Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • ebru diyor ki:

  Dudagimin ustunde buyuk bi ben vardi o kadar mutsuzdumki basimi kaldirarak yurumek istemiyordum kliniginize gelene kadar radyofrekans sistemiyle beni aldirdim simdi o kadar mutluyumki hic bi iz kalmadi kesinlikle tereddut etmeyin kurtulun sizi mutsuz ediyorsa benlerinizden..iyiki varsiniz nizam kurttepe

 • melisa diyor ki:

  Benim kara siyah benim var cenemin altinda onu yaktırmam tehlikelimidir
  14 yasindayim
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  hayır tehlikeli olmaz hatta benden kaynaklanan tehlike de ortadan kalkar

 • eda diyor ki:

  hocam iyi günler benim merak ettiğim bir konu var radyo frekans ve buharlaştırma yönetimin arasındaki fark nedir ben burnumun üzerindeki iki tane ben var biri yeni oluşuyor kabarık diğeri de kabarık ve tam rengini almış bir durumda burunun tam üzeri oludğu için ikisin birden aldırdığımda çok mu iz kalır bunu merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ikisi aynı şey bri teknolojinin diğeri yöntemin adı
  farkedilmez bir iz kalabilir

 • Tuğçe diyor ki:

  Iki kaşımın ortasında bir tane kahverengi ben var onu aldırabilir miyim ve iz kalır mı
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet alabiliriz, farkedilmez bir iz kalabilir

 • Murat diyor ki:

  atilla bey ben’imi aldırmıştım ben yani 1 cm’den baya küçüktü boyu sonrasında oyun izi kaldı ve traş falan olunca çok belli oluyor kızarık gözüküyor uzaktan.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kızarıklık zamanla düzelir

 • himmet diyor ki:

  ücret ne kdr ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  şu linkten hesaplayabilirsiniz.
  http://www.medicalart.com.tr/tedavi-ucretleri.html

 • efsun diyor ki:

  Merhaba ben 15 yaşındayım 2 tane benim var aldırmak istiyorum benlerim küçük ve acik kahverengiler.ben toplam kaç seansta kurtulmuş olurum bunlardn ayrıca benim okulum var 15 gün içerisinde iylesir mi?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  % 95 tek seansta düzelir,
  15 güne belirgin bir şey kalmaz

 • kenan diyor ki:

  hocam benim burnumun ortasında ve sağ kaşımın üstünde siyah ben var hiç iz kalmadan alabilirmisiniz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  en az iz kalacak yöntemi seçeriz ve belirsiz bir iz kalabilir

 • Anonim diyor ki:

  hocam bir gün önce rf’yle benimi aldınız, yüzümdeki küçük bandı çıkartayım mı sorun olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sorun olmaz açabilirsiniz.

 • hacı 1999 diyor ki:

  ben 15 yaşındayım yüzümde 3 tane kahverengi 1 tane siyah olmak üzere 4 tane ben var alınabilir mi bilgi verebilir misiniz
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet hepsini alabiliriz

 • Misafir diyor ki:

  Merhabalar. Ben yüzümün üstünde olan koyu renkli benleri aldırmak istiyorum. Benler çıkıntılı değil. Tek seansta halledilirmi ve o bölgede tekrar ben gibi koyu izler kalır mı ? Gelmeyi düşünüyorum açıklama yaparsanız
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  koyu iz olmaz, % 95 tek seansta tedavi edebiliyoruz

 • kübra diyor ki:

  Merhaba hocam 1 ay önce sizde ben aldırdım ama siyah renk hala var ne zaman gelmeliyim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  2 ay sonunda gelebilirsiniz.

 • ömer diyor ki:

  hocam yaklaşık 7 8 ay once geldım 2 tane benımı aldınız bıdaha gelmek ıstıyorum fırsatım olursa tekrar ucret odeyecek mıyım
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  2.seansta ücret almıyoruz

 • Beyza diyor ki:

  Merhabalar Cumartesi günleri de açık mısınız bir de randevu almadan gelsek yine de işlem yapılır mı?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  açığız evet gelebilirsiniz

 • Hülya tekin diyor ki:

  Hocam merhaba benim dudagimin üstünde toplu igne başı kadar küçük açik kahve bir ben var lazer yada buharlastirma ile aldirmak istiyorum fakat alinan yerde tekrar bir ben yada yara tarzi bi sey cikmasindan cekiniyorum lutfen yardimci olun
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi ettiğimiz ben tekrarlamaz, farkedilmez bir iz kalabilir

 • Serra diyor ki:

  Hocam merhaba ben 14 yasındayım yüzümde 6 tane ben var ve ben bu benlerin 2tanesini yoldum ama et beni degil bunlar nasil gecer? Tedavisi var mıdır?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kopardıklarınız yer iyileşir ama ben kalır, kendiliğinden yada ilaçla geçmez gelirseniz gerekeni yaparız

Yorum Yaz

köşe

Giriş
Copyright © 2015 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075