online randevu online randevu tedavi ücretleri

Hemoroid (Basur) Tedavisine Hangi Bölüm Bakar?

Sorusuna vereceğimiz yanıtlar tedavi sürecinde hangi aşamaları izlemeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Toplumda basur olarak da adlandırılan hemoroid vakası makat hastalıkları arasında en sık karşılaştığımız türdür. Erkeklerin bu hastalıkla daha sık karşılaştığını belirtmekle beraber cinsiyet ayrımı gözetilmeksizin tüm bireylerde meydana gelebildiğini söylemek istiyoruz. Fiziksel acının yanı sıra hastaları psikolojik olarak da harap eden hemoroid tedavisi mümkün bir vakadır. Fakat doğru metotlara başvurmak kaydı ile. Çünkü hemoroidin tedavisi evde bitkisel karışımlar ile yapılamayan cerrahi müdahalenin şart olduğu bir vakadır. Hastalığın bir doku hasarı olduğunu dişin çürümesinden farklı olmadığını bilmelisiniz. Ne yazık ki makatta sıkça görülen

Hemoroid, Basur Tedavisine Hangi Bölüm Bakar?
Ana branş genel cerrahidir ancak asıl ilgilenen bölüm proktoloji yani makat hastalıkları bölümüdür. Proktoloji branş uzmanına proktolog denir. Yaşanılan yerde proktolog varsa ona muayene ve tedavi olunmalı, proktolog yoksa genel cerrahi bölümüne gidilmelidir. Genel cerrahlar konuyu bilse de proktoloji uzmnaları makat hastalıkları konusunda daha eğitimli ve daha tecrübelidir, yine işi gereği teknolojilere de sahiptir.

Hemoroid Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hemoroidin tedavisinde kullanılan yöntemler çok önemlidir. Kliniğimiz ameliyatsız hemoroid tedavisi operasyonlarıyla sağlık sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hemoroidle ilgili ilaçlar, izlenilen aşamalar ve hemoroide ne iyi gelir sorusuna yanıt bulacağınız yazımız hastalıkla ilgili bilgi almanızda sizlere yardımcı olacaktır. MedicalArt kliniğimizde;

  • Basur tedavisi lazer ve lastikle boğma tekniği ile yapılmaktadır.
  • İç basur ve dış basur tedavisinde karar verdiğimiz iki teknikte anesteziye ihtiyaç duyulmamaktadır.
  • Bölgesel uyuşma sağlayan lokal anestezi hastanın operasyondan sonra gündelik yaşama dönmesinde hiçbir sorun teşkil etmez.

Basur tedavisinde önemli olan unsurları işini iyi yapan bir doktor, steril çalışma ortamı ve hasta memnuniyetini sağlamak adına bir araya gelmiş bir ekiptir. Kliniğimiz aradığınız tüm bu kriterlere uygun ender sağlık kuruluşlarından biridir.

Hemoroid Tedavi Fiyatları

Sosyal güvenceye sahip olan hastalarımıza 2007 yılı itibari ile %50’lik bir indirim uygulamaktayız. Muayenelerin tamamen ücretsiz olduğu kliniğimiz kar amacı gütmeyen ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan sağlık kurumları arasındadır. Bizleri iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz. Uygulanacak yönteme göre 980 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir. Ameliyatsız yöntemler 980 TL iken THD gibi cihaz kullanmayı gerektiren ve hastane ortamında narkozla yapılan yöntemler 3500-4500 TL arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım