online randevu online randevu tedavi ücretleri

Sanal Muayene Uygulaması (Tıkla ve Kullan)

Günlük hayatta dikkate almadığımız bir çok sağlık sorunu özünde ciddi bir hastalığın belirtisi yada şikayeti olabilir. Bu nedenle Medicalart klinikleri olarak üzerimize düşeni yaptık ve Türkiye’de bir ilke imza atarak ücretsiz muayeneye başladık, Medicalart 3 tanesi İstanbul (Bakırköy, Kadıköy, Şişli’de) olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa’da 6 farklı klinik ile hizmet vermektedir. Bununla da yetinmedik ve kliniklerimize çeşitli nedenlerden dolayı henüz gelme imkanı olmayanlar içinde yine sanal muayeneyi hayata geçirdik, gerek bu sayfa gerekse aşağıda kliniklerimize ait WhatsApp numaralarından bize ulaşarak yaşadığınız sorunun teşhisi, uygulanması muhtemel tedavi yöntemleri ve tedavinizi yaptırmanız durumunda ne kadar ücrete yapılacağını öğrenebilirsiniz.

[]
1 Step 1
SANAL MUAYENE UYGULAMASI

Güvenlik için kutucuğu tıklayınız.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sanal Muayene WhatsApp Numaraları

Sanal muayene uygulamasına dilerseniz ilk olarak WhatsApp uygulaması ile başlayalım. Günümüzde milyonlarca telefonda kurulu olan bu yazılım ile sorularınızı sorabilir, yaşadığınız sorunu göstermek için telefonla resim doktorlarımızın incelemesi için gönderebilirsiniz. Tüm kliniklerimizin WhatsApp numaraları farklı olup, aşağıda yer alan numaralardan size uygun olanı kullanabilirsiniz.

Bursa: 0532 152 26 75
Ankara: 0532 350 2587
İzmir: 0542 295 52 54
Bakırköy: 0542 621 0888
Kadıköy: 0542 231 2823
Şişli: 0532 463 9682
Bu cep telefonlarından online muayenenin yanı sıra konum bilgisi isteyerek gitmek istediğiniz kliniğe kolaylıkla gidebilirsiniz.

Klinikler & Adres Bilgileri

Dilerseniz kliniklerimize gelerek ücretsiz muayene imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Daha öncede belirttiğim gibi Türkiye’nin 4 ilinde 6 farklı noktada yer alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey hizmet almak istediğiniz klinikten randevu almaktır. Randevu almak çok kolay olup, klinik telefonları, WhatsApp hesapları ve aşağıda yer alan Online randevu sayfasını kullanabilirsiniz. Size en yakın kliniğimizi aşağıdaki listede görebilirsiniz. https://www.medicalart.com.tr/online-randevu.html

Tedavi Ücretlerini mi Öğrenmek İstiyorsunuz?

Medicalart’ta sürprizlere asla yer yok, tüm bilgiler şeffaf bir şekilde İnternet sitemizden aktarılmaktadır. Öyle ki daha kliniğimize bile gelmeden tedavi sonrası ödemeniz gereken ücretleri görebilirsiniz. Bu tür konularda soru sormadan önce sizden ricamız aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ücretler sayfamıza göz atmaktır.

www.medicalart.com.tr/tedavi-ucretleri.html

Bilgisayardan Resim & Dosya Gönder
Akıllı telefon yada WhatsApp yazılımı kullanmayanlar içinde sitemiz devreye girmektedir. Sayfada yer alan akıllı form ile doktorlarımıza sormak, öğrenmek istedikleriniz yanı sıra hastalığınıza dair resimler, tahliller veya raporları ileterek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Peki bu uygulamalarla konulan teşhis güvenilirmidir, tabiki bu uygulamayla konulan teşhis mutlak doğru kabul edilemez, zaten fotoğraf gönderen kişilerin çoğu daha önce başka kliniklerde teşhis koydurmuş tedavileriyle ilgili bilgi toplayan hastalardır. Ancak kesin olan bir şey var ki alacağınız ücret bilgisi nettir ve her 6 klinikte de geçerli ücretlerdir. Yine bu uygulamalarla tedaviden sonra olabilecek sorunlarınızı da fotoğraflarla paylaşabilir, her an doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz.

Sanal Muayene Avantajı Nedir

Buradaki muayeneyi bir kliniğe gidip, doktorla yüz yüze görüşüp, derdinizi ayrıntılı anlatıp iyi bir sonuç almak gibi düşünmemelisiniz. Yani adından da anlaşılacağı gibi gerçek bir muayeneden söz edilemez.
Peki ne getirir. Hastalığınızla ilgili kabaca fikir edinirsiniz, o fikir üzerinden yeniden araştırma yapabilirsiniz. Hangi bölüme gideceğiniz konusunda fikriniz yoksa net bilgi alabilirsiniz. Tahliller yaptırdıysanız bunların ne anlama geldiğini sorabilirsiniz. Hastalığınızın görsel yönü (ben, varis, kıl dönmesi, saç dökülmesi, kaş dökülmesi gibi) varsa fotoğraflar göndererek yorumlanmasını isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım