Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blogger PostFriendFeedDeliciousDiigoStumbleUponLiveJournalTumblrLinkedInRedditShare
 • dilara diyor ki:

  burnumun üstünde bi ben var sadece bi nokta onu ne kadara alabilirsiniz ya da ssk geçerli midir ? bi de çorlu da kliniğinz var mı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Çorluda kliniğimiz yok
  200 tl ödersiniz

 • cansu diyor ki:

  hocam ben tedavisi 14 yaşın da da yapılabilirmi yani leke şeklinde benler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapıyoruz

 • Görkem diyor ki:

  Ben 27 gün önce burnumdaki beni buharlaştırma yöntemiyle aldırdım fakat oluşan çukurun içinde ben tekrarlamis gibi bir nokta var ne yapılmalı?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  2.seans gerekebilir

 • selma diyor ki:

  Merhaba hocam çenemde hafif kabarık bir ben ve yüzümde de burun etrafımda 4 tane birbirine paralel biçimde ben var yaşım 17 bu benlerimden kurtulabilir miyim? Teknolojik yöntemlerle alınan benle patoloji testi yapılabilir mi
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet kurtulablirsiniz,istenirse patolojik test yapılır, teknolojik tedaviler teste engel değil

 • evin diyor ki:

  Atilla hocam merhaba ben evin çenemde biraz altta biraz da üste devam eden nevüs spilus vardı. büyüklüğü avuç içi kadar. buğday renkliyim. lekem de kahverengi ve içinde de siyah noktalar var.kesinlikle halletmek istiyorum. ancak van da yaşıyorum.van da hangi yerlere başvurabilirim. lütfen yardımcı olun. şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer merkezleriyle görüşn

Yorum Yaz

çomak

Giriş
Copyright © 2014 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075