online randevu online randevu tedavi ücretleri

Et Beni Tedavisi Video

Deriden kabarık benler genellikle et beni olarak adlandırılır, bu kabarıklık derinin üstüne yarım nohut konmuş şeklinde olabildiği gibi küçük bir üzüm tanesine benzer şekilde saplı da olabilir. Ortak özellik ciltten kabarık olmasıdır. Saplı olanlar incelenmek istenirse sapından koparılıp alındığı için patoloji laboratuarı için korunabilir, ancak saplı olmayanlarda bu şekilde kütlesel şekilde değil farklı bir tarzda alınır. Kabarık olup ta saplı olmayanlarda biopsi alımı için geliştirilmiş dermal punch yardımıyla veya izleyeceğiniz videodaki gibi üstten bir parça inceleme amacıyla alınır sonra deri düzelemine kadar buharlaştırma yapılır.

Et Beni Tedavisi Video

İzlediğiniz video aslında çok özellik arz etmektedir. Kaştaki bu ben ameliyatla alınsaydı kaşta kıl çıkmayan çizgi şeklinde ve çok dikkat çeken bir iz kalacaktı. Radyo frekansla alındığında kıl kökleri asla etkilenmez ve öncesi sıklıkta kaş çıkmaya devam eder. Bunun gibi kafa derisinde, sakal, bıyık, favori gibi kıllı alanlarda bu yöntemle alındığında saç, bıyık sakal favori ben çıkmadan önceki sıklıkta çıkmaya devam eder.
Videoda net bir biçimde görebildiğiniz diğer dikkat çekici bir olay biopsi yani patolojik inceleme için parça alınma tarzıdır. Bazı teknolojiye sahip olmayan klinik sitelerinde “incelemek için ameliyatla almak gerekir” gibi bilimsellikle hiç ilişkisi olmayan cümleler okuyabilirsiniz, sakın ola buna inanmayın. İzlediğiniz gibi benin tamamı alınmadan önce incelemek için parça alınır ve tedavi sonra tamamlanır.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer şey ise yine bazı sitelerde “benin kökünü almak için ameliyat gerekir” sözüdür, bu da sizin de izlediğiniz gibi gerçeği yansıtmayan bir mantıktır. Gördüğünüz gibi İşlemi yapan kişi temiz deriye kadar tedaviye devam etmektedir, yine gördüğünüz gibi ben ağaç gibi köklü bir yapı değildir. Temiz zemine kadar inmek yeterlidir.

Et Beni Tedavisinden Sonra İz Kalır mı ?
Bu yapıdaki beler en sık karşılaştığımız benlerdir ve dakikalar içinde kalıcı bir şekilde yok edilebilmektedir. Bölgedeki kaşlar uzadığında kıllar tarafından büyük oranda kamufle olacağı için nereden alındığı fark edilemeyecek kadar belirsiz bir iz kalacaktır.
Diğer bölgelerde durum biraz daha farklıdır, iz kaçınılmazdır ancak doğru yöntemle alınırsa sohbet mesafesinden algılanamayacak düzeylerde hafif bir iz kalır.

Ben Tedavisi Ağrılı mıdır ?
İşlen uyuşturucu yapmayı gerektirmeyecek kadar hafif bir acıyla bir iki dakika içinde tamamlanabilmektedir. Videoda göründüğü kadarıyla hasta hiçbir acı reaksiyonu göstermemektedir. Radyo frekans ve plazma yöntemleri bu şekilde acısız yapılabilmektedir. Ameliyatla almak uyuşturma yapmadan mümkün değildir.

Et Beni Yaktırmak Video

Et Beni Tedavisi Hangi Bölüm Bakar
Aslında gidelecek bölümün hangisi olduğundan çok hangi teknolojilere sahip olduğu önemlidir. Mesela teknoloji olmayan bir plastik cerrahi muayenehanesine gidilirse neredeyse tamamen terk edilmiş yöntem olan ameliyatla alma işlemi yaptırmak zorunda kalırsınız veya sadece krioterapi ( et beni dondurucu sprey ) yapılan dermatoloji polikliniğine gidilirse başarısı çok düşük yöntemle tedavi edilmiş olur. İdea Klinik gibi bünyesinde plazma, lazer, radyo frekans ve elektrokoter bulunduran kliniklere gidilirse her ben içöin en uygun yani en az iz bırakacak yöntem seçilebilir.

Et Beni Aldırma Fiyatları
Benin büyüklüğü ve hastanın SGK sının olup olmamasına göre değişir. 0.5 CM ye kadar olan et beni 500 TL alınacak sonraki diğer benlerin her birisi 250 TL, hastanın SGK sı varsa bu ücretlerin yarısı alınır, ilk ben 250 eklenen her ben 125 TL.  Benin büyüklüğü 0.5 cm den daha büyük benler ve kirpik, burun, kulak içi gibi tedavisi özellik arz eden ve tecrübe gerektiren benlerin tedavilerinin ücretleri muayeneyle belirlenir. Fotoğraf göndererek de net ücret alınabilir.

Net ücret almak için telefonlar;

Bakırköy: 0212 572 72 65 – 0542 621 0888

İzmir: 0542 295 52 54 – 0232 4221006

Ankara: 0505 119 3690 – 0312 431 75 47

Kadıköy: 0542 231 2823 – 0216 357 00 02

Şişli: 0532 463 9682 – 0212 246 10 04

Bursa: 0532 152 26 75 – 0224 2491006

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım