online randevu tedavi ücretleri

Ekim Ücretleri

Aşağıda göreceğiniz ücretler kaş, sakal, bıyık ve favori ekimi bir kök ekim ücretleridir. Ödeyeceğiniz toplam tutar ekimin yapılacağı yerin genişliğine sıklık beklentinize göre belirleyeceğiniz kök sayısına göre değişmektedir. Aşağıda genel anlamda tüm soruların cevabı verilmiş olup, dilerseniz aşağıdaki form ile ekim yaptırmayı düşündüğünüz alana ait resim göndererek kaç greft ekileceği ve ne kadar masraf çıkacağını baştan öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için sayfanın en altındaki ilgili şube cep telefonlarına whatssaptan fotoğraf gönderebilirsiniz.
Ekimle ilgili araştırmanızda soracağınız en son soru ücret olmalıdır, öncelikle ekecek kişinin eğitim düzeyini, kalite ve doğallığı araştırmalısınız.

Kaş ekimi ücreti

Ödenecek bedel ekilecek kök sayısına göre hesaplanıyor 1 greft ( kıl kökü ) 9 TL kaştaki kayıp miktarına göre toplam ekilecek kök sayısı 200-800 arasında değişebiliyor. Limitimiz 300 kök olduğundan en düşük bedel 2700 TL’dir. FUE ile ensenizden (erkeklerde sakalın gereksiz boyun kısmından da alabiliyoruz) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz kaş alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açılarına en yakın açılarla ( 25-30 derece ) ekilmektedir.

Sakal ekimi ücreti

Ekilecek alanın sınırlarını ve sakal sıklığını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç sakalı olmayan birine 1000 greft ektiğimizde köse görünümü kısmen düzelir, ancak daha sık sakal isterseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Sakal nakli doğru açılarla ve her kök tekli olarak yapıldığında sık da olsa seyrek te olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyatlandırma ekilen kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 6 TL olarak hesaplanıyor (sakalın gereksiz boyun bölgesinden alınıp sakala ekilmesi durumunda 1 greft 8 TL) Limitimiz 300 kök olduğundan 100 greft te ektirseniz 300 kök ücreti olan 1800 TL (sakaldan alınıp sakala ekildiyse 2400 TL) ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz sakal alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekilmektedir. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişmekte olup, bir saatte 150-200, bir günde 1200-1500 kök sakal ekimi yapılabilmektedir.

Bıyık Ekimi Ücreti

Bıyık alanını ve açılarını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç bıyığı olmayan birine 300 kök ektiğimizde köse görünümü gidiyor ancak daha sık bıyığım olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalıdır. Bıyık nakli FUE ile yapıldığında sık da olsa seyrek de olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor. 1 Kıl kökü 8 TL olarak hesaplanıyor. Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 2400 TL ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden ( ense, sakal ) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz bıyık alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum. Boyun kısmındaki gereksiz sakallar kalınlık olarak bıyığa daha çok benzediği için o bölgeden alıp ekildiğinde daha doğal görünüyor. Kliniğimizde hemşire yada diğer yardımcı personellere asla bıyık ekimi yaptırılmaz. Her kıl kökünü kendim ekerim. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 100-120 kök bıyık ekimi yapılabilmektedir.

Favori ekimi

Erkeklerin ciddi sorunu haline gelen favorisi olmayan birine tek tarafa 300 kökü ektiğimizde görünümü düzeliyor ancak daha sık olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Favori nakli FUE ile yapıldığında ekim olduğu berberin bile algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyat nakledilecek kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 7 TL (köklerin sakalın boyun kısmından alınması halinde 8 TL ) olarak hesaplanıyor. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp (300 greft karşılığı olan 2100 TL den az olmamak koşuluyla) belirlediğiniz favori alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum kliniğimizde hemşire ya da diğer yardımcı personellere asla favori nakli yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 150 -200 arasında kök ekebiliyorum.

Bu işlemlerin tümünde kanal açma tekniği kullanılmamakta ve iğne ile delerek greft yerleştirilmektedir.
Bu sayede;
Kılların dibinde çukurluk olmaz
Açılar istenildiği gibi verilebilir
Doğaldan ayırt edilemez
Hepsi tekli çıkar
Sinekkaydı tıraş olunsa da iz kalmaz
Şok dökülme az olur
Kök ölümü olmaz

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım