online randevu tedavi ücretleri

Ben Tedavisi

Bir çok insanın estetik sorun olarak gördüğü benler aslında sağlık açısından da ciddi riskleri barındırmaktadır. Öyle ki benler ile cilt kanseri çoğu zaman bir birinden ayırmak zor olabilir. Bu nedenle uzmanların önerisi benlerin aldırılması yönünde olmaktadır.
Ben tedavi fotoğraf ve visdeoları için instagram.com/bentedavisi
Medicalart ben tedavi merkezinde tüm benler sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede alınmaktadır. Teknolojik cihazlarla ameliyatsız yapıldığı için sonrasında belirgin bir iz kalmaz.

Benleri Aldırmak Gerekir mi?

İmkanı olanlar için benleri aldırmak gerekli diye düşünüyorum. Nedenlerine bakacak olursak ilk olarak yukarıda da belirtildiği gibi ilerleyen yaşlarda kanserleşme, cilt kanseri ile karışma riski bulunmaktadır. İkinci neden ise bir çoğu büyüme eğilimi içerisindedir. Bu durum insanı psikolojik olarak zor duruma düşürmektedir. Bir diğer neden ise özellikle et benlerinde görülen büyüme insanın canının yanmasına neden olmaktadır. Böylesi bir çok sıkıntı ile yaşamak yerine sadece 1 dakika gibi kısa sürede sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Ben Aldırma Zararlı mı?

İnternet ortamında araştırma yaparsanız bazı kaynaklarda beni aldırmak zararlı (kanserleşme yapar) gibi akla ziyan, bilimsellikten uzak açıklamalar görürsünüz. Durum tam tersi olup, benin tedavisi ise ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarının önüne geçilmektedir. Benleri aldırmanın hiç bir zararı yoktur. Her benin çok düşük te olsa kanserleşme riski vardır ancak hangi yöntemle alınırsa alınsın alındıktan sonra kanserleşme riski ortadan kaldırılmış olur. Olmayan benin kanserleşmesi mümkün değildir.

Ben Tedavisi Nasıl Yapılmalı?

İşte şimdi en önemli hususa gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle benin tedavisi nasıl yapılır ve nasıl yapılmalı bunları çok iyi bilmeliyiz. Araştırma yapmadan vereceğiniz karar maalesef pişman olmanıza neden olacaktır. Örnek vermek gerekirse gelişmiş teknolojiye rağmen halen bazı sağlık merkezlerinde alma işlemi ameliyat ile yapılmaktadır. Hiç bir şekilde tavsiye etmediğimiz bu yöntemde balık sırtı şeklinde ciddi bir iz kalır. Bu nedenle size önerimiz sadece ameliyatsız yöntemler olacaktır. Daha doğrusu tüm teknolojilerin olduğu klinikten hizmet alırsanız her ben için en uygun yöntem uygulanır, bu sayede en az izle tedavisi yapılmış olur.

Ameliyatsız Ben Aldırma Yöntemlerini İnceleyin

Yukarıda da belirtildiği gibi ameliyat kesinlikle gereksizdir. Tüm benlerde etkin bir şekilde uygulanan ve teknolojiye dayalı ameliyatsız yöntemler bulunmaktadır. Benler ne kadar büyük olursa olsun, vücudun neresinde olursa olsun %100 başarılı olarak uygulanan bu yöntemlerin başında hiç şüphesiz lazer gelmektedir. Belirgin iz bırakmayan bu yöntemle daha çok yüzeysel benler alınmaktadır. Ciltten kabarık benlerde özellikle kısa adı RF olan (Radyo Frekans), plazma ve Elektrokoter cihazları kullanılmaktadır. Bu yöntemlere ve etkilerine aşağıda özet şekilde bakalım.

LAZER (Sadece Yüzeysel Benlerde Etkilidir)

Son yıllarda sağlık alanında ismi en çok duyulan teknolojilerden biri lazer tedavisi olup, özellikle cilt üzerinden yapılan uygulamalarda ön plana çıkmaktadır. Benlerin tedavisinde de etkili olan lazer daha çok yüzeysel benlerin alımında uygulanmakta ve %100 başarılı sonuçlar alınmaktadır. Lazer ile yapılan tedavilerde belirgin bir iz kalmamaktadır. Başlıkta da belirtildiği gibi sadece yüzeysel benlerin alımında uygulandığını bilmelisiniz. Uygulanışına bakacak olursak lazer ışını koyu renkli benler tarafından emilmekte ve 80-120 derece ısıya ulaşarak tahrip olmaktadır.

ELEKTROKOTER (Buharlaştırma Yöntemi)

Lazerle ben tedavi uygulamasında sadece yüzeysel benler alınırken ciltten kabarık benlerde ise devreye elektrokoter dediğimiz cihaz girmektedir. Özellikle et beni ve siğil tedavilerinde 1 dakika gibi kısa sürede büyük bir başarı sergilemektedir. Yine elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren elektrokoter probu ile bene dokunulduğunda eriyerek buharlaşmaktadır. Ciltten kabarık tüm yöntemlerde uygulanan bu yöntem ile kabarıklık cilt seviyesine kadar buharlaştırma yapılır. Tedavi sonrasında benin alındığı kabuklanma olur ve 10-15 gün içinde cildin yeni hali neredeyse hiç bir iz kalmayacak şekilde ortaya çıkar.

RF (Radyo Frekans)
ben tedavisiCilt üzerinden uygulanan tedavilerden biride Radyo Frekans olup, son yıllarda popülerliği hayli artmış durumdadır. Aşağıdaki video da da görebileceğiniz gibi son derece etkili ve pratik bir yöntemdir. Diğer yöntemler en büyük üstünlüğü dah az iz kalması ve kıllı alandaki benler alındığında kılların çıkmaya devam etmesidir. Radyo frekans teknolojisi kıl köklerini etkilemediği için saçın arasındaki, sakaldaki, bıyıktaki kaştaki benler güvenle kılların yapısı bozulmadan alınabilmektedir. Tedavide uygulana RF ciltten kabarık benlerin tedavisinde 1-2 dakika içinde yüzünüzü güldürecek sonuçlara imza atmaktadır. Radyo frekans yöntemi bene yoğunlaşmış kliniklerde yaygın bir şekilde kullanolmaktadır.

Plazma Ben Tedavisi Video

Plexr Ben Tedavisi

2-3 yıl önce geliştirilmiş bir teknolojidir. Alınan iyi sonuçlar sayesinde giderek yaygınlaşmaktadır. Uygulama koter ve radyo fekansa benzer, her üçü de bir tür buharlaşma yöntemidir, bene dokunulduğu anda yok eder. Aradaki fark verilen elektrik enerjisinin dokuya yansımasıdır. Koter elektriğin ısı enerjisine dönüşmesiyle, radyo frekans elektriğin radyo dalgalarına dönüşerek dokuyu tahrip etmesi şeklinde, plazma ise elektirğin deri ile alet arasındaki havayı plazmaya çevirmesiyle oluşan enerjiyle beni yok eder. Oluşan işin fiziki tanımlaması süblimasyondur yani katıdan buharlaşma şeklindedir. Plazma ben alımı yanbı sıra leke, kırışıklık gibi farklı sorunların çözümünde de kullanılmaktadır. Kalacak iz miktarı lazer ve radyo frekansa yakındır. Plazma tedavisi popüler bir cihaz sebebiyle plexr ben tedavisi olarak ta bilinmektedir.

AMELİYATLA BEN TEDAVİSİ (Önerilmez)

Bir diğer yöntem ise bir çok hastalığın tedavisinde uygulanan ameliyat olup, biz kesinlikle önermiyoruz. Fakat kişi ameliyat ile alınmasını isterim derse doktorlarımız kişinin isteğini yerine getirmektedir. 0,5 cm büyüklüğünde bir ben düşünün onu almak için etrafında 1,5 – 2 cm genişliğinde kesi yapmaktadır. Yine aynı şekilde 0,5 cm cildin derinliğine inerek beni almaktadır. Ortaya çıkan boşluğu kapatmak için dikiş atmaktadır. Bu durumda ortaya maalesef balık sırtı dediğimiz ciddi bir iz çıkacaktır.

Ameliyatla kalan iz benden daha kötü görünür

Bu nedenle Medicalart klinik doktorlarını olarak önermiyoruz. Bazı sitelerde “ameliyatla kökünü de almak gerekir” sözünü okursanız sakın inanmayın çünkü benin öyle ağaç gibi kökü olmaz ve ameliyatsız yöntemlerde de teknolojiyle tamamı alınabilir. Yine bazı yerlerde “inceletebilemk için ameliyatla alınması gerekir” gibi bilgi okuyabilirsiniz. Sakın ola buna da inanmayın çünkü incelemek için punch ile alınan parça yeterlidir. Nasıl karaciğeri incelemek için tümünü alıp laboratuara götürmüyor bunun yerine biopsi alıp onu inceletiyorsak aynı durum burada da geçerlidir.

Ben Aldırma Sonrası İz Kalır mı?

Yöntem ne olursa olsun belirsiz de olsa bir iz kalmak zorundadır Doğru yöntem seçilirse sohbet mesafesinden algılanamayacak kadar hafif bir iz kalabilir. Diğer yöntemlerde ise belirgin olmayan bir iz kalabilir. Sizi tanımayanlar daha önce ben tedavisi olduğunuzu kesinlikle anlayamaz. Tekrar belirtmek gerekirse sadece ameliyat ile yapılan uygulamalardan uzak durmalısınız. Aksi halde cildinizde korkunç bir iz kalacaktır. Aşağıda yer alan görsellerde bunu net bir şekilde göreceksiniz.

Ben Tedavisi Video

Öncesi ve Sonrası Resimlere Göz Atın

Kliniğimizde tedavisi yapılan hastaların tedavi öncesi- sonrası resimleri için www.bentedavisi.com sitesine bakabilirsiniz. Sitede abartılı iz kaldığını göreceğiniz ameliyat fotoğrafları kliniğimizde yapılmamaıştır. Kliniğimizin her şubesinde bir veya iki cerrah çalışmasına rağmen uzun yıllardır benlerin ameliyatla alınması uygulaması yapılmamaktadır.

Sanal Muayene Uygulamamızı Denediniz mi?

Kliniklerimizde sizlerin memnun olacağı tüm imkanları oluşturmaya gayret ediyoruz. Sağladığımız imkanlardan biride sanal muayene uygulaması olup, Türkiye’de bir ilk denilebilir. Evinizden çıkmadan muayene olabilir, uygulanacak olan tedavi ve ödemeniz gereken ücreti öğrenebilirsiniz. Sistemin işleyişinden biraz bahsetmek gerekirse gerek bilgisayar gerekse akıllı telefonlarınızdan benlerin resmini çekerek doktorlarımıza İnternet sitemiz yada WhatsApp numaralarımızdan gönderebilirsiniz. İletmiş olduğunuz kanaldan size kısa bir süre içinde merak ettiğiniz bilgiler iletilmektedir.

Alanında Uzman Doktorlar Görev Yapmaktadır
Kliniklerimizde benleri alma işlemi alanında uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Gerektiğinde ameliyatla ben alsa lar da genellikle ben tedavisi için üretilen tüm teknolojileri kullanmak konusunda tecrübelidirler. Her şubemizde lazer, radyo frekans, plazma, elektrokoter yöntemleri kullanılmaktadır.

Türkiye’nin 4 Büyük Kentinde Kliniklerimiz Bulunuyor
22 Yıl önce İstanbul’da başlayan hizmet ağımız size en yakın noktada olma gayesi ile hızla genişlemektedir. Şuan 3 tanesi İstanbul’da olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa’da kliniklerimiz bulunmaktadır. Şimdi dilerseniz ücret bilgilerine göz atalım.

Ben Tedavi Fiyatları Ne Kadar?

Tedavi ücretleri benin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu boyutları ve ücretlerini aşağıda ki gibi sıralayabiliriz.

0,5 cm’ye kadar: SSK güvencesi olanlar için yarım santime kadar olan ilk ben 500 TL’den, sonrasında eklenen her biri 250 TL’den başlayacak şekilde ücretlendirilmektedir.

SGK güvenceniz yoksa yarım santimlik beniniz 1000 TL’den başlar, her eklenen her biri için ise 500 TL’den başlayan ücret ödersiniz.

0,5 ile 1 cm arası: Bu boyutta ki benlerin alınma işlemleri için ücret muayene esnasında doktor tarafından belirlenmektedir. 0,5 cm den büyük olanlar ve tedavisi özellik arz eden benlerin alım ücreti muayeneyle veya fotoğtaf gönderilmesi halinde net ücretlendirilir. Whatsapp aracılığıyla fotoğraf gönderebileceğiniz cep telefonları sayfanın sonunda verilmiştir.

Fotoğraf Çek, Gönder Fiyatını Anında Öğren

Dilerseniz yukarıda detaylarını aktarmış olduğum sanal muayene uygulamasından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sizi rahatsız eden benlerin resmini çekerek doktorlarımıza göndermektir. Bunu yapmak için size iki farklı kanal sunulmaktadır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak sanal muayene kısmından resimleri bilgisayardan yükleyebilir yada WhatsApp numaralarımıza gönderebilirsiniz. Kısa sürede merak ettiğiniz bilgiler size gelmektedir.

Online Randevu Kolaylığı

Sizlerin rahatı için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Bu nedenle muayene ve tedaviler randevulu olarak yapılmaktadır. Klinik numaralarımızı arayarak yada online randevu sayfasına tıklayarak 1 dakika gibi kısa bir sürede size en yakın kliniğimize randevu oluşturabilirsiniz. Randevu almadan da gelebilirsiniz ancak bilin ki randevu almadan gelirseniz 10-15 dakika beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Benlerle İlgili Yanlış Bilgi ve Uygulamalar
Yazımızın bundan sonraki kısmında toplumda en sık yapılan hataları ele alacağız. Özellikle bitkisel tedavi adı altında insanlar kendilerine zarar verebilmektedir. Bu konuda yapılmaması gerekenleri görelim.

Ben Haritası Çıkarmak Gerekir mi?

Böylesine gereksiz ve can sıkıcı uygulamalardan biride güzellik merkezlerinde benlerin haritası adıyla yapılan uygulamadır. Benlerin takibi de diyebileceğimiz bu uygulama kanserleşme riski bulunan benleri aldırıp, kurtulmak yerine onları takip altına almayı amaçlamaktadır. Belirli süreçlerde yapılan kontrollerde büyüme vs takip altında tutulmaktadır. Sürekli masraf ve endişe içerisinde olmanıza neden olur. Bu şekilde stres altında yaşamak ve sürekli masraf etmek yerine benlerinizin tedavi işlemi ile kanserleşme riski bulunan benlerden sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

Bitkisel Ben Tedavisi (Ciddiyetten Uzak Bir Uygulama)

Hiç bir bitkisel ürün, karışım vs sizleri benlerden kurtarma imkanı yoktur. Bazı mecralarda sirke vs ile tarifler verilmekte olup, sirke asit yönünden çok zengin olması nedeniyle cildinizi yakmaktan başka bir işe yaramaz. O nedenle beni aldırmak sadece teknolojik yöntemlerle mümkün olup, bitkisel tedavisi yoktur.

Alınan Benler Patolojiye Gönderilir (İsterseniz)

Özellikle et benlerinde alınan parça kanserleşme olup, olmadığını anlamak için kişi isterse incelenmek üzere Patoloji laboratuvarlarına gönderilmektedir. Et beni şeklinde olmayanlardan ise punch denilen alet yardımıyla biopsi alınır ve inceletilir. Eğer kötü huylu şüphesi varsa doktorlarımız kesinlikle parça alınıp incelenmesini önerir, kötü huylu olma ihtimali yoksa ama siz istiyorsanız yine punch biopsi alınır ve patoloji laboraturında inceletilir. Parça alıp incelemek için kesinlikle ameliyata gerek yoktur, böyle bir öneri gelirse bilinki o klinikte teknoloji yoktur.

Ben Tedavisi İçin Hangi Doktora Gidilir?

Burada iki farklı seçenek bulunmaktadır. Cildiye yada genel cerrahi uzmanlarına başvurmak gerekir. Cildiye yada dermatoloji bölümüne muayene olduğunuzda uygulanacak tek yöntem Krio dediğimiz dondurma yöntemidir. Genelde sağlıklı dokuya zarar vermesi ve uygulanan alanda çukurluk oluşturması nedeniyle tavsiye etmiyoruz. Önerimiz Lazer, Radyo Frekans ve Elektrokoter uygulaması yapan genel cerrahi uzmanları olmaktadır. Önemli olan gidilen bölüm değil gidilen bölümün teknolojik donanımı ve bu teknolojileri kullanma konusunda tecrübeli cerrahın varlığıdır.

İz Kalır mı?

Yazının geri kalan kısmında bu konuya açıklık getirdim. Fakat sıkça sorulan sorular arasında yer aldığı için tekrar özetlemek istiyorum. Lazer, RF ve Elektrokoter ise anlaşılmayacak düzeyde iz kalabilir. Ameliyat ile yapılan tedavilerde çok korkunç bir iz kalır. O nedenle ameliyat tavsiye etmiyoruz.
İz konusunda söylenmesi gerekenen doğru cümle şudur; Hiç iz bırakmayan yöntem dünyada henüz icat edilmedi her yöntemde mutlaka iz kalır, bunun aksini duyarsanız da asla inanmayın. En az iz bırakan yöntemlerle beninizi alırız, sohbet mesafesinden zor algılanabilen, hafif bir iz kalabilir.

Tedavi Ne Kadar Sürer?

Tek bir tane aldıracaklar için sadece 1 dakika gibi kısa sürede yapıldığını belirtmek istiyorum. Yani uygulama oldukça kolay ve anında yapılmaktadır.

Ben Tedavisini SGK Karşılıyor mu?

İdea Klinik şubelerinde SGK’lı hastalara hizmet verilmekte olup, %50 yani yarı yarıya indirim uygulanmaktadır.

Ben Aldırma Can Acıtır mı?

Uygulama esnasında sadece alınacak benin olduğu yere lokal anestezi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir acı yada can yanması hissetmezsiniz.

Kaç Günde İyileşir?

Lazerle yapılan uygulamalarda herhangi bir iyileşme vs beklenmez. Ciltten kabarık benlerde uygulanan RF ve Elektrokoter 10-15 gün kabuk oluşmasına ve sonradan kalıcı cildin ortaya çıkması beklenir. Bu süreçte sizlerin herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Unutmayın beniniz doğru yöntemle alındıysa ertesi gün dahil hiçbir zaman benli haliniz kadar dikkat çekici görünmeyecektir.

Ben Aldırma İçin Yaş Sınırı Var mı?

Benleri aldırmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Dilediğiniz zaman vücudunuzun her yerinde bulunan benlerden sadece 1 dakika gibi kısa sürede kurtulabilirsiniz. Tabiki çocuk yaşta beni alınacakların ebeveynleri ile birlikte gelmelidir.

Kanserleşen Ben Nasıl Anlaşılır

He ne kadar toplumda neredeyse hiç benin kanserleşmesi sonucu olan insan omasa da halk arasında bu konuda çok yaygın bir korku vardır. Bunun sebebi büyük ya da küçük, et beni veya düz herkeste bir veya çok sayıda olmasıdır.
Kanserleşmiş ya da kanserleşecek olanlar muayene veya loop ile bakılarak büyük oranda anlaşılabilir  ancak kesin bir şey söylemenin tek yolu parça alınıp patoloji laboratuarında incelenmesidir. Parça almak için benin ameliyatla alınması gerekir gibi aptalca bir sav varsa da bu son derece anlamsız bir iddiadır. Bir çok patolojik inceleme için parça alınıp incelenmesi çok daha pratik bir çözümdür. Benden parça alıp incelemek için geliştirilmiş dermal punch ile alınır ve inceleinir. İncelemenin sonucu beklenip ya da beklenmeden tedavisi yapılabilir.
Ancak konunun başlarında bahsedildiği gibi benden kaynaklanan deri kanseri oldukça seyrek rastlanan bir durumdur, malign melanom denilen çok çok seyrek görülen tipi hariç diğerleri ameliyatsız yöntemlerle güvenle alınabilir.
kanserleşme konusunda şu cümle çok anlaşılabilir olmasını sağlamaktadır; “bir insanın benin kanserleşmesi sonucu ölme ihtimali yıldırım düşmesi sonucu ölmesi ihtimalinden çok düşüktür”

Ben Aldırma Sonrası Banyo

Uygulanan yönteme göre ilk banyo zamanı değişir. Ameliyatsız yöntemler olan lazeri radyo frekans ve plazma tedavisinden bir gün sonra daha doğrusu işlem yapıldıktan sonraki gün sabah banyo yapılabilir. Ameliyat yöntemiyle alındıysa dikiş atılmıştır ve dikiş alınıncaya kadar banyo yapmak daha doğrusu su değdirmek önerilmez. Bu süre cerraha göre bir hafta on gün arasında değişir. Ameliyatsız yöntemlerin ertesi gnlerde benin alındığı noktada kabuk oluşur. Ertesi gün bu kabuğu veya görüntüyü kamufle etmek için fondöten ve benzeri kozmetik ürünlerle kamufle edilebilir.

Randevu için
Şişli: 0532 463 96 82
İzmir: 0542 295 52 54
Kadıköy: 0542 231 28 23
Bakırköy: 0542 621 08 88
Bursa: 0532 152 26 75
Ankara:0532 350 2587

Bu telefonlardan whatsappla fotoğraf göndermeniz halinde net ücret alabilirsiniz.

46 Yorum Var

Doktora Soru Sor
 1. Gamze Çakır

  3-4 haftalık hamileyim hamilelik sürecinde yüzeysel benlerimi lazerle aldırmamın hamileliğime sakınca var mıdır?
  Eşim özelde çalışıyor ben ev hanımıyım biz de SGK kapsamına giriyor muyuz?

  1. admin

   gebelikte laserle tedavi yapmıyoruz.eğer uygunsa RF ile tedavi edilebilir.sgk lı ise girersiniz

   1. Gamze Çakır

    Radyo Frekans demişsiniz fakat benim benlerim minik minik yüzümde 9-10 tane yanaklarımda ve yüzeysel benler.İlk başta kahverengi leke şeklindeyken daha sonra güneş görerek ben haline geldiler.
    Siz yüzeysel benler için Lazer tavsiye ediyorsunuz daha az iz bırakıyor.Bu durumda RF yöntemi kabarık benler için kullanılırken benim yüzümde iz bırakmaz mı?

    1. admin

     gebelikte laser uygulanmaz.gebelikte ben tedavisi yapmak doğru değil.çünkü gebelikte hormonal değişimden dolayı ben ve lekeler artabilir,durumunuzu doğumdan sonra değerlendirmek gerekir

    2. Asmin

     Merhaba 0,5 mmden kucuk yuzeysel benimi aldirmam istiyorum sgk var fiyat ne kadar olur?

     1. admin

      0532 574 55 36 nolu telefondan bilgi alabilir,size en yakın kliniğimize gidebilirsiniz

 2. selda güven

  Merhaba
  RF (Radyo Frekans) tedavisi tamamen güvenli midir ?
  sonrasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılır mı ve tekrar ben oluşma ihtimali var mı ?
  ayrıca özel sağlık sigortası ile işlem yapılabilir mi ?

  1. admin

   RF tedavisi ben tedavisinde en güvenli yöntemlerden biridir.iyileşme daha hızlıdır,çevre doku hasarı minimaldir.fatura ile sigortanızdan talep edebilirsiniz

 3. r

  Merhaba hocam benimi aldirdigim yerde hafif kahverengi leke var bunu tekrar düzeltmek istiyorum ve yeni cikan mevcut benleride aldirmak istiyorum.
  Fakat lazerle yapmak istiyorum iz kalmamasi icin. Lazerde kac gunde bir geliyoruz?

  1. admin

   kökü derinde ise laser uzun sürer.hepsi değerlendirilip uygun yöntemle tedavi edilir.laser ortalama 21 günde bir uygulanır

 4. E

  Hocam birde dogru düzgün gunese cikmiyorum. Eski benler yeniden belirginlesmis sebebi ne olabilir? Birde yeni benler çıkmış. Yazin yine hepsini yok etmek istiyorum. Fakat hocam laser yontemiyle yapabiliyo muyuz? Daha az iz kalmasi icin..

  1. admin

   eski benlerin belirginleşmesi kökleri derinde olabilir,yada yeterince temizlenmemiş rötuş gerektiriyor olabilir.

 5. E

  Hocam ben bundan sonra laser yontemiyle aldirmak istiyorum. Rf ile cok iz kaliyor. 1 tane benim cok koyu sqdece diğerleri acik renkte sikinti olmaz sanirim.

 6. Zehra

  Meraba ben nerdeyse 7 ay once benimi aldirdim ve cok koyu kahverenkte leke kaldi benin buyuklugunde gecicek gibi durmuyo ne yapabilirim

  1. admin

   0532 574 55 36 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim.

 7. Samet

  Merhabalar geçen sene kurumunuzda ben aldırmıştım bu sene tekrar aldırmak istiyorum ilk seferinde 250 tl vermek zorunda mıyım yoksa 125 mi
  Admin
  Bundan sonra ne zaman gelirseniz gelin % 50 indirimli ücretten ödersiniz. Yani her ben için 125 TL ödemeniz yeterli olacak.

 8. Zelal

  Eylül ayından 10kusür kadar ben aldırmıştım sizinle ama bikaç tanesi tekrar çıktı rötuş için gelebilir miyim herhangi bir ücret alıyor musunuz

  1. admin

   rötuş ücretsiz,gelebilirsiniz

 9. Ayse

  Merhabalar benim kasimin icinde bi ben var ve buyuyor acaba alabilir misiniz

  1. admin

   tedavi edebiliriz. 0532 574 55 36 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 10. Özge

  Ben aldırmamdan 2 gün geçti kırmızı oldu aldırdığını yer normal mı

  1. admin

   normal

 11. Ahmet

  Merhabalar.Ben aldırmak için yaş sınırı var mı?

  1. admin

   hayır yok

 12. Ahmet

  18 yaş altı ebeveyn ile gelmek zorunlu mu ?

  1. admin

   tek başına gelebilirsiniz

 13. BÜŞRA

  Merhaba, 2 sene önce hafif ciltten kabarık benimi aldırmıştım. Ama aynı yerde tekrar koyu şekilde renk belirginleşti. Tekrar gelsem rötüş olur mu.

  1. admin

   0532 574 55 36 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz

 14. Admin

  Merhabalar vücuttaki küçük yüzeysel leke şeklindeki benleri iz kalmadan alıyormusunuz be kaç seansta alınır

  1. admin

   0532 574 55 36 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,tedavi edebiliriz

 15. Merve

  Merhaba, meme ucumda et parçası var acaba aldırılabilir mi?

  1. admin

   05325745536 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunu değerlendirip en uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 16. Neslihan

  Merhaba ben 2012 eylul ayinda bes adet ben aldirmistim cenemdeki ben tekrardan kabarik bir sekilde. Tekrar aldirmak istiyorum ucret olarak yine 250 tlmi

  1. admin

   Sosyal güvenceniz varsa ilk ben 250 tl sonraki benle 125 tl. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz

 17. Özlem

  Beyaz tenli biriyim. Yüzümde çok fazla sayıda küçük küçük benler var. Aldırmak istiyorum fakar tekrardan çoğalmasından ve iz kalmasından korkuyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

  1. admin

   Hangi yöntem tedavi olursanız olun mutlaka iz kalacaktır. RF ya laserle tedavi de sohbet mesafesinden farkedilir bir iz kalmaz. 1-2 tanesini aldırıp deneyebilirsniz, eğer iyileşme sizin istediğiniz gibi işe diğeelerini de tedavı ettirebilirsiniz. Extra bilgi ve randevu için 0542621888 nolu telefonu arayabilir whaasapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 18. Ayşegül Aksoy

  Merhaba hocam ben kaşımın üstündeki ve yanağımdaki beni üç yıla yakın bir zaman önce aldırmıştım sonrasında birçok kez rötuş yapıldı en sonuncusu Şubat ayında yapıldı ama benlerin yerleri eskisinden daha koyu ve kabarık .Ne yapmam gerekiyor ?Kliniğiğe iki üç ay gelmem mümkün değil maalesef .

  1. admin

   çukurluk oluşmasın diye tedavi de hekimler fazla dweinw inmezler yavaş yavaş traşlayarak tedavi ederler bu nedenle doktorunıza tekrar görünmelisiniz

 19. Muhammet

  Bn yüzüm den 5.6 tane ben var aldırmak istiyorum almadan önce iyi veya kötü huylu mu diye inceliyor musunuz onu merak ediyorum

  1. admin

   Ben tedavisi ve biopsi için parça alımı aynı anda yapılabilir05325745536 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsniz,whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz,

 20. Ayse

  5 yıl önce gelmiştim Şimdi gelsem 4 ben aldırsam 125 den mi yoksa tekrar 250+125 mi olucak ? Bi de rötuş yapılması gereken bi tane vardı 1 tane için gelmemiştim onu gelmişken yapabilir mısınız?

  1. admin

   Rotuş için ücret ödemezsiniz.ücretler minimal oranda değişti. Ilk ben ücretini ödemeyip ikinci ben ücreti 150 Tl den ödeme yaparsınız. Extra bilgi ve randevu için 05426210888 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 21. Suna

  Saat 5:40 gibi gelsem işten çıkıyorum ben aldırabiliyor muyuz ?

  1. admin

   05325745536 nolu telefonu arayıp yada whatsapptan mesaj gönderek size en yakın kliniği öğrenip randevunuzu ayarlayabilirsiniz.

 22. Hasan

  Merhaba hocam ben 5 yıl önce ben aldirmiştim yüzümde 8 9 tane bazi yerlerde ufak küçük ben şeklinde tekrar çıkti bu benlerin zarari var mi benim için sorun görünmüyor ama sagiligim için sorun olur mu

  1. admin

   Merhaba,
   Hassas bir cildiniz varsa,genetik yatkınlık ve güneş ışıklarından yeterince korunmuyorsanız yenileri Her zaman çıkabilir. Sorun olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım