online randevu online randevu tedavi ücretleri

Hemoroid Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Hemoroid bitkisel tedavi yöntemleri adı altında satılan ürünler toplumumuzun en sık karşılaşmış olduğu makat hastalığının tedavisinde asla yeterli değildir. Hemoroid tedavisi hakkında bilgi vermeden önce hemoroid neden olur?Sorusuna yanıt vermek istiyoruz… Hemoroid belirtileri sinsi olarak ilerlemez. İnsanların gündelik yaşamlarını durduracak etkiye sahip olan hemoroid kalıtsal olabileceği gibi farklı faktörlerin bir araya gelmesi ile kendini gösterir. Hemoroid vakası cinsiyet farkı gözetmeksizin herkeste meydana gelebilir. Toplumumuzda genellikle erkeklerde görülen hemoroidin oluşma nedenlerini başlıklar altında toplamak gerekirse;

  • Hemoroid hareketsiz bir yaşam süren insanlar için sıklıkla karşılaşılacak bir vakadır.
  • Kötü beslenme ve kabızlık sorunu ile sürekli karşı karşıya kalma makatı zorladığı için hemoride davetiye çıkarabilir.
  • Bol baharatlı ve yağlı yemekleri tüketmek yine basuru tetikleyen faktörler arasında yerini alır.

Hemoroidi önlemek elbette mümkün. Fakat bazen ne yaparsanız yapın vakanın seyrini değiştirmeniz mümkün olmaz. İşte tam da bu noktada sizlerin imdadına yetişecek olan ameliyatsız hemoroid tedavisi kliniğimizde yer alan doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi

Ameliyatsız hemoroid tedavisi kavramı aklınıza bitkisel karışımları getiriyor ise düştüğünüz yanılgıdan kurtulmak için yazımızı sonuna kadar okumanızı rica ediyoruz. Aktarlarda çeşitli otlar ile sizlere sunulan kürler hemoroid üzerinde etki göstermez aksine hastalığın ileri seviyeye ulaşmasına neden olur. Zira toplumumuzda hemoroid bir makat hastalığı olduğu için tedavi sürecinden çekinilmekte ve hastalığın son evresinde oluşan ağrıya dayanamayarak tedavi sürecine başlamaya çalışan hastalarımız mevcuttur. Bu nedenle hemoroid nasıl geçer? aramaları ile karşınıza çıkan karışımlara rağbet etmemeli ve çözümü modern tıbbın sizlere sunduğu tedavi yöntemlerinde aramalısınız. Ameliyatsız hemoroid tedavisi olarak;

  • Lastikle boğma
  • Lazer ile hemoroid tedavisi adlandırılmaktadır.

Lastikle boğma yöntemi genellikle dış basurda kullanılan bir metottur. İç basurun tedavisinde lazer yöntemini hastalarımıza önermekteyiz. Ameliyatsız hemoroid tedavisi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulmak için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

SGK’lı Hastalarımıza %50 İndirim İmkanı

Sizleri sağlığınıza kavuştururken ekonomik gücünüzü aşmayacak maliyetler belirleyen kliniğimiz 2007 yılı itibari ile SGK ile anlaşmalı olup tedavilerinde %50’lik bir indirim uygulamaktadır. Tedavi sürecinde çağa uygun ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir anlayış ile çalışan kliniğimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım