online randevu tedavi ücretleri

Medicinarts Şikayet

Medicinarts adlı internet sitesi üzerinde tedavi olmayı düşünüyorsanız bu yazıyı okumaluısınız. Medicalart Klinik 2004 yılında hizmete girmiştir Medicinarts Medicalart Kliniğin çakmasıdır. Klinikte son dönemde hastaya yaklaşım tarzı değişmiş farklı doktorlarca yapılan tedaviler sonucu çok sayıda şikayet gelmiştir. Bu doktorlar şikayetlerden kaçmak için Medicalart markasını çağrıştıran Medicinarts, Mediport, medicneart, isimli siteler üzerinden yeni hastalar bulmaya çalışmaktadırlar. Bu yolla tedavi ücretini aldıkları halde mağdur ettikleri hastaların sorumluluğunu almak yerine onları yüzüstü bırakmışlar. Bu yaklaşımları sebebiyle çok sayıda hasta mağdur edilmiş ve “medicalart mağdurları” diyecek bir kitle oluşmuştur.
Bu şekilde mağdur kişilerin haklarını nasıl arayacağı konusunda yeterli bilgileri olmaması, yüksek avukatlık ücreti gibi sorunlar nedeniyle haklarını aramak yerine sonucu kabullenme yoluna gitmişlerdir. www.medicalart.com.tr alan adının ve patentin sahibi olarak bu sorunun çözümüne katkı sağlamaya karar verdik.

Taklitçilik medicin arts ile bitmedi çünkü medicinarts ın çakma isimle yola devam ettiğini hastaların fark etmesi sonucu bu marka da ölmüş taklitçi marka sahibi bu taklitle bir yere varamadığını anlayınca yeni bir isim almıştır climed.

Climed

Climed markasını almışlar ama bu defa da bir başka kliniğin çakması durumuna düşmüşler. Nişantaşının köklü kliniklerinden Clinimed in ismini taklit ederek bir yere varabileceğini düşünen Dr M.B yeni oluşturacağı marka ile belki bir süre insanları aldatabilir ama sonunda hastalar yaptıkları yeni oyunu da anlayacaklardır. Herkesi kendileri gibi salak zannetme hatasının cezasını çekeceklerdir.
Bu defa taklit ederken daha bir abartıp
Bakırköy’lüleri aldatırım düşüncesiyle Climed Bakırköy
Nişantaşılıları kandırabilirim düşüncesiyle Climed Nisantaşı
Kadıköylüleri aldatmak için Climed Kadıköy
Bakalım climed ismi ne kadar dayanacak, şikayetvar sitesi climed şikayet içeriğiyle dolacak. Muhtemelen 2019 da bu isim de değişmiş olur.

Medicinarts Doktorları İle İlgili Şikayetler

Bu şikayetler https://www.sikayetvar.com/medicine-art  sitesinden alınmıştır.

Dr.M.B’a varis tedavisi olup tekrarlayan, lekeler oluşan, yaralar çıkan, bacaklarında iz kalan hastalar veya hemanjiom tedavisi yaptırıp, yaptırdığına pişman olacak kadar kötü sonuç almış, ödedikleri ücreti geri almak ve gördüğü zararı tazmin ettirmek isteyenlere hukuki destek veriyoruz.

Dr. S.C.Ç ye ben tedavisi olup tedavi yerinde iz veya çukurluk kalan, kıl dönmesi tedavisinden sonra tekrarlayan, makat çatlağına düşük doz botox yapıldığı için iyileşemeyen, hemoroid tedavisi yaptırıp ta hiç düzelemeyen, hiçbir bilimsel değeri olmadığı halde siğil tedavisinden sonra aşı yazıldığı için maddi kayba neden olan ya da diğer bir çok sebeple mağdursanız bizimle iletişime geçin.
Nasıl bir hukuki yol izleneceği, hangi haklara sahip olduğunuz, tazminat yolları gibi tüm bilgileri alabilirsiniz.

13 yılda oluşturduğumuz, patent ve isim hakkını aldığımız Medicalart markasını korumak ve bu isimle hastalarımıza zarar veren kişilerin verdikleri zarardan dolayı hak ettikleri cezayı almaları için mağduriyet yaşamış veya halihazırda yaşayan hastaları destekliyoruz.

Zeynep adlı mağdur hasta; Medical Artkliniğine varis tedavisine gittim. Dr. M. B ile görüştüm tedaviye başlamaya karar verdim ve başladım. İlk seanstan önce ücretin yarısını ödedim uygulamayı yapıp toplam tedavi bedelini ödersem tedavi seanslarına devam edeceğini söyledi. Ama sonraki seansta gittiğimde klinik değişmiş adı değişmişti. Kalan parayı ödemekte tedirgin oldum ama paranın yarısını verdiğim halde 2. seansı yapmadılar. Oysa 10 seans ve sonrası için de garanti 1 yıl demişlerdi. Anlam veremedim mağdurum devam etsem akıbeti belli olmayan garip bir klinik etmesem ödediğim para geri verilmiyor.

Yasemin adlı mağdur hasta; Eylül ayında M**B** ile S** Y**U** tarafından varisli damarıma bir defa köpük uygulaması yapıldı. 500 TL ödedim. Diğer varislerim için de gelmemi ve varislerimin %100 kaybolacağını söylediler. Tekrar gidemedim. Birkaç gün sonra uygulama yapılan varisin hemen üstünde, çarprazında çok daha büyük, kalın mosmor iki varis oluştu. Dayanılmaz ağrım oldu, tekrar gittim. Bu durum normal 1 aya kadar kesin geçecek dediler. Bir ay sonra aradım ve hiçbir değişiklik olmadığını söyledim, paramı geri vermelerini istedim.

Paramı vermek bir yana 1500 TL borcum olduğunu, ödemem gerektiğini, gelip diğer varislerime işlem yaptırmamı söylediler. Tedavi olamadığımı daha da kötüye gittiğini, güvenim kalmadığını söyledim. Konuştuğum doktor “Mucize beklemeyin, elimizden geleni yapabiliriz istersen mahkemeye ver, istediğin yere şikayet et ” diyerek telefonu yüzüme kapattı. Çok üzüldüm, çok sinirlendim. Bir doktor para kazanmak için bunları yapmamalı. Şifa bulamadım halde ne için para vereyim

Melis adlı mağdur hasta; Medical Art Yeşilyurt şubesinde Temmuz’da yüzümdeki yüzeysel beni aldırdım. Zaten gider gitmez doğru düzgün bilgi verilmeden beni yakacağız, alacağız, iz kalmayacak bir ay sonra yok olacak merak etmeyin ve benzeri gibi geçiştirip beni yakarak aldılar. Verilen bütün kremleri kullanmama rağmen yirmi gün sonra ben tekrar çıktı, randevu alarak tekrar gittiğimde, normalde çıkmaması lazımdı diyip buna gayet alışık bir şekilde tepki verdiler ve tekrar yakıp rötuş yaptılar. Aradan yirmi gün geçtikten sonra, ilk alındığında bir daha asla çıkmaz bir aya izi bile kalmaz dedikleri yerde aynı ben daha koyu bir şekilde üçüncü kez yeniden çıktı yeine Medical Art Kliniğe gittim, doktor tekrar rötuş yapacağız diyip o bölgeyi bir güzel oydu… Şuan yüzümde hem çukur şeklinde iz var, hem de ben daha koyu renkli ve daha büyük bir şekilde yeniden çıktı. Kesinlikle yanlış yöntem kullanıyorlar, asla düzgün şekilde bilgilendirmiyorlar, haklarında yasal işlem başlatacağım.

Medicine Art Şikayet
Fazladan bir e harfi koyarak yeni aldıkları isimle ilgili www.sikayetvar.com da ki bir başka şikayet. İlk bakışta fark edildiği gibi Medicne art ta Medicalart ın çakmasıdır. Allah taklit eden ve çok sayısa hastanın canını yakan bu kişilerin belasını verecektir.

Volkan adlı mağdur hasta; Medicine Art adlı firma Yeşilköy Şubesi’nde yedi ay önce yüzümdeki benleri yaktırdım. Yaklaşık yirmi adet leke vardı yüzümde ama giderilmedi. İki ay sonra bir daha gittim, hiç geçmediğini gördüler, tekrar yaktılar. Ne arıyorlar ne de soruyorlar ve parayı alıp cebe koyup sonrasında ilgilenmiyorlar. Bununla ilgili eski ve yeni fotoğraflarım var. Bir avukatla anlaştım ve tazminat davası olarak dava açacağız. Avukat ne kadar kazanırsa kendisine alacak, sadece bu insanlar mağdur olsun diye uğraşacağım.

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım