online randevu tedavi ücretleri

Varis Tedavi Fiyatları

Sayfa İçeriği

Ödeyeceğiniz net ücreti öğrenmek için sayfanın sonundaki cep telefonlarına whatsapp tan fotoğraflar gönderebilirsiniz. Varis tedavisi ücretleri için kullanılacak olan yöntem (lazer, radyo frekans, köpük vb.), varislerin yoğunluğu, varisli bölgenin büyüklüğü, varis tedavisi için hizmet aldığınız klinik gibi çeşitli değişkenlere bağlı olmak üzere farklılık göstermektedir. Varis tedavi ücretleri 5000 TL’den başlayarak varislerinizin durumu ve kullanılacak olan yöntemlere göre muayene esnasında netleştirilmektedir.

Tedavi videoları ve fotoğraflar için instagram.com/varistedavisi

Damarsal hastalıklarda en sık görülen problem varis olup, kılcal ve damar genişlemesi olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Asıl hastalık olarak kabul ettiğimiz toplardamarlarda genişleme olup, başlangıç, orta ve kalın evre olarak teşhis edilmektedir.
Her birinde kullanılacak yöntem ve süreç farklı olacağı için ücretlerinde de farklılık yaşanmaktadır. Örnek kılcal damar ile kalın varislerin tedavisi aynı olmamaktadır. Bir başka örnekte ise A hastası 4-5 cm alanda sorun yaşarken B hastası bacakların tümünde sorun olabilir. O nedenle ilk bilmeniz gereken tedavilerin ücreti hastaya göre değişmektedir.

Muayene Ücretsiz Yapılıyor
İdea Klinik varis tedavi merkezi Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de 6 şubesi bulunan klinikleri ile 22 yıldır ücretsiz muayene imkanı sunmaktadır.

SGK Mensuplarına Tedavide %50 İndirim Uygulanır

Muayenelerin tüm insanlara ücretsiz olduğunu belirttik, tedavi ücretlerinde ise SGK olmanın avantajını %50 indirim fırsatı ile görürsünüz.

Varis Tedavi Ücretleri 5000 TL’den Başlamaktadır

Evet değerli arkadaşlar İdea Klinik şubelerinde tüm varisler ameliyatsız yöntemlerle sadece 10 dakika gibi kısa sürede yok edilmektedir. Tedavi ücreti 5000 TL’den başlamaktadır.

Tedavi Ücretimi Nasıl Öğrenirim

Yukarıda alt ve üst ücret limiti belirtilmiş olup, size özel ücreti öğrenmek için şimdi 3 farklı alternatiften bahsedeceğiz. Kliniğimize gelerek muayene olabilir, yada oturduğunuz yerden sanal muayene ile ücret bilgisi alabilirsiniz. Peki aşağıda alternatifleri görelim.

1) Kliniklerimizde Ücretsiz Muayene Olarak Öğrenin
Önereceğimiz ilk yöntem her zaman önerdiğimiz gibi doktor teşhisidir. 5 Dakika gibi kısa bir sürede yapılan muayene için size en yakın kliniklerimize randevu alarak gelebilirsiniz. Alanında tecrübeli kalp damar cerrahi uzmanlarımız muayene ederek öncelikle hastalığın teşhisi, sonrasında ise uygulanmasını uygun gördüğü tedaviye karar vermektedir. Bu noktadan sonra size ücretin ve tedavinin nasıl yapılacağını aktarmaktadır. Doktorun belirttiği ücret size uygun gelmesi halinde onay vererek tedaviye o an yada başka bir güne randevulaşarak başlarsınız. Yada kabul etmemeniz halinde herhangi bir ücret ödemeden ayrılırsınız.

2) WhatsApp Resim Göndererek Öğren
Türkiye’de bir ilke daha imza atan İdea Kliniğin sanal muayene uygulaması ile oturduğunuz yerden hastalığın teşhisi, evresi ve uygulanacak tedaviler ile merak ettiğiniz ücretleri öğrenme imkanı sunuyor. Son yıllarda hızla yaygınlaşan akıllı telefonlarınızdan yararlanarak hastalığınıza dair 2-3 tane resim göndermeniz yeterlidir. Resimlerinizi telefonla çekerek WhatsApp ile gönderebilirsiniz. Tüm kliniklerin kendine özel WhatsApp numaraları olup, aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda size en yakın klinik ve WhatsApp numarasını görebilirsiniz. Hastalığınızı gösteren resimler çekerek gönderin, kısa sürede cevap gelsin.

3) Bilgisayardan Resim Gönder
Varislerinizin tedavi ücretini öğrenmek için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biride yine aynı şekilde sanal muayene uygulaması olup, aşağıda yer alan formu kullanarak resim göndermekle mümkündür. Ad soyad ile Telefon yada E-mail herhangi biri yada her ikisini hatasız olmasına dikkat ediniz. Hemen alt kısımda yer alan Dosya Seç butonuna tıklayarak göndermek istediğiniz resim yada resimleri seçerek doktorlarımıza gönderebilirsiniz. Ücret bilginiz bu defa formda belirtmiş olduğunuz E-mail adresine cevap olarak iletilecektir.

Merak Ettiğiniz Soruları Doktorumuza Sorun
Yukarıda ücret ile ilgili bilgilere yer verilmiş olup, dilerseniz aşağıdaki soru ve yorum formunu kullanarak doktorlarımıza merak ettiğiniz tüm hususlarda sorularınızı iletebilirsiniz. Hastaların en çok merak ettiği bazı hususlarda bilgi vermek istiyorum.

Varis İçin Hangi Doktora Gidilmeli?

Damarsal hastalıklarda kalp damar cerrahi uzmanı gerekmektedir. Uzman bakımından yeterli olmayan bu branş özellikle kamu hastanelerinde biraz sıkıntı yaşanmaktadır. İdea Klinik şubelerinde tümü kalp damar cerrahi uzmanlarından oluşan doktorlar görev yapmaktadır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak doktor kadromuzu görebilirsiniz.

Tedavi Ne Kadar Sürer?

Öncelikle hastalığın tipi, yoğunluğu ve uygulanacak tedaviye bağlı olarak 1-6 seans arasında sürebilmektedir. Seanslar 10-30 dakika sürmekte olup, tedaviden sonra evinize, işinize sosyal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Yani tedavide narkoz vs kullanılmadığı için hastanede yatma, iş gücü kaybı gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaz.

Varis Çorabı Kullanmak Gerekir mi?

Kliniğimize gelen tüm hastalara bilimsel yöntemlerle tedaviler öneriyoruz. Çünkü bu işin tek çözüm yolu budur. Fakat muayene ettiğimiz kadın hastalarda gebelik gibi durum olması halinde tedaviyi erteleyip doğum yapmasını beklemek gerekir. Bu süreçte anne adayının ağrı, kramp gibi şikayetleri hafifletmesi için hamilelere uygun çorap kullanmasını öneririz. Bunun dışında sadece ağrı, kaşıntı gibi şikayetleri hafifletme etkisi görülür.

Doppler Çekimi Gerekir mi?

Kliniğimizde görev yapan doktorlar alanında tecrübeli kalp damar cerrahi uzmanları olup, her hastasına Doppler çekimini kliniğimizde yapmaktadır. Bu tür işlemler için hastaları dışarıdan hizmet almaya, zaman kaybı yaşamaya zorlamıyoruz. Yapılan bu damar ultrasonu için ayrıca ücret talep etmiyoruz.

Varis Oluşumunu Engelleyen Hareketler Nelerdir?

Henüz böyle bir sorunu olmayan yada tedaviden sonra aynı sorunla karşılaşmaması için öncelikle hareketli bir hayatı alışkanlık haline getirmelidir. Serin havalarda yürüme, yüzme gibi spor faaliyetleri önerilir. Ayakta uzun süren sabit durma yanı sıra masa başı çalışanlarda uzun süre sabit oturmamalıdır. Belirli sürelerde kısa süreli bile olsa yürümeli, yere uzanarak bacaklarını yukarıda tutmalısınız. Bu şekilde damarlarda oluşan basınç dağılır.

Net Varis Tedavi Fiyatı Almak İçin

Şu cep telefonlarına whatsapp tan fotoğraflar göndererek net tedavi ücretinizi öğrenebilirsiniz.

Bakırköy 0542 621 0888

Bursa 0532 152 26 75

İzmir 0542 295 52 54

Kadıköy 0542 231 2823

Ankara 0532 350 2587

Şişli 0532 463 9682

Alacağınız tedavi ücreti tedaviye başlandıktan sonraki bir yıl boyunca varisle ilgili olabilecek tüm sorunların çözümü için garantiye alınırsınız. Bu garanti hangi şubeye giderseniz gidin geçerlidir, yani İzmir’de başladığınız tedavinizi dilerseniz Ankara, İstanbul veya Bursa şubelerinde devam edebilirsiniz.

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım