Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blogger PostFriendFeedDeliciousDiigoStumbleUponLiveJournalTumblrLinkedInRedditShare
 • murathan diyor ki diyor ki:

  merhaba hocam benim vücudumda 6 – 7 adet orta büyüklükte kabarık olmayan kahverenginde benler var 1 adet de et ben var bunlara nasıl bir tedavi uygulanabilir? bir de cildimdeki benlerin özellikle güneş gören bölgelerde benlerin arttığını fark ettim bunun sebebi bir hastalığın belirtisi olabilir mi.tedavi için randevu gerekli midir bir de ne kadar ücrete maal olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en yakın şubemize telefon edip gelebilirsiniz.

 • merve diyor ki:

  hangi illerde ben tedavi merkezleriniz var
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  İstanbul da 3 şubemiz var

 • Ziyaretçi diyor ki:

  Atilla hocaya buradan bol tebriklerimi gönderiyorum. 3 tane ben aldırdım ve şu an izleri yok denecek kadar azaldı. Çok teşekkürler hocam.

 • Haşim diyor ki:

  meraba hocam
  benim yüzümde 3 tane ben var ve ben cok rahat sızım onlardan.Aldırmak ıstıyorum ama kanser olma olasılı ğı var gıbı soylentıler duyuyorum cevremden ve bıkeresınde de doktora danıştım toktorda kanser olma olasılığı vardedı sonra vazgec tım yanı ben bunların cevabını ıstıyorum hocam ..tşklr..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  eğer aldırmazsanız kanserleşme riski var ama aldırdığınızda kanserleşme riski de ortadan kalkar. olmayan ben kanserleşemez

 • özlem diyor ki:

  Merhabalar dogustan dudagimin üstunde burnuma dogru uzayan genisce koyu renkli kıllı bir ben var burnum akiuormus goruntusu olusturuyor ve beni rahatsiz ediyor.derimden çok az bir kabarıklik var.10yil önce aldirmaya kalktigimda benin derin olmasindan dolayi cerrahi operasyonla alinabilecegini ve cok iz kalacagini suanki halinden kötü olabileceğini dudagimin da kayabilecegini söylediler. Dogustan olan bu tür derin kılli kahverengi büyuk benler hala cerrahi operasyonla mi alinabiliyor. Diger tedavi yöntemleri artik uygulanabiliyor mu?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  hiç bir beni ameliyatla almaya gerek yok teknolojiyle hepsini alabiliyoruz

 • Çiğdem diyor ki:

  Atilla hocam merhaba benim geçen sene kasım ayının başı gibi yüzümde iki tane mercimek kadar beni almıştınız buharlaştırma yöntemiyle birinin rengi tenimden çok az koyu ama diğerinde hafif kahverengilik var nokta gibi ikinci seans mı gerekli ve bunun için ücret ödemeli miyim ? :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet 2.seansa gelebilirsiniz
  ücret alınmaz

 • zeynep diyor ki:

  Merhabalar benim yuzumde kucuk noktalar halinde cok fazla ben var en azindan birkacini aldirmak istiyorum ama aldirmak ciltte daha fazla benin cikmasina sebep olur kanser tehlikesi gibi soylentiler duyuyorum hocam bu konudaki rahatlatici aciklamanizi bekliyorum.. basarilar
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  benlerinizi alırız hem benlerinizden hemde kanser riskinden kurtulursunuz

Yorum Yaz

çelik

Giriş
Copyright © 2014 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075