Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blogger PostFriendFeedDeliciousDiigoStumbleUponLiveJournalTumblrLinkedInRedditShare
 • sevgi diyor ki:

  17 yaşındaki kızımın göğsünün yanındaki et beninin (vücuda yapışık değil sapı ile deriye tutunan et beni) rengi aniden koyulaştı ve dibi kızardı. biz doktora götürdük. büyüteçle baktı kötü değil dedi. bize birkaç gün içinde düşebileceğini söyledi.6 gün geçti şu anda ben yassı kuru bir hal aldı ama dibi biraz şiş ve kızarık dokununca da acıyor .renginin aniden koyulaşması ve dibindeki kızarıklık ve bende kuruma düşme belirtisi mi lütfen aydınlatır mısınız?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  sap kısmındaki damar tıkanmıştır önemsiz bir şey

 • emre diyor ki:

  selam hocam benım ust dudagımda sıyah bırtane etbeni varama buyukluyu normal bır nuhut tanesının yarı kadar ozel hastaneye falan gıttım lazer tedavısı olmaz dedıler amalyatla allınır dedıler oda dıkıs ızı kalır tavsıye etmem dedı doktor sızın oner cegınız baska bır tedavı yontemı varmı ızkalmıcak sekılde varsa benı bılgılendıre bılır senız sevınırım
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  buharlaştırma yönteminde belirsiz bir iz kalabilir ameliyat gibi abartılı iz kalmaz

 • derya diyor ki:

  operasyon olmadan, ciltden kabarik olmayan kahverenkli benleri nasil almayi önerirsiniz(yüz’de)? baska sayfalarda temelden sonuc operasyon diye okuyorum. aklim karisti. saygilar derya
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kliniklerimizde 15 yıldır hiçbir ben ameliyatla alınmıyor yani ameliyatla ben tedavisi tarih oldu, sizi ikna etmeye yönelik cümlelerle ilgilenmeyin teknolojik tedavileri tercih edin

 • pakize diyor ki:

  merhaba yüzümde kavrengi benler var 4 tanesi belli diğerleri küçük gelmek istiyorum.uzak ama önceden randevu alsam verebilirmisin?işyerinde problem yaşamam denizlide yaşıyorum ssklıyım fiyatınıda öğrenebilirmiyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 eklediğiniz her ben 100 tl olur. telefon etmeniz yeterli

 • Afranur diyor ki:

  merhaba hocam beim yüzümde birbirinden farklı büyüklüklere sahip benler bulunmakta.Aldırdığımda bunların çoğalma gibi bir durumu olur mu? Her yaz zaten bir ya da iki tane artıyorlar.Çok rahatsız oluyorum yaşım çok genç ve psikolojimi derinden etkiliyor.Ve samsunda kliniğiniz var mı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  alınan ben tekrarlamaz ama yeni çıkacaklara da engel olmaz Samsunda şubemiz yok

 • Sumeyra diyor ki:

  Merhaba,

  Kliniğinizde ben aldıralı 1 ay oldu. İki sorum olacak. Birincisi kızarıklık hiç azalmadı. Scarex veya başka bir şey kullanmamı önerir misiniz, faydası olur mu?
  İkincisi Roaccutane sivilce hapı tedavisine başlayacağım. Bu bir engel teşkil eder mi izler için? Tedaviyi ertelemem gerekir mi?
  Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu yazdıklarınızı cevaplamıştım
  pembeliğin düzelmesi tamamen kişinin bünyesiyle ilgilidir ve kullanacağınız ürünler bu süreyi değiştirmez.
  roaccutane almanızda sakınca yok

 • ümit diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde 25 tane kadar siyah nokta var dikkatli bakilmadikca fark edilmeyecek kadar küçükler bir tanede 1 mlm çapında ben var hepsinin temizlenmesi için ne kadar öderim
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  her biri 100 tl ama çok küçükse muayeneyle toplam ücreti belirleriz

 • cenk diyor ki:

  sayın hocam cilde yapışık kahverengi benler için tedavi yönteminiz nedir? ankarada kliniğiniz var mı? tedavi süreci ne kadar? iz kalma riski nedir? fiyat nedir? saygılar sunuyorum.
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  muayeneyle en uygun yöntemi belirliyoruz
  ankarada kliniğimiz yok
  1-2 dakika sürer
  belirsiz bir iz kalabilir
  200 tl

 • Batuhan diyor ki:

  Merhaba hocam , suratımda yaklaşık 25 tane ben var ve bu beni aşırı derece rahatsız ediyor.Yaşım 17 aldırmam da bir sakınca var mıdır ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  hayır sakıncası yok alabiliriz

 • ziyaretçi. diyor ki:

  Ben dün tedavi oldum fakat yüzümde şu an çukurlar var. 1 günde geçmeyeceğini biliyorum. Fakat tahmini bir süre verebilir misiniz acaba?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  10-15 günde bir şey kalmaz

 • abdullah diyor ki:

  Hocam yüzümde çok büyük olamamakla beraber 6 tane ben var hepsini aldırmamda bir problem olur mu?Toplam ne kadar zaman alır? Herhangi bir iz kalır mı ve ne kadar ücret ödemem gerekir ?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  hepsi aynı anda alınabilir problem olmaz 700 tl ödersiniz.

 • sevda diyor ki:

  Hocam merhaba iki gun once burnumun ucundaki beni 2. Seansla tekrar aldirdim bu sefer derinden yapildi burnumda ciddi bi cukur var bu cukur dolar mi dolarsa dolma suresi nedir?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  yeni oluşacak tabakayla büyük oranda dolar

 • dilara diyor ki:

  burnumun üstünde bi ben var sadece bi nokta onu ne kadara alabilirsiniz ya da ssk geçerli midir ? bi de çorlu da kliniğinz var mı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Çorluda kliniğimiz yok
  200 tl ödersiniz

 • cansu diyor ki:

  hocam ben tedavisi 14 yaşın da da yapılabilirmi yani leke şeklinde benler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapıyoruz

 • Görkem diyor ki:

  Ben 27 gün önce burnumdaki beni buharlaştırma yöntemiyle aldırdım fakat oluşan çukurun içinde ben tekrarlamis gibi bir nokta var ne yapılmalı?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  2.seans gerekebilir

 • selma diyor ki:

  Merhaba hocam çenemde hafif kabarık bir ben ve yüzümde de burun etrafımda 4 tane birbirine paralel biçimde ben var yaşım 17 bu benlerimden kurtulabilir miyim? Teknolojik yöntemlerle alınan benle patoloji testi yapılabilir mi
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet kurtulablirsiniz,istenirse patolojik test yapılır, teknolojik tedaviler teste engel değil

 • evin diyor ki:

  Atilla hocam merhaba ben evin çenemde biraz altta biraz da üste devam eden nevüs spilus vardı. büyüklüğü avuç içi kadar. buğday renkliyim. lekem de kahverengi ve içinde de siyah noktalar var.kesinlikle halletmek istiyorum. ancak van da yaşıyorum.van da hangi yerlere başvurabilirim. lütfen yardımcı olun. şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer merkezleriyle görüşn

Yorum Yaz

köşe

Giriş
Copyright © 2014 Medical Art.
Sipahioğlu Caddesi 25/1 YEŞİLYURT/İSTANBUL Telefon:0212 5735075