Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • erkan diyor ki:

  merhaba hocam yüzümdeki kabugu kaldırdımda acaba birşey olur mu diye korkuyorum veya yarayı önleyecek bir krem var mı ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  hiç korkmayın düzelir kreme de gerek yok rahat olun

 • sha diyor ki:

  merhaba;
  ankarada tavsiye edebileceğiniz sizin kadar güvenilir doktor veya hastane var mı acaba
  teşekürler
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  verebileceğim adres yok ama teknoloji kullanılan yerleri araştırın

 • nur diyor ki:

  ben degil de, sıktıkca icinden çok az beyaz bisey cikan sivilcemsi sekli ama rengi beyaz olan bisey var yüzumde.sanki ete dönüsüyo gibi.sertlesti, artik sıkınca bisey gelmiyo.bunlara da ben gibi müdahale edebiliyomusunuz acaba şimdiden teşekkur ederim, saygılar Hocam..
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet tedavi edebiliriz

 • ismail diyor ki:

  Hocam bende nohut büyüklüğünde ben var koyu renkte, bunu aldrsam tekrar cikarmi ve iyileşme suresi kac gün olur
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  tedavi ettiğimiz ben tekrarlamaz
  ben o anda yok olur küçük bir yaranın iyileşme süresinde iyileşir

 • ebruli diyor ki:

  Meraba ben dudagimin ustundeki beni buharlastirma yontemiyle 2 ay once aldirmistim kililiginizde eski benim mercimek kadardi simdi ayni yerden nokta kadar bi ben cikti bu tekrar eskisi kadar buyurmu acaba ikinci rutus olsam tekrar cikarmi iyi gunler…
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  büyümez ama rötuş yapılsa iyi olur

 • Ömer diyor ki:

  selam hocam benim benim biri ufacık biride ufacığın’dan biraz fazla burnum ucunda yüzümün kenarında üç tane benim var önce muhaneye geleceğim ama bir sorayım dedim fiyatı yakın zamanda devlet hastanesine de giderek cildiyede görünecektim bir tanesi hariç pekte görüntü bozukluğu yapmıyor ama aldırmak istiyorum ne öneriyorsuzuz cildiye cerrahi ameliyat der büyük ihtimalle lakin daha ufacık ben için çok fazla iz kalmasından korkuyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  asla ameliyatla aldırmayın. ilk ben 200 TL eklediğiniz her ben 100 TL

 • misafir diyor ki:

  ücretlendirme hakkinda bilgi verebilir misiniz acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 TL

 • ismail diyor ki:

  hocam uzun zamandır sitenizi takip ediyorum.benim sorum fiyatta pazarlık payı azda olsa varmı çünkü asgeri ücretle çalışıyorum.ama yüzümdeki benlerden 10-15 tanesini aldırmak istiyorum.bi sorumda aldırdıktan sonra hemen işe başlayabilirmiyim saygılar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fiyatlarımız son derece makul olduğu için pazarlık payı yok

 • ziyaretçi diyor ki:

  Hocam ciltte leke tedaviniz mevcut mudur acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  leke tedavisi yapmıyoruz

 • elif diyor ki:

  Merhaba dudağımın üstünde ciltten biraz kabarık ben var aldırmak istiyorum ama okula gidiyorum 15 tatilde gelip alınsa okul acılana kadar iyilesir mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iyileşir

 • emre diyor ki:

  hocam dudakla burun arasında benim var aldırmak istiyorum alınan yerde sakal çıkar mı tekrardan tek tereddutum bu teşekkürler şimdiden
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  aynı sayıda sakal çıkmaya devam eder ve tekrarlamaz

 • kemal diyor ki:

  Hocam benim yüzümde 3 tane ben var bunların ikisi et beni değil.İğne ucu kadar.Et beni’de diğer ikisi gibi iğne ucu kadar.ben aldırmak istiyorum fakat iz kalmasından çok korkuyorum.Acaba iz kalır mı? teşekkürler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  bu kadar küçük benlerin tedavisinde normal gözle görebilecek iz kalmaz

 • ayhan demir diyor ki:

  Meraba benim yüzümde 4 tane ben kahve rengi kucuk mercimek buyuklugunde diyebilirim bana az bilgi verebilirmisiniz aldırabilirmiyim
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  hepsini ameliyatsız alabiliriz

 • cihangir diyor ki:

  hocam benim yüzümde 3 tane ben var üste verilen fotoraflarda ve videodakinden daha küçük lazerle ameliyatsız alınabilirmi
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  lazer veya başka yöntemlerle tüm benleri ameliyatsız alıyoruz

 • saress diyor ki:

  Hocam yüzümde 10 adet et beni var sgk ligin hepsini aldirmamin maliyeti ne kadar olur saygılar
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  10 ben için toplam 1100 tl ödersiniz

Yorum Yaz

çomak

Giriş
Copyright © 2014 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075