online randevu tedavi ücretleri

Online Randevu

Randevunuzu 0532 574 55 36 numaralı telefondan alabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da alabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Online Randevu Oluştur
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Formu doldurup gönderdikten sonra en geç 24 saatte size ulaşılacaktır.

Online randevu ile istediğiniz şehirden istediğiniz saate zahmetsiz bir şekilde randevunuzu almanız mümkün. Form üzerinde alınan randevularda çakışma olma ihtimali sebebiyle sizin doldurduğunuz belgedeki bilgilerle siz aranıp sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte randevunuz verilecektir. Burada amaç sizleri telefon etme zahmetinden de kurtarmak.

Online randevu uygulaması Türkiye’de ilk defa klinimiz tarafından uygulanmıştır. Formu doldurmak istemezseniz “biz sizi arayalım1 formunda yazmanız gereken daha az olduğu için o sayfamızdan da siz ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Şu hastalıkların teşhis ve tedavisi için randevu alabilirsiniz;
Varis
Kılcal damar çatlaması
Hemanjiom
Kıl dönmesi (pilonidal sinüs)
Hemoroid (basur)
Makat Çatlağı (anal fissür, makat yırtığı)
Ben (nevüs) tedavisi
Nasır
Lipom (yağ bezesi)
Yağ kisti
Kondilom
Siğil
Anüs estetik ameliyatı
Meme şikayetleri
Kaş ekimi
Sakal ekimi
Bıyık ekimi
İşlemlerin bir kısmı klinikte yapılmakta, hastanede yapılması gereken hastaların tedavileri Bakırköy Yaşar Hastanesinde, Bakırköy Çamlık Hastanesinde ve Eticha İncirli hastanesinde yapılmaktadır. Ameliyathanede kesinlikle erkek çalışan olmasın şeklinde talebi olan kadın hastalarımızın ameliyatları Meltem Hastanedinde yapılmaktadır.

Size ulaşıldığında tedavi ücretleri ile ilgili net bilgi alabilirsiniz, randevu almadan önce ücretleri öğrenmek isterseniz sanal muayene sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım