Medical Art International

Medical Art, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza ve uluslararası hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için, dünyanın önemli merkezlerinde, iletişim ofisleri ve klinikler açmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

Hastalarımızın Türkiye’deki şubelerimizde gerçekleşecek tedavi süreçlerinin planlanmasında ve uygulanmasında rehberlik ve iletişim hizmetlerini en etkin şekilde verebilmek ve sağlık yolculuğunuzu daha rahat kılabilmek için dünyanın önemli noktalarında hizmet veriyoruz :

 

MEDICAL ART FRANCE :

Medical Art Fransa temsilcimiz, hastalarımızı bilgilendirmek ve onların sağlık yolcuğunu planlayabilmek için sizlere Fransızca, Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir. Tedavi teknik ve teknolojilerimiz hakkında, hastanesiz ve ameliyatsız yöntemlerimizle ilgili en detaylı bilgileri ve yolculuğunuzun detaylarını, temsilcimizi bir telefonla arayarak öğrenebilirsiniz. Hastalığınızla ilgili döküman ve fotoğraları tarafımıza mail ya da telefonla ilettiğinizde, tedavi ücretlerini hakkında Türkiye’ye gelmeden bilgilendirilebilirsiniz.

TELEFON : + 33 6 10 70 24 65

 

MEDICAL ART UNITED STATES OF AMERICA :

Medical Art ABD temsilcimiz, bulunduğunuz ülkede sizlere sunulmayan ya da bulunmayan teknoloji ve pratik, konforlu, rahat tekniklerle hastalıklarınızın tedavisi hakkında sizleri bilgilendirecektir. Temsilcimiz, tedavinizin en rahat şekilde  ve yolculuğunuzun en konforlu biçimde gerçekleşebilmesi için her türlü organizasyonu yapmaktadır. Tedaviniz sonrasında da, sizinle doktorunuz arasındaki iletişimin devamını sağlayan temsilcimiz, her ihtiyacınız olduğunda size bir telefon uzaklıktadır.

TELEFON : + 1 857 415 89 99

 

MEDICAL ART CANADA :

Medical Art Kanada temsilcimiz olan Genel Cerrahi Uzmanımız, sağlık yolculuğunuz öncesinde, sizin muayenenizi gerçekleştirerek, gerekli bilgilerin Türkiye’deki şubelerimizde bulunan ilgili doktorlarla paylaşılmasını ve tedavi ücretlerinizin belirlenmesini sağlamaktadır. Tedaviniz sonrasında da gerekli takip ve tetkiklerin yapılmasında da sizlere yardımcı olmaktadır. Türkiye’deki tedaviniz dışında, talebiniz doğrultusunda tüm yolculuğunuz planlanmaktadır ve organizasyonu tarafımızdan gerçekleştirilerek sizin huzurlu ve rahat bir yolculuk yapmanız sağlanmaktadır.

TELEFON : + 1 514 570 36 09

 

MEDICAL ART DEUTSCHLAND :

Medical Art Almanya temsilcimiz, Frankfurt’taki ofisimizde sizleri bilgilendirmek, hastalığınız ve tedavisi ile ilgili tüm sürecin organizasyonunu yapmak için sizlere  Almanca, Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet verecektir. Hastamız, Türkiye’de, en son teknoloji ve en gelişmiş tedavi teknikleri ile günlük hayatından, sosyal ve iş yaşamından geri kalmadan, tedavi olabilmektedir. Uluslararası hastalarımız ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız, çok kısa süreli Türkiye ziyaretlerinde hastalıklarından ve hastalıklarının sebep olduğu tüm sıkıntılardan kurtulabilmektedir. Frankfurt temsilcimiz, Türkiye’deki şubelerimizde gerçekleşen tedaviniz sonrasında, ülkenize döndüğünüzde de hastamız ile doktoru arasındaki iletişimin devamını da sağlayacaktır.

TELEFON : +49 151 47975511

 

  1. GÜLFİDAN AKTAŞ

    Burnumun tam üstünde siyah renkte ben var ayrıca iki kaşımın ortasında da var. Burnumun üzerinde ki ben de kenarlarında şişkinlik ve açık morluklar vardı geçen yıl ilaçla onlar geçti fakat siyah nokta devam ediyor. nokta gibi duruyor. bunun için nasıl bir yol izlemeliyim
    Op.Dr.Atilla KAYA
    ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz.gelirseniz muayene ile durumunuzu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

Soru Sor / Yorum Yap

captcha *