubu hastalara bu ücretlerin %50’si uygulanır yani ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL olarak ücretlendirilir. Benin büyüklüğü  5 – 10 mm arasında ise ücretler; ilk ben için 600 TL eklenen her 5 mm’den büyük ben için 300 TL dir. SGK sı olanlara yine bu ücretlerin %50’si uygulanır, yani ilk ben 300 TL eklenen her ben 150 TL dir. Kirpik, burun, dudak gibi özellik arz eden bölgedeki her boyuttaki benleri ve 1 cm den büyük olan benleri muayene sonucu ücretlendiriyoruz. Ücretler beni tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmamaktadır. Ücretler her şey dahil olup ayrıca muayene ve ek uygulamalar için ücret alınmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım