Radyo dalgalarıyla varis tedavisi özel klinik ve hastanelerde kullanılmaktadır ve radyo dalgaları ile tedavi tekniği her gün yeni bir branşın hizmetine girmektedir.Kullanılan radyo dalgaları kanser tedavisinde radyasyon enerjisinden çok farklı bir enerji türüdür.Üretilen enerji 4 mega hertz dalga boyunda bir enerji türüdür ve bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Radyo frekans adıyla anılan bu cihazla ince ve orta kalınlıkta kılcal damar tedavisinde kullanılır.Deri üzerinden direk damara dokunularak uygulanır,cihazın ucu damara değdiği an varis yok olur.Çok pratiktir ve etkindir.Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır ancak çok yaygın vakalarda seans gerekebilir.Kliniklerin yaklaşımları farklılık gösterebilir ancak kliniğimizde radyo frekans uygulamalarının seanslarından artı ücret alınmamaktadır.

 Radyo dalgalarıyla varis tedavisinin özellikleri ;

  • Hiçbir yan etkisi yoktur
  • Uygulama çok pratiktir
  • Maliyeti düşüktür
  • Tüm kılcal (yüz,burun bacaktaki) varislerin tedavisinde kullanılabilir.
  • Acı çok az olduğu için uyuşturucuya ihtiyaç duyulmaz.
  • Ameliyat edilemeyecek kadar ince damarlara çözüm getirir
  • Köpük veya skleroterapi uygulanamayan damarlar yok edilebilir.
  • Uygulama sonrası bandaj gerekmez.
  • Hasta sosyal yaşamını sürdürürken tedavisini yaptırabilir

Kılcal damarlar genellikle ağrı yapmazlar ancak bir çok vakamızda tedavi öncesi bacak ağrısı olan hastalarımızın ağrılarının geçtiğini görmekteyiz. Steril klinik ortamı ve işini özveri ile yapan idealist bir ekibin sayesinde varislerinizden kurtulabilirsiniz. Varis bitkisel tedavisi ya da geleneksel metotlar ile zaman yitirmek yerine modern tıbbın sizlere sunduğu tedavi yöntemlerinden faydalanmalısınız. MedicalArt 23 yıllık deneyimi ile her daim yanınızdadır.

Varis Bitkisel Tedavisi Mümkün Mü?

Bitkisel tedavi yöntemleri hastalara ameliyatsız ve bir o kadar da ekonomik fiyatlar ile vakadan kurtulmayı vaad ettiği için büyük rağbet görüyor. Halbuki ameliyatsız varis tedavisi denilince akla sadece bitkisel karışımların gelmesi büyük bir yanılgıdır. Damar hastalığı olan varis üzerinde hiçbir yapıcı etkiye sahip olmayan bitkisel karışımlara rağbet etmemeli ve çağdaş yöntemler kullanan sağlık kuruluşlarına başvurmalısınız. Zira uzun yıllardan bu yana ameliyatsız varis tedavisi özel hastane ve kliniklerde uygulanmaktadır. Hem de oldukça cazip fiyatlar ile… Varis tedavisinde kullandığımız yöntem ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda yer alan kanallardan bize ulaşabilirsiniz. Kliniğimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Varis İçin Randevu

Bakırköy Medicalart Randevu ve İletişim

Tel1 0212 573 50 75
Tel2 0533 031 22 99

 

İzmir Randevu ve İletişim


GSM & WhatsApp 0533 963 54 45