Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Paylaş
 • ESRA

  Merhabalar Atilla hocam. Ocak ayında benim yüzümdekihafif kabarık bir benimi buharlaştırma yöntemiyle almıştınız.Şu anda o çukur kapanmak üzere ve hızla iyileşiyor ten rengime dönüşmeye başladı fakat ortasında minicik iğne ucu kadar bir kahverengi nokta görüyorum bu kadar hızla düzeldiği için aslında beni rahatsız etmedi ama size sormak istedim o nokta ilerde büyür mü yoksa o şekilde kalır mı. Eğer büyümezse rengi de çok açık olduğundn benim için sorun yok ama tersi olacaksa ben rotus için gelmek istiyorum. beni bilgilendirir misiniz. İyi günler hocam.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz durumunuzu değerledirir gerekeni yaparız

 • zeynep bursa

  patoloji testi yapmadan sadece lazer uygulayarak ben aldırmak ne kadar sağlıklıdır hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin iyi yada kötü huylu olup olmadığı muayenede anlaşılır zaten.şüphe duyulan benlerden parça alınır

 • kübra

  merhaba benlerimi aldırdım ben ama hafif çukurkuk oluştu bu da beni görüntü olarak rahatsız ediyo aceba iyileşene kadar küçük yara bantlarıyla kapatsam iyileşme sürecinde bi gecikme olur mu ve benin alındığı yerin açık kalması gerekiyo mu
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  iyileşme süreci uzar

 • burak akay

  hocam öncelikle merhabalar. yüzümde 2 adet ben bulunmakta olup, bunları devlet hastanesindeki doktorlara gösterdiğimde cerrahi operasyonun şart olduğunu söylediler. fakat sizin ben alma yöntemlerinizde cerrahi operasyonu göremedim.
  acaba sebebi nedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cerrahi yöntemlerde benin en az iki katı büyüklükte bir iz kalır.ama lasr yada buharlaştırma yönteminde farkedilemeyecek düzeyde iz kalır

 • Anonim

  Hocam iyi huylu benlerde kötü huylu olabiliyormuş yüzümüzdeki benler hep güneş ışığı alıyor ve büyüyor sizcede aldırmalı mıyız güneş ışığı alan benleri ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aldırmalısınki kötü huylu olmasın.

 • redkit

  merhaba hocam yazın gelip kahverengi benlerimi aldırmayı düşünüyorum. Yaklaşık 20 tane falan var.

  İz kalmasın istiyorum acaba nasıl olur ilk aldırdığım zaman çukur ve kızarık olurmu?

  Birde nevüs tedavi fotolarınızı inceledim fakat benimki gibi beni alınan foto göremedim. İnşallah ileride eklersiniz yüzeysel ben alındıktan sonraki resimleri..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uyarınız için teşekkürler ,en kısa sürede eklenecektir :)

 • Anonim

  Hocam benlerimizi aldırmalımıyız sizce çünkü kanser riski var.Hangi kliniğinize gelebilirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben yeşilyurt-bakırköy şubesindeyim.aldırırsanız iyi olur

 • demet

  Merhaba benim yuzumde cok sayida orta boy kahverengi benler var bunlari lazerle yada baska bi yolla aliyor musunuz ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser yada buharlaştırma yöntemi ile alabiliriz

 • Mesude

  Mrb hocam burnumun ustunde et olmayan deri altında siyah renkte ben var lazerle tedavi edilebilir mı şimdide. Tskler
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz değerlendirir hangi yöntemle yapacağımıza karar veririz

 • Anonmi

  Hocam Merhaba,şimdi yüzümüzdeki benleri aldırmazsak kansere dönüşme ihtimali var mı?Güneştende korunamıyoruz aldırmalımıyız ?Teşekkürler…
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  aldırırsan iyi olur

 • çiçek Hanım

  Hocam kolay gelsin bir sorum olacak benim alnımda siyah renkte kabarık olmayan ben var onu tek seansta yok edip olurmu acaba?Teşekkürler.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz değerlendiririz.eğer beninizin yapısı uygunsa tek seansta tedavi edebiliriz

 • Merve

  Hocam peki iz kalır en kötü ihtimalle sivilce izi gibi olur demişsiniz bu iz için krem gibi bir ilaç kullansak izin geçmesi söz konusu olur mu ? Ayrıca zaman ayırdığınız ve soruları cevaplandırdığınız için çok teşekkürler sayın hocam.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kişisel özellikler nedeniyle ciltler çok farklı reaksiyon gösterebiliyor.genellikle iz kalmıyor ama ben burda iz kalmaz dersem doğru söylememiş olurum,çünkü benin kökü derinde ise ve lekeye yatkınlığınız var ise farkedilemeyecek düzeydede olsa bir iz kalabilir

 • seda

  kolay gelsin . dr muayenesi sonucu benimin mavi nevüs olduğu söylendi boyutu 1.5cm kadar ve ağrı yapıyor bu şikayetler sonucu ameliyatla alınıp patolojık ınceleme yapılması gerektiğini söylediler devlet hastesinde . ancak sizin dediğiniz gibi yöntemlerlede yapılabilir mi ameliyat yerine ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  yapılabilir yine patolojik inceleme için parça alınabilir

 • Merve

  Hocam kolay gelsin.Ciltten kabarık olmayan benlerde de buharlaştırma tedavisi uyguluyor musunuz ? Uyguluyorsanız tek seans için mi ücret alıyorsunuz ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  benin durumuna göre laser yada buharlaştırma yöntemini uyguluyoruz

Yorum Yaz

şifa

Giriş
Copyright © 2015 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075