online randevu online randevu tedavi ücretleri

Op.Dr. Salih Cenap Çevli

1962 yılında Ankara’da doğdu. 1980 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlayan uzmanımız 1984’te GATA’ ya yatay geçiş yaptı, 1987 de mezun olarak 1994’te Genel Cerrahi İhtisasını GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde yaptı. 15 yıl TSK `da uzman olarak çalıştıktan sonra 2009 yılında emekli oldu.
Erzurum Atatürk Üniversitesinde anatomi doktorası yapmıştır. Emeklilik sonrası boş durmaktan sıkılınca çeşitli özel hastanelerde görev almıştır.

Son olarak Medicalar Klinikte 1 yıl kadar genel cerrahi uzmanı olarak çalışmıştır, düşük performans ve çok düşük hasta memnuniyeti sebebiyle Medicalart Kliniğin batmasına ve ardından kliniğin kapanmasına neden olmuştur. Klinik iflas ettikten bir kaç ay sonra şirket müdürü Dr Mustafa Bolat tarafından işten atılmıştır.

İşten atıldıktan sonra Nişantaşında bir güzellik merkezinde gizli gizli hasta kabul etmeye başlamıştır. Dünyada iletişim bilgilerinde bir cep telefonu ve semt ismi yazan tek doktordur. Kaçak çalıştığı için adres yazmak yerine Nişantaşı yazmakta telefon olarak da bir tane cep telefonu yazmaktadır. Bir uzman doktorun zavallı durumuna örnek gösterilebilir.

Ayak nasırında siğil yani kondilom aşısı öneren dünyadaki tek doktor olma özelliği sayesinde Yeşilyurt’taki eczanelerin kalkınmasına büyük katkı sağlamıştır çünkü aşı 359 TL ye satılmaktadır. Herhangi bir yerinde siğili olan kişiye siğil aşısı önermek için hem siğillerin nasıl olduğunu hem de aşının ne işe yaradığını bilmiyor olmak gerekir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)  siğili ya da kondilomu olan kişiye aşı yaptırmanın hiçbir anlamı olmadığını yazmaktadır. WHO, HPV aşısı yapma kuralını şöyle koymuştur; cinsellikle hiç tanışmamış ve 24 yaşındak küçük kadınlara yapılır, bunun dışındaki şahıslara yapmanın anlamı yoktur.

Op Dr Salih Cenap Çevli’nin ayağında nasır olan hastalara bile HPV aşısı önermesini izah etmek mantık dahilinde mümkün değil.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım