Radyo frekansla varis tedavisi;ince ve orta kalınlıkta kılcal damar tedavisinde kullanılır.Deri üzerinden direk damara dokunularak uygulanır,cihazın ucu damara değdiği an yok olur. Çok pratiktir ve etkindir.Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır ancak çok yaygın vakalarda seans gerekebilir.Kliniklerin yaklaşımları farklılık gösterebilir ancak kliniğimizde radyo frekans uygulamalarının seanslarından artı ücret alınmamaktadır. Radyo frekansla varis tedavisinin  avantajları neler? sorusuna yanıt verecek olursak;

-Tüm kılcal (yüz,burun bacaktaki) varisler tedavi edilebilir.

-Genel anestezi gerektirmez bölgesel uyuşturmayla yapılabilir.

-Ameliyat veya laserden daha az ağrılıdır.

-Ameliyat edilemeyecek kadar ince damarlara çözüm getirir.

-Köpük veya skleroterapi uygulanamayan damarlar yok edilebilir.

–Ekonomiktir.

-Uygulama sonrası bandaj gerekmez.

Radyo frekansla varis tedavisinin  dezavantajları ;

Kalın varislerin tedavisinde yetersiz kalır.

Kılcal damarlar genellikle ciddi şikayet yapmazlar ancak özellikle etek veya şort giymek isteyen bayanlara ciddi sosyal sıkıntı verebilmektedir. Öyleki bazı vakalarda bacak o kadar çirkin görünür ki yazın bile çorap giymek zorunda bırakabilir.

Varis Tedavi Ücretleri

Varis tedavi ücretleri kliniğimize yöneltilen soruların başında gelmektedir. Varis tedavi ücretleri toplumumuzda varılan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen bir uygulama olsa da doğru hekim ve kuruluş ile iletişime geçtiğinizde oldukça ekonomik fiyatlara tekabül edecektir. MedicalArt kliniğimiz hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutan anlayışı ile vatandaşların bütçesini zorlamayacak ücretler belirlemektedir. Tedavi ücretleri hakkında net bir rakam verebilmek içinse vakayı incelememiz ve hangi derecede olduğunu tespit etmemiz önemlidir. Bu bağlamda varisli bölgenin resmini çekerek bizlere WhatsApp üzerinden ulaştırabilir ya da ücretsiz muayenemize katılabilirsiniz.

Varis İçin Randevu

Bakırköy Randevu ve İletişim

Tel1 0212 573 50 75
Tel2 0533 031 22 99

 

İzmir Randevu ve İletişim


GSM & WhatsApp 0533 963 54 45