Ben Tedavisi

Medical Art kliniğimizde ben tedavisi, varis, kıl dönmesi ve hemoroid olmak üzere 4 hastalık üzerine yoğunlaşmış bir alanında uzman bir kliniktir. Ben tedavi konusunda en iyi sonuçların alındığı tüm yöntemleri uyguluyoruz. Ben ameliyatı ve krioterapi gibi benin görüntüsünden daha kötü iz bırakan yöntemler, dışındaki tüm yöntemleri mevcuttur.

İleri Teknoloji Cihazlarla Ben Tedavisi
Benin yapısına göre seçtiğimiz çağdaş tedavi yöntemleri olan lazerle ben tedavisi, buharlaştırma ve radyo frekans yöntemlerinden en uygun olanla ben tedavisi yapılmaktadır.

Doğru ve Detaylı Bilgilendirme
Hastalara söylenen “kökünden almak gerekir,patolojik olarak incelenmesi için ameliyat şart” gibi hastanın daha fazla bedel ödeyeceği yöntemlere zorlanmadan en doğru tedavi seçeneği sunulan medical art ben tedavi merkezi ve tedavi ücretleri gibi istediğiniz tüm bilgileri aşağıdaki hasta bilgilendirme merkezinden ulaşabilir yada ücretsiz muayene işleminden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

Ben Tedavi Merkezi

Ücretsiz Ben Muayenesi
Büyüteçle yapılan muayenede bende şüpheli bir durum varsa bu iş için özel olarak geliştirilmiş punch denilen aletlerle biopsi alınıp en uygun tedavi seçenekleri buna göre sunulmaktadır.Biopsi almak için beni ameliyatla almak gibi çağdışı yaklaşım sergilenmemektedir.

Ben Türüne Göre Tedavi Yöntemi
Op. Dr. Atilla Kaya tarafından yapılan ben muayenesi sonrasında sizdeki ben türü analiz edilir ve hangi veb tedavisinin yapılacağı benin rengine, bulunduğu yere, ciltten kabarık olup olmamasına, hastanın beklentisine göre RF, Lazer veya buharlaştırma yöntemleriyle karar verilir.

Ben Tedavisinde İz Kalır mı?
En sık sorulan soru iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatla tedavi sonrası benin çapının 2 katı uzunlukta dikiş izi kalırken teknolojik yöntemlerle yapılan ameliyatsız tedavilerde fark edilmeyecek düzeyde bir iz kalır. En kötü ihtimalle sivilce izi gibi bir iz kalabilir. Biz hiç bir şekilde ameliyatla yöntem kullanmıyor ve hastalarımıza tavsiye etmiyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlarla sadece 20 dakikada benlerinizden kurtulursunuz.

Maliyeti Düşük ve Pratik Yöntemler
Ameliyatsız tedaviler çok daha pratik olduğu için hastaya maliyeti de düşüktür. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0212 573 50 75 nolu telefonu arayabilirsiniz.

SGK Anlaşmalı Ben Tedavi Merkezi
Medical Art diğer ben tedavisi yapılan kliniklerden bir diğer önemli farkıysa ne tür ben olursa olsun tüm resmi kurum hastalarına tedavi yapılmaktadır. SSK, Bağkur, Emekli sandığı farketmeksizin cüzi bir ücret alınmaktadır.

Başarımızla Gurur Duyuyor ve Sizlerle Paylaşıyoruz
Aşağıdaki resimler Medical Art ben tedavi merkezinde tedavisi yapılmış hastalara aittir. Yüzlerce mutlu hastamız arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ben Tedavi

Tedavi öncesi görünüm

Ben Tedavisi

Buharlaştırma yöntemi ile tedavi sonrası görünüm.

Peki Tedavi Aşamasını İzlemek İstermisiniz?
Ben tedavi sürecini görmek, izlemek isteyenler içinse yine medical art ben tedavi merkezinde gerçekleşen ben tedavi videoları aşağıda yer almaktadır. Detaylıca izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blogger PostFriendFeedDeliciousDiigoStumbleUponLiveJournalTumblrLinkedInRedditShare
 • Ali diyor ki:

  Merhaba hocam ben daha önce çok sayıda ben aldırmıştım şimdi 1 tane daha yüzümde aldırmayı düşünüyorum acaba fiyatı ne olur eski fiyattanmı yoksa yeni fiyatmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  100 tl ödersiniz.

 • derya diyor ki:

  Hocam sizde benleri aldırdım ama rotüş yapmam gerekiyor yalnız kısa zaman önce toplar damarlarımda yaşadığım damar tıkanıklığı sebebiyle yaklaşık bir aydır cuomadin adında kan sulandırıcı bir ilaç kullanıyorum.Bu ilacı kullanırken rotüş yada ben alınabiliyormu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alınabilir

 • Yunus diyor ki:

  Hocam 10 gün önce yüzümdeki beni aldırdım.Suan ben tipinde kabuk baglanmis durumda.Normalde 8 gun icinde kabuk duser demistiniz hala dusmedi.Ne yapmalıyım ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  böyle yorumlara şaşırıyorum, size tahmini bir gün söyledim tabiki bu canlı doku ve farklı davaranabilir, bu devlet dairesi değilki net bir günü ve saati olsun :)
  diğer taraftan eksik dinlemiş olmalısınız çünkü 3-4 günde kabuk bağlar sonraki 5-8 günde düzer demiştim çünkü herkese böyle söylüyorum.

 • NUR diyor ki:

  merhabalar yanağımda siyah çok büyük olmamakla birlikte ciltten kabarık bir ben var ve kılda çıkıyor bunu aldırmam mümkünmü ücret hakkındada bi tahminde bulunabilirmisinz acaba
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet alabiliriz
  sgk nız yoksa 300 varsa 200 tl ödersiniz.

 • görkem diyor ki:

  Hocam öncelikle iyi geceler, ben tedavisinden sonraki aşamalar hakkında bilgi almak istiyorum herhangi bir kabuk bağlama durumu var mıdır? Varsa kaç gün devam eder?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3-4 günde kabuk bağlar 5-7 günde kabuk düşer sonra pembemsi bir görünüm olur zamanla etrafla yaklaşık aynı renge bürünür

 • em diyor ki:

  Merhaba hocam Yüzümde 20 tane ben aldırmak istiyorum tek seansta. Fakat klinikten çıkınca çok iz kalırmı ve bu iz zamanla tamamen geçiyormu benlerim noktadan biraz büyük kahverengi yüzeysel lütfen uzun cevap bekliyorum :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Klinikten çıkarken küçük bir yara gibi görünür bu görünüm benden daha az dikkat çekici oluyor.

 • Selcan diyor ki:

  Merhabalar bakırköy ile yesılyurt aynı yermı randevu aldmda anlıyamdm
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Yeşilyurt Bakırköyün mahallesi

 • Yunus diyor ki:

  Ben yarasının içinde kıl çıkması iyilesmesini engeller mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır engellemez

 • erhan diyor ki:

  Hocam kafamda alnimin üst tarafında doğuştan ben var bunu aldirma gibi sansim varmi ve zarari olurmu…
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet alabiliriz

 • :((( diyor ki:

  Sitenizde hiç resim yok. Ya da bilemiyorum belki de ben göremedim. Yüzeysel benlerin alınmasıyla ilgili resimler koyabilir misiniz. En azından somut bişeyler görünce içimiz daha rahat olabilirdi. İlginiz için teşekkürler.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  resimleri http://www.bentedavisi.com a ekledik

 • osman diyor ki:

  merhaba hocam 10 gün önce buharlaştırma yöntemiyle ben aldırmıştım yüzümde olduğu için iyileşme sürecini hızlandırmak için bir şansım varmı acaba bazı plastik cerrahların önerdiği bir ilaç var contractubex kullansam bir etki görürmüyüm
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  çok anlamı olmayacaktır ama kullanabilirsiniz

 • Faik diyor ki:

  Merhaba hocam burnumun üstünde hafif kabarik 2 benim var. Aldirmak istiyorum
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  gelirseniz en uygun yöntemle alırız

 • mehmet diyor ki:

  merhaba hocam lazerle renk açtırmak nasıl bir uygulama işe yararmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle renk açma uygulamamız yok

 • Mert diyor ki:

  Yara iyilesene kadar yara bandı kullansam bi zarari olur mu yoksa kullanmasam daha cabuk mu iyilesir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  önemli fark yok ikisi de olabilir

 • Eylul diyor ki:

  Yuzumdeki benleri Kadikoy subenizde yaklasik bir bucuk ay once aldirdim,iki hafta icinde kabuklari dustu ve tam pembelikleri geciyor her sey yolunda derken cok belirgin bir sekilde kirmizi renk aldilar, su an bakildiginda sivilce gibi kipkirmizi noktacik halindeler. Bu normal mi, gecmesi ne kadar surer? Ilginiz icin tesekkur ederim simdiden.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  tedavi sonrası anlattığım gibi bunlar geçiş süreci ve sorun olmadan düzelir

 • gl diyor ki:

  Mrh hocam benim yüzümde 12 adet ben var biri mercimek büyüklüğünde buyumuyo ama eteafında bir tane daha cıktı cok rahatsız oluyorum gözüme yakın benler korkuyorum bisey olur diye bilgi verirseniz sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  korkulacak bir şey yok hepsi alınabilir

 • fatos diyor ki:

  Kafamdaki et benı aldirmistim. Simdi dikislerimi aldılar ama kabuk bağlı hala napmayalim
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  kendiliğinden düzşer ilgilenmeyin keşke ameliyatsız yöntemle aldırsayıdınız nereden alındığını berberiniz bile bulamazdı, gereksiz yere dikiş izi olacak,

 • sevda diyor ki:

  Merhaba hocam burnumun ucunda hafif kabarik bi benim var. Aldirmak istiyorum fakat sivilce tedavisi icin 6 ay ilac kullandm ve doktoruum ilac bittikten 6 ay daha lazer , ben aldirma yapma dedi ne dusunuyorsunuz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  cilt inceldiği için 2-3 ay beklemek gerekir.

 • Güngör diyor ki:

  MERHABA HOCAM BENİM KOLUMDA İĞNE UCU BÜYÜKLÜĞÜNDE KIRMIZI RENKTE ÇIKINTILI KÜÇÜK BİR BEN VAR, UZUN ZAMANDIR KIRMIZIYDI. DÜN DUVAR BOYASI YAPTIM VE KOLUMDAKİ KIRMIZI BENİN ÜSTÜNÜN YARA KABUĞU YADA SİYAHIMSI BİR RENGE DÖNÜŞTÜĞÜNÜ FARKETTİM. DUVAR BOYASINDAN KAYNAKLANMIŞ OLABİLİRMİ. BİR ZARARI OLURMU. NET OLARAK BİLMİYORUM AMA ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA KILCAL DAMAR BENİ DİYE GEÇİYOR İSMİ. BOYA VB ÜRÜNLER BENLER ÜZERİNDE NEGATİF ETKİLER VARMIDIR. BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. KOLAY GELSİN.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  koldaki kırmızı benler küçük hemanjiomlardır renk değiştirmesinin önemi yok

 • hacı diyor ki:

  hocam ben 6 adet ben aldırdım fakat hiç biri kabuk baglamadı cukurlar suan bu cukurlar dolarmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 ay düzelme devam eder

 • filiz diyor ki:

  aklıma takılan birkaç şeyi sormak için ulaşabileceğm bi adres vermeniz mümkün mü bu kadar olumlu sonuç alan birini bulmuşken konuşmak istedim :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye atabilirsiniz.

 • feride diyor ki:

  merhaba, benim boynumda kahverengi 1 cm capinda kabarik bir benim var. doktora gittigimde cerrahi operasyonla alinmasi gerektiigini soyledi. ama babamda keloid oldugu icin bendede olucak diye korkuyorum ve cerrahi operayonla aldirmak istemiyorum. buharlastirma yontemiyle alinabilirmi acaba? ve buharlastirma yontemiyle alininca keloid olusma ihtimali var mi??
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  daha düşük ihtimalle de olsa olabilir

 • Ercan diyor ki:

  BEN YAKLAŞIK YIL ÖNCE TANE BEN ALIRDIM SİZE.
  2 TANE BENİM GAYET ÇOK GÜZEL ŞEKİLDE ALINDI SORUN YOK TEŞEKKÜR EDERİM . FAKAT 1 TANESİ ESKİSİNDEN DAHA BÜYÜK BİR HALE GELDİ: NE YAPMAM GEREKİYOR BİLGİ VERİRSENİZ SEWVİNİRİM
  Op.Dr.Atilla Kaya
  O zamanda söylediğim gibi gerekirse 2.seans yapıyoruz ve ücret ödemiyorsunuz

 • talha 37 diyor ki:

  Hocam benleri aldırdıktan sonra sakal tıraşı olabiliyormuyuz çalışıyorum ve hergün tıraş olmak zorundayım benler hep sakal bölgesinde 10-15 tane var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir kaç günde kabuk düşünceye kadar etrafını keserek tıraş olabilirsiniz

 • NAZLI diyor ki:

  hocam merhaba. hep sizi olumsuzluklar için rahatsız ediyoruz birde güzel haber vermek istedim. yüzümden kahverengi mercimek tanesi büyüklüğünde biri kabarık, biri kabarık olmayan 2 adet ben aldırdım. aldırdıktan sonra eve gittim alınmamış gibi hala ben görünümde kabuk oluşmuştu. o haliyle çok korktum iz kalıcak, çukur kalır diye. 1 hafta moral bozukluğuyla kabukların düşmesini bekledim. tam bir hafta sonra düştü kabukların ikiside düştü. şu an inanılmaz derece güzel görünüyor.hep iz kalır diye bir korku vardı içimde. şu an ne çukur ne iz.. çok az bir iz var o da 1-2 haftaya kalmaz gibi bir his uyandırdı bende. çok mutluyum sonsuz teşekkürleeeeeerrr :)))))

 • em diyor ki:

  Peki 20 beni aldırdıktan sonra çok kızarık olup dikkat çeker mi?? Birde tek seansta halletmek için buharlaşma mı yoksa radyo frekan mı uygun olur?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  her ikisi de % 95 tek seansta tedavi eder, kızarıklık ta olsa ben kadar dikkat çekici olmaz

 • EGZOTİK diyor ki:

  iyi günler hocam rötuş için herhangi bir ücret tahsis ediyor musunuz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  rötuşlardan ücret almıyoruz

 • em diyor ki:

  Merhaba hocam.
  Yüzümde 20 ye yakın noktadan biraz büyük benler var tek seansta iz belli olmayacak şekilde aldırmak istiyorum??
  Hemen aldırdıktan sonra iz durumu ne olur??
  Hangi yöntem uygulanır??

  Ve hepsini aldırdıktan sonra benler ne durumda olur???
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  en uygun yöntemi seçip uyguluyoruz belirsiz bir iz kalabilir.

 • mehmet diyor ki:

  Merhaba hocam il33 Die bi ilac Var Ciltten kabarık Siyah ben Var kullanması sakıncalımı sizce .
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  beni iyileştirmez ayrıca etrafı yakabilir

 • Burak diyor ki:

  Merhaba Doktor bey Ben Gaziantepte oturuyorum Ciltten Kabarık Siyah Ben Var Çenemde Bunun İcin İstanbul Uzak oldugu İcin oraya Gelemiyorum Bi Tavsiyeniz varmıdır..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Gaziantepte ben tedavisi ile ilgilenen yer varmı bilemiyorum araştırmalısınız

 • batuhan diyor ki:

  meraba hocam ben burnumun yanında kahverengi bir ben var mercimekden azcık büyük ben bunu cerahi şekilde aldırcakdım amiliyatle ama iz kalıyormuş ben yüzümde olduğu için iz kalmıyacak yada kalacaksa farkedilmeycek derecede bir yöntem yokmu sizin önerdiğiniz yönetem nedir ve ben randevuyu nerden alabilirim tşk hocam :)
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  buharlaştırma yönteminde belirsiz bir iz kalabilir

 • aleyna diyor ki:

  Merhaba daha 16 yaşındayım burnumun üstünde çok büyük olmamakla beraber koyu renkli ben var yalnız et ben değil sadece koyu renkli çok rahatsız oluyorum iz kalır mı bende aldırmak istiyorum ama aldıran kişilerin çoğu iz kalmasından şikayetçi?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  iz kalanlar ameliyatla aldırmıştır

 • sametg diyor ki:

  Hocam ben burnumdaki benı aldırmıstım sizin kliniginizde ama tekrardan eskisi gibi çıkmaya başladı ne yapmalıyım ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  eskisi gibi çıkmaz lekelenme olabilir bu durumda 2.seans yapıyoruz

 • izel diyor ki:

  merhaba acaba ödemede taksit yapıyor musunuz peşin mi yoksa öğrenciyim de taksit yapılıyorsa bır ay içinde gelmeyi düşünüyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kredi kartına tek çakim olabilir

 • defneeeee diyor ki:

  13 yaşındayımm yüzümdeki noktadan az büyük beni aldırmask istiyorum. ne kadra alınabilirr ve kaç yaşından itibaren benler alınabiliyo??
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  3 aylıktan sonra ben tedavisi yapabiliyoruz

 • Bilal Yıldız diyor ki:

  Merhaba Atilla bey ben sizde 6 adet benimi aldırmıştım ve rukuş için 2. seansa da geldim. Ancak 2. seanstan sonra hala benlerim olduğu gibi duruyor. Bunun için yardımlarınızı bekliyorum. Umarım yardımcı olursunuz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  seyrek te olsa 3.seans gerekebiliyor

 • er diyor ki:

  TEK SEANSTA BİTERMİ VE NE KADAR SÜREDE TAM İYİLEŞİR ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  % 95 tek seansta düzelir, tedavi anında ben yok olur

 • esra diyor ki:

  hocam istanbula gelip tedavi olmak istiyorum fiyatta zorlanacağımı sanıyorum ve fazlasıyla benim var sizinle bu konu hakkında konuşmak istiyorum şahsi telefon numaranızı yazarsanız çok sevinirim
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  05452743435

 • Hasan diyor ki:

  Merhabalar. Yanağımda beni aldırmak istiyorum. Benim doğuştan var ve kahverengi, çok hafif kabarık bir halde. Siz bu beni aldırmak için hangi yöntemi uygulayabilirsiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  görünceen az bırakan yöntemi seçiyoruz

 • er diyor ki:

  Merhaba hocam yüzümde nokta şeklinde ve az daha büyük şeklinde 16 tane yüzeysel kahverengi ben var .

  Buharlaştırma ile tek seferde aldırmak istiyorum .

  Klinikten çıktıktan sonra daha kötü bir görüntü oluşturur mu ?
  Hepsinden kurtulmak istiyorum aynaya bakmak istemiyorum bu
  yüzden ….

  Çukur ve pembemsi renk çok fazla belli olurmu ? Dikkat çekmemesi lazım üniversite okuyorum …
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her halükarda geldiğiniz andakinden daha güzel görünür

 • Mine diyor ki:

  Hocam, agustos ayi baslarinda yuzumden 2 tane ben aldirmistim, kasimin ustunde olan benin yeri hafif cukur kaldi acaba zamanla duzelir mi yoksa oyle mi kalacak ? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

  Tesekkur ederim.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  zamanla azalır

 • güngör diyor ki:

  PAZAR ACIKMISINZ HOCAM
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kapalıyız

 • GÜNGÖR diyor ki:

  MERHABA HOCAM BENİM YÜZÜMDE MERCİMEK BÜYÜKLÜĞÜNDE KABARIK BİR BEN VAR KAHVERENGİ. KOTERLE ALINMASI GEREKİYOR GALİBA. ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM ŞU, FİYAT LİSTESİNDE SİGORTALILARA 200 TLYE TEDAVİ YAZIYOR. YANİ BU 200 NET Mİ. HARİCEN ÜCRET ÖDÜYORMUYUZ. YAZDIĞI GİBİ SADECE 200 MU. BİLGİLENDİRİSENİZ SEVİNİRİM.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  net ücret, başka ücret ödemeniz gerekmiyor

 • güngör diyor ki:

  merhaba hocam pazar günleri açıkmısınız
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  kapalıyız

 • hakan diyor ki:

  Merhaba hocam . Burnumun sol tarafında uç tarafa yakin 1.5 cm kadar siyah ben var aldirmak istiyorum lazerli tedavi olursa kaç seansta bitiyor? Aci orani nedir ? İğneyle flan uyusturuyor musunuz once ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uyuşturmayı gerektirmeyecek düzeyde hafif bir acı olur

 • hazal diyor ki:

  Benimizi aldırdıktan sonra kaç günde lekeler kaybolur?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  tedavi anında kaybolur

 • fatih diyor ki:

  Merhaba sayın hoca, benim yüzümde çapı 1.5mm boyutunda açık kahverengi bir benim ve dört tane iğne ucu kadar küçük benim var. Bunların dışında boynumda, ensemde, sırtımda, omuzlarımda, göğüsümde ve karnımda benlerim var ve ben üniversite öğrencisiyim, benlerim beni psikolojik olarak çok rahatsız ediyor. Bunların tümü bana ne kadara mal olur? Bu işlemler bir öğrencinin kendi bütçesiyle karşılayabilmesi için ne kadar uygundur? Teşekkür ederim, Saygılarımla.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  şu linkten hesaplayabilirsiniz.
  medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • Kadir diyor ki:

  Hocam ben 3-4 ay önce ben aldırmıştım ve ordaki ben büyüktü izi gitti 2. seansta fakat 1 hafta önce yanında aynı benden çıktı acaba ilgisi varmıdır o benle ve bu ben için gelsem ücret alırmısınız?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  tedavi edilen ben tekrarlamaz, yeni bir ben çıkmıştır onu da tedavi etmek gerekir.

 • ibrahim diyor ki:

  Merhaba Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS hocam 1,5 ay önce sol yank kısmında 2 adet leke şeklinde kabarık olmayan ben aldırmıştım.iki bendede çukurluklar geçmedi bide halen pembmsi renklteler kontrol için birazdaha beklemem gereklimi rötuş için?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  toplamda 2 ay geçmiş olmalı.

 • yasin diyor ki:

  iyi günler hocam ben bayram tatilinde gelmek istiyorum da hangi günler açık olur bayramda
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Bayramda kapalıyız

 • irem diyor ki:

  Merhaba benim 13 yaşında bir kızım var ve alnında abartılmayacak kadar kıl var bunun için ne yapabilirim ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  lazer epilasyon yapılabilir

 • mert diyor ki:

  Ben lise 3 e gidiyorum. Yuzumde aldirmak istedigim 7 tane küçük ben var. Lazerle mi alinir yoksa radyo frekansla mi ? Bagkurum var. Lazerle olursa kaç para radyo frekansla olursa kaç para ? Ve devamli okula gittiğim için iz kalmasindan korkuyorum. İz kalır mı?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  lazerde de buharlaştırma yönteminde de farkedilmez bir iz kalır
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  dicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • deniz diyor ki:

  radyo frekansla lazerın farkı nedir benim benlerim lazerle ıkı seanstır geçmedi radyo frekansla tek seansta gecermı duz benler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hiçbir benzerlik yok
  radyo frekansla % 95 tek seansta geçer

 • Ayşegül diyor ki:

  Hocam merhaba benım yüzümde yüzeysel kahverengı nokta kadar benler var bunları aldırmak istiyordum hangi tedavi yontemı kullanabılırım ve hemen geçmesi mümkün mu kızarıklık kalıyor mu tedavi sonrasında ve yüzümdeki benler kabarık değil kahverengi ve nokta büyüklükte hangi tedavi yontemını önerirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayeneyle en uygun tenolojiyi seçiyoruz, sonrası da buna göre değişiyor

 • arzu diyor ki:

  güzellik merkezlerinde alındığı zaman iz kalmıyor dıyorlar sizce orda aldırmanın bir zararı varmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  güzellik merkezi güzelleşmek içindir tedavi için değil :) .
  tedavilerinizi uzman doktora yaptırın

 • kemal diyor ki:

  İyi günler yüzümde kabarık olmayan kahverengi tonlarda küçük benler var lazer tedavisi yaptirmak istiyorum tedavi den sonra alınan benler kabuk bağlıyor mu yani lazer tedavisinde de radyo frekans gibi alınan benin olduğu bölge yara mi oluyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabuk bağlamaz ama rengi koyulaşabilir

 • Gökçe diyor ki:

  Hocam bayram için istanbula geldiğimde benlerim için muayine olup sizden fikir almak istiyorum lakin daha sonra arazide çalışacağım için bir dahaki gelişimde aldırmayı düşünüyorum. Güneş su vb etkenlerin etkileyeniliceğini düşünüyorum siz ne söyleyebilrsinz bu konuda? Muayine olduğumuzda o gün hemen aldırmamız gerekir mi? Şimdiden teşekkür ederim ilginiz için.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet isterseniz o anda tedavinizi yapabiliyoruz

 • Mehmet diyor ki:

  2 yıl bekleme değil 2 kere seansa geldim zaten , bu süreçten sonra tekrar rötuş ya da gene alma işlemi mi yapılır ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tekrar rötuş yapılır

 • busra diyor ki:

  Atilla bey yaklaşık 3 ay önce hafif kabarık benim alınmıştı buharlastirma ile lekelenme var alınan yerde rötuş mu gerekiyor?Teşekkürler simdiden
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet ihtiyaç varsa rötuş yapılır

 • Furkan diyor ki:

  Hocam Merhaba,
  Haziran 14’ünde yüzümde kabarık olmayan kahverengi 2 beni buharlaştırma ile rötuş yapılmıştı. Kabuk bağlayıp düştükten sonraki pembemsi tabaka baya geçti ama o kahverengi gibi belirginlik lekelik duruyor. Bunun için biraz daha beklemem gerekli midir? Tekrardan rötuşa gelmeli miyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en az 1.5 ay geçmeli

 • sezer diyor ki:

  Kolay gelsin ben rötuş için gelicektim 3 ay oldu ama istanbula hangi gün geleceğim belli değil bakır köy deki şubenize gelicem randevusuz gelsem bi sorun olmaz aynı gün uygularsınız dimi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sorun olmaz istediğiniz zaman geleblirsiniz

 • fatih diyor ki:

  merhaba benim çenemin solunda doğuştan olan bir ben var bunu aldırmak için herhangi bir yaş kriteri ve birşey imzalamam gerekiyormu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  karar vermeniz yeterli yaşın önemi yok

 • Emre diyor ki:

  Merhabalar hocam benimde aldırmak istediğim ciltten hafif kabarık biri burnumda diğerleri boynumda benler var.Radyo frekans yöntemiyle alındığında aynı yerden tekrar ben çıkma gibi bir durum olurmu.Operasyondan sonra kızarıklık izi ne kdr kalır.Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alınan ben tekrarlamaz
  pembelik kişinin iyileşme yeteneğine göre çok değişir

 • Mehmet diyor ki:

  Hocam benim yüzümde 2 tane büyük kahverengi ben vardı aldınız ama 2 kere de rötüşa gelmeme rağmen halen belirgin ilk uygulamanın üzerinden 2 yılı geçkin süreç oldu napılması gerek bu konu hakkında ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 yıl beklemeniz gerekmezdi seansa gelebilirdiniz.

 • deniz diyor ki:

  Hocam lazer alinan ben en fazla kac seansta biter
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  yöteme göre çok değişir

 • güngör diyor ki:

  birde yüzümde kabarık olmayan hafif kahverengi küçük çaplı benler var bunlar kaç seansta tedavi olur. istanbula uzaktayım o yüzden programlı gelebilirim ancak. ayda 1 kez gibi. mesela tek seansta 5 ayrı beni aynı gün tedavi edebilirmisiniz. saygılar
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  bir seansta istediğiniz kadar beni tedavi edebiliriz

 • güngör diyor ki:

  Merhaba hocam kaşlarımın içinde bir ben var siyah çok az kabarık küçük. bunu alırken kaşlarımda dökülürmü. hangi tedavi yöntemini uygularsınız.

  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kaş köklerinin zarar görmeyeceği yöntemle alırız

 • Ece diyor ki:

  Ben yaklaşık 1 ay önce yüzümdeki kahverengi beni buharlaştırma ile Kadıköy şubenizde aldırdım fakat pembeliğin etrafında kahverengi lekeler oluştu rötuşa ne zaman geleyim bi de yine kahverengilik oluşur mu cevaplarsanız sevinirim

  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  1.5 aydan sonra istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

 • sailor diyor ki:

  peki hocam cerrahi operasyonla ben alıyormusunuz ? bide bu işi tel seansta halledebilirmiyiz ? duruma göre bugun gelmeyi düşünüyorum

  Op.Dr.Atilla KAYAoluşacak gereksiz ize razı olursanız alırız

 • sailor diyor ki:

  hocam benim burnumun tam ortasında çok az kabarık siyah benım var aldırmak istiyorum iz durumu nasıl olur ve fiyatı ne kadardır?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  200 tl
  farkedilmez bir iz kalabilir

 • em diyor ki:

  Merhaba hocam yeni açılan şubenizde sizin kadar tecrübeli tedaviyapılabilirmi bana orası daha yakın çünkü, orda aldırmak istiyorum benlerimi. Yüzümde 10 tane nokta kadar yüzeysel benler var hepsini tek seansta halletmek istiyorum. Çukur ve kırmızılık ihtimalleri nedir. Tek seansla buharlaşma uygulaması yapılıyor heralde. Bilgi verirmisinüz tşkrler..

  Op.Dr.Atilla KAYA
  aynı yöntemler uygulanıyor yaptırabilirsiniz.

 • Hüsnü Sarıova diyor ki:

  Hocam iyi günler. 5 yıl önce başımda çarpmadan mütevellit 1-2 mm. büyüklüğünde bir yara oluştu. Duş ve tarama esnasında, dikkatsizliğiminde bir sonucu olarak zaman zaman bu yarayı kanattım. 5 yıl sonunda bu yara şekilsiz ve yaklaşık 1 cm çapında koyu renkli bir bene dönüştü. Yaşım 52. bu alınabilir mi? teşekkürler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alınabilir

 • selin diyor ki:

  hocam burnumdaki beni sıktım ve burnum şişti.Bu durum geçicimidir bunun nedeni nedir

  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet kendiliğinden geçer

 • misafirr diyor ki:

  Benlerde bir oynama veya koparma yolma gibi şeyler ne tür sonuç doğurur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  önemsenecek bir sonuç olmaz iyileşip gider

 • Samet diyor ki:

  Hocam ben 10 gün önce kadıköydeki yerinizde yüzümdeki kabarık olmayan 5 tane benimi buharlaştırma yöntemiyle tedavi ettirdim şuan kabuklar düştü 3 tanesinde kızarıklık var 2 tanesi de biraz çukur bunlar düzelir mi düzelirse ne zaman olur sizce?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet büyük oranda dolar sabırlı olun

 • Atakan diyor ki:

  Hocam, size ve ekibinize selamlar.Sorum şu yönde ; ben 26 yaşındayım ve 8-9 yaşlarımdan itibaren ağırlıklı olmak üzere sağ yanağımda kimi sadece leke şeklinde kimi ise ele çok hafif gelen şekilde 10-15 arası ben oluştu, ve bunların boyutu mercimekten daha büyük değil. (Neden hep mercimek seçilir, bunu da anlamış değilim ! )Zaman içinde kimilerinde büyüme gözlemledim fakat renklerinde herhangi bir değişiklik görmedim.Kliniğinize gelme niyetim var fakat İstanbul’da kalabileceğim bir yakınım olmadığımdan sizden bilgi almak istiyorum. Şayet gelirsem, bir gün içinde tedavi büyük oranda sonuçlandırılır mı ? Ve şunu da sormak isterim ki ; herhangi bir sağlık güvencem yok, tedavinin maliyeti ortalama olarak hangi rakamlara yaklaşır ? Şimdiden teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  kliniğe girdikten 30 dakika sonra çıkabilirsiniz
  ilk ben 300 tl eklenen her ben 100 tl

 • merve diyor ki:

  merhaba benim sorum 7 sene evvel ameliyatla hastanede etli ben aldırdım şimdi orda kılçık şeklinde kabarık bir iz var beyaz ben gibide duruyo bunun tedavisi varmıdır Yeşilyurt ve kadiköyde diğer benlerim için tedavi görmüştüm çok memnunum umarım bununda tedavisi vardır şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet tedavi edilebilir

 • egzotik diyor ki:

  Atilla bey rötuş yaptırmak için herhangi bir ay kısıtlaması var mı? Yoksa istediğim zaman gelebilirmiyim. Teşekkürler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1.5 -2 aydan önce olmamak kaydıyla istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

 • KING diyor ki:

  Hocam peki çukurluklarin geçmesi ne kadar sürer ortalama?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  genellikle çukur olmaz

 • murat diyor ki:

  hocam merhaba benim yüzümde kabarık olmayan 25 e yakın nokta şeklinde siyaha yakın ben var buna hangi tedavi yöntemi uygulanır şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer veya radyo frekansla yapılabilir

 • murat diyor ki:

  hocam merhaba benim yüzümde hafif kabarık siyaha yakın bir ben var buna hangi tedavi yöntemi uygulanır şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırma yönteminde iz diğer yöntemlere göre çok belirsiz olur

 • buket diyor ki:

  merhabaLAR BENİM YÜZÜMDE ONDAN FAZLA LEKE ŞEKLİNDE BEN VAR VE BEN ESTETİK AÇIDAN RAHATSIZ OLUYORUM VE SİLDİRMEK İSTİYORUM. BENLER EBATLARI KÜÇÜK OLUP KAHVERENGİNİN BİRKAÇ TONU MEVCUT. SİİRTTE MEMURUM.BU TEDAVİNİN SÜRECİNİ VE MALİYETİNİ MERAK EDİYORUM.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 • Esrakeser diyor ki:

  İyi akşamlar dudağımın kenarında ergenlikten sonra oluşmuş bir benim var ve bugün üzerine dokunduğumda veya bastırdığımda bir acı hissettim sivilce gibi şişmiş ve acı var. aldırmayı düşünüyorum ama bu acı neden kaynaklanır?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  travmadan yada benin üzerinden sivilce çıkmış olabilir

 • KİNG diyor ki:

  merhaba hocam yaklaşık bir ay oldu kadıköy subenizden sol yanak kısmısndan 2 adet ben aldırmıstım leke seklimde kabarık olmayan benlerdi kızarıklık geçmedi acaba nekadar sürede geçer hocam saygılar…

  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  pembeliğin düzelmesi kişiye bağlı olarak 1-8 ayda kendiliğinden düzelir, kullanılacak ilaçlar bu süreci değiştirmez.

 • yasin diyor ki:

  iyi günler hocam ben geçen yaz eylül ayında yüzümden dört adet ben aldırdım buharlaştırma yöntemiyle onlardan ikisi düzeldi ikisinde tekrar ben çıktı bunları aldırmak için ek ücret ödermiyim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bizim klinikte olduysanız 2.seanslardan ücret alınmıyor

 • htc diyor ki:

  merhabalar hocam benim sağ gözümün hemen altında tenle birleşik ten renginden hafif koyu bir ben var aldırmak istiyorum fakat gözüme herhangi bir zararı olurmu iz kalır mı bilgilendiriseniz sevinirim
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  kirpiğin arasındaki beni bile alıyoruz sorun olmaz

 • gülşen diyor ki:

  hocam benim burnumda siyah bir ben vardı bu ben rengini kaybetti beyaz hafif kahverengilik var.Ben bu beni sıktım iğne falan soktum şimdi biraz şiş cildimden kabarık et gibi duruyor doktora gitmelimiyim hocm yardımcı olun lütfen
  Op.Dr.Atilla KAYA
  görüntüsünden rahatsızsanız aldırmak için gidin sağlık açısından önemi yok

 • akın diyor ki:

  hocam kafamın ortasında doğuştan olan siyah bir ben var.kendiliğinden kopmak üzere ,dikkat ediyorum.koparsa herhangi bir zararı olur mu? ben aldırma fiyatı nedir.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  çok kanayabilir başka sorun olmaz
  200 tl

 • .... diyor ki:

  Benim yüzümde yaklaşık 30 tane ben var. Ve ben bunların alındıktan sonra çok kötü olmasından korkuyorum. Benlerim yüzeysel nokta şeklinde küçük küçük. Uzaktan fark edilmiyor aslında ama ben tamamen geçsinler istiyorum. Sorum şu ki ben sayısı çok olduğu için iz iz olur mu suratım. Eğer iz kalırsa da iz kremleri varmış. Onlar işe yarar mı. Yani tamamen pürüzsüz bir yüze sahip olabilir miyim. son olarak da yaşım 16 cilt yenilenmesi için bu bir avantaj mıdır. şimdiden çok teşekkürler :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu yaşta cilt yenilenmesi yapılmaz ama benlerinizin hepsi alınabilir

 • tuba diyor ki:

  Merhaba yuzumde iki tane benim var sgk var ucret nedir bilgi almak istiyorum pzts gelicem

  Op.Dr.Nizam KURTDERE

  toplam 300 tl ödersiniz

 • MEHMET diyor ki:

  hocam benim yüzümün farklı bölgelerinde 5 yakın ben var biri nohut büyüklüğünde diğerlerin de normal büyüklükte dermatoloğa gittim dedi benin zararsız benler dedi lazer yada başka bir şekilde alınabilir mi dedim bu benler lazerle alınmamalı yada başka bir işlem uygulanmamalı sonradan benin genetik yapısı değişebilir dedi bende ben aldırmaya sıcak bakmıyordum ama almak istiyorum ve son zamanda niceliksel olarak bir artış oldu küçük küçük benler çıkkıor dermatolog zararsız benler dedi ve 35 yaşına kadar çıkacağını söledi benlerimi aldırırsam sonradan kötü bir durum olur mu ayrıca her ben alınabilir mii

  Op.Dr.Nizam KURTDERE

  beni aldırmazsanız kötü huylulaşabilir ama beni aldırırsanız kötü huylulaşacak herhangi bir şey kalmadığı için risk ortadan kalkar.o doktorun söylediğini izah etmek mümkün değil olmayan benin genetik yapısı değişmezki :)

 • elif diyor ki:

  benimde bel ve sırt bölgemde 4 ya da 5 adet kabarık benlerim var ne güneşe çıkabiliyorum e rahat rahat giyinebiliyorum çünkü tırnaklarım veya iç çamaşır askılarım takılıyor kanama oluyor ve en sonunda kurtulmaya karar verdim.Kendim calışmaktayım ssk lıyım ne kdr fiyat olur ve işe gelip gitmemi engellicek bi operasyona girer mi en yakın zamanda muayeneye gelmek istiyorum.Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 • melek diyor ki:

  hocam randevu almamız gerekiyor mu yoksa direk oraya gelince alıyor musunuz?

  Op.Dr.Nizam KURTDERE

  gelirseniz alırız randevu şart değil

 • uğur diyor ki:

  hocam lazerle 9 tane ben aldırmak istiyorum. toplam 500 tl tutuyor. bağkurlu olduğum için 250 tl mi olacak ?? bir de randevu almamıza gerek var mı yoksa direk oraya gelip hemen alıyor musunuz??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet % 50 ödersiniz ama yöntem benin yapısına göre belirlenir

 • derya diyor ki:

  Buharlaştırma yöntemi ile ben tedavisi sgk’lılar için ne akdardır acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 tl eklenen her ben 100 tl

 • Anonim diyor ki:

  Atilla hocam merhaba, buharlaştırma yöntemi ile ben aldırmıştım uzun süre geçti biraz kahverengilik ve çok hafif kabarıklık var rötuş için gelmeli miyim ve 23 haziran pazartesi günü randevu almadan gelsem yardımcı olur musunuz, rötuşa alır mısınız? Yoksa randevu mu alayım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  23 ünde yok ondan sonraki her gün gelebilirsiniz

 • berk diyor ki:

  hocam öncelikle meraba. benim de yüzümde 6 tane leke şeklinde benler var. bunları aldırmak istiyorum. bağkurum var fakat 16 yaşındayım bi sıkıntı olur mu acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır sorun olmaz

 • oguz diyor ki:

  hocam meraba. benim yüzümde 7 tane leke şeklinde ben var. bunları aldırmak istiyorum. bağkurum var. ne kadar tl tutar ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • serkan diyor ki:

  hocam ben hataydan yazmıştım ya bu yüzümdce 8 10 tane ben var buna burdaki doktor leke diyo ama neyse hocam benlere tekrar son seans uygulandı ve kabuklar düştü şuan da bişey yok hocam fakat güneşi görünce tekrar siyahlaşlıyolar ve bunlar tamamen yüzeysel bunu tamemen yok edebilirmiyiz … ayrıca hocam benim çenemde 15 yıl önbcesinden kalma bi düştüğüm için deriyi ameliyat ile dikmişler yani iz var hocam buna bişey yapabilşirmiyiz geçer mi çok teşekkür ederim hocam sizin değerlendirmelerinize göre hareket edicem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu güne kadar tedavi ettiğim binlerce ben arasında geçmeyen ben olmadı

 • nil diyor ki:

  rötüşleri lazerle mi yapıyorsunuz kabarık değilse?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rf veya lazerle yapıyoruz

 • Deniz diyor ki:

  Atilla Bey merhaba,
  Mart ayında Kadıköy şubenizde 3 benimi aldırmıştım elektrokoterle (Doktorunuzun önerisi). Benlerden eser yok ama alınan yerlerin biri çukur kaldı. Diğer ikisi çukur değil ama tenle aynı hizada da değil, pembemsi de değil ama yanık izinden kalan buruş buruş bir görüntü gibi -_- Yapılabilecek bir şey mümkün müdür acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben biraz derinse hafif çukurluk olabilir yoksa ben tekrarlayabilir,tekrarlamasın diye gerektiği kadar inilir
  düzelme devam edecektir,kabarıklık varsa hafif tıraşlanabilir

 • Tba diyor ki:

  merhabalar,ben bir kaç gün önce “doktorlarımız sorularınızı cevaplıyor” bölümüne bir soru sormştum hala cevap gelmedi.acaba yanlış bölüme mi yazdım? yoksa yoğunlğnzdan dolayı mı cevap alamadım. yardmcı olursanz sevnrm…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu gün cevaplanmıştır

 • hasan sertkaya diyor ki:

  hocam mrb hocam bende benlerim için lazer tedavisi gördüm yüzümden 4 taneside sakalımın cıktıgı yerdeydı lazer yapılan yerlerde sakal cıkmıyo artık anlamadım bende ne yapmalıyım artık lazer yaplıan yerde sakalım cıkmıcakmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakal bölgesindeki beni lazerle tedavi etmiyoruz çünkü lazer kökleri zedeleyebilir.8 ay bekleyin o zaman kadar çıkabilir

 • samet diyor ki:

  Iyi gunler ben kliniginizde 3 tane ben tedavisi yaptirmistim.. sonra 6-7 ay once rötuş yaptirdim fakat hala bir tanesinde ki siyah nokta şeklinde parca kaldi ne yapmaliyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tekrar uygulanabilir

 • dilek diyor ki:

  Mrb.bnm bi arkadasim sizde benlerini aldirdi suan tuzunde hic iz yok bnde vucudumdakileri aldirmak istiyorum ilk olarak 200 digerlerinde 75mi aliyosunuz yani her bene 75tlmi odicem tskler.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 TL

 • serkan diyor ki:

  iyi günler hocam ben hataydan serkan ben bu benlerle savaşmaktan yoruldum hocam hep bi umutla gidiyorum bi klinie fakat hep olumsuz oluyo lütfen yardım edin hocam benim üzümde 4 ü mercimek büyüklüğünde yaklaşık 12 tane ben var bunları iskenderunda bi klinikte q switch denen cihazla aldırdım 12 seans uygulandı fakat hiç sonuç alamadım burdaki doktor ben değil leke diyor ama bunlar ben dir şimdi ilk alındığı zaman kabuk düşünce yok oluyo gibiler daha sonra tekrar siyahlaşıyoar bunları s,z tamamen alırmısınız ve kaç seans sürer ve iz kalırmı çok teşekkür edserim şimdiden hocam sizin değerlendirmenize göre hareket edicem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekansla alabiliriz
  % 95 tek seansta düzelir

 • adanalı diyor ki:

  Hocam benim yanağıma küçükken sıcak çaydanlık ibiği değmiş hafif bir iz var gamze gibi çok hafif de çukurluk var buna herhangi bir tedavi yönteminiz var mı lütfen cevaplayın olumlu yada olumsuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  plastik cerrahiyle görüşün

 • erdem diyor ki:

  hocam iyi günler tam iki kaşımın ortasında bir ben var ve bu beni ciddi anlamda rahatsız ediyor. arkadaslarim ailem her türlu ben alimmaz seninki zararsız ben almazlar diyorlar. Zararsiz olsa da bu beni aldirma ihtimalim var mı? Zarasiz benler de alınıyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aldığımız benlerin binde 999 u zararsız ben ama görsel olarak kirlilik oluşturan ben

 • yusuf diyor ki:

  hocam ben tedavisinin herhangi bir yaş sınırı var mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır benin durumuna göre 3 aylık bebeğe bile tedavi uygulayabiliyoruz

 • Erdal diyor ki:

  Hocam merhaba geçen hafta 2 tane bene rötuş yapmıştınız kabuklar düştü bir tanesi düz pembe iken diğeri hala aynı kahverengi şekilde duruyor sanırım rötuş onda işe yaramadı Tekrar ne zaman gelmeliyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en az bir ay geçmeli

 • ahmet arslan diyor ki:

  binfo @ medicalart.com.tr olarak gönderdim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info olacaktı umarım b harfini yanlışlıkla yazmışınızdır

 • ahmet arslan diyor ki:

  Beş yasindaki kizimin yanaginda ceviz büyüklüğünde beyaz renkli leke var. Esmer olduğu için belirgin duruyor. Doktorlar beyaz ben dediler. Vücudunda başka bir yerinde leke yok. Tedavisi var midir. Foto isterseniz gonderebilirim. Leke kabarik falan değil sadece renk olarak farkli
  Op.Dr.Atilla KAYA
  nfo @ medicalart.com.tr ye gönderin değerlendireyim

 • benbenben diyor ki:

  Merhabalar,
  Aşağıda fotosunu koyduğum ben yanağımda bulunuyor.Doğduktan 6 ay sonra çıkmış.Kabarık bir halde ancak yanakla çok sıkı sıkıya bağlı.Hocam sizce bu ben alınır mı? ht tp:// imgur.com/AScggMA
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alınabilir

 • ceyda diyor ki:

  merhaba atilla bey, ben kesin sizin olduğunuz kliniğe gelmek istiyorum. benlerimden estetik açıdan çok rahatsızım. sağlık açısında benlerimle ilgili hiçbir sorun olmadı, estetik açıdan ise sevmiyorum.

  tedaviye geldiğim zaman ne tür belgeler getirmem gerekli? kimlik getirmeli miyim? ücretleriniz de oldukça uygun bulunduğum yerde hem ücret olarak hem klinik olarak güvenle baktığım hiçbir yer yok. temiz bir şekilde aldırabileceğim tek siz varsınız.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kimliğiniz olmalı başka belge gerekmez

 • Nuray diyor ki:

  Tsk… Turkiye ye ilk geldiğimde görüşmek uzere. Bakırköy subesınde de bulunuyorsunuzdur umarım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet Bakırköy şubemizde ben oluyorum

 • Eda Menlik diyor ki:

  Burnumun üzerinde sonradan oluşan kahverengi ben var ve küçüklüğümden beri yanağımda olan siyah kabarık olmayan ben aldırmak istiyorum iz kalırmı.
  Randevulumu çalışıyorsunuz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirsiz bir iz kalabilir
  telefon edip gelebilirsiniz.

 • bburak diyor ki:

  hocam, bepanthen kullanmanın ben aldırma sonrası iyileşmede faydası olur mu? iyileşme sürecini hızlandırmasına, çukur ve iz kalmamasına yönelik
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok etkisi olmaz ama zararı da olmaz

 • Sevket diyor ki:

  Kahverengimsi iz oldugunda rotus gerekir demissiniz bende kahverengimi degilmi tam anlamadim bir fotograf filan varsa yardimci olsaniz.cunku cilt renginde ama izi duruyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  binfo @ medicalart.com.tr ye atabilirsiniz

 • Ahmad diyor ki:

  Tam 3 ay once geldim siyah bir ben icin yuzeysel ama hala renksiz ama cok belirgin bir iz var ve 1 aydir ayni iz endiselenmeye basladim hic bir degisiklik yok
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  ne demek istediğinizi anlamadım siyeh ben vardı demişsiniz sonra hala renksiz demişsiniz sonrada değişiklik yok demişsiniz.
  o zaman söylendiği gibi gerekirse 2.seans yapıyoruz

 • Nuray diyor ki:

  Peki ilk muayene sonucu benin yapısına göre çukurluk oluşup oluşmayacağını söyleyebiliyor musunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet genellikle görebiliyoruz

 • ONUR diyor ki:

  tşk ler hocaham 1 ay içerisinde yanınızdayım sınavlardan hemen sonra gelicem ben alındıktan kaç hafta sonra belirginliği gider.Birde ben babamdan sigortalıyım bağkur bu geçerli olur mu ?tşk ler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet geçerli,indirim uygulanır

 • Arda diyor ki:

  Merhaba ben daha önce 5 tane ben aldırdım şimdi 3 tane daha küçük ben aldırmak istiyorum fiyat ne olur acaba 75 75 mi öderim yoksa 150 75 mi ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  75 tl den başlar

 • Nuray diyor ki:

  Anladıgım kadarıyla yani cilt tipine gore çukurda oluşabilir. Yanlış mı anladım? Tam karar vermişken yanlış anlamış olmayı umuyorum :)
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  cilt tipine göre değil benin yapısına göre değişir

 • Erdal diyor ki:

  Merhaba atilla hocam önümüzdeki günlerde rötuş için geleceğim ve aldırmak istediğim benlerim var Randevu almama gerek varmı müsait olduğum zaman aramadan gelebilirmiyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çıkarken telefon edin,o an dışarda olaiblirim

 • Nuray diyor ki:

  Merhaba,
  Kabuk düştükten sonra ki dönem oluşan kırmızı pembemsi güruntu ortalama ne kadar sürede cilt rengine donuşur? Ayrıca kabuk düştükten sonra kapatıcı vb. sürmemizde sıkıntı olur mu? Bunlardan daha önemlisi cukur gb bir görüntü oluşma riski var mıdır? Tşk…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kişiye göre çok değişir
  kapatıcı kullanmanın sakıncası olmaz

 • hayal diyor ki:

  merhaba Atilla bey cumartesi gelsem oradamısınız ve hemen ben alınabiliyormu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet gelirseniz alırız

 • necmettin diyor ki:

  yüzümde siyah siyah benler var ama çok ufak hepsi toplam 11 tane felan var maliyeti ne kadar olur ortalama, sgk mız var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben fiyatları için şu linke bakabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • hbsaka diyor ki:

  iyi günler danışmak istediğim birkaç birşey var. kolumda 1 yıl önce çıkan bir ben büyüdü ve rengi şuan koyu kahverengi.dün bir devlet hastanesinde cildiyeye göründüm.kötü huylu olabilme ihtimaline karşı alınması ve incelenmesi gerektiği söylendi fakat bunu kendisi yapmak istemedi boyar madde eksikliği vb bahsetti endişelenecek bir durum olabilir mi. benin alınması incelenmesi süreci ne kadar zaman alır? babamın emekli sandığı üzerinden yararlanıyorum tahmini bir fiyat da öğrenebilir miyim? tesekkürler iyi çalışmalar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sizi korkutmaya çalışmış ama o benden zarar görme ihtimaliniz başınıza yıldırım düşme ihtimalinden çok daha az :)
  200 tl ödersiniz

 • onur diyor ki:

  merhabalar hocam burnumunn sağ kısmında deriden çok az kabarık mercimek tanesi çapında bir ben var.burda bir cildiyeciye lazerle alınması konusunda fikir sordum ve kesinlikle yaptırma lazerin beni gerçirmeeyeceğini sadece rengini değiştireceğini söyledi ve kanser olma riski var dedi. birde size danışmak istedim hangi tedavi yöntemini önerirsiniz ve alınması halinde kötü bir sonuç olurmu ve alınırsa ne zaman tamemen geçer.cevaplarınızı çok acil bekliyorum teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belki yardımcısı demiştir bir doktorun bu kadar bilgisiz yada yanlış bilgili olması mümkün değil,lazer tedavi eder vede kanserleşme riskini de ortadan kaldırır.cildiyeci olmasa bile her doktor bunu bilir

 • emincan diyor ki:

  Hocam merhaba kolay gelsin benim bi sorum olacak benim benlerim nokta kadar ve deri altında kabarik değil hangi yöntemle alınabilir alinorsa iz kalirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer veya radyo frekansla alınabilir her ikisinde de belirsiz bir iz kalır

 • haaaa diyor ki:

  ya hocam benim sorumu sürekli siliyorsun adanadaki merkeziniz hala faaliyettemi bir cevap yazın lütfen
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kadıköye taşıdık
  kapandı

 • seher diyor ki:

  hocam bana tek bir cevap verin adana da ki merkeziniz kapandı mı yoksa şuan için faaliyettemi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kadıköye taşıdık yani kapandı

 • 'sm'l diyor ki:

  Dr. Atilla bey ben 21 gün önce suratımdaki ve ensemdeki benleri kadiköy şubenizde aldırdım. Dr. beyin verdiği kağıtta 8 gün içinde kabuklar düşer yazıyordu ensemdeki alınan benlerin yerinde hala küçükte olsa kabuklar var ve kabuğu düşen bölgeler pembeden çok kırmızıya yakın özellikle suratımdakiler konuşmak için çok mu erken biraz daha beklemelimiyim bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler..
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  2-4 günde oluşan kabuğun düşem süresi için ortalama bir süre olarak 8 gün diyoruz ama biraz daha erken veya geç dökülebilir.kırmızılığın düzelmesi tamamen kişiye bağlı olrak değişen bir durum ama sonuçta mutlaka cilt rengine döner

 • erol diyor ki:

  hocam merhaba sakal bölgesindeki benleri alırken hangi yöntemi kullanıyorsunuz ve kullandığınız yöntem sakal köklerini yakar mı?sakalların tekrar çıkmama ihtimali var mı?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  buharlaştırma yöntemi uyguluyoruz kökler etkilenmediği için aynı sayıda sakal çıkamya devam eder.

 • SERKAN YILDIZ diyor ki:

  mrb atilla hocam benim yüzümde 4 tane ben yani siyah noktalar var ben buyuk olan bır taneyi aldırmak istiyorum 6 mm capında ızkalırda diye korkuyorum acaba iz kalırmı ciddi bırsekıllde cvbınıız beklıyorum serkan
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedili iz kalmaz

 • Zeynepgul diyor ki:

  Merhaba ben birdaha taa tunceliden gelmek istemiyorum,rotus gerektiren durumlari net yazabilirmisiniz.ben 2 ay once gelmistim ve suan hafif kirmizi gibi cok az kabarik iz var
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  kırmızılık kendiliğinden düzelir,ancak kahverengi leke olursa rötuş yapıyoruz o da çok seyrek gerekiyor

 • SERKAN yıldız diyor ki:

  mrb Atilla bey benim yüzümde siyah noktalar var 4,5 tane ama bır tanesi büyük 6 mm buyuklugunde ben saglıklı bır sekilde aldırmayı dusunuyorum 1 tanesini iz kalırmı bu arada ssk lıyım fiyat ne kadar ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • PPPPPP diyor ki:

  bu mailleri orda oturan ya da canı sıkılan insanlar cevaplıyor ehil kişilerden ziyade, baksanıza robot gibi her cevap aynı, araya virgül bari atın be.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cevaplar arasındaki farkı anlamak için belli bir zeka düzeyine sahip olmak gerekir.
  ben son 20 taneye baktim benzerlik göremedim.gerçi şimdi siz bu cevaptaki farkıda anlamayabilrisiniz ya yazmış bulundum işte. :)

 • feride diyor ki:

  hocam ben alımı sonrası kapatıcı kullanmanın zararı olur mu? izin geçmesini geciktirir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ertesi gün kapatıcı kullanabilirsiniz.

 • zuzu diyor ki:

  1 ay oldu.ilk gunler cok zor gecti ama su an gercekten eskiye gore kafam rahat.yaptirmayi dusunen varsa hic kaygilanmayin.atilla bey cok samimi ve acikca soyluyor.kabuk oluscak yara dusecek pembemsi doku zamanla ten rengine donuscek.ben bi ay oldu su an sivilce izi gibi izlrr.ikk yaptirdigimda cukurlar vardi. Zamanla miktari azaldi dolmaya basladi su an cok guzel memnunum.umuyorum ki 1 ay sonra simdikinden dahada iyi olcak.yaptiracak arkadaslara tek tavsiyem su ixinli oldugunuz veya evde old.bi zaman diliminde yaptirin ilk gunler goruntu ilginc oluyo bantla dolasitim derseniz ayri ben oyle yaptim.birde sonrasinda ne kadar faydali bilmem ben yaptim hizlandi zeytin yagi surun geceleri.29 yasima kadar bekledigin icin gülüyor um kendime :) kafanizda suphe olmasin :)

 • hüseyin diyor ki:

  ben aldırdığımda tıraş olmamda bir sakınca varmı varsa nekadar zaman sonra tıraş olabılırım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakal ve bıyık bölgesinde alındığında kabuğun düşeceği 5.-8. güne kadar sadece kabuğun olduğu yeri tıraş edemezsiniz.

 • sezer diyor ki:

  kolay gelsin kabuklar attı pembe bir deri ve hafif çukurluk var bu pembelik lekeye mi dönüşür yoksa her gün şu an olduğundan daha iyiye mi gider. şu an oldukça iyi duruyo .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  giderek etraf cildin rengine bürünür

 • NAZAN diyor ki:

  hocam iyi günler ben aldırıldığında güneşli havaların iyileşmesine zararı olur mu yani mayıs ayında gitsem sıkıntı yaşar mıyım?iyi çalışmalar
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  her mevsimde yapılabilir

 • sezer diyor ki:

  iyi günler ben aldıralı 4 gün oldu kabuk falan bağladı her şey yolunda ama 1 hafta sonra bi kızla tanışıcam süreci hızlandırmak için bepanten merhem sürsem bi zararı olur mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  zararı olmaz

 • nil diyor ki:

  Merhana hocam,radyo frekans ile kaşımın yanındaki beni aldıralı 1 ay oluyor.şuanki durumu ciltle aynı seviyede etrafı kırmızı ve ortası kahverengi leke duruyor,2.ayın sonunda kahverengilik geçmezse rotuşe gelmeyi düşünüyorum,ancak sorum su;rotüşü da mı radyo frekans ile yapacaksınız?yoksa lazerle mi?,çünkü şuan cildimle aynı seviyeye indi ve çukurlaşmasını istemiyorum.Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ikisi de olabilir o anda karar veririz

 • . diyor ki:

  Hicam merhaba ben yuzumdeki beni aldirmistim ve kahverengimsi bi renk kalmisti gecmedigi icin 1 ay once 2. seansa geldim herkes sivilce izi gibi kizariklik kaldigini soyluyor ama benim simdi yine kahverengimsi bir renk oldu oysaki 1 ay once 2. seansa gelmistim beklemelimiyim? Ne yapmam gerek bir oneriniz varmi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet 2 ay geçtikten sonra rötuş için gelebilirsiniz.

 • ali diyor ki:

  hocam size nasıl fotograflarımı gönderebilirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye gönderebilirsiniz

 • ali diyor ki:

  merabalar sayın hocam.17 yaşındayım ve 10 yaşlarımda iken yüzümde 5 adet siyah ben çıktı üçü yüzeysel ikisi hafif kabarık büyük degiller ankaradan gelicegimden kaç seansda bitecegini ögrenebilirmiyim hocam bide sakallarımın altında kıl köklerinin yanma riski varmı ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  genellikle tek seansta bitirebileceğimiz ve sakal köklerini etkilemeyen teknolojiyi kullanıyoruz

 • kubo diyor ki:

  2nci seans ücretsiz mi öyle demistnz hocam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırma ve radyo frekansta seans gerekirse ücret alınmıyor

 • Koray diyor ki:

  Ben 2 ay once geldim lazermi fraksiyonelmi yaptiniz bilmiyorum ama kabuktan sonra gecer dediniz 4 aya gecer 2 ay oldu hic gecmeyecek gibi iz var rotus gerekir mi anlayamiyorum rotus gerektiren durumlar nedir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gerekirse 2 ay sonra gelin rötul yapalım demiştim hatırlarsanız :)

 • sezer diyor ki:

  hocam iyi günler fazla sordum ama ben bu cumartesi gelicem bursadan. otobüsten otogarda insem hastanenize nasıl ulaşırım hiç bilmiyorum istanbulu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  servisel bakırköye bakırköyden yeşilyurt minübüsüyle yeşilyurta gelin

 • nevin diyor ki:

  dr bey benim sorum şu; 1 ay önce sizde benlerimi aldırdım.iz filan kalmadı ama alınan yer;sivilce kırmızısı gibi.haliyle bu çok doğal tabi.ama sorum şu; şimdi roaccutane diye bir ilaç var kullananlarda aşırı ciltte hassasiyet yapan,cilt kuruluğu yapan bir sivilce ilacı,ona başlıycam. alınan benlerim hassaslaşırsa kırmızılıkları artırıp iyileşme sürecini etkilermi,derinleştirirmi?tedavime başlamadan size sormak istedim.teşekkürler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hyır etkilemez kullanabilirsiniz,hatta olumlu etkisi de olur

 • Seda diyor ki:

  Hocam merhaba. Yaklaşık 1o gün önce yüzümden 3 tane yüzeysel ben buharlaştırma ile alındı sizin merkezinizde. Kabuklanma aşaması geçti. Şimdi kırmızılar sivilce gibi, çok rahatsız etmiyor kırmızılık ama bakınca 2 tanesi çukur resmen. Kırmızılık zamanla geçecek tamam, peki çukurlaşma zamanla dolacak mı ? Yoksa kalıcı mı ? o.O
  Op.Dr.Atilla KAYA
  doku iyleşmesi 2 ay devam eder daha çok erken

 • Soner Kaan diyor ki:

  Merhaba Hocam, Ben Tekirdağ’dan Gelip Operasyon Geçirmek İstiyorum.
  Randevu Gerekir mi?
  2tane ‘ben’im sakal bölgesinde, operasyon sonrası tekrar Sakal çıkarmı?
  Ücret Nasıl Oluyor?
  Size Nasıl Ulaşabiliriz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakalın etkilenmeyeceği yöntem kullanıyoruz,telefon edip gelebilirsiniz
  iletişim sayfasında kroki var
  yeşilyurttayız

 • Anonim diyor ki:

  Hocam merhaba, buharlaştırma ile ben aldırmıştım ancak çok hafif kahverengi bir leke ve kabarıklık kaldı. Ten rengine dönüşmesi ve iyileşmesi için 8-9 ay sonra gelmemde bir sakınca olur mu, rötuş olarak alır mısınız?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 aydan sonra olmak kaydıyla istediğiniz zaman gelebilirsiniz,ücretsiz rötuş yapılır

 • sezer diyor ki:

  hocam bakırköydeki şubenizde ben aldırma işlemi uygulanıyor mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapıyoruz

 • erdal diyor ki:

  Atilla Hocam yaklaşık 1,5 ay önce 3 adet benimi aldınız şu an iz durumu sivilce izi gibi kızarık ancak bir tanesinin üzerinde bene çok benzeyen kahverengilik oluştu rötuş için ne zaman gelmeliyim ? ayrıca aldırmak istediğim başka benlerimde var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  .5 ay geçtiğine göre istediğiniz zaman gelebilirsiniz,rötuş yaparız.

 • sezer diyor ki:

  hocam iyi günler randevusuz falan atlasam gelsem aynı gün alıyormusunuz bursada oturuyorumda
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  evet alırız

 • sezer diyor ki:

  hocam bursada oturuyorum cumartesi gelsem aynı gün alabilirmisiniz okul falan var bide sonradan gelmeme gerek kalmaz dimi.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet 10-15 dakikada alırız ve dönebilirsiniz,% 95 tek seansta düzelir % 5 rötuş gerekebilir

 • egzotik diyor ki:

  Hocam benim kabuğum 5 haftada düştü yaranin kendine gelmesini bekliyorum eğer rötuş gerekirse istediğim zaman gelebilirmiyim.
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  1.5-2 aydan sonra istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

 • Mert diyor ki:

  Merhaba hocam ben kolumdaki benleri fazlalığı nedeniyle aldırmak istiyorum alabilirmisiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alabiliriz

 • nevin diyor ki:

  arkadaşlar merhaba şubat 6’da dr.Atillla Kaya beyefendiye geldim.sizler gibi teradütlerim vardı.konuştuk.büyük gözlük gibi bir şey ile baktı koterle alıcam dedi.aslında 10 adet aldırmak istiyordum ama 5tanesini bi deniyim dedim.aldırdım.2tanesinin 3.gün kabukları düştü.kalanlarda 9.gün düştü.her kabukları düşenlere has zeytinyağıyla sabah akşam masaj yaptım.hiç iz kalmadı :) ergenliğimi kabusa çeviren bu benleri neden önceden aldırmamışım?doktor beye çok teşekkürlerimi iletiyorum.artık netten araştırıp’ta aklınızı iyce karıştırmayın.helede benm gibi şehir dışından “ben” için gelmiycekseniz.doktor bey böyle bir mekan açtığı için duacıyım ona.çünki sigorta’da geçmesi demek,bizim gibi globalleşen dünyada hala kimseye yetmeyen asgari ücretle çalışan insanlar gelemezdi.sağlıkla kalın.bu arada benlerim arasında kabarık olanda vardı,deriyle aynı olanda vardı.hepsiiiii geçti..büyüksün atilla bey :)))

 • kubo diyor ki:

  Mrb hocam 1 ay oldu buharlastrmayla benimi almistiniz kabuk bagladi ve düştü kizariklik var ama benin yeri hafif kabarmis kizariklikta kahveye dönüşüyor gibi daha bi ay olduğu icin bilmiyrm ne olck gelmeme gerek var mi yada zmnla geçer mi bu durum tsk ederm Atilla hocam..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zamanda söylediğim gibi % 5 rötuş gerekebilir,

 • HATİCE YILDIZ diyor ki:

  hocam merhaba sol omuz tarafıma yakın kahverengı kabarık ebatı bıraz buyuk benım var.Aldırmak ıstıyorum ama işlem sırasında kanama riski gibi bir durum olur mu acaba istersenizi fotografta gonderebilirim birde ücret ne kadardır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kanama olmaz
  info @ medicalart.com.tr ye gönderebilirsiniz.

 • Ahmet diyor ki:

  Merhaba hocam. Benim yüzümde daha dogrusu burnumun ucunda küçük bir ten renginde köklü olmayan bir ben var bu ben’i aldırınca burnumun üzerinde çukur olurmu ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çukur kalmayacak şekilde çalışıyoruz

 • atalay diyor ki:

  Yorumlarına tekrar baktım aynen söylediğiniz gibi olmuş hocam, aklımda yanlış kalmış :)
  Benim merak ettiğim bir konu daha var. Çenemin biraz sağında görünürde ben olmamasına rağmen koca koca kıllar çıkıyordu. Yüzümde sakal da yoktu yani bir tek o bölgeden kıl çıkıyordu. Zamanla sakallar da çıktı, traş oldukça o bölgede bi siyahlanma oldu. Bunun nedeni ne olabilir? Ortada bir ben yok ama o bölge siyah ve kesmezsem koca koca kıllar çıkıyor.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kıl köklerinin cilde verdiği koyu renk olabilir

 • atalay diyor ki:

  merva hanım siz hangi doktora yaptırtınız bu işlemi?

 • atalay diyor ki:

  Merhaba hocam. Ben yüzümdeki bir kaç beni aldırmak için Sivas’tan yanınıza gelmeyi düşünüyorum. Yüzümdeki benlerin tamamı yüzeysel ve çok küçükler ama izden ziyade çukur kalmasından korkuyorum. Siz bazı benlerin kökü olduğu için derine inildiğinde çukur kalabileceğinden bahsetmişiniz. Ben size geldiğimde sadece çukur oluşma ihtimalinin olmadığı benleri alma gibi bir imkanımız var mı? Teşekkür ederim :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben ağaçmı ki kökü olsun :) ben öyle bir şey yazmamışımdır
  seyrek olarak ben bazen 2-3 mm derine inebilir bu durumda 1 mm çukur kalabilir ama bu çok seyrek bir durum

 • merve çisem yüksel diyor ki:

  arkadaşlar ben 1 hafta önce yüzümde kabarık olan benlerimi Yeşilyurttaki klinikte yaptırmıştım kabarıktı buhar tedavisi uygulandı ve 1 hafta olmasına rağmen çok çok memnunum yara kabuğu düşene kadar sıkıntı çektim kapatmakta ama yara düştükten sonra hiç bişi belli olmuyo bende internet üzerinden araştırıp gitmiştim ve iyiki gitmişim doktorumdan çok memnun kaldım eğer benlerinizi aldırmak istiyosanız kabarıksa buhar tedavisinden hiç korkmayın tereddüt etmeden gidebilirsiniz teşekkürler medical art . .

 • Mehmet diyor ki:

  Merhaba hocam ben 2 ay önce 2-3 ben aldırmıştım kabuk bağlayıp bunlar düştü fakat sivilce gibi izler kaldı bunlar geçermi ? geçerse tahmini kaç gün sürer ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  giderek yavaşlayan bir şekilde değişim 8 ay devam eder

 • Erdal diyor ki:

  Hocam yaklaşık 20 gün önce benimi aldığınız yerin etrafında cilt ile aynı renkte ışıkta belli olan bi kabarıklık var bu nedir rötüşmu gerekir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  düzelme daha devam ettiği için rötuş için erken sabırlı olun gerekmeyebilir

 • sevgün diyor ki:

  hocam merhaba, ben çok umutsuzum çok üzgünüm. sizden gelecek cevaplara çok ihtiyacım var.
  benim 3 aylık kızımda sağ yanakta doğuştan bir ben var, sarı pembemsi kabarık. nevüs sebaseus olabilirmiş , şimdilik 1 cm
  büyür mü? ne zaman aldırabilirim?
  bebeğim anesteziyi kaldırabilir mi?
  alınınca riskler ortadan kalkar mı ilerdeki yaşamı için?
  böyle bir şeyin olması neye yatkınlık anlamına gelir?
  ne derecede iz kalır?
  iz genişler mi? deri gerildikçe ne olur?
  çıkarılan şeyi incelemek için ameliyat diyorlar incelemeye neden gerek var bebekteki kötü huylu olabilir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye resim atın değerlendirelim

 • merve diyor ki:

  merhabalar. benim boynumun sağında bir tane siyah et beni sol tarafında da altlı üstlü biraz aralıklı 2 tane siyah et beni var. bunları aldırmak için araştırmak mı gerekiyor önce yoksa hemen işlem uygulanabilir mi? BİR DE TEKRAR ÇIKAR MI AYNI YERDE VE YA BAŞKA YERDE?
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  gerekirse araştırıyoruz,
  aynı yerde çıkmaz başka yerde çıkmasına engel olmaz

 • buse diyor ki:

  hocam ben adanadaki merkezinize geliyordum yarım kaldı ne yapacağım ben şimdiiii? leke için?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Merkezi Kadıköye taşıdık. :(

 • Deniz diyor ki:

  Hocam meraba. Kabarık olmayan koyu renkteki benlerin lazerle alınması için birkaç yerle görüştüm. Çukur kalabilir dediler ve sorumluluğu kabul etmemek için imza vermemizi istiyorlar. Bu da beni rahatsız etti. Çukurluğun ne kadar olucağı önemli. Birkaç su çiçeği izim var bunlar gibi mesela dediler. Muayeneyle ne kadar iz kalıp kalmayacağı öngörülebilir mi? Şimdiden teşekkürler
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  buharlaştırma yönteminde farkedilir iz kalamz

 • kubo diyor ki:

  Mrb hocam beni mi aldrmstm kabuk olustu dustu brz pmbelik var guzel gorunuyo sorun yok gibi 2nci seansa gelmeme suan gerek yok gibi brn tekrar cikarsa ozmn mi gelym yada sorun oldugunda tsk ederm
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tekrar çıkmaz

 • hilal diyor ki:

  Merhaba Hocam
  Ben çok önceden sormuştum ama yine teyit etmek istiyorum. Burnumun ucunda deri renginde hafif cıkıntılı bi ben var ve ben zamanında bununla çok oynadım (su toplamış gibi duruyordu bana göre) su çıktı ardından kanadı kabuk bağladı eski haline döndü. Çok sinirimi bozan bu durumdan kurtulmak istedim. plastik cerrahiye gittim dikiş atılırsa burnum kalkık olur dediler ugrasmak istemediler bence. Kadıkoy subenizde aldırırsam tek seferde gitsem alırlarmı ne kadar ücret tutar ve hangi yöntemle alırlar Lütfen cevaplarsanız cok sevinirim. İYİ ÇALIŞMALAR.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Evet alırlar diğer sorularınızın cevabını da beni görünce verirler

 • aysun diyor ki:

  Hocam merhaba iki gün oncesinde dudagimin üst kismindaki beni kliniginizde rf.la aldirdim.kabuk tutmaya basladi.krem olarak bepanten kullansam sıkıntı olur mu.daha cabuk gecirir mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkıntı olmaz ama pek gerek te yok

 • tuğba diyor ki:

  et beni aldırma operasyonlarının herhangi bir riskı var mı nelerdir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bilinen bir riski yok hatta bene ait risklerde ortadan kalkar

 • nevzat diyor ki:

  Hocam iyi günler. Eşimin yiğeninin yuzunde et benleri vardi. 3 yasina geldiginde hepsini aldirdilar. Galiba genetikmis bu. Benim cocugumdada cikti. Kulagi ile yanaginin birlestigi yerde 3 tane ustuste. Gelen giden bunlar ney die soruyolar. Psikolojim bozuldu. Aldirmak istiyorum. En erken kac yasinda veya aylikken alinabilir bunlar. 3 yasini bekliyemicem galiba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her zaman alınabilir

 • arshavin37 diyor ki:

  Hocam daha once ben aldığınız kişilere yakindan fotoğraf çekip siteye koyabilirmisiniz
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  http://www.bentedavisi.com a bakabilirsiniz.

 • ela diyor ki:

  hocam ben sizden iki gun önce yanagımdan ben aldırdım ama yanagınım cevresi yanık gıbı benden daha buyuk bı hal aldı bu ne kadar zaman suresinde düzelir size gelmemı gerektirirrmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2-3 günde kabuk bağlar 5-8 gün sonra kabuk düşer artık iyileşmiş olur
  neden farklı isimlerle yazma gereği duyuyorsunuz yalanın ne gereği var anlamadım
  isminiz değişse de İP değişmez

 • seda diyor ki:

  hocam rötüşta ücret alınıyomu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır ücretsiz

 • ömer diyor ki:

  tamam hocam ınsallah dedığınız gibi olur hiçbi sıkıntı olmadan belırgın bi iz kalmadan gerıye dönmek ıstıyorum salı gunu ordayım nasıpse yeşilköydekı subenıze gelıcem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım yanlış anlaşılma oldu,dünyada hiç iz kalmadan yapılabilen bir tedavi yöntemi hala geliştirilemedi.

 • mustafa coşkun diyor ki:

  hocam resim gönderdim bakıp bilgi verirmisiniz teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cevaplamışımdır

 • kubo diyor ki:

  Ne zmn geliyim bir ayin dolmasını bklym mi yoksa beklemeden geliym mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en az 1 ay geçmeli

 • kubo diyor ki:

  8 gün oldu kabuk baglamadi hala hafif kahverengi olmus kabuk mu oluyo duser mi zmnla once okirmiziydi smdi kahve olmus kotu bi durum var mi hocam baznde yaniyo byle
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır kötü bir durum değil,rötuş gerekebilir

 • Ömer diyor ki:

  Şehirdışından gelıcem hocam bidaha gelme şansım olmaz tek seferde hallolsun ıstıyorum yapabilirmiyiz öyle bişey
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 95 gelmeniz gerekmez

 • ahmet diyor ki:

  hocam saygılar.kaba etimin makat bölgesine doğru olan kısmında bir et beni çıktı ve oturduğum zaman çok da rahat etmiyorum.genelde oturma pozisyonumu sıkça değiştirmek durumunda kalıyorum.bu konuda yardımcı olmanız mümkün mü.
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  dış hemoroid olabilir

 • . diyor ki:

  Hocam o zaman cumartesi günü geliyorum? randevu aldıık dediğim gibi benin yeri kahvrengi bir renk olduu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamam gerekeni yaparız

 • kubo diyor ki:

  Hocam aldirdigim benin yerine et beni olusacak bdiyenler var moralimi bozuyrlar daha kotu olck diyorlar ama iyi gozukiyor suan brz kizarmis buharlastrma yontemiylw almistnz daha kotu olmz dimi iyilesr :)
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  hane derler ya ağsı olan konuşuyor
  size onu söyleyenlerin bu konudaki eğitimi ne acaba :)
  her yaralanmada % 100 pembelik olur ama % 100 tamamen kaybolur

 • ömer diyor ki:

  hocam benım 2 tane yanaklarımda bi tane cenemde bi tane kaşımın ustunde 1i ben 3ü iz var günübirlik gelıp dönebılırmıyım bi gunde hepsi hallolurmu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet hepsi 10 dakikada biter

 • kubo diyor ki:

  Beni mi dün aldirdm kizariklik var ve 2 gnde banyo yapabilirsnz demstnz sart mi banyo yapmsm bisey olur mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 günde değil “yarın banyo yapabilirsiniz” demiştim ama isterseniz 1 ay banyo yapmayabilirsiniz de :)

 • Melike diyor ki:

  2 kere geldim yuzeysel benler icin 2 sindede lazer yaptiniz fakat kabuk bile baglamadi hicbir degisim olmadi malesef renginde acilmada olmadi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygulama sırasında da söylendiği gibi 4.seanstan sonra ücret alınmaz ama 5-10 seans sürebilir,yinede çabuk düzelsin isterseniz başka teknolojiye geçeriz

 • yavuz yıldız diyor ki:

  sevgili hocam biz izmirden yazıyoruz bizim 3 aylık bir oğlumuz var ve dogumda yüzünde sag yanak kısmı burna kadar 2 cm civarında sizce ne zaman tedavi edilir fotografını görüp yorum yaparsanız çok mutlu olucaz bu arada ciltten kabarık deyil kahcerengi leke şeklinde ben buna lazer tedavisi olurmu leon heart diye aramada bulunursanız fotoları göre bilirsiniz şimdiden çok teşekkür ederiz yorumunuz bizim için çok önemli
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye foto gönderin değerlendirelim

 • . diyor ki:

  Hocam merhaba ben 1 ay önce yüzümdeki beni aldırdım kabuk düştü ama yerini kızarıklık değilde hafif kahverengimsi bir renk aldıı tekrar gelmeme gerek varmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet hafif rötuş gerekebilir

 • arshavin37 diyor ki:

  Hocam benim birkaç sorum var.
  1.benleri aldırdıktan sonra iyileşme süreci tam olarak ne kadar sürer ve bu iyileşme süreci cok kötü bir görüntümü oluşturur.
  2.sakal olan yerlerde sakallara bir etkisi varmı ve hangi yöntemi kullanıyorsunuz.
  3.kredi kartı geçerlimi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alındığı andan itibaren hiçbir zaman benin görüntüsünden daha kötüolmaz
  sakal kökleri etkilenmez ve aynı sayıda çıkmaya devam eder
  geçerli

 • Berhan diyor ki:

  Kirmizi izlerin hic gecmemesi gibi durum varmi olmamasi icin ne yapmak lazim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  böyle bir ihtimal yok

 • Berhan diyor ki:

  Hocam radyo frekanstan sonraki kirmizilik ortalama kac ayda geciyor ya da lazer
  Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  kişinin iyileşme kapasitesine bağlı olarak 2 hafta ile 8 ay arasında değişir.

 • ahmet diyor ki:

  iyi günler benim yüzümde 4 tane küçük ciltten kabarık olmayan ben var kliniginize gelip sildirmek istiyorum emekli sandıgı mensubuyum bir fiyat talep edebilirmisiniz simdiden tesekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu sayfadan hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • fatih diyor ki:

  Hocam iyilesme süreci tam olarak ne kadar sürüyor toplum içine ne zaman çıkabiliriz
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  hiçbir dönemde ben kadar kötü görünmez yani hemen çıkabilirsiniz

 • Adalet diyor ki:

  Rötüş nedir nee gore oluyor nasil yapiliyor ve yuzde kac ihtimali var cevaplarsaniz iyi olur lutfen
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 5 kişde gerekebilen kısmi düzeltme uygulaması,bazen hafif leke veya kabarıklık olabiliyor.

 • .... diyor ki:

  3 gün önce ben aldırdım hala ilk günkü gibi ne zaman kubuk bağlar ve son olarak hala ilk günkü gibi ve ben problem olur diye yıkamadım illa ki kabul bağlamasını beklemeli miyim ? teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabuk bağlaması şart değil,ilgilenmeyin

 • duru diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar.8 yaşında bir kızım var ve yaklaşık iki yaşından beri sağ yanağında kahverengi,kabarık olmayan benler çıkıyor. Yaşı henüz küçük ama kendisi bu benlerin farkında.Psikolojik olarak da etkileniyor. 8 yaşındaki bir çocuğa herhangi bir tedavi uygulanabilir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  anlamlı olacaksa her tedavi uygulanabilir

 • ... diyor ki:

  Bugün ben aldırmamın 3. günü yatarken bant takmamıştım ve sabah yastığımda kan gördüm (yanağımdaydı ben yeri ) gece yatarken kanamış muhtemelen. Bu iyileşmeyi geciktirir mi, oluşan kabuk zarar gördü galiba kanadı herhangi bi krem veya jel tavsiye edebilir misiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kanaması önemli değil
  bir şey kullanmaya gerek yok

 • Samet diyor ki:

  Hocam yuzumde 11 tn ben var kahverengi 1’i 2,5cm bulur dgrleri 3 tn 1’5cm bulur digerleride ufak ben bunlari aldirmak istiyorum ve sizin yeriniz bna uzak 12 saatlik bi yer bnm gelmeden once randevu almam gerekir demi ve fiyatini soylermisiniz ona gore limitimi alcam lutfen bana yardimci olurmusunuz iz kalirmi sizce iz kalirsa eger tekrardan gelcekmym yoksa ilacla gecermi atilla bey simdiden tesekkurederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  randevu almanız iyi olur,tekrar gelme ihtimaliniz % 5,sgk nız varsa il ben 150 eklenen her ben 75 tl sgk yoksa bunun iki katı,farkedilir iz kalmaz

 • mehmet diyor ki:

  Merhaba atilla bey benim yuzumde siyah benler var bunlar nasil yok edilebilir cok rahatsiz oluyorum bana yardimci olun neolr
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 • Metin diyor ki:

  Hocam cilt ile aynı seviyede kabarık olmayan benlerde radyo frekans kullanıyormusunuz ? Bu yöntem çukur oluşturmazmı ? benlerde hiç yükseklik yok çünkü
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hafif çukurluk oluşur ama yeniden oluşan cilt orayı büyük oranda doldurur

 • emr diyor ki:

  merhaba . yüzümde nokta gibi küçücük ve noktadan biraz daha büyük 11-12 tane benler var. Bunları tek seansta halletmek istiyorum ama tek seansta olsun diyede buharlaştırma istemiyorum. benim istediğim hepsinin tedavisinin yanık izi ve çukur olmadan yapılması. ne önerirsiniz hocam ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  size alternatifler sunuyoruz hangisi uygunsa onla yapıyoruz

 • Dilanay diyor ki:

  Atilla bey siz hangi subedesiniz bakirkoy mu kadikoy mu ve randevusuz gelebiliyor muyuz ben sabah en erken saatte kimse yokken gelmek isterdim saat kacta aciliyor :|
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Yeşilyurt Bakırköydeyim
  9 gibi başlıyorum

 • Selahettin diyor ki:

  Yuzeysel bir benin var ama boynumda lazerden once uyusturucu iğne vs yapiyormusunuz herhangi bir yere boyun sirt vs,
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır iğne yapmıyoruz

 • necdet diyor ki:

  Cumartesi calisiyormusunuz sizin calisma saatleriniz nedir cumartesi veya pazar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pazar hariç her gün 09-18 arası

 • Ahmet diyor ki:

  Anlayamadım hocam yanlış yazmışsınız sanırım biraz daha açıklarmısınız.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin etrafını kapatarak lazer uyguluyoruz

 • aynur diyor ki:

  Merhaba öncelikle Atilla beye çok teşekkür ederim…ben de 2.5 ay önce ben aldırdım,buharlaştırma yöntemiyle siyaha yakın renkte kabarık ben ,şu an izi yok denecek kadar az gerçekten,bu yüzden çok memmun kaldım.Atilla bey işinde gayet uzman bence,korkmadan gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz…ben de çoooooooooooook yorumlar okudum araştırdım yıllarca sonunda doğru bir yere yaptırdığıma inanıyorum..saygılarımla …..

 • Ahmet diyor ki:

  Merhaba, benim yanağımda aldırmak istediğim 2-3 tane kabarık olmayan küçük benler var. Bu benlerin üzerinde sakal çıkmıyor ama çıkmakta olan sakallara yakın, lazer ile alındığında benin yakınındaki sakallar zarar görürmü yoksa sadece benin büyüklüğü kadar olan alanmı etkilenir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beni sınırlayarak çalışıyoruz

 • pınar diyor ki:

  yüzümde kabarık olmayan 15 tane ben var.mart ayında istanbula geldiğimde size göstermek istiyorum.tek seansta en etkili yöntem olarak ne yapacaksınız? birde tv de bi proğram var fraksiyonel karbondioksit co2 denilen şeyle mümkün tek seansta diyor.sizde onlamı alcaksınız.sizin kullandığınız nedir?ben şehir dışından gelicem.asgari ücretle çalışan biriyim.eğer geçmezlerse çok hüsrana uğrarım hem maddi hem manevi.bana kesin geçer kahverengi leke kalmaz diye garanti verebilirmisiniz?k. bakmayın sormam lazım bunları.sürçü lisan ettiysem özrü bir borç bilirim.teşşekkürler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekansla yapıyoruz % 95 tek seansta düzelir % 5 ihtimalle rötuş gerekebilir.

 • alp diyor ki:

  merhaba ben bir hastaneye gittim benlerim için doktor istanbulda aldırmam gerektiğini söyledi fakat yine de bunun iyi fikir olmadığını da eklediğini yüzümde küçük bir alanda çok fazla ben olduğu için galiba o bölgenin lazerle tamamen soyulması gerekiyormuş bu da iz bırakır dedi benlerim yüzeysel hiç çıkıntısı yok küçük nokta şeklindeler ve tüm yüzümde yaklaşık 25 tane filan ben var bunlardan en sorunsuz yada en az sorunlu şekilde nasıl kurtulabilirim bir de resim eklermisiniz önce ve sonra diye yüzeysel benler için
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz her ben için en uygun yöntemi kullanırız

 • seda diyor ki:

  gaziosmanpaşadan kliniginize nasıl gelebilirim otobüsle?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  Bakırköy ömür durağına gelin oradan 72 T ye binin yeşilyurtta inin.

 • Ersan diyor ki:

  Merhabalar Atilla Bey ben Bursa’da oturuyorum.Arastirmalarim neticesinde buldum kliniginizi.Benim kafamin arka kisminda yaklasik 1 cm.capindan biraz daha ufak sayilabilecek cok asiri kabarık olmayan ben var.Bursa’da birkac yerle gorustum operasyonla aliriz dediler fakat tatmin olamadim sizin yönteminizi söylediğimde iz kalcagini soylediler kafam biraz karıştı acikcasi.Simdi hocam ben Bursadan randevu alarak gelsem hemen ayni gun alabilirmisiniz cunku çalışan biri oldugum icin fazla vaktim olmuyor.Ilginiz icin şimdiden cok teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  10 dakika sonra işiniz biter ve gidebilirsiniz.iyileşme tamamlandığında berberiniz benin alıdığı yeri bulamaz

 • egzotik diyor ki:

  Yaş sıkıntısı var mı? yaşım 18 den küçük kendi başıma gelip
  aldırtabilirmiyim? Hocamm? bide rendavuyu yarın alsam en erken
  hangi güne alırım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 aylık bebeğe bile yapıyoruz,isediğiniz güne alabilirsiniz

 • Mert diyor ki:

  bir yerde okumuştum eğer ben yüzeysel ve 4 mm den küçükse lazerle izsiz alınabilir yazıyordu ne derece doğru
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  lazerde pek iz kalmaz

 • Aylin diyor ki:

  yüzümde yaklaşık 25-30 tane ben var ve hepsi küçük küçük hatta yakından bakılmayınca farkedilmiyor bile nokta şeklinde ama ben yine de rahatsızım çok araştırdım fakat bir türlü net bir bilgiye ulaşamadım lazerle aldırmak istiyorum bir yerde benlerin rengi açılacak yazıyor bir yerdede ben yok edilecek çukurluk kalabilir yazıyor hangisi doğru aldırırsam ne kadar sürede iyileşir öğrenciyim bir de maliyetini öğrenebilir miyim şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  deneme için bir tane yaparız isterseniz devam edersiniz,fiyat yönteme göre değişir şu linkten bakabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • Ahmet diyor ki:

  Anladım Hocam, ben öğrenciyim çalışmadığım için maddi durumum fazla iyi değil o yüzden soruyorum :) Muayene olmaya gelsem tek seansta bitip bitmeyeceğini görerek anlayabilirmisiniz ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet anlarız

 • Ahmet diyor ki:

  Atilla hocam merhaba, çoğu lazer ile ben alımı yapan kişilerin web sitesinde (lazer ile benleri tek seansta alıyoruz birden fazla seans ile yapılanlar ben değil leke tedavisidir) diyorlar. Siz tek seansla olmaz demişsiniz neden tek seansta tamamlamıyorsunuz ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  çok çeşitli lazer var ondan farkeder,bizdeki seanslar halinde uygulanır ama tek seansta da kaybolabilir

 • Mustafa diyor ki:

  Hocam peki lazer ile yüzeysel benlerin alımında çukurluk oluşuyormu ve bu benlerin alındıktan sonra tekrar çıkma ihtimali nedir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çukurluk oluşmaz tedavi tam yapılırsa tekrarlamaz

 • . diyor ki:

  Hocam resim gönderdim bakarmısınızz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamam cevapladım

 • Ahmet diyor ki:

  hocam kolay gelsın yaklasık 20 gun once benlerımı aldırdım. ve yuzumden kabuklar dustu ama yuvarlak delıkler var bunlar gececekmı ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet büyük oranda düzelir

 • ayşe diyor ki:

  Merhaba,
  İzsiz ben aldırma ile ilgili çok araştırma yaptım ve sizin hastanenize gelmeyi düşünüyorum. Yanağımda dokununca hafif deriden kabarık olduğu hissedilen biri mercimek tanesi kadar diğeri ondan daha küçük iki tane ben var. Muayeneye geldiğim gün hemen işleme geçiyor musunuz yoksa başka bir zamana gün mü veriyorsunuz? Bir de çok merak ettiğim işlem yapıldıktan sonra oluşan kabuk veya herhangi bi etkileşim ne kadar sürede geçer ortalama? Bir seyahate çıkacağım ona göre önce veya sonra yaptırmaya karar vericem. Cevabınız için şimdiden teşekkürler..
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  aynı anda tedavinizi yapabiliriz
  kabuklar bir kaç gün kalır

 • simge diyor ki:

  Hocam ben bugun benimi aldirdim yaktiginiz yer yuvarlak ve kahverengi bi leke gibi oldu acaba bu bahsettiginiz kabuk mu :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet kabuk :)

 • Mustafa diyor ki:

  Hocam merhaba, yüzümde çok küçük 1 mm kadar cilt seviyesinde kahverengi benler var fazla olduğu için bazılarını lazerle aldırmayı düşünüyorum, tek seansta tamamlamak mümkünmü ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  lazerle bir seansta olması zor

 • Furkan diyor ki:

  Hocam merhaba,
  Ben 1 Şubat’a ben tedavsi için randevu aldım. Merak ettiğim bir sorum olacak. Vücutta veya yüzde elle gelen et beni dışında özellikle yüzdeki siyah veya kahverengi nokta şeklindeki gibi görünen benleride aldırmamız mümkün müdür?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet
  farklı teknolojilerle her tür beni yok edebiliyoruz

 • Semih diyor ki:

  Hocam merhabalar, perşembe günü iki kaşımın ortasından (sanırım lazerle yakma yöntemiyle aldınız) ben aldırdım. 2 gün oldu ve müdahale ettiğiniz yer kabuklaşmaya başladı. Şöyle bir sorum olacak;
  Yaraya Contratubex jel sürsem iyileştirme sürecini hızlandırabilir mi? Kullanmam uygun mudur? Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yara iyileşmesi vücudun yeteneğiyle ilgilidir ürün kullanmanıza gerek yok ama kullanmanızda sakınca da yok.süreyi değiştireceğini sanmıyorum

 • derin diyor ki:

  hocam merhaba ben lazerle ben aldırıyorum benlerim cok az gozukuyor öncekıne gore şimdi buharlaştırmaya gelıp bıtsın ıstıyorum iz kalırmı çukurluk falan?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çukur kalmayacak şekilde çalışıyoruz

 • tuba diyor ki:

  Merhaba Atilla bey,
  Kaç senedir ben alımı yapıyosunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1995 ten beri

 • . diyor ki:

  Hocam çok teşekkür ederimm son bi sorum daha olucak hangi durakta inmemiz gerek ?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  hangi şubemiz için Bakırköymü Kadıköymü

 • . diyor ki:

  Hocam biz pazartesine randevu aldık da okmeydanında oturuyoruz yol tarifini tam anlamadık tam olarak hangi otobüse binmem gerek ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  taksimden kalkan 72T otobüslere binebilirsiniz.

 • feride diyor ki:

  benim boynumda 1cm buyuklugunde kabarik kahverengi bir benim var. aldirmak istedim ama cerrahi bir operasyonla alinacagi icin babam ve babaannemde olan keloid hastaligi olusur diye korkuyorum cunku doktor bana keloid genetik bir hastalik beni aldirdiktan sonra olusabilir dedi. keloid olusma ihtimali ne kadar merak ediyorum? birde iz kalip kalmiyacagi hakkinda bilgilendirir misiniz??
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  ameliyatla ben tedavisi tarih oldu teknolojik yöntemleri araştırın.keloid riski de çok daha az

 • arif diyor ki:

  Katiliyorum hocam ankaradan gelicem psikolojim alt üst oldu.geldigimde kac tanesine uygulancak.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kaç tane isterseniz o kadar

 • arif diyor ki:

  Hocam vücudumda displastik nevus tespiti konulmus benler var sayisal olarak fazlalar buyume riski oldugundan kayıt altina aldilar.üc Ay sonrasina randevu verdiler.sorum su hocam üc ay sonra buyuyen bu benleri ne yapcaklar üniversite hastanelerindeki farklilasan benleri alicaklarmi.displastik nevus benler icin sizin tercihiniz nedir.tesekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3 ay stres içinde kıvarancağınıza 3 dakikanızı ayırın tümüyle beni de stresinizi de yok edelim.

 • nil diyor ki:

  hocam çukurluk oluyomu çalışmalarınızda?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pek olmuyor seyrek olarak benin renkli kısmı 4 mm kadar derinlikte olabiliyor o durumda 1-2 mm lik çukurluk olabiliyor bunu yapmazsak o tür benlerin tekrarlama ihtimali var

 • Elifsu diyor ki:

  18 yasindan kucuklerde girip olup cikiyor mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet gelip yaptırıp gidebilir

 • Atalay turhanay diyor ki:

  Bu lazer benin derininde melanom riakini artiriyormus ve herpeks virusunu aktif ediyormus dogru mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  melanin ortadan kalktığı için melanom riski de ortadan kalkar
  İPL lazer herpes tedavisinde de kullanılır

 • Ali diyor ki:

  Peki size gelipte bu ben olmaz yapilmaz dediginiz oldumu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ben tedavi edilebilir

 • deniz diyor ki:

  ne kadar sürede gecer sizce benım yanağımda var 6 ay falan oldu ama hala gecmedi.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamamen kişiye bağlı bir durum

 • merve diyor ki:

  burnumun uç kısmında çıkıntılı ufak bir benim var. fakat görüntü açısından rahatsız olduğum için aldırmaya karar verdim. 2 gün önce bir plastik cerraha gittim fakat çok ilgilenmedi.Hatta yerinden kalkıp bakmadı bile. sadece iz kalıcağını ama şuanki görüntümden daha iyi olucağını söyledi ve normalde eylül ayında alınmasının daha iyi olduğunu daha az iz kalacağını ve beklememi söyledi. fakat bundan 4-5 ay öncesinde tahrişten dolayı kanadığını ve benimin yarısının koptuğunu söyledikten sonra alınması gerektiğini söyledi ve şubat 5 e randevu verdi. açıkcası ailem aldırmama karşı ve doktorun ilgisizliğinden dolayı bende tereddüt etmeye başladım. tek korkum alındıktan sonra çukurlaşır mı yada daha kötü bir iz kalır mı? şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  ameliyat sonrası kalacak iz benden daha kötü görünür
  ameliyatsız teknolojik tedavileri araştırın

 • burcu diyor ki:

  peki o zaman en yakın zamanda randevu alıp geliyorum.teşekkürler.

 • deniz diyor ki:

  hocam merhaba kırmızı yanıklar gecermi sizce?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet geçer

 • bekir diyor ki:

  kafamda mısır büyüklüğünde et beni var bunu hangi yöntemle alınsa saçlara bir zarar vermez ilerde de tekrar çıkmaz çünkü cildiye doktorum bana kökünün derin olduğunu söylemişti koparma diye hem saç derisine zarar vermeden hemde bir daha tekkerrür etmeden ne tavsiye edersin
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  sanırım yanlış anlamışsınızdır çünkü kafa derisinin kendisi ince nasıl kökü olsun :) hemen altında kafa tası var.
  buharlaştırma yöntemiyle kıl kökleri etkilenmez,tekrarlamaz ve iyileştiğinde nereden alındığını berberiniz bile bulamaz

 • hilal diyor ki:

  atilla bey benim boynumda 9 tane ben var. aldırmak istiyorum fakat boyun bölegesi olduğu için korkularım varç bi problem bi aksilik olabilirmi. ve bir benim yanmaya ve ağrımaya başladı bunun bi sakıncası varmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ağrı yanma olması önemsiz,kirpikteki beni bile alıyoruz sorun olmaz

 • İbrahim diyor ki:

  Merhaba hocam yanak kısmında yaklaşık 1 cm çapında ciltten hafif kabarık kahverengi ( siyahada benziyor :) ) ben var. Almamız sakala zarar verir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırma yöntemiyle sakallar zarar görmez

 • burcu diyor ki:

  ben benlerimi aldırmak istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum.bugün bir genel cerraha gittim.bana benlerin alınması için erken 5 yıl beklemen lazım dedi.alırsak eger iz kalır daha cok bunalıma girersin dedi..ben ne yapıcagımı bilmiorum..psikolojim cok bozuk..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gereksiz yere sizi bunlıma sokmuş zaten :)
  5 yıl beklenmesi konusunda hiçbir şey ne duydum ne okudum.
  gelirseniz dakikalr içinde tedavinizi yaparız ve farkedilir iz kalmaz.

 • . diyor ki:

  Fiyat nedir belirtmemişsiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • ümit diyor ki:

  hocam benım yuzumdede yanık ızı kaldı derı hafıf kahverengımsı buna bır çözümünüz var mı acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kimyasal peeling veya lazerle soyulabilir

 • tuğba diyor ki:

  Peki o halde önümüzdeki hafta kliniğinizi arayıp randevu alacağım.
  Teşekkü ederim.

 • tuğba diyor ki:

  Merhaba Atilla bey,
  4tane et beni aldırmıştım yaklaşık 4ay önce 2.seansa geldim. Aldırdığım benin bitanesi kaşımın üstündeydi. Aynadan baktığımda orada iki üç tane çok küçük nokta nokta belli belirsiz kahverengi leke gibi birşey var. 3.seansa gelmem gerekiyor mu yoksa zamanla geçebilecek birşey midir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir ara gelin ben değerlendireyim

 • Çetin diyor ki:

  Atilla bey merhaba, gözümün 3 cm altında, burun ile yanağımın bittiği yerde mercimek tanesi büyüklüğünde ciltten kabarık olan iki adet benim var. Sitenizi inceledim, buharlaştırma yapılıyor genelde bu tarz benlere, fakat buharlaştırmadan sonra genelde arkadaşların yorumları ya kabuktan sonra oluşan kızarıklığın altından kahverengi bir görüntü oluyor bunun içinde siz 2. seansa çağırıyorsunuz. Ya da çukurlaşma kalıyor gibi yorumlar okudum. Size şunu sormak istiyorum, lazer ile bu benler tedavi edilemez mi? Lazer ile buharlaştırma arasında ki fark nedir. Birçok site de lazer ile iz kalmaz ve tek seansta biter deniliyor. Ben tek seansta en az izle kurtulmak istiyorum değerli yorumlarınızı ve birçok arkadaş içinde rehber olacak bir açıklama yapmanızı buraya rica ediyorum…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iz kalmaz demek şarlatanlık olur çünkü her yöntemde mutlaka iz kalır bu kaçınılmaz sondur ama doğru tedaviyle farkedilemeyecek kadar belirsiz iz kalır.
  kullanılan lazere göre değişir.

 • Ahmet diyor ki:

  hocam ben 15 yaşımdayım velim olmadan tek başıma ben aldırabilirmiyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aldırabilirsiniz :)

 • Samet diyor ki:

  Atilla bey benim yanak kısmımdaki ve bıyık kısmındaki yüzeysel nokta benleri de tedavi edebilir miyiz sakala zarar vermeden
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet sakal köklerini etkilemeden tedavi edebiliyoruz

 • emrhan diyor ki:

  hocam kahverengi küçük benlerin video veya fotosunu koyarmısınız görmek istiyorum? Yüzümde 20 ye yakın benler var çeşitli yerlerde hepsini aldırmak istiyorum fakat iz kalmasından korkuyorm..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  eklerim

 • Samet diyor ki:

  Atilla bey benim yüzümde çok küçük yüzeysel siyah nokta benler var bunları alabiliyomuyuz yani lazerle tedavide benin küçük olması tedaviyi engeller mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer veya başka yöntemle her tür beni tedavi edebiliyoruz

 • kemal diyor ki:

  hocam iyi çalışmalar.yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum randevu gerekiyormu yoksa gelip o gün tedavi olabiliyormuyuz.bi sorumda hafta sonu çalışıyormusunuz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  212 5874 25 25 e telefon edip gelebilirsiniz.

 • Ali diyor ki:

  Hocam önlemek mümkün değil diyorsunuz ama diğerlerini aldırdıktan sonra çıktı bu benler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  onları aldırmasaydınızda çıkardı,çürük dişi çektirmeniz başka dişlerinizin çürümesine sebep olmaz ama çürümesini de engellemez

 • Ali diyor ki:

  Hocam bu benler başka başka yerlerde çıktı ama yeni çıktı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yenileri çıkabilir ve önlemek mümkün değil

 • Ali diyor ki:

  Hocam ben aldırmıştım o benler gitti fakat onların yerine küçük küçük benler çıktı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gerekiyorsa 2.seans yapılır

 • arshavin37 diyor ki:

  Hocam ben tedavisi nin yaninda leke tedavisi de yapıyor musunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  leke tedavisi yapmıyoruz

 • kadir arslan diyor ki:

  Ensemde bezelye kadar ben vardı kaza sonucu yarısını kaybettim
  bir kaç dakika kanadı ve ağrıda vardı doktorluk bi durum varmı acaba
  bilgilendirirseniz sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kopan ben sorunsuz eski haline döner

 • melisa diyor ki:

  yüzümde çok sayıda ben var ama nokta şeklinde ve yüzeysel alınınca sayıca çok olduğu için kötü görünür mü yani belirgin olur mu izler bir de ilk alındığı gün nasıl olur yara mı olur yoksa kızarır mı çalışıyorum çünkü
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benden kötü görünmez

 • zehra diyor ki:

  fiyatı kç tldir bendede var ama küçük ve kabarık degil lazerle alınırsa iz kalırmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına resmi belgenize göre değişir şu linkten bakabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • arshavin37 diyor ki:

  Hocam benim yüzümde siyah bir sey var lekemi benmi karar veremedim hiç kabarik filan değil deriyle ayni seviyede ben olup olmadigini nasil anlarım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  doktorunuz anlar :)

 • ÇİĞDEM diyor ki:

  merhaba hocam, size 1,5 ay önce burnumun üzerindeki hafif yüzeysel benimi aldırmıştım.. kabuk attıktan sonra çukurluk hala geçmedi. 2. seansta düzelir mi ?
  teşekkürler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2.seans yapılmaz,kendiliğinden gerilemesini beklemek lazım

 • Emre diyor ki:

  Hocam başımda sağ kaşımın biraz üstünde etli bir ben var buharlaştırma tedavisinden sonra cok cukur olusurmu bi de riski olurmu baş bölgesinde olduğu için
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çukur olmaması için tabiki dikkat ediyoruz,bilinen riski yok

 • emrah candaş diyor ki:

  hocam mrb benım yuzumde 9 tane siyah ben var 2 tanesi kahverengı ama bunlar et benı degıl hocam ve sureklı olarakta artıo ben bunları kapatıorum cesıtlı yollarla ama sıkıldım artık hocam her sabah yarım saat onları kapatmakla ugrasıyorum yoruldum artık aldırmak istıorum fiat yaklasık ne kadardır hocam ve kaç seansta alınır bu benler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fiyatı şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • aslı diyor ki:

  sırtımda koyu kahverengi bir et beni var kökü var mı bilmiyorum ne yöntemle alınır tehlikesi var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en doğru yöntemle alabiliriz.

 • serkan diyor ki:

  hocam iyi günler yüzümüzdeki çok sayıda benler için siz farkedilir iz kalmaz ve ikinci seans gerekebilir diyosunuz fakat bi başka klinik erbium yağ lazerle hiç bi iz kalmadan ve ikinci bi seans kesinlikle yapılmadan benlerden kurtulacağımızı idda ediyolar sizce mümkünmüdür
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu tür polemikleri sevmem ama şundan emin olabilrisiniz ben yok edildiğinde yerine yeni cilt gelir ve nasıl alınırsa alınsın bu yeni cilt farklı görünür işte bunun adı iz dir ancak yönteme göre bu iz az veya çok olabilir.mutlaka olacaktır.yalandan kim ölmüşki demek en uygun cevap olurdu herhalde :)

 • emrhan diyor ki:

  peki hocam ,yüzeysel küçük benlerin alınırken videosunu koyabilir misiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  eklerim

 • emrhan diyor ki:

  hocam yeni açılacak olan kliniğinizde ben ameliyatını sizmi yapıcaksınız? orayada gideckmisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aynı teknikleri uygulayan başka arkadaş olacak

 • soner diyor ki:

  mrb hocam yüzüm de 89 siyah nokta var ameliyat ücreti ne olur acaba hocam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  nasıl saydınız bu kadar beni :)
  şu linkten hesaplayabilirsiniz.
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • Ziya diyor ki:

  Dokor bey ben gelmek istiyorum ama kahverengi yuzeysel ben boynumda iğnesiz nasil yapabilirsiniz ve biraz zarar verdim bende o derma gibi kremlerle yarisi gitmis gibi oldu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavide iğne gerekmiyor

 • İbrahim diyor ki:

  Bir sorum olacaktı hocam. Mesela ben şuanda 80 kiloyum 55-60 kiloya düşersem ben küçülür veya büyür mü ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kilo ile ben değişmez

 • nil diyor ki:

  bu dermatendin cilde zararı var mıdır?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cildi yakabilir

 • Ali diyor ki:

  Merhaba doktor bey ben 2 hafta önce gelmiştim 6 benin 1 i tekrarladı herhalde kahverengi iz siz 2.seansa gelirsin demiştiniz ne zamna geliyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tekrarlamaz o pigmentasyon ve rötuş gerekir 1-2 ay geçsin gelin gerekeni yaparız

 • seda07 diyor ki:

  HOCAM burnumda ve çenemde 5 6 tane ben var ve bu benlerden çok rahatsız oluyorum psikolojimi bozdu en yakın zamanda antalyadan gelmeyi düşünüyorum randevu alıp gelmem lazım dimi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  212 573 45 44 e telefon etseniz iyi olur

 • Lokus Tabakasi diyor ki:

  Sizin orasinin calisma saatleri nedir ve kalabalik oluyor mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  09 00-18 00
  kalabalık olmaz

 • Lokus Tabakasi diyor ki:

  Benimde kahverengi yuzeysel benim var dermatendten sonra kirmizilik gibi bir iz kaldi onu nasil tedavi edebilirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  zamanla kendi düzelir

 • kisi diyor ki:

  Ama et beni degil

 • kisi diyor ki:

  Merhaba,boynumda kahverengi bir ben vardi Dermatend kullandim çoğu gitti ama simdi hafif kirmizi hafif kahverengi oldu bunu nasil gecirebilirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Radyo frekansla tedavi edebiliriz

 • ugur diyor ki:

  Yüzümüzden ben aldiktan sonra nemlendirici krem sürsek bir zarari olurmu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  zararı olmaz kullanabilirsiniz.

 • Ali diyor ki:

  Merhaba Hocam Ben 2 Hafta önce ben aldırmıştım 5-6 tane sadece bir bende pembelik izi kaldı diğerleri geçti sizce 2.seans gereklimidir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır pembelik kendiliğinden düzelir

 • Emre diyor ki:

  Merhaba, 3,5 ay önce elmacık kemiği üzerindeki benimi yakma yöntemiyle almıştınız. O günden beri o bölge kızarık ve hafif kahverengi durumunda. Dermatoloji uzmanına muane oldum ve incelemesi sonucu bölgede melenomların bulunduğunu; benin tekrarlayacağını ve yakarak alma yönteminin uygulanmaması gerektiğini söyledi ve risk grubunda olduğunu ekledi.
  Sizce ne yapmalıyım?
  Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Sıkça karşılaştığımız,çözümü son derece basit bir durum.melanomla yakından uzaktan ilişkisi yok.
  Tedavi yaptığımda ayrıntılı bir şekilde söylemiştim ama unutmuşsunuz herhalde.”kahverengilik olursa 2.seans gerekiyordur gelin ücretsiz yapıyoruz” demiştim, işte bahsettiğim lenkelenme bu.
  Yada isterseniz “risk gurubunda” diyen doktorun kontrolüne girip yıllarca risk gurubunda kalmaya devam edebilirsiniz karar sizin :)

 • Birsen Yaman diyor ki:

  İyi günler hocam 5 gün önce ben aldırmis tim kabuklar düştü ama benlerin yerinde Çukurluk var pembe lik çok fazla yok bunların daha çabuk iyi olması için bi krem önerebilirmi si niz şimdiden teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kremlerin pek faydası olmaz

 • musa diyor ki:

  hocam ilk muayene ücretli mi? yani gelsem tedavisi varmı kaç saans bitio ve ne kadar tutuyo aldırmak. bunun için ilk muyene ücretsiz mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ücretsiz.seans sayısı ve ne kadar tutacağı benin yapısı ve sayısına bağlı olarak değişir

 • nil diyor ki:

  hocam bu rf ile ne kadar bir çukur oluyor çok belli oluyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olabilecek en az çukur kalacak şekilde tedavi edilir.

 • Nihat diyor ki:

  Hocam yüzümde yüzümün hemen hemen yarısını kaplayan siyah renkli bir ben var leke gibi duruyor bu lazerle alınabilrmi nasıl alınır zararı varmıdır ve 15 yaşındayım henüz cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye resim gönderin değerldndireyim

 • Deniz diyor ki:

  Hocam selam.
  Bu ayın sonlarına doğru yüzümdeki ve dekolte bölgemdeki benleri aldırmak için sizle görüşmeye geleceğim şehir dışından. Bir kaç güneş lekesi de var. Onların da tek seansta yakılımı mümkün mü? Bir de su çiçeği hastalığında kalan hafif çukurlanmaları giderici bir yönteminiz var mıdır ?
  Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benleri ve lekeyi tedavi ederiz ama çukur tedavisi yapmıyoruz

 • Büşra diyor ki:

  Merhaba, burnumun kenarında açık kahverengi ve hafif çıkıntılı olan bir ben mevcut. Son aylarda çapında bir genişleme mevcut, ya da kilo verdiğim için büyüdüğünü zannediyorum. Şuan için zoretanin kullanıyorum, bu 4.ayım. Doktorum vücudumun hassas olmasından dolayı lazer epilasyonu uygun görmemişti. Şuan kullandığım bu ilaç doğrultusunda ben tedavisi hemen mümkün müdür? Yoksa bir 6 ay kadar Yada belli bir zaman diliminin geçmesini beklemem gerekecek mi? Saygılar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lekelenme ihtimali sebebiyle lazer sakıncalı olabilir, başka teknoloji kullanabiliriz.

 • Hasan oğar diyor ki:

  Hocam ben aldırmak çukurluk yapar mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  eğer ben ciltten derindeyse ve temizlemek gerekiyorsa temiz sınıra kadar ilerlenir bu durumda hafif çukurluk kalabilir ama genellikle büyük oranda düzelir.eğer ben derinliğine inilmezse çukur kalmaz ama bu kez ben tekrarlayabilir yani arada bir denge kurulmaya çalışılır.
  umarım anlaşılır olmuştur da tekrar tekrar yazmazsınız.

 • hocam ne üzolur yardım diyor ki:

  hocam benim yüzmde hiç durmadan küçük yap bezesi çııyor sıkıyorum aynı yerden tekrarlıyor ne yapsam geçmiyor her krem denedim rakutan bir gaydası olur mu ilaç tehlikeli ama kimide bununda faydası olmaz diyor kucuk kucuk tek bir tanesi fındık kadar sadece ama heryerden çıkıyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  faydası olur ama dermatolog kontrolünde kullanmalısınız

 • emre diyor ki:

  benleri aldırmanın yan etkisi varmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İP nizi görebiliyorum hasan adını değiştirip emre olarak yazsanız bile İP niz değişmiyor.
  Boşuna defalarca aynı şeyleri yazıyorsunuz.İşlem esnasında anlattıklarımı dinlememiş veya unutmuş olabilirsiniz ama neden elinize yazıp verdiklemi okumak yerine gereksiz yere yazıp duruyorsunuz anlamadım.Bendeki değişim en fazla 2 ay olmak üzere 8 ay devam eder,yine unuttuğunuz vede okumadığınız bir şey daha var 1.5 AY SONRA KONTROLE GELEBİLİRSİNİZ.Lütfen anlamsız yazılarınızı daha fazla yazmayın.

 • Emre diyor ki:

  Hocam lazerle ben almak kanser yaparmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır tam tersi var olan kanserleşme riski ortadan kalkar

 • serkan diyor ki:

  hocam fotoğraf göndermeme gerek varmı ve bu benlerin hepsini bir günde alabilirmiyiz bunlar yüzeysel benler size mi geleyim yoksa buraya yakın adanada ki şubenize mi gideyim adanadaki şubenizle konuştum 4 5 seans sürer demişti hocam bide şimdi benim piskolojimi bozmama gerek yokmu yani bunların hepsinden kurtarırmısınız beni yüzüm tertemiz olurmu hocam eğer ki siz yüzümdeki lekeleri geçirin sizee sonsuz dua ederim para hiç önemli değil yeterki bunlardan kurtulayım bide benim çenemin dudağımın sağ alt kısmında 97 yılından kalma dikiş izi var buna da bi çözüm varmı(ben 23 yasındayım) hocam cevap verdiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederimm allah razı olsun hocam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye foto gönderin değerlendireyim

 • serkan diyor ki:

  merhaba hocam ben hatay dan serkan daha önce de size yazmıştım benim yüzümde 20 kadar ben var renkleri kahverengi ve siyah ben size gelecektim fakat uzak diye kısmet olmadı hatay da esteplast diye bi klinik de radyo frekansla aldırdım 35 gün falan oldu fakat ben ce hiç bi değişiklik olmadı aynen duruyolar doktorun dediğine göre 2 aya kadar kaybolacaklarmış fakat benim umudum yok sizcede kaybolur mu hocam ve 2 ay bekleyeyim bi değişiklik olmazzsa size gelecem hocam siz nasıl bi öneride bulunursunuz sizce geçer mi ve sizin tekniğinizde sonuç alma ne kadar sürüyove siz tamamıyla geçiriyo musunuz lütfen açıklayıcı cevap verin hocam psikolojim bozuldu yardım edin lütfen….
  Op.Dr.Atilla KAYA
  35.gün hiç etkisi olmadan 2 ayın sonunda geçiren bir tedavi hiç duymadım,değişeceğini sanmam.bizim uygulamamızda o anda ben kaybolur

 • irem diyor ki:

  Merhaba,alnımda 5 mm çapında seboreik keratoz vardı ve lazerle aldırdım yaklaşık 1 ay oldu ve şuan bir çukur var sizce geçer mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kullanılan lazere bağlı olarak değişir

 • hayri diyor ki:

  ama hocam arıyorum kaç gündür açan yok telefonu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hangi telefon olduğunu yazsaydınız kontrol ettirirdim
  532 463 96 82 yi arayın

 • Ayşe diyor ki:

  Merhaba hocam. Sitenin yeni düzeni güzel olmuş. Video falan eklemişsiniz. Birde ciltten hafif kabarık olan siyah benlerin alınmasının videosunu eklermisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamam ekleriz :)

 • selim diyor ki:

  hocam benim size bir sorum olacak kırmızı bir ışık böyle şeyleri nasıl yapıyor söylermisiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yüksek ısı taşıdığı için bir anlamda yakıyor

 • yasin diyor ki:

  mrb hocam benim bir sorum olacak çok ünlü modeller var bunların yüzünde ben var onlar niye 2 dakkada lazerle aldırmıyolar bunun bir sebebi olmalı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kendine yakıştırıyordur :) öyle hastam çok
  birde bir kişinin ünlü olması doğru düşündüğü anlamına gelmezki

 • hayri diyor ki:

  hocam adana da ki merkeziniz hala faaliyette mi yoksa kapatıldımı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yılbaşına kadar faliyette

 • Fuat diyor ki:

  mrb hocam. ben yuzumdekı benlerı aldırmak ıstıyorm 3 4 tane sıvılce buyuklugunde ben 4 5 tanede ıgne ucu buyuklugunde ben var bunları kac seansta aldırabılırım ve malıyetı ne olur?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  seçilecek yönteme göre değişebilir
  fiyat ve ayrıntılara şu linkten bakabilrisiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • seren diyor ki:

  hocam merhaba ben yazın yüzysel benler icin gelıyordum sıze benlerden bırınde yanık ızı oluştu kabugu dustu ama pembemsi yanık ızı var gecermi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet tamamen geçer

 • ayşe diyor ki:

  lazerle döşümdeki benimi aldirdim kabaklanma süreci geçti orda sadece pembelik vr o hep mi kalacak birde iz kalmaması için önerecegin krem vr mı şimdidn tskler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır zamanla kesin düzelir

 • melodi diyor ki:

  bende bir afta önce boynumdaki benimi aldrdm lazerle merhem olarak fucidin silverdin bepenthen kullanıyorm sakıncası var mı kabuk düştükten sonrada kaç gün uygulanabilir kremler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben herhangi bir ilaç önermiyorum,doktorunuzla konuşsanız daha doğru olur

 • kübra diyor ki:

  fotoğraf nasıl gönderebiliriz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye gönderebilirsiniz.

 • Süleyman diyor ki:

  hocam benim ayağımda 5 tane küçük benler bulunmaktadır alabilirmisiniz acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alabiliriz

 • merve diyor ki:

  hocam merhaba ben size muaneye geldim fakat ayak üstü konuştunuz rahatlıkla bişey soramadık geçiştirdiiniz.halbuki muane ücretmide verdim.yüzümdeki bene radyofrakans dediniz tedavi şekli olarak.radyo frakans yapıldıgında tek seansmı suruyor ve tamamen gıdıyormu?son olarak ta ıyılesme sureci ne kadar tadaviyi yaptırdıktan sonra ne zaman ben kayboluyor.geldıgımde soramadım gecıstırıdınız o yuzden burdan soruyorum ıyı gunler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ücreti vermediniz yani biz sizden para almadık SGK sizin SGK lı olmanız sebebiyle sizden provizyon adı altında para alıyor.muayene ücreti verseydiniz 12 TL değil 150 TL vermeniz gerekirdi.
  muayene ücreti almamış olsak ta bu sorduklarınızın hepsini cevaplamıştım zaten.

 • İsmail diyor ki:

  Hocam kusura bakmayın çok soru sordum ama merak ediyorum. Mesela beni bugün aldırdım hemen izler geçmez değil mi ? Mesela hocam 1 hafta yara olarak kalır. 1 hafta kızarık durur ondan sonraki hafta pempeleşir sonra kaybolur vs. Onları sormuştum. Yani fark edilir iz ne kadar süre durur ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde belirgin bir değişiklik olmaz,zamanla solma olur diğer yöntemlerden sonra biraz farklıdır.

 • esra diyor ki:

  Hocam merhaba ben 1.buçuk ay once alnımdakı benı aldırdım.fakat hala ızı belırgın bır şekılde sankı hala ben varmış gıbı tabı sıyah degıl acaba bu iz hep alıcakmı gıdıcek gıbı degıl belırgın bır şekılde ız var pembe tonlarında .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavi ettimse gerektiğinde 2.seans yaptığımızı söylemişimdir,başka yerde yaptırdınızsa ilgili yerle görüşmelisiniz.

 • deniz diyor ki:

  Hocam merhaba.
  Yanak bölgemde birkaçı mercimek tanesi büyüklüğünde olmak üzere yüzeysel açık kahverengi 10 tane ben ver. Bunları aldırmak istiyorum ve genel bir cerraha danışmaya gittim. Ipl ve aleksander tarzında lazer cihazları olan bir merkezdi. Doktorun yorumu lokal anesteziyle aldırmam oldu. Ipl, radyofrekans vb. yöntemlerin sadece yüzeysel leke boyutundaki benlerde etkili olduğuna değindi.Eğer o yöntemlerle aldırırsam, yanık şeklinde izlerin kalabileceğinden ve çukurlukların olabileceğinden bahsetti. Açıkçası bu durum beni korkuttu! Beyaz tenli biriyim ve cildim hemen kızaran cinsten. Ve bu benlerden gercekten kurtulmak istiyorum. Deneyimlerinizden yola çıkarak sizin yorumunuzu da almak istedim Atilla Bey.Farkedilemez izden kasıt ‘cukurluk’ ya da ‘yanık izi gibi kızarıklıklar’mı ?
  İstanbul dışından yazıyorum ve gerekirse görüşmeye de gelebilirim.
  Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hastayı ameliyata razı etmek için bu tür sözler söyleniyor ama bilimsellikle ve görünen sonuçlarla bu lafların ilişkisi yok.duyduklarınız inandırıcılıktan çok uzak.

 • esra diyor ki:

  Hocam bnm yzümde cok saydida fakat cok kücuk bnler var ben cok rahatsiz oluyorum ve erzurumda yasiyorum burada devlet ve özel hastahenelere sordum lazer uygulamasi yapilmiyormus ama bir tek o iz birakmiyor ne yapmaliyim (arastrma yaptm ama bulamadim ne olur bana yardm edin ) saygilarimla
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz tedavinizi yapabiliriz.

 • şahsenem diyor ki:

  merhaba hocam. benim yüzümde yüzeysel küçük küçük benler var,boynumda ben değilde et gibi artıklar var ben yabancı olduğum için adını tam bilmiyorum,doktora gittim benleri yakıcas tekrar çıkabilir dediler.kurtulmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim.genetik olabilir dedemde de vardı saygılarla şahsenem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavinizi yapabiliriz ve tekrarlamaz

 • emirhan diyor ki:

  yazın kesin geleceğim hocam hatırlarsanız size fotolar atmıştım . hepsini aldırmak istiyorum. nokta kadar olanı bile . sabırsızlanıyorum gelmek için.

 • İsmail diyor ki:

  Ne kadar iz kalır ve ne kadar süre sonra geçer ? İz türü nasıl olur. Kızarır mı beyazlaşır mı yara mı olur vs. ? Cevaplarsanız çok teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirsiz sivilce izi gibi iz kalabilir

 • emirhan diyor ki:

  nasıl benler bunlar 11 seans dediniz korkmaya başladım o kadar sürerse diye. :/
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 seansta da düzelebilir

 • fatih diyor ki:

  hocam ben lazerle ben aldırıcam ama arkadaşımın 7.seansı olmuş daha geçmemiş.Seansın fazla olması umutsuzluğa yol açıyor. 7 seans çok değil mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekansla da yapabiliriz.

 • özlem diyor ki:

  hocam ben cuma günü yüzümdeki benlerimi lazerle aldırdım kızarıklıklar var ve bir kac benim kırmızı kanlı sanki normal mi?bunlaar ne zamaan iyileşir iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygulama yapan yerle görüşmelisiniz,bizim uyguladığımız lazerde kan olmaz

 • ezgi diyor ki:

  11 seans lazer 1 seansta radyofrekans uygulandi benlerime ama hala gecmedi 1 ay oldu tam en sonki islemden. Gelmelimiyim tekrar hocam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekanstan sonra 1.5-2 ay beklemelisiniz.

 • İsmail diyor ki:

  Merhaba hocam. Yüzümde kabarık ve 1 cm çapında ben var. Bunu aldırmak istiyorum. Hangi yöntemi kullanırsınız ? Ve izi ne kadar süre sonra geçer ? Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farlı yöntemler var,hangi yöntem en iyi olacaksa o yöntemle alırız

 • Yağmur diyor ki:

  Hocam iyi günler muayene olmaya geldğimde aynı gün benlerin alınması mümkün mü yoksa tarih mi veriyorsunuz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aynı anda yapabiliyoruz

 • ramiz diyor ki:

  Hocam, hafta sonları çalışıyor musunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cumartesi çalışıyoruz

 • Muhammed diyor ki:

  iyi günler ben zoretanin adlı ilacı kullanıyorum bu ilacı kullanırken benlerimi lazer tedavisi yaptırmamın bi sakıncası varmıdır??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakıncası yok

 • demir diyor ki:

  Hocam videolar da kabarık büyük benlerin de lazer ile alinabildigini görmüştüm fakat siz elektrokoter demişsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ikiside olur ayrıca radyo frekansta olur

 • emir diyor ki:

  hocam genelde tedaviden sonra kalan izden şikayetçi olunmuş. bu izlerin kalıcı olma ihtimali var mı? yoksa geçmesi kişiye göre çok uzun da sürebiliyo mu? bu konuda rahatlarsam hemen gelicem.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  onlar iz değil geçici pembelik

 • şule diyor ki:

  hocam ben patolojinin kesinlikle yapılmasını istiyorum yapıyorsunuz değil mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  isterseniz tabiki yaptırıyoruz

 • selen diyor ki:

  merhaba hocam 5 seans oldu gelelı benlerımde hala bı degışıklık yok buharlaştırmaya gırsem tek seansta gıdermı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 95 tek seansta düzelir,% 5 rötuş gerekebilir

 • asya diyor ki:

  merhaba hocam öncelikli olarak şunu sormak istiyorum,lazerle ve rf ile yapılan tedavilerde gerekirse patolojik inceleme yapıldığını söylemissiniz,araştırdığım bir çok yer aldırmadan önce muhakkak patolojik olarak incelenmesi gerektiğini söylüyor,siz patolojiyi yapıyor musunuz,bir de ben alındıktan sonra 15 20 yıl sonra da kanser riski taşıyormuş,alındıktan sonra problem yaşamayacağımın garantisini veriyor musunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gereken her benin patolojik tetkikini yaptırıyoruz.
  alınan ben artık olmaz,olmayan bende sorun yaşatmaz.çekilen dişin çürümemesi gibi bir durum.

 • Süleyman diyor ki:

  Hocam ben Kartaldan geleceğim nokta nokta yüzeysel ben var 6 tane muayene parası alıyormusunuz alıyorsanız ne kadaR?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ücreti almıyoruz tedavi olursanız ücret ödüyorsunuz

 • fatma diyor ki:

  Merhaba hocam.. benim yüzümde yüzeysel benler var ozellikle sag taraftave cenemde nokta nokta benler cok rahatsız oluyorum ve aldirmak istiyorum fakat 24 ekimde burunmdan operasyon gecirdim yag dokusu enjekte edildi ve yüzüm cok sisti goz altlarm yanaklarmda. Benlerimi ne zaman aldirmam uygun olur ve iz kalirmi bilgilendirirseniz cok sevinirim. Iyi calismalar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bundan 1 ay sonra yapılabilir

 • hasan diyor ki:

  yüzümde 6-7 tane 1-2 mm çapında yüzeysel benler var. konyadan geleceğim, aynı günün akşamında geri dönebilir miyim? ve tek seansta biter mi hepsi. teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  dönebilirsiniz
  % 95 tek seansta biter

 • zehra diyor ki:

  hocam benin inceliyor musunuz almadan önce biyopsisini?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şüphe varsa tabiki inceletiyoruz

 • Nurten diyor ki:

  Merhaba yüzümde ortasından kıl çıkan ben var kıl koparmak isterken ben kabarık belirgin bir hal aldı ne yapmalıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beni alırız kurtulursunuz

 • aslı diyor ki:

  hocam 28 ve 29 ekimde çalışıyormusunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet çalışıyoruz

 • emre diyor ki:

  Hocam yuzumde 5 tane siyah yuzeysel ben var.bikac yere sordum bunlarin yuzeysel olmadigi icin alamadiklarini sakincali oldugunu soylediler.bilgi verirsenz sevinirim hocam.Pardon hocam kabarik olmadigi icin alinamadigini alinsa bile tekrar olucagini soylediler.bosuna paranizi almis olurum gbi seler soledi.yardimci olursaniz sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeterli teknoloji olan kliniklerde her ben alınabilir ve tekrarlamaz.öyle dediklerine göre ben tedavisi yapmıyorlardır bir tek ameliyat yapıyorlardır

 • buse diyor ki:

  hocammmm internetten randevu alabilirmiyiz bu arada tek gelicem sorun olur muu ? 15 yaşındayıım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tek başınıza,212 574 25 25 i arayıp gelebilirsiniz.

 • hasa diyor ki:

  Hocam 12 tane yüzeysel ben yüzümde var sgk var fiyatı ne kadar olur taksitle ödeme varmı varsa taksitli ne kadar olur lütfen bilgilendiri beni
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • kaan diyor ki:

  hocam bildiniz kayseride tavsiye ediceniz bi yer varmı bu benler için
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim isim yok,araştırmalısınız

 • nil diyor ki:

  hocam bu yara kabugu ne kadar zamana geçer?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyüklüğüne göre 5-10 gün

 • nil diyor ki:

  hocam rf ile ben alındıltan sonra ertesi gün düğüne gideceğim için yüzümde herhangi bir kabuk ya da iz olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet hafif bir yara kabuğu olur

 • adeem diyor ki:

  hocam benim yüzümde 10 tane kücük siyah 2 tanede mercmek buyuklugunde ciltten kabarık olmayan siyah ben war lazerle tedvi olmak istiorm kaç seansta gerçekleşir ve kaç günde bi seansa gelioruzz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  seans sayısı beni görünce belirleyeceğimizyönteme göre değişir

 • Ali diyor ki:

  Merhaba, benleri aldirdiktan sonra pasaport, kimlik ve bunun gibi önemli evraklardaki fotograflar
  sorun olustururmu acaba. Pasaport ve kimliklerde belirgin bir sekilde görülen benli fotograflar sebebiyle yenilememiz gerekecekmi.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu konunun ilgilisinesormak lazım

 • can diyor ki:

  merhaba hocam geçen sene 3 tane ben aldırmıştım yüzeysel nokta şeklindeydiler tek seansta geçti asistanınız yapmıştı lazerle hafif yanık gibi oldu ama bi süre sonra iz bile kalmadı memnun kalınca 4 tane daha ben tedavisi yaptırmaya karar verdim ilk seansta geçmedi ikinci seansta ta geçmeyince bidaha gitmedim bu sefer yanık gibi olmadı acaba ilk gittiğimde radyo frekans mı kullandı acaba uygulama farklı gelmişti bilgilendirirseniz sevinirim hocam tekrar gelmeyi dşünüyorum tşk ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekansı benuyguluyorum
  lazer olabilir am her zaman aynı şekilde seyretmeyebilir

 • Emre diyor ki:

  Merhabalar , ben 18 yaşındayım ve yüzümde 3 4 tane ben var ancak ve ancak bu benler nasıl desem leke gibi yani açık kahverengi deri beni deri lekesi gibi birşey yani görüntü olarak çok rahatsız oluyorum alınabilirmi Doktor bey leke gibi yani büyük değiller nokta gibi ama leke gibi kahve rengi şeklindeler.

  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alabiliriz

 • ugur diyor ki:

  merhaba hocam kredi kartı ile ödeme yapabiliyormuyuz acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapabilirsiniz.

 • serkan diyor ki:

  peki hocam rf ile yaptırdığımızda çukurluk kalır mı çünkü dört tanesi mercimek büyüklüğünde ve dışa kabarık ve kabuğu atması yani iyileşmesi kaç gün sürer pempelik ne zaman biter
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çukurluk kalmaz
  pembelik kişiye bağlı olarak 2 hafta ile 6 ay arsında değişir ama benden daha güzel görünür

 • fatih aktekin diyor ki:

  merhaba yüzümde 2 cm ye yakin hafif kabarık seklinde bi ben var aldırmak istiyorum yasım 18 acık ogretim okuyorm genel saglık sigortam yok ücreti ne kadar olur fotografını hangi adrese gönderebilirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  300-400 tl civarı olur

 • fatih aktekin diyor ki:

  MERHABA HOCAM YÜZÜMDEKİ BENİN FOTOGRAFINI GÖNDERECEMDE HANGİ ADRESE GÖNDEREBİLİRİM
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr

 • emrhan diyor ki:

  hocam şimdi 11-12 tane nokta ben aldıracağım rf veya lazer ile . Ben tek seans olsun istiyorum .
  Rf ile aldırdığımda yüzümde heryerinde pembelik olucak bu görüntü çok çirkin olurmu kaç günde geçer ?
  Çukurluk kalır mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle tek seansta olmaz rf ile olur
  pembelik benden çok daha iyi görünür,süresi belli olmaz,çukurluk kalmaz

 • serkan diyor ki:

  öncelikle merhabalar hocam ben hatay dan yazıyorum hocam benim yüzümde 15 tane kadar ben var bunların 3 ü mercimek büyüklüğünde ve dışa kabarık diğerleri ise az daha ufak ve hepsinin rengi siyah hocam bunu nasıl tedavi ederiz ve iz kalır mı ve gelecek olsam bayramdan sonra hangi gün gelmeliyim ve aynı gün geri hatay a dönebilirmiyim(yani tedavi aynı gün bitermi)şimdiden çok teşekkür ederim hocam(psikolijim bozuldu hocam lütfen yardımcı olun ))
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz
  10-15 dakika sürer,aynı gün dönebilirsiniz.

 • masal diyor ki:

  çok hafif kabarık 2cm ebatında olan benler lazer ile alınabilir mi yoksa ne şekilde kabarık olursa olsun radyo frekansı mı öneriyorsunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beni görünce en uygun yöntemi seçiyoruz

 • Mehmet Genc diyor ki:

  Ayrica yazilan yorumlarin bir cogunda benleri alinan kisilerin 1-2 ay gecmesine ragmen pembe , kizarik, acik renkte, yada yanik izlerinin kaldigini ve halâ gecmedigini yazmislar bunlari okudukca tereddüt ediyorum. Yüzümdeki ben alindiginda tenrengimden daha acik bir renkte, yada pembe kizarik bir renkte iz kalacaksa degisen bir sey olmayacak gibi geliyor yine ayni rahatsizligi duyacagim gibi geliyor bana. Operasyondan sonra kesinlikle rahatsiz edecek derecede bir iz kalmayacagina garanti verebiliyormusunuz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pembelik geçici bir durumdur

 • Mehmet Genc diyor ki:

  Merhaba Atilla bey
  Ben temmuz 2013 de randevu almistim ama gelememistim. Tekrar randevu alip gelmeyi düsünüyorum sag yanagimin ortasinda 5-6 mm genisliginde ve 3 mm cikintili, kahverengi bir et ben var bu nasil bir operasyonla alinmasi gerekli ve kalan iz ne sekilde oluyor bilgi verirseniz sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  görünce en uygun teknolojiyi seçeriz

 • .. diyor ki:

  hocam 14ekim arifegünü açıkmısınız
  Op.Dr.Atilla KAYA
  açığız ama ben yurtdışındaym ,bayram sonrası gelin

 • osman diyor ki:

  Benim suratimda 2 tane ben var 18 yasinda degilim devlet uzerine sigorta var bunun icin sizde bir indirim soz konusumu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet normal sigortalı gibi işlem görürsünüz.

 • .. diyor ki:

  hocam kliniğnizdeki en tecrübeli işinde en iyi doktor sadece siz misiniz ? endişelerim var benlerin alınıp alınmayacağı ve iz konusunda ..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  endişeniz varsa aldırmayın

 • hayri diyor ki:

  hocam adanadaki merkezinize noldu arıyorum açan yok
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kapatacağız orayı

 • Bilal diyor ki:

  İyi günler Atilla bey 16 Ağustos ta yüzümdeki 5 adet beni almıştınız. Ancak Benlerden yanak bölgesindeki biri yine aynı şekilde çıkmaya başladı. ( Ancak biraz rengi açık ) diğerinde ise nokta şeklinde bir ben çıktı. Daha izler kaybolmadan çıktı. İkinci bir seansa ne zaman gelmeliyim. Ve Ek bir ücret ödeme söz konusu mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bunların hepsini söylemiştim ayrıca yazıp vermiştim,
  1.5-2 ay sonra rötuş için gelebilirsiniz ücretsiz demiştim.

 • eda diyor ki:

  merhaba hocam benim koltuk altı bölgesinde yara vardı oynayınca kırmızı et beni şeklinde çıktı bi problem yaratır mı bu durum beni almak için hangi tedavi yöntemi kullanılır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  problem olmaz,buharlaştırma yöntemiyle alabiliriz

 • ezgi diyor ki:

  Anadolu yakasinda tavsiye edebileceginiz biryer yok mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  araştırmalısınız

 • Tuğba diyor ki:

  Atilla bey merhaba 2ay önce buharlaştırma yöntemiyle 4tane ben aldırmıştım. Alınan benlerden 2tanesinin izi belli birisi kaşımın üstündeydi şuan orda pembe bi leke kaldı bazen çok belirgin oluyor bazen daha az belirgin, diğeri boynumdaydı boynumdaki çok belirgin bi yara izi kaldı hatta uzaktan kahverengiye yakın leke gibi gözüküyor yakından belirgin bir yara izi. Bu durumda 2.seansa gelmem gerekiyor mu? Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pembelik kendiliğinden düzelir
  kahverengilik belirginse rötüş yapabiliriz

 • murat diyor ki:

  hocam benlerle başım belada özellikle boyun bölgesi ve koltuk altlarında var çok kötü duruyor bunlardan kurtulmak mümkün mü? ve afedersiniz de bacakaramda da çok hatta organın üzerinde bile var bunlardan nasıl kurtuluruz yardımcı olurmusunuz lütfen şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim hocam……
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hepsi tedavi edilebilir

 • emirhan diyor ki:

  hocam birşey daha öğrenmek istiyorum benim yaşım 18 ve öğrenciyim %50 indirim uygulanırmı. Enson hastaneye gttiğimde beni geri çevirdiler ssk ya öğrenci belgesi vermemi gibi bişeyler söylediler sizdede sorun yaşarmıyım çok önemli bu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sgk lı değilseniz indirim olmaz

 • emirhan diyor ki:

  hocam benim benlerim tamamen yüzeysel ve küçük lazerle hiç iz kalmaz demişsiniz ama tek seansta yok etmek mümkün değilmidir . Radyo frekans iz bırakcağı için tercih etmek istemiyorum. Attğım fotoğtaflardan tek seans olup olmayacagı anlaşılmıyormu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  değerlendirip cevap yazarım

 • emirhan diyor ki:

  hocam size 3 tane resim attım mümkünse hepsini radyofrekansla tek seansta yok etmek istiyorum. Bir de iz olarak nasıl bir iz olur ve bu iz tamamen geçecekmidir . Ayrıcan yaşım 18 oldugundan hastaneler kabul etmiyor . Öğrenciyim ve sigortaya öğrenci belgesini gösterip onaylatmam gerekiyormuş. Bir sorun teşkil edermi sizin içince mağdur olmayayım geldğimde ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  resimlerin cevabını yazmışımdır
  sigortanız olmazsa normal ücret ödersiniz.

 • emirhan diyor ki:

  hocam ben şimdi gelip küçükk 5-6 tane ben aldırsam tek seansta geçermi ? Ayrıca iz kalır mı ? Ve küçük olan benlerin alınamaması gibi bi durum varmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygulanacak tedavi seçeneğine ve benin yapısına bağlı
  her ben alınabilir

 • emirhan diyor ki:

  Hocam merhaba yüzümde yüzeysel kahverengi küçük benler var . Özel hastaneye gittim koterle alabileceğini söyledi . Deneme başarılı olmazsa plastik cerraha başvurmamı söyledi . Normal lazerle neden almıyor olablir . Birde siz danışmak istedim. Olmadı kliniğinize gelip size aldıracağım lazer ile ..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en uygun teknolojiyle tedavi edebiliriz,ameliyat tarih oldu uzun yıllardır yapma ihtiyacımız olmuyor

 • .. diyor ki:

  radyofrekans tedavisi için randevu almaya gerek varmı ? Eğer alırsam o gün tedavi yapılabılır mı tek seans ?
  İlginiz için teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon edip gelebilirsiniz.

 • Talha diyor ki:

  Hocam birde buharlaştırmanın sakala zararı olur mu ? Olursa hangi yöntemle alabilirsiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırmada kökler etkilenmediği için sakallar eskisi gibi çıkar.

 • Cenk diyor ki:

  2 Tane sakal bölgesinde çok küçük kabarık olmayan koyu kahve ben var.Ama benı cok rahatsız ediyor . Bunlara radyo frekansla tedavı uygulamak mümkünmü. Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet rf uygun olur sakalı dökmez

 • alican diyor ki:

  Doktor bey benim yuzumde 15 taneye yakin ben var ama etli filan degil el ile farledilmiyor normal benler bunlari aldirmak icin ne kadar param olmasi lazim sgkliyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  baktıkça sayı artıyor galiba ,isim farklı olsa da az önce 10 du

 • .( diyor ki:

  Hocam benim yuzumde 10 tane yaklasik ben var unuversite okuyorum ne kadar ucret vermek gerekiyor sgk liyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına göre değişir
  şu linkten hesaplayın
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • aslı diyor ki:

  Hocam, gözümün hemen altında bir ben var kabarık, o bölgede deri ince olduğu için aldırmak tehlikelimidir? ve vücudum keloide elverişli, lazer veya buharlaştırma ile alsanız keloid oluşma riski var mı?ona göre gelmek istiyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  özel bir tehlikesi yok
  keloidin en seyrek görüldüğü yerdir,keloid daha çok kemik üstlerinde görülür

 • Tarık diyor ki:

  Hocam bıyık bölgesinde lazer hariç ne gibi bir tedavi yapabiliriz ki başka ciltten kabarık olmayan benler için? diğer tedavilerin hepsi et benleri için değil mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kılların zarar görmemesi için sakal bölgesindeki kabarık olmayan benlerde radyo frekans kullanıyoruz

 • Talha diyor ki:

  Hocam yanağımda mercimek tanesi büyüklüğünde ve hafif kabarık, siyah renkli bir ben var. Beninin üzerinde kıllar çıkıyor ve haftada bir falan cımbızla alıyorum. Bunun bir sakıncası olur mu ? Ve bu beni aldırmayı düşünüyorum hangi yöntemle alabiliriz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kılları almanızın sakıncası yok
  buharlaştırma yöntemiyle alırız

 • Tarık diyor ki:

  Hocam benim bıyık bölgemde çok küçük nokta kadar 2 benim var kabarık değiller lazerle tedavi etsek bıyık bölgesindeki kıllara çok zarar verir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer bıyığa zarar verebilir bu sebeple o alanda başka teknolojiler kullanıyoruz

 • Eyüp diyor ki:

  Yüzümde 24 tane ben var. Bunlardan 4 tanesi (sağ yanağımda) dokununca belli oluyor ve mercimek tanesi kadar. Diğerleri dokununca anlaşılmıyor
  Sigorta var. Kaç TL ödeme yapmam gerekiyor acaba Atilla bey.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • ALİ diyor ki:

  10 adet yaa :S

 • ALİ diyor ki:

  S.A 19 yaşındayım yuzumd yaklaşık 1 adet ben bulunmaktadır bunlardan rahatsızlık duyuyorum ama sitedeki videonuzu ızledım benım yuzumdekı benler etli degil normal ben fazla buyuk degıl ??? bana nasıl yardımcı olabilirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rahatsızsanız en uygun yöntemle alırız

 • Mehmet diyor ki:

  Benım Burnumda Kabarık bır ben var mercımek tanesı kadar bunun ücreti ne kadar olur?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sgk varsa 150 yoksa 300 tl

 • Rıza diyor ki:

  randevuya gerek var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şart değil ama çıkmadan telefon etmelisiniz.

 • Samet diyor ki:

  Merhaba hocam.. yüzümdeki benleri aldırdım yaklaşık 4 hafta olacak.. birinin rötuş yapılması gerekiyor bu gayet belirgin acaba hemen gelmeli miyim yoksa 8 haftanın dolmasını bekleyeyim mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon edip gelebilirsiniz.

 • . diyor ki:

  Merhaba Hocam,
  Boynumda iki tane et beni var, aldırmak istiyorum ancak haftasonu müsait olabiliyorum. Bu mümkünmü?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cumartesi olabilir

 • ysn diyor ki:

  Hocam 18 yasindan küçük herkez sigortalı demişsiniz 18 yaşından büyük üniversite öğrencisi ailede olan birinin SGK sindan faydalanabilirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet

 • Cenk diyor ki:

  18 yaşından küçükler için herhangi bir sorun teşkil ediyormu ?
  Ve ayrıca sormak istiyorum ailede olan birinin SGK sından faydalanabılırmıyım ? ( 18 yaş altı )Teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her yaşta yapabiliyoruz,18 yaş altı herkes sgk lıdır.

 • salim diyor ki:

  hocam 4 hafta olmak üzere ilk başlarda kırmızılık yoktu şmdi çok belirgin kırmızılık var neden acaba? ve bu kırmızılığı nasıl en aza indiririz geçiririz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beklemek dışında yapacak bir şey yok

 • yasin diyor ki:

  hocam benim yüzümde 4 tane el ile dokunduğunda hissedilir ben var bunları aldırmak istiyorum.cebimde 1500 lira var bunun için yeterlimi bu para.konyadan geleceğim..20 günlük sigorta başlangıcım var.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  toplam 300 tl ödersiniz.

 • canan diyor ki:

  hocam kliniğinizde bakur geçerli mi? sosyal güvencem bakur ve cildimde 200 yüz ben var ve tedavi olmak istiyorum kliniğizde tedavi olabilirmiyim her ben için ne kadr fiyat ödemem gerekiyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bağkur geçerli
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • berkant diyor ki:

  hocam benim yanağımda 1 cm çağında yapışık kav-hverengi bir ben var ben buhar tedavisi ile aldırmak istiyorum da 2-3 sorum var 1- tekrar çıkarmı 2- buharda iz kalır mı 3- kimileri sadece rengini değiştiriyor bir süre sonra eski haline deliyor diyor doğru mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1-tekrar çıkmaz
  2-farkedilir iz kalmaz
  tümüyle yok edilir

 • .( diyor ki:

  merhaba hocam ben 15 yaşındayım yüzümde 25-30 tane ben var.Her gün sürekli artıyor ve büyüyor. ne yapmalıyım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi olabilirsiniz.

 • ipek diyor ki:

  peki hocam buharlaştırma yöntemiyle aldırmak istesem bana Antalya da önerebileceğiniz bi yer var mı.birde lazer mi daha uygun olur,buharlaştırma mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  teknoloji benin durumuna göre seçilir
  antalyayı araştırmalısınız

 • TÜRKASLAN diyor ki:

  hicran aldırdınız mı beninizi bende gireceğim polisliğe 4 / 5 milim arası birşey ne yapabiliriz

 • ipek diyor ki:

  hocam yazmayı unuttuğum bi konu daha var yıllar önce parkta kafama dönme dolap oturakları çarpmıştı o bölge kanadı ve acilde hemen pansuman yaptırdım o güne kadar hiç bi şey yoktu daha sonra oluştu başka bir şey olabilir mi lütfen yardım edin.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanmam

 • ipek diyor ki:

  merhaba hocam,benim saçımın arasında nohut büyüklüğünde et beni var beni rahatsız etmiyor ancak tararken sorun olabiliyor.aldırmayı düşünüyorum ancak tek tereddütüm saçımın o bölgesi kazınır mı tek korkum bu.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatta kazırlar ama buharlaştırma yönteminde kazımamız gerekmiyor

 • funda diyor ki:

  hocam ben benlerimi orda aldırmak istiyorum kışın mı yoksa yazın mı aldırmamız daha uygun olur birde kırmızılıklar tam olarak ne zaman düzelir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  mevsimin önemi yok
  pembelik kişye göre 2-4 hafta devam edebilir

 • . diyor ki:

  hocam merhaba yuzumde 1 adet nokta gibi hafif kabarık bi ben var aldırcam ama 150 tl param var baska bi ücretlendirme olurmu yani bu para miktarını geçer mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sgk nın aldığı 12 tl provizyon ücreti var başka da yok

 • osman diyor ki:

  hocam benim yüzümde çok sayıda ben var cilde yapışık ve 2.3tane de ciltten kabarık benler var ama küçük bunları aldırmak istiyorum istanbulda değilim başka bi şehirdeyim acaba foto göndrsem size alınıp alınamayacagını ve tahmin olarak ücretini söylermisiniz nerden foto yolluyacam bir de
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farklı teknolojilere ihtiyaç duysakta her beni alabiliyoruz

 • Emre Kaya diyor ki:

  hocam benimde yüzümde 5-6 tane aldırmak istediğim nokta kadar ben var şimdi size gelsem o benleri alsanız hocam iz kalırmı farkedilir iz kalmaz diyosunuz ama ondan kastınız ne kesinlikle iz kalmazmı ne mesafeden belli olur aldırırım hocam size ama iz kalırsa intihar ederim o kadar takıntılıyım yani
  Op.Dr.Atilla KAYA
  masada karşınızda oturan farkedemez

 • emre diyor ki:

  merhaba,
  muayeneye geldiğim gün ben alımı yapıyormusunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapıyoruz ama telefon edip gelmelisiniz.

 • çisem diyor ki:

  merhabalar atilla bey,
  ben 2 hafta önce lazerler benimi aldırdım fakat kırmızılık hala geçmedi acaba yanık kremi kullansam bi faydası olur mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  faydası olmaz,zaten kendiliğinden tamamen düzelir

 • salim diyor ki:

  merhaba hocam. lazrle aldrmştm ama yanık izi var şuan yani kırmızı yüzümü yıkamam etkilermi ? ve önerebileceğniz krem vasrmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kırmızılık doku reaksiyonudur yani bir tür iyileşme dokusudur,yıkamanızda sakınca yok

 • funda diyor ki:

  peki hocam derimizde yanık izi kalma durumu söz konusu olur mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olmaz

 • selen diyor ki:

  Hocam yüzümde kahverengi renkte büyük olmayan 3 tane ben var,aldırmayı düşünüyorum bunun için hangi yöntemi önerirsiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına göre teknoloji seçimi yapıyoruz

 • funda diyor ki:

  Merhabalar Hocam,
  Benim yüzümde iki tane ben var biri çıkıntılı mercimek büyüklüğünde tedavi için yanınıza gelmek istiyorum bunları hangi yöntemle alabiliriz ve derimizde yanık izi kalma gibi bir durum söz konusu olur mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en uygun teknolojiyi seçeriz

 • kayra diyor ki:

  benimi en uygun yolla aldırmak istiyorum. Bunu okullar açılmadan önce bitsin istiyorum. Ama sivilcelerim için kullandığım bi ilaç var aknetrent diye acaba bu tedavim için bi sorun yaratır mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır sorun olmaz

 • perihan diyor ki:

  hocam benim gittiğim güzellik merkezi fraksiyonel lazerle yüzümdeki beni tek seansta alabileceğini söylemişti sizce yaptırmamalı mıyım ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  siz karar vermelisiniz.

 • hicran diyor ki:

  Merhabalar Atilla bey,
  Benim ekimde polislik mülakatım var bunun için yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum ekime kadar herhangi bir iz kaır mı aldırsam ve kızarıklar ne kadar zaman içinde geçer.birde altta kalan kökü tekrar ben oluşumuna sebeb verir mi veya kötüye çevirir mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ekim ayına kadar düzelmesi beklenir ama pembelik kalabilir
  benin kök olmaz ,ağaçmı ki kökü olsun.1-2 mm inilir ve tekrarlamaz

 • Ali diyor ki:

  iyi günler Atilla Bey.Eylül ayında gelmeyi düşünüyorum kliniğinize.Cildimde cok ufak bir iki adet benimi aldırmaya karar verdim ve size güveniyorum açıkçası,1.5 yıllık araştırmalarım sonucu.Merak ettiğim bir iki soru dışında aklıma pek bir soru takılmıyor.Birinci sorum;Lazerle tedavi ettikten sonra kalacak iz bir yerimiz kabuk bağladıktan sonraki pembelik gibi mi oluyor?Ve güneşten korumam gerekiyor sanırım onu da biliyorum.Bu cilt değişikliği çok fazla olmaz muhtemelen araştırmalarıma göre.Siz de bu güveni veriyorsunuz.Sizinle detaylı bir şekilde gelmeden önce telefondan da görüşmek isterim açıkçası.Genel kanaatim sivilce izinden daha kötü durmaz herhalde :D İyi çalışmalar :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ufak bir ben için 1.5 yıl araştırma yapmışsınız daha ne detayı görüşeceksiniz anlamadım doğrusu

 • perihan diyor ki:

  hocam fraksiyonel lazer tedavisini önerir misiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sadece leke ve cilt canladırmada öneririm

 • tuba diyor ki:

  hpocam mrb bır benımı lazerle aldırmıstım daha once ve tekrar cıktı sonra yıne aldırdım ve sımdı yıne cıkıyo neden bole oluyo acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kullanılan lazere bağlı

 • cerem diyor ki:

  ht tp:// sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1151005_518396471568245_1221551538_n.jpg şimdi oldumu hocam yorum yapabilirmisiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye beninizin resmini gönderebilrisiniz

 • ceren diyor ki:

  file:///C:/Users/Grunding/Desktop/1010013_518295701578322_617239296_n.jpg hocam bu gecermi?? benı alırken tenımı yaktılar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sizin bilgisayarınızı buradan görememki :)

 • ceren diyor ki:

  hocam size yuzumun fotografını nerden atabilirim ? ona gore degerlendırmısınız
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye gönderebilirsiniz

 • ceren diyor ki:

  hocam benım kabuklandı ve çıktı ama yuzum şu an kızarık bayada buyuk gecermi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçer

 • umut diyor ki:

  kolay gelsin hocam. dudağımın üst tarafında bi ben vardi lazerle aldırdım dün.kabuk tutmadı daha. kaç gün yara bandıyla kapatmam lazm blmiyorum. ara ara kanadı da.krem sürüyorum sbah aksam yara bandıyla kaç kapatmalıyım ve kaç gün su değmemesi gerekiyo ? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben kapatmıyorum ertesi gün banyo veriyorum

 • tugce diyor ki:

  hocam merhaba yuzeysel benlerım ıcın geldım bugun akşam belerım çok kızardı 8. seansım 2 tane benım yan yana yapan kışı 2 benımıde aynı anda lazerle yaktı kırmızılıklar duzelirmi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kısa sürede düzlir

 • kübra diyor ki:

  hocam benim alt dudağımın sol tarafında zeytinden biraz büyük çıkıntılı bi ben var ve benin bi kısmı dudağımda. tüyleride var. alınırsa dudağımdan parca gideceğini ve daha da rahatsız olacağımı ayrıca bu tür benlerın lazerlede alınamaycağını söylediler. bi tedavisi yok mudur ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye resim gönderin değerlendireyim

 • kayra diyor ki:

  yüzümde yaklaşık 1 cm büyüklüğünde düğme şeklinde bi ben var. çok hafif bir çıkıntısı var. sizce bunu aldırmam için en uygun yöntem hangisi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekans veya buharlaştırma yöntemi olabilir

 • arife diyor ki:

  Hocam iyi günler. Benim suratimda mercimekten az daha küçük bir ben oluştu. Yaklaşık 5 yıl önce. Kahverengi görüntüsü var. Bunu aldirmak istiyorum hangi yöntemi tercih edersiniz. Gözümün altında oldugu icin farkedelir bir iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  görünce en uygun teknolojiyi seçeriz
  farkedilir iz kalmaz

 • ahmet diyor ki:

  merhaba şehirdışından gelenler için aynı gün tedavi var mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet 10 dakika sonra işiniz biter ama telefon edip gelmelisiniz.

 • sevde diyor ki:

  Atilla hocam yaptığınız operasyondan çok memnun kaldım 4 benimi aldınız ama bir tanesinde tam operasyon yaptığnız noktada lekelenme oldu bahsetmiştiniz 2 bir seans gerekebilir diye..
  ne zaman gelmem gerekiyor ilk operasyon temmuzun 20 si gibi yapılmıştı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2-3 hafta sonra gelebilirsiniz

 • bilal diyor ki:

  Atilla bey radyo frekansı ile alınan benler ne kadar zaman sonra iz kalmaz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 hafta sonra hafif pembelik dışında sorun kalmaz,pembelikte zamanla düzelir

 • Melisa diyor ki:

  Hocam yüzeysel benlerim için geldim 7 seans oldu bundan sonra radyo frekansa gitsem komple gidermi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gider

 • yıldız diyor ki:

  merhaba hocam,benim yüzümde üç tane çok hafif çıkıntılı ben var iki tanesini aldırmak istiyorum boyutları çok fazla büyük değil siz hangi yöntemi önerirsiniz ameliyatla aldırırsam çok iz kalır mı ?ameliyat yönteminde yaralar kaç güne iyileşir şimdiden teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyat belirgin iz bırakır
  teknolojik tedavilerde farkedilir iz kalmaz

 • seda diyor ki:

  Sayın Kaya bi kaç uzmanla görüştüm lazerle ben tedavisi tek seansta yapılmalı,tek seanstan fazla süren durumlar lekeler ve izlerdir dediler fakat siz 2 ve daha fazlası diyosunuz bunun nedeniz nedir ? Tek seansta bitirdiğiniz durumlar oldumu (lazerle) . Şimdiden teşekkürler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok çeşitli lazer var

 • salim diyor ki:

  hocam diğer sormu cvplamadınız ama başka soru sorcam aldırdğm günden bu yana krem sürüom kabuk bağlamasına engelmi? sizce sürmelimiyim kremi hergün ? (lazerle)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde kabuk olmayabilir

 • Bilal diyor ki:

  Dün Atilla bey ile tanışma şansım oldu. Sağolsun 5 dk sürmedi. Yüzümde ki 5 adet beni aldı(radyo frekans). Şimdi Beklemedeyim Bakalım Kaç Güne Geçeçek…

  İyi Çalışmalar Hocam..

 • ceren diyor ki:

  atilla bey iyi çalışmalar benim burnumun ucunda cilt renginde hafif kabarık 1-2 mm büyüklüğünde bir ben var.bunu hangi yöntemle alırsınız
  ve iyileşme sürecinde yara şeklini alır mı? Çalıştığım için bu süred de dikkat çekmesini istemiyorum.iyi çalışmalar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekansla alırız
  3-4 gün kabuk olur

 • melisa diyor ki:

  2 ay oldu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 ay erken düzelme devam eder

 • ahmet diyor ki:

  syn hocam benim tüm vucudumda siyah benler var hepside küçük bunları nasıl yok ederim ücreti nekadar olur ayrıca 1 seansda kaç ben yok olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ali adı hoşunuza gitmeyince ahmet diye demi yazdınız İP nizi görebiliyorum :)

 • ali. diyor ki:

  sayın hocalarım benim sadece yüzümde 30 tane var ama genişligi 1 cm bile yok bunları nasıl yok edebilirim tüm vucudumdada var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  siz yok edemezsiniz gelirseniz gerekeni yaparız

 • aydan diyor ki:

  radyo frekans yöntemi ile yüzeysel benler tek seansta geçiyor mu ? bir de iz kalıyor mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 95 tek seansta geçer
  farkedilir iz kalmaz

 • seherseher diyor ki:

  merhabalar,ben bundan 4 yıl önce 1 devlet hasyuzumde 2 adet ben aldırdım bıraz ız kaldı mama 10 tane daha var ,aldırmayı cok istiyorum ama cok ız kalır mı dıye 1 turlu cesaret edemiyorum .ve aldıracağım ekıpin işinin uzmanı olmasını istiyorum,benler sıyah 5 tanesı mercımek buyuklugunde diğerlerı dahada ufak.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatsız tedavileri de araştırın

 • Melisa diyor ki:

  Hocam yanik izi geçmedi bunu herhangi bir teknoloji ile kapatabilirmiyiz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  süre ne kadar oldu

 • Melisa diyor ki:

  Hocam radyo frekans nasil bisey biraz bilgi verebilirmisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  artık onuda kendiniz araştırın

 • handan diyor ki:

  hocam merhaba benim yüzümde yüzeysel iğne ucu gibi en fazla nokta büyüklüğünde benlerin boyutu .sayısıda 10 tane. bunların her biri için ücret aynı mı? boyutuna göre değişmez mi? bide her seansta gitgide açılıyor mu benin rengi? yoksa en son seansta birden mi açılıyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  boyuta göre fiyat yukarı doğru değişiyor,1 cm ye kadar aynı fiyat 1 cm yi geçerse artıyor

 • tolga diyor ki:

  mrb hocam bundan 20 gün evel dudak üst bölgemde mercimek tanesi kadar ben aldırdım plastik cerrahi yöntemle çok güzel aldı neredeyse iz görünmüyor bu 3 gündür az bişey kaşıntı var belli aralıklarla ve çok ufak noktadan daha küçük bi siyah bişey var bu benmidir yoksa yinemi çıkıyo anlamadım bunu bilgi verirseniz sevinirim iyi günler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  görmeden yorum yapmak doğru olmaz

 • bircan diyor ki:

  Merhaba hocam.. yaklaşik 6 7 ay once cenemde 2 tane mercime buyulugunde et benlerimi aldirdim ve hala dikiş izleri beyaz bir şekilde duruyor ve ayni yerlerde sanki tekrar ben çıkıyor ne yapilmali bilgilendirirseniz sevinirim.. :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tekrar ihtimali düşük ama var,ameliyet izi kalıcıdır

 • Nejla diyor ki:

  iyi geceler yüzümde kabarık 3 tane benimi aldırmak istiyorum hangi tedaviyi önerirsiniz ve bu 3 tane ben kaç lira tutar?(SSK lıyım)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en uygun yöntemi gelince belirleriz,250 tl

 • salim diyor ki:

  hocam istanbula gelmek isterdim ama biraz uzaktaym.. 50 tlye özel bi hastanede alırım dio lazerle teknolojisimi kötüdür hani biraz ucuz gibide? ben ufak bir mercimek gibi kaç seans sürer acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fiyat normal

 • melisa diyor ki:

  hocam merhaba yüzeysel benlerım için gelmiştim 7 seansa giricem ayrıca yanık izi hala geçmedı başka yontemlerle bunu kapatabilirmisiniz ? ve birdhakı geldıgımde radyo frekans uygulanabilirmi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygulanabilir

 • arzu diyor ki:

  3 ay önce 3 adet benimi koterle almisyiniz fakat simdi tekrarliyolar yine ayni yerde ayni benler cikiyor ve hala izler var kapanmadi hic ne yapmam gerekiyo ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ayrıntılı bir şekilde anlatmış olmama rağmen nedense anlamamış yada unutmuşsunuz,ben tekrarlamaz ancak orada renklenme olabilir bu durumda 2. seans yapıyoruz demiştim,
  sanırım hatırlamışsınızdır.

 • Can diyor ki:

  Merhaba ben lazerle ben aldırdım.Koyu kahverengi olan renk gitti kırımızı bir şekle büründü.Tekrar seans gerekirmi yoksa kendiliğinden geçermi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kırmızılık kendiliğinden düzelir

 • Anonim diyor ki:

  selamlar radyofrekansla ben tedavisinin lazere göre aantajı var mı ? varsa nedir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer 2-10 seans sürebilir radyo frekans 1 senasta düzelir

 • Anonim diyor ki:

  hocam merhaba şehirdışından gelenler için aynı gün muayene ve tedavi yapıyor musunuz ve gelmeden önce randevu almamız gerekiyor mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geldiğiniz anda tedaviye alabiliyoruz,randevu almalısınız

 • derya diyor ki:

  hocam merhaba ben denize gittim ve biraz karardım sonra 5. seans için geldım benın etrafı oncekı tenımın rengı oldu yani benın etrafı yuvarlak kaldı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  zamanla düzelir

 • hasan diyor ki:

  Sn. Hocam selamlar;
  Burun ile dudak arasında kalan bölgede (bıyık olan bölgede) burun bitiminden hemen sonra 4-5mm çapında kırmızı renkli hafif deri yüzeyinden (2mm kadar) kabarık (kubbe) kırmızı renkli ben var. Araştırdığım kadarıyla bunlar damar beni oluyor. Kozmetik anlamda özelliklede tıraş olurken problem olabiliyor (bazen jiletin değmesi vs). Bunun alınması için nasıl bir yöntem kullanılabilir ve maliyeti ne civarda olur ? Ayrıca operasyon sonrası iyileşme süresi ve iz kalma durumu nedir ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırmayla o an yok olur
  iz kalmaz
  sgk varsa 150 yoksa 300 tl

 • esma diyor ki:

  iyi günler hocam ben bayramdan sonra gelmek istiyorum izinli değilsiniz umarım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelebilirsiniz

 • Muhammet diyor ki:

  Hocam yüzümde aldırmak istediğim 3 ben var.Renkleri koyu kahverengi 4-5 mm gibi uzunlukları var.Aldırmak istiyorum fiyatı ne olur.Ayrıca iz kalır mı?
  Şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz
  şu linkten hesaplayabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • ayli diyor ki:

  iyi günler hocam. dudak üstümde nokta kadar kabarık olmayan cilde yapışık kahverengi bir leke var bu lazerle alınabirmi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer veya RF olabilir

 • ayşegül diyor ki:

  hocam yüzümdeki beni elektrokoterle yakıp aldınız. kırmızı bi iz kaldı. bunu nasıl geçirebilirim soyucu kremlerle geçermi yanık kremi gibi..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kendiliğinden düzelecek ilgilenmeyin,soyucu krem dahada artırır

 • Evren diyor ki:

  Merhaba,
  Özel sağlık sigortam var (Demir Hayat), yüzümdeki iki ufak et benini aldırmak istiyorum. Ne kadar ödemem gerekiyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  400 tl ödersiniz geri ödeme konusunu kurumunuza sormalısınız

 • serkan diyor ki:

  cevabınız için sağolun hocam peki fiyatı nedir çok ufak bir leke beni için cilde yapışık ama kabarık falan değil
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten bakabilirsiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • Deniz diyor ki:

  Hocam merhaba,
  Lazer ile ben aldırmada kullandığınız lazer cihazı nedir? Genellikle CO2 ve Ipl lazer yaygın olarak kullanıldığını duydum. Sizce hangisi ben konusunda daha etkili sonuçlar verir? Ya da böyle bir kıyaslama yapmam yanlış mı :D
  Bilgilendirirseniz sevinirim.
  Keyifli günler^^
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İPL lazer
  bence her teknolojinin olduğu yere giderseniz her ben için en uygun teknik kullanılır çünkü lazer dışında teknolojiler de var

 • serkan diyor ki:

  iyi günler hocam… benim yüzümde 2 tane mercimek tanesinden dahada ufak cilde yapışık kahverengi leke var bu benmidir lekemidir anlamadım çok ufak cilde yapışık düz şeklinde bunlarıda yok edebiliyomusunuz ? eğer tedavisi varsa bu hangi tedavidir şimdiden cevabınız için tşk ederim ve fiyatı nedir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  RF veya lazerle yok edebiliyoruz

 • melisa diyor ki:

  merhaba benim çenemde kahverengi derimden kabarık olmayan bir ben var ve ameliyatsız olarak aldırmak istiyorum. Bir seansta biter mi haftaya gelmeyi düşünüyorum klinikte misiniz acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  arefe günü dahil klinikteyiz

 • serkan diyor ki:

  hocam 3 gün önce alnımdaki beni buharlaştırma yöntemiyle almıştınız.simdi ben denize gidip güneşlensem sıkıntı olurmu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkıntı olmaz girebilirsiniz,diğer bölgeler gibi güneş koruyucu sürün

 • sercan diyor ki:

  merhabalr hocam tedavi hastahanediki gibi uygulanmıo dimi yani çırılçıplak soyunup ameliyet elbisesi giyip ameliyathaneye sedeyede götürülmüyorruz dimi hemrn istedğimiz saatde gelip hemen tedavi olma şansımız varmı iyi günler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sadece ben olan kısım açılıyor
  telefon edip gelebilirsiniz.

 • Merve diyor ki:

  İyi günler hocam. Yuzumdeki ve boynumdaki benler icin 2 seans lazer yaptirdim fakat bir gelisme yok. 3. Seans icin randevu almali miyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelmeden telefon etmeniz yeterli
  geldiğinizde bede bir değerlendireyim

 • esra diyor ki:

  iyi günler,benim makatımın dış kısmında et benine benzer toplu iğne başı büyüklüğünde leke var.daha önce yoktu.işim gereği sürekli oturmaktan kaynaklandığını düşünüyorum,aldırmak istiyorum.öneriniz nedir.ayrıca sgk karşılıyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bense 150 tl hemoroidse 580 tl

 • hatice diyor ki:

  hocam tekrar merhaba ,
  kabuklanan benlerin yerinde sivilce izi gibi kırmızılık kaldı , diğerleri ise aynı renk gibi geliyor bana.tekrar seansa geliyim mi )
  teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zamanda söyşediğim gibi % 5 2.seans gerekebilir

 • salih diyor ki:

  hocam iyi günler ben sizin klinikte benimi elektrokoterle aldırdım yaklaşık 3 hafta oldu yalnız çıkıntı yok pembem si iz var bu iz ne zaman geçer birde ben bu izin üstünü devamlı örtmeme gerek varmı cevaplarsanız sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kişiye bağlı olduğu için süre belli olmaz,kapatmanız gerekmez

 • anıl diyor ki:

  ameliyatsız yöntem derken hocam ? bu arada saolun cevabınız için
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer,Radyo frekans veya buharlaştırma

 • anıl diyor ki:

  hocam geçen hefta dudak üst bölgemde ufak ben aldırdım plastik cerrhide 1 hafta sonra dikişlerimi aldırdım azıcık kabuklanma ve biraz kırmızlık var bu neden kaynaklandı bilgi veririmisiniz ? şimdiden tşk ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her yaralanmada bunlar olur normal
  keşke ameliyatsız yöntemleri araştırsaydınız

 • ŞEBNEM diyor ki:

  Hocam merhaba
  Geçen hafta yüzümdeki kabarık olmayan benle riçin tedavi oldum 2 tanesi kabuklandı diğerlei kabuklammadı.
  Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabuklanması şart değil

 • selim diyor ki:

  hocam benım yüzümde istemedigim 6 tane ben var bir tanesi cıkıntılı rahatsız oluyorum benlerimden bunu aldırmak istiyorum boyları küçük hangi tedavi uygulanır ve maliyeti ne kadar olur?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten hesaplayabilirsiniz.
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • aysun diyor ki:

  lazerle yüzde küçük noktalar halindeki benler alınırsa iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • Erhan diyor ki:

  bunun ücreti nedir hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu linkten bakabilirsiniz.
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • emre diyor ki:

  hocam 15 yaşındayım yüzümde küçük kahverngi benler var hangi yöntemle alınabilir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rengi dışında diğer bulgulara göre teknoloji seçiyoruz

 • Murat diyor ki:

  Hocam merhaba ben 14 yaşındayım yüzmde küçük kahverengi benler var lazerle alınca acıtıyormu ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok az olur

 • Kemal diyor ki:

  Hocam benli doğumlekeleri tedavi sonrası iz bırakırmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  doğum lekesi tedavisi yapmıyoruz

 • sedat diyor ki:

  mrb hocam ameliyat için bizim randevu tarihi belirleme şanşımız var mı.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  istediğiniz tarihi belirleyebilirsiniz

 • hilal diyor ki:

  Cumartesi gelmeyi düsünüyorum.bir de ilk muayeneden hemen sonra tedaviye baslayabilir misiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapabiliriz

 • meral diyor ki:

  merhaba adanadaki şubenizde lazer dışında diğer yöntemlerde uygulanıyor mu ? bide benlerim küçük noktalar halinde yüzümde dağınık ; lazer , radyofrekans ve ya buharlaştırma ile yüzümde iz kalır mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sadece lazer var

 • Erhan diyor ki:

  hocam geçen ay alnımdaki ben i aldırmıştım size.onda bi sorun yok fakat altta kalan kıl kökü var o da alınabilirmi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iğne epilasyonla alınabilir

 • ceren diyor ki:

  Hocam perşembe veya cuma gelicem yanik izine ordaysaniz bakarmisiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  klinikteyim

 • esra diyor ki:

  mrb bu hastaneler hangi illerde var öğrenebilir miyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  istanbul adana

 • mustafa diyor ki:

  Selamün aleyküm hocam benim sadece sol kolumda 20 tane küçük küçük derimden kabarık ve yüzümde, boynumda daha da fazla 1 ve 5 ml arasında açık ve koyu kahverengi benlerim var benim canımı sıkıyo. Babam memur ve ben bunlardan kurtulmak istiyorum . Bu ne ile olur fiyatı kaça olur. İstanbul da değilim ALLAH a emanet olun şimdiden teşekkürler hocam.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısınıa,beklantinize göre kullanılacak tenolojilere göre fiyat değişir
  şu linkten hesaplayabilrisiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • ares diyor ki:

  mrb Atilla kaya bey benim 3 tane benim var bir daha seans gerektirceğini düşünmüyorum cunki deri rengini almış benim tek seferde gelip bitirip gitmem gerek böyle bişey mümkünmü bide 3 ü ne kadara mal olur? yani anlıycağınız derinin rengi kahverengi büyük kötü görünürde ben değil cevap yazarsanız sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 95 tek seansta olur
  sgk nız varsa 250 yoksa 500 tl

 • Ömer Faruk Kara diyor ki:

  Hocam soruları artık cevaplamıyor musunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3 gün tatil yaptım yaf :(

 • selen diyor ki:

  hocam yüzeysel benler için 4. seansa girdim ve dediğim gıbı yanık ızı oluştu çevredekiler bu derıne işlemış artık gecmez dıyorlar sız ne dıyosunuz ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyük oranda geçer

 • Ömer Faruk Kara diyor ki:

  Hocam peki bu benlerin doğal yöntemlerle alınması mümkün müdür?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır mümkün değil

 • UMUT diyor ki:

  hocam merhabalar, yüzümde deriden çok az kabarık koyu renkli ben var okuduklarıma göre sanıırm elektro koter yada radyo frekans uygaulanır bu uygulamalarda tek tedavıde iz kalmadan kesin bir sonuç alabilirmiyim iz kalıp kalmiyacağı benim için çok önemli şimdiden yanıtınız için çok teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 95 tek seferde olur

 • gülnur diyor ki:

  hocam 16 yaşındayım yüzümde siyah ufak sayılcak bi ben var neyle aldırabiliriz.? ve kabarık değil hafif kabarıklık var ma hiç belli olmuyo kabarık oldugu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Radyo frekans veya buharlaştırma yapılır

 • Hanifi Uzun diyor ki:

  Hocam ben ile çil arasındaki fark nedir?Bir çok araştırma yaptım ancak aradığımı tam oalrak bulamadım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çil daha açık renkli ve siliktir,sınırları net değildir

 • aslı diyor ki:

  sözünüz doğru hocam :D peki ameliyatla alınsa çok belirgin izmi kalıyo hocam ? :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en fazla iz ameliyattan sonra kalır

 • Duyguu diyor ki:

  Benim yüzümde yaklaşık 25 tane ben var. Nokta şeklindeler. Lazerle alınınca çukurluk kalıyor diyorlar. Doğru mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yanlış çukurluk kalmaz

 • oktay diyor ki:

  hocam doğru tedavi dediniz bu nasıl bir doğru tedavi olur ? ve yanlış tedavi olursa alınan ben tekrar çıkarmı ? cevabınız içinde tşk ederim hocam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına göre teknoloji seçilmeli
  tekrarlayabilir yoksa geçmeyebilir veya belirgin iz kalabilir

 • Ömer Faruk Kara diyor ki:

  Hocam benim yüzümde 20-30 dan fazla ben var hepsini lazerle aldırmak istiyorum.İlk sorum lazerle aldırmada ağrır mı ve bütün benlerin alınmasının ortalama fiyatı nedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rahatsız edici acı olmaz
  ücreti şu linkten hesaplayabilrisiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • aslı diyor ki:

  merhaba hocam benim dudak üst kısmımda mercimek tanesi kadar 1 ben war onu aldırmayı düşünüyorum ama bana kökü war olduğu için alınırsa daha büyük bir ben çıkar diyolar ailem bende kararsız kaldım ameliyatla alcam plastik cerrahta bana yardımcı olursanız sewinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  onu size söyleyenler kaç tane ben tedavi etmiş :)
  ben ağaçmıki yeniden büyüsün.
  ameliyatla aldırmayın iz kalır.teknolojik tedavileri araştırın

 • oktay diyor ki:

  hocam alınan ben tekrar kendini yenileyip çıkarmı şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır doğru teknolojiyle tedavi sonrası tekrar oluşmaz

 • Can diyor ki:

  İlk seansta lazer uygulandıktan sonra 2.seansta radyo frekans uygulanabilir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet uygulanabilir

 • timur diyor ki:

  merhaba hocam yüzümde siyah ve kahverengi renklerde nokta şeklinde benler var nasıl bir tedavi önerirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en uygun teknolojiyi seçer uygularız

 • çevik diyor ki:

  Merhaba…yüzümde deriden çok hafif kabarık,koyu kahve rengi ben var.ve boynumun altında et beni var.yüzümdeki için kesin,izsiz bir tedavi olur mu?tedavi süresi ne kadar sürer?İstanbul’da yaşamıyorum bir günlüğüne geleceğim.bir günde hallolur mu?bir de tedaviden sonra denize girebilir,güneşe çıkabilir miyim?yardımcı olursanız sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  10 dakikada biter
  2 gün sonra denze girebilirsiniz.

 • Ayşe diyor ki:

  merhaba hocam benim cildimde çok küçük benler var mercimek tanesi kadar bile degiller 15-20 tane var bogazımdakiler mercimek büyüklügüne yakın toplamda 25 kadar yani.. küçük benlerde ortadan kaldırılıyormu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hepsi yok edilebilir

 • Ali diyor ki:

  merhaba hocam benleri dogal yontemlerle yok etmenin yollari var midir, varsa nelerdir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır doğal yöntemlerle yokolmaz

 • Gülşah diyor ki:

  Hocam merhaba, benimde vücudumda benler mevcut. bir tanesi kendimi bildim bileli var ve ben büyüdükçe o da büyüdü.kenarı hafif çıkıntılı, kabarık 50krşun içi kadar büyüklüğü olan bir ben. internetteki haberleri okuyunca moralim çok bozuluyor. ölümcül gibi şeyler yazıyor. korkudan doktora bile gidemedim ama siz güvenilir geldiniz korkutmuyorsunuz insanı. hangi yöntemle tedavi edilir bu ben?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bharlaştırmayla sorunsuz bir şekilde tedavi edilir

 • Oğuzhan diyor ki:

  Meraba hocam 15 yaşındayım sağ gözümün biraz altında kenarları açık içe doğru gittikçe koyulaşan kahverengi kare şeklinde bir ben var bunu tedavi ettirmek aldırmak mümkünmü? ve sol gözümün altındada ben çıkmaya başladı yeni nokta kadar 0.1m kadar uzaktan belli olmuyor onu nasıl büyümesini önleyebilirim veya aldırabilirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyümesini önleyemezsiniz ama her ikisinide alabiliriz

 • Cenk diyor ki:

  Hocam mart ayinda dudagimin ustundeki beni elektrokoterle buharlastirdiniz kabariklik yok ama
  Pembemsi bir iz kaldi ikinci seans gerekir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır pembelik kendiliğinde düzelir

 • furkab diyor ki:

  Onlem derken hani gunese cikmamak veya su degdirmemek gibi…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  güneş koruyucu olabilir

 • furkan diyor ki:

  hocam 17 yasındayım cenemde 0,5 cm capında ve dudagımın yanında mercımekten kucuk bı ben var ıkısının fıyatı tahmınen ne olur ve benleri aldıktan sonra ne gıbı onlemler almam gereklı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  200 tl civarı olur
  önlem almanız zor

 • NESLİ diyor ki:

  Kolay gelsin hocam benim yüzümde çok sayıda ben var, görünüm olarak beni en çok rahatsız eden burnumun üzerinde sonradan çıkan minik et beni, bir kısmı dudağımda bir kısmı az üst kısımda kalan 1cm kadar büyüklükteki et beni ve burnumun yan tarafında bulunan damar benleri bunlarda hangi tedavi yöntemlerini kullanmak daha sağlıklı olur, bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca sağlık bakanlığına bağlı mı çalışıyorsunuz,gerekirse rapor veriyormusunuz, şimdiden teşekürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benlerinizin hangisine hangi teknoloji en iyi is onu uygularız
  gerekirse rapor verebiliyoruz

 • Tugay Karabacak diyor ki:

  Hocam iz kalırmı peki 3 tane nokta kadar . Ve aldırırken acı çekermiyim :D Ve nasıl ulasabilirim size
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz rahatsız edecek kadar acı olmaz

 • Tugay Karabacak diyor ki:

  Hocam benim burnumun üstünde 2 3 tane çok ufak siyah ben var nasıl kurtulabilirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi olarak :)

 • fatma yldz diyor ki:

  merhaba hocam.benm bu cumartesi göğüs aramdaki benin bi kısmını almıştınz.benim gece kuruyo gündüz terleyince hep (irin)gbi su akıyo.acaba kuruması için neyapabilirim pudra vs.döksem sıkıntı olurmu?teşekkür ederim hocam kolay gelsin
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yıkayın gerekirse yarabantı yapıştırın

 • hatice diyor ki:

  merhaba ne zamn kapanıyor acaba ? birde randevu almaya gerek varmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gerek yok telefon etmeniz yeterli

 • ırmak diyor ki:

  merhaba, hocam size ulaşabilmem için tam adres alabilirmiyim ve size geldiğim zaman kollarımdaki ve vucudumdaki benlerden kurtabilirmiyim? Çok cildiye uzmanlarına çıktım benlerin çaresi yok dediler lazerle sadece 1 tanesini yaktırabilirsin bunlarla yaşamaya alış dediler ve yaşın geçtikçe daha çok çoğalıcağını söylediler vucudumun gürünen yerlerinde 200 ben vardır ve gerisi daha gekiyor.. Size gelsem bu benleri hangi yöntemle yok edebilirsiniz benlerim merçimek büyüklüğünde hafif kabarık kahverengi ve siyah benler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısınagöre en iyi teknolojiyi seçeriz

 • ışık lüleci diyor ki:

  merhaba, elma sirkesi yaparsak daha çok ben çıkarır mı yüzümüzde ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır yenilerini çıkarmaz ama çevre cildinizi yakabilir

 • sena aksoy diyor ki:

  yuzumde 20 ıle 30 arasında koyu renklı cılten kabarık olmayan benlere sahıbım yaklasık 0-5 mmm capındalar. bunları ızsız bır sekılde yok edebılıyor musunuz? yuzumde oldukları ıcın cok gorsel acıdan cok rahatzızım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet edilebilir,farkedilir iz kalmaz

 • Emrah diyor ki:

  Hocam iz olan yerde ben yok sadece yanık oldugundan iz kaldı açık renk gozukuyo.Tekrar seansa geldiğimde düzelirmi yani nasıl olucak dahada kötü olmaz değilmi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  abarıklık yoksa seans gerekmez beklemek lazım

 • menekşe diyor ki:

  merhaba hocam bir yandan tedaviye başlayabilirsiniz diye cvp vermişsiniz cvp verdiğiniz için çok tşkr ederim de ensemde boynumda kollarımda göğüs bölgemdeki benlerin yanma ve kaşıntıyla artışının sebebi ne olabilir cildiye uzmanına muayene oldum korkulcak birşeyin olmadığını söyledi bol bol güneş kremini ve mümkün olduğunca güneşe çıkma dedi ama ben bu benlerden kurtulmak istiyorum vucudumda benler mercimek büyüklüğünde ve bazıları hafif kabarık boyun bölgemdekiler ise siyah benler ve ben bunlardan çok rahatsız oluyorum insanların şaşkın bakışlarından dışarıya çıkamaz oldum hayata küzmüş bi durumdayım size gelsem bu benlerden kurtulabilirmiyim hocam… edirnede ikamet ediyorum…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelin değerlendirelim

 • Emrah diyor ki:

  Merhaba Hocam.Ekim 2012 de yüzeysel benlerimi aldırdım size 10 tane kadar hepsi geçti iz kalmadan burnumun üzerindekı haka iyileşmedi iz kaldı Yanık izi gibi esmerim lazerin yaktığı alan beyaz gibi duruyo ne yapmalıyım daha oncede yazmıstım ilaca gerek yok dediniz zamanla geçer 8 ay oldu hala aynı ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  seans tekrar yapılır

 • merve diyor ki:

  vücudumda iki yıl önce bn çıktı kırmızı rekli büyük gögsümn biraz altında cildiyeye gitsem alırlar mı ya da sonradan oldugu için başka sorunlar cıkar mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o tür benler sonradan çıkar
  cildiyeciler genellikle tedavi etmez,teknolojinin olduğu kliniği araştırın

 • menekşe diyor ki:

  merhaba hocam bana ne olur yardım edin çok çaresiz bi durumdayım ensemde boynumda kollarımda yüzü geçik benler var iki kolumda toplam yüz ben ver hafif kabarık ensemde ve boynumda 1 ay içinde hızlı ben artışı oldu siyah şekli bozuk benler ve ensemde boynumda dayanılmayck yanma var güneşe çıkamıyorum cildim gün güne kuruyor ne yapmam gerekiyor hocam bana ne olur yardım edin..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir yandan tedaviye başlayabilirsiniz.

 • Sümeyra diyor ki:

  Merhaba hocam. Ben size bir kac ay öncede yazmıstım. Cenemin altında bir ben var biraz büyük ve sanki dahada büyüyor. Bide yüzümde bir ben var o cok büyük değil. İki bende kabarık değil. Hangi yöntemle alınır ve fiyatı nedir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en uygun teknolojiyi görünce belirliyoruz
  şu linkten hesaplayabilrisiniz
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • selen diyor ki:

  hocam 4 aydır gelıyorum kücük kahverengi yüzeysel benler için son geldğimde yanık ızı oluştu 3 hafta sonra o yara kabuklandı ve kalktı şımdı ıse izı var öyle bir izkı hıç geçmicek gibi bunun bana mantılıklı açıklamasını yaparmısınız geldiğimdede zaten bunları söylicem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde seans sayısı önceden kestirilemez
  geldiğinizde değerlendiririz

 • tuba diyor ki:

  merhaba ben bundan bır ay once lazerle ben aldırdım ama aynı yerde tekrar ben olusmaya basladı gunesten cok ıyı korundum hatta gundu dısarı hıc cıkmadım neden oldu acaba bıde ıkıncı bı seans ıcın ne kadar beklemelıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 ay beklemek yeterli

 • ibrahim diyor ki:

  merhaba. vücudumda yaklaşık 200 kadar ben bulunmakta. özellikle sırt, göğüs, kolumda ve bir miktar yüzümde. bu benlerimin çoğu ufak ama beni rahatsız ediyor. benlerimden 3-4 ü kabarık oda çok değil diğerleri kabarık olmayan ben. sigortam var. maliyet konusunda tahmini bir rakam vermeniz mümkünmüdür. (tedavi yöntemide vücudumun hiçbir bölgesinde iz kalmayacak şekilde olduğunu varsayarsak)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benlerinizin durumuna göre çok değişir şu linkten hesaplayabilirsiniz.
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

 • uğur diyor ki:

  merhaba hocam ben aldırmak istiyorum fakat yüzümde olduğunda üzerinde sakal var sorun olur mu? teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sorun olmaz sakallar çıkamya devam eder,tabi doğru tedaviyle

 • sibel diyor ki:

  Merhaba hocam izmir de guvenebilecegim bu yontemi kullanan bir merkez onerebilirmisiniz? Tesekkurler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok araştırmalıısnız

 • özgül bat diyor ki:

  Merhaba Hocam uzun zamandan beri sitenizi kontrol ediyorum benim yüzümde ve boyun bolgemde 20 ye yakın ben var ama küçük ve kimi siyah kimi kahverengi psikilojik olarak çok rahatsız oluyorum ve güneşte çoğalıyor cilt doktorum kışın git temizlet şimdi sadece güneş koruyucu kullan dedi siz ne önerirsiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi olaiblirsiniz şimdi yada kışın farketmez

 • rıdvan diyor ki:

  hocam benim başımın arkasında et beni var.Ben bunu nasıl aldırabilirim ve burada yine saç çıkması için ne yapmalıyım ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırma yönteminde kıl kökleri etkilenmediği için aynı civardaki gibi saç çıkmaya devam eder

 • Erhan diyor ki:

  pansuman yaptırmalımıyım?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gerek yok iyileşmeyi geciktirir

 • Erhan diyor ki:

  merhaba hocam
  dün ben aldırmıştım size
  htt p ://l1306.hizliresim.com/1b/q/pgq1c.jpg
  sormak istediğim ortadaki siyahlık nedir? sanırım kıl demiştiniz operasyon sırasında
  kaybolurmu
  ayrıca iltihaplanma durumu olurmu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ordaki kılların kökleri

 • Arda diyor ki:

  Merhaba hocam ben gelmek istiyordum ama TV de izlediğim kadarıyla benlerin alımı sonucu beyinde tümör oluşabiliyormuş.Acaba doğru mu ? Bide yara olan bi yerde yara kalktıktan sonra ben oluşabilir mi çünkü bana oluyor acaba nedeni nedir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yanlış anlamışsınız o ben değil malign melanom
  yaralanma deformasyon yapabilir

 • Tuğba diyor ki:

  Benim yüzümde küçük küçük 6 adet ben var ve çok rahatsız edici aldırmak istiyorum ama hemen kayboluyorlar mı yoksa kalıyorlar mı alındığında iz bırakıyor mu ? . yardımcı olabilirmisiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • Erhan diyor ki:

  tek seans da bitermi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet bitebilir

 • Aykut Güler diyor ki:

  atilla bey size tedavi olmustum buharlastırma yontemıyle 2. seansa gelmistim yalnız 2 gün önce yeniden aynı yerde ben cıktı sürekli böyle devam edicekmi 2. seansta artık cıkmaz demistiniz tekrardan gelmem gerekıyormu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yanlış anlaşılmaları engellemek için artık söylediklerimi ayrıca yazıp veriyorum
  hatırlarsanız “çukurluk olmaması için kabarıklık veya lekelenmeye razı oluyoruz,gerekirse tekrar tekrar yapıyoruz,burada amaç çukur riskini en aza indirmek” demiştim.seans ihtiyacı olması tekrar çıktığı anlamına gelmez,tedavi edilen ben tekrar çıkmaz.gelirseniz tekrar uygularız. yine unutmayasınız diye şimdiden yazayım gerekirse bir seans daha yapılır amaç en az iz bırakmak.

 • yavuz diyor ki:

  merhaba hocam mesela bugun randevu alsam yarın gelebilirmiyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet gelebilirsiniz.

 • burcu diyor ki:

  buharlaştırma yöntemi ile acı hissedilirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uyuşturmayı gerektirmeyecek kadar hafif

 • Erhan diyor ki:

  resim:htt p :// u1306.hizliresim.com/1b/j/p6vv8.jpg
  hocam bu nasıl bir bendir ve hangi yöntemle alınır? görüntüden başka verdiği bir rahatsızlık yok.biraz kabarık ve kötü bir yerde.bunu aldırmak istiyorum fakat herkes gibi bende çekiniyorum:) ayrıca alınırsa çok belirgin iz kalırmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekansla tedavi edebiliriz farkedilir iz kalmaz

 • Büşra diyor ki:

  hocam devlet hastanesinde amelıyat harici yöntemler de ücretsiz oluyormu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  varsa ücret alınmaz

 • fatma diyor ki:

  merhaba ben tedavisi için gelmek istiyorum haftaya kliniğinize randevu almam gerekir mi birde ödemede kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon etmeniz yeterli
  kart kullanabilirsiniz.

 • Nupelda diyor ki:

  Merhabalar hocam kasik bolgemde bir ben var gebelik esnasinda agrili olmaya basladi dogumdan sonrada agrilar devam edio puturlu ve birkac renk barindirio nsl bir islem gerektigini ve kotu huylu olabilirmi die ogrenmek istiyorm ama mail adresiniz olmadigi icin foto yollayamiorm. Tesekkuler simdiden
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fotoğrafta eklediğiniz mailinizi cevaplamıştım
  tedavi edebileceğimizi yazmıştım :(

 • Büşra diyor ki:

  hocam peki küçük bir dikiş izimi kalır yoksa kötu durucak bir izmi küçük bi ben çünkü
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin çapının 2 katı uzunlukta benden daha çirkin görünecek bir iz kalır,

 • Anonim diyor ki:

  benim alnımda ve yanağımda kabarık ve tırnak büyüklüğünde iki benim vardı aldırdım ikisinide daha tam iyileşmedi ama yara kapanmaya başladı tek seansta geçecek gibi duruyor çünkü errafı iyileşti ve ben çıkmadı bir daha aldırmanızı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım eskisinden kat kat daha güzel:))

 • Büşra diyor ki:

  Hocam meraba ben burnumdaki kucucuk leke beni aldırmak istiyorum burnumun ortasında oldugu ıcın rahatsız ediyor. ben cok noktadan 2 cm falan daha buyuktur oyle. sizce dikiş atarlarmı atsalar bile iz kötu dururmu kucuk bi iz olursada sorun değil ama burun oldugu için dikiş izi buyuk olurmu sızce :/ ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatla aldırırsanız dikiş izi kalır
  ameliyatsız teknolojik tedavileri araştırın

 • can diyor ki:

  hocam yüzümde 6 7 tane küçük yüzeysel kabarık olmayan hafif kahverengi benler var. radyo frekansla tek seansta bu benler alınabilir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alınabilir

 • Aykut Güler diyor ki:

  hocam size benimi aldırmıştım yaklaşık 1 ay oldu ben kayboldu yalnız ortası kırmızı kaldı? ne kadar zamanda düzelir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zaman dedim gibi bu kişiye bağlı bir durum ve aylar sürebilir.

 • ceren diyor ki:

  Hocam o yanık izleri gecer demi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçer

 • ceren diyor ki:

  hocam benım benlerımde yanık ızlerı var hatta benımın olmadıgı yerde bile var gecicekmı onlar 4. seansdı nu hatta
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uzayabilir ama düzelir

 • süleyman diyor ki:

  peki hocam en yakın zamanda gelıcem hayırlısıyla sgk lıyım ortalama ne olur söylerseniz sevinirim ağzınızdan duymak ıstıyorum yukarda neye göre tedavi edıleceğını bılmediğim için bişey çıkaramadım sağolun kg
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ortalama olmazki bir bende olabilir 10 bende olabilir.
  http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html
  benin yapısı ve sayısına göre bu sayfadan hesaplayabilrisiniz.

 • süleyman diyor ki:

  hocam kahverengi kabarık olmayan 2 tane leke bi tane hafif kabarık siyaha yakın benim var hangı teknolojilerle tedavi edebilirsiniz kesin çözüm ve tek seansta halledılsın ıstıyorum böyle bir ihtimal var mı tesekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet var

 • tayfun123 diyor ki:

  merhaba hastaneye gelmeden önce randevu mu almak gerekiyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon edip gelebilirsiniz.

 • burcu diyor ki:

  et beni ssklılara ne kadar oluyor 150 mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet

 • Buse diyor ki:

  Hocam benim kollarımda ve simdide burnumda sonrada cıkan siyah ben var cok rahatsız olmaya basladım kollarım siyah benle doldu :(

 • seda diyor ki:

  hiç burda aldıran yokmu memnun olan flan yorumlerınıza ihtiyaçım varr

 • seda diyor ki:

  lazerde seans başınamı 100 tl acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ssk nız yoksa evet,ssk nız varsa 55 tl 2.ve devam edenller 25 tl

 • Can diyor ki:

  düz nokta benlerin tek seansta gitme oranı nedir? veya düz benler için genelde ortalama kaç seanstan sonra sonuç aldı hastalarınız?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2-8 seans sürebiliyor genellikle 4 seansta düzeliyor,düzelmezse ücret alınmadan devam ediliyor

 • aslı diyor ki:

  hocam peki ankarada bir subeniz var mı varsa adres ve telefon yazabilirmisiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ankarada şubemzi yok

 • Aslı Çolak diyor ki:

  merhaba hocam ben 20 yasındayım elmacık kemiğime yakın bir yerde capı 2mm ile 3 mm arası bır benim var bu ben benim yüzümde olustugu günden beri rahatsız ediyor estetik olarak cok rahtsız oluyorum ve aldırmaya karar verdim bir uzmana danıstıgımda lazer ve benzeri işleri önermediğini amilıyatla alınırsa patolojik olarak inceleme sansı olduklarını söylediler ve bana hemen amiliyat günü vermeye kalktılar kosarak kactım o hastaneden :) hiç samimi gelmedi bana yüzümde iz kalmasınıda kesinlikle istemiyorum 2,3 mm lik bir ben için amiliyat etmeye calıstılar beni bende sizin yazınızı okudum mantıklı geldi bana paylaşmıs olduklarınız hocam lazer ve diğer işlemlere donalımlı bir hastanede tedavi olursam suratımda iz kalma olasılığı varmıdır? yada lazerle yok edilen bir ben patolojiye gönderilemiycek haliyle daha sonra kanserleşme gibi birşey söz konusu olabilir mi? bu arada kabarık bir bene sahip değilim deriye birleşik koyu kahve renginde bir benim var cevabınızı bekliyorum hocam iyi çalısmalar diliyorum size..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  karaciğerinden yada böbreğinden patolojik inceleme gerekenlerin organlarımı alınıyorki burda da aynnısı yapılsın
  hangi yöntemle tedvi olursa olsun patolojik inceleme her yöntemde yapılabilir,yöntemle patolojik inceleme ilişkisiz şeyler, ama hastayı ameliyata razı etmek için bu tür şeyler söyleniyor.
  bütün patoloji ihtiyacında olduğu gibi punch ile biopsi alınır ve tedavi yapılır,diğer taraftan ben iyi huyluda olsa kötü huylu da olsa aynı şekilde tedavi edilebilir.

 • . diyor ki:

  Hocam peki tam olarak hangi durakta inmem gerek otobusleri fazla bilmiyorum :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeşilyurt spor klübünde inin

 • . diyor ki:

  Hocam 15 yasındayım tek gelebilir miyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet gelebilirsiniz.

 • su diyor ki:

  merhaba hocam benim sag yanagımda 3 adet koyu kahverengınde ben var ve bunun gbi bircok sekılde kollarımda sırtımda var ve bu benı cok rahatsız edıyo daha yeni antalya arastırma hastanesınden gelıyorum olastık cerrahı amelıyatta oldugu ıcın asıstanı baktı oda bızım hastanemzde lazer yok alamayız dedı ve bıkac doktora daha gostermıstım hepsı sadece kendını gunesten koru tenın cok hassas dıyıp gonderdıler antalyada önerebılıcegınız bıyer varmı ? lütfen yardımcı olur musunz smdıden tesekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok araştırmalısınız

 • Onur diyor ki:

  Merhaba benim fiyat hakkında küçük bir sorum olucaktı yanıtlarsanız çok sevınırım bu skklılara %50 indirim her ben başı alınan parayıda etkiliyomu mesela normalde ben başı 100 tl ücret veriyorsak ben başı 50tlmi veriyoruz lütfen cevaplarsanız çok sevınırım ona göre para biriktircem çok sayıda benim var yüzümde
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet ben başı 100 tl yerine 50 tl ödersiniz

 • aslı diyor ki:

  merhaba dr bey, ben özel bir hastanede vucudumdan bazı benler aldırdım, cerrahi işlem ile, son olarak gözümün 1cm altında kabarık olmayan et beni var, cerrahi işlem kesinlikle istemiyorum tehlikeli bir bölge cerrahi işlem için plastik cerrah yapmalı dediler korktum istemiyorum lazer veya buharlastırmanın tehlikesi varmı gelip yaptırsam size? sgk var ücret ne kadar teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ikisininde tehlikesi yok keşke diğerlerinide ameliyat yerine teknolojiyle tedavi ettirseydiniz.

 • B.Aydogan diyor ki:

  Hocam ankara’da oturuyorum yüzümde toplam 5-6 adet siyah ben var yalnız bu benler kabarık değil leke şeklinde bunun tedavisi mümkünmü Ankara’da şubeniz var mı ? Yoksa fotoğrafını çekip yollasam tedavi yöntemini ve kaç paraya mâl olacağını iletirseniz eğer İstanbul’a da gelebilirim. Kolay gelsin.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ankarada şubemiz yok
  Gelirseniz gerekeni yaparız ama kabarık değilse lazer uygularız bu durumda seans gerekebilir

 • berkant32 diyor ki:

  merhabalar hocam burnumun sağ kısmında yarım cm çapında yüzeysel bir ben var.bitkisel bir çözümünüz varmı yoksa eğer lazerle tedavi uygunmudurçbirde lazerle tadavide parasal ve kaç seansta biter bir bilgi verirmisiniz.şimdiden teşekkürler…
  op.dr.atilla kaya
  ücretleri ilgili sayfadan görebilirsiniz.

 • Mehmet Ünal diyor ki:

  Hocam merhaba,
  Yüzümde kabarık ve kabarık olmayan 10 üzeri ben var. Bunların tedavisini yaptırmak istiyorum. SGK lıyım ve Anadolu Sigorta’dan Özel Sağlık sigortam var. Sağlık Sigortası tedavinin tamamını karşılıyormuş. Kuruluşunuzun Anadolu Sigorta ile anlaşması varmı?
  Op.Dr. Atilla KAYA
  anadolu sigortayla anlaşmamız yok,ücreti geri alıp alamayacağınızı sigortanıza sormalısınız

 • Aykut Güler diyor ki:

  Merhaba Hocam 1 ay önce sizin kliniginizde kaşımın ortasında kabarık kahverengi benimi buharlaştırma yöntemiyle size aldırdım. Yalnız kabuk düştükten sonra ufak siyah kahverengi tarzda bi leke çıktı etrafıda 1 ay geçmesne ragmen kırmızılık var. Tedavimizde yeniden ben çıkmaz demiştiniz bana. Yeniden size tedavi yaptırmalımıyım? Eğer yaptıracaksam 2. seansa aynı ücretmi olucak ssk’lı değildim.
  Op.Dr. Atilla KAYA
  bu kadar unutkan olmanız anlaşılabilir bir durum değil
  kaşlarınız dökülmesin diye yüzeyel çalıştığım icin rnk oluşabilir gerekirse 1.5 ay sonra 2.seans yaparız demiştim,ücret almıyoruz demiştim ama hepsini unutmuşsunuz.

 • ali diyor ki:

  cuma günleri kaça kadar açıksınız acaba?
  Birde hafta sonları hastane açıkmı açık ise saat kaça kadar?
  Teşekkürler
  Op.Dr. Atilla KAYA
  pazar hariç her gün 18i00 e kadar açığız

 • seda diyor ki:

  benlerle ilgili konuşmak için gelmek istiyorum fiyat konuşmak için muayene üçreti ne kadar
  Op.Dr. Atilla KAYA
  muayene ücretsiz

 • ceren diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde kahverengi yüzeysel benler var 4. seansa gidicem hala var ama ne zaman biter tahminen lütfen bilgi verirmisiniz :)
  Op.Dr. Atilla KAYA
  belli olmaz ve tahminde bulunmak anlamsız

 • yaren şengül diyor ki:

  tşk ederim cvp verdiğiniz için hiç beklemiyodum cvp vermenizi şaşırmakla beraber sevindim ilgilendiğiniz için başarılar dilerim :)

 • qwec diyor ki:

  Hocam bnm bu pembe izler hala gecmedi ya siz alinan yerden ben cikmaz dediniz ama sol yanagimdaki alinan yerler bilginizin ben kapkara sag yanagimda bisey yok ama sol yangimda alinan yerlerden yine ben cikti eylulde bida lazer yapilcak bu sefer gecermi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  doktorunuzla görüşüp kontrole gitmelisiniz önemli sorun olduğunu sanmıyorum

 • Başak diyor ki:

  hocam mrb,
  ben tedavisinde sadece kışın aldırmak uygun mudur? lazerden sonra güneş ışığından korumak gerekir mi? Ayrıca ben emekli sandığına bağlıyım, indirimli fiyat yine geçerli mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  mevsimin önemi yok
  evet yararlanabilirsiniz

 • yaren şengül diyor ki:

  mrb hocam ben iki yanağımdaki kahverengi et benlerimi aldırdım yüzümde leke kaldı tıpkı ben duruyomuş gibi doktor expigment önce %2 lik sonra%4 lük yazdı ve Acnelyse kremleri beraber kullanmamı önerdi ve bio-Oil 2 aydır kullanmama rağmen kızarıklıktan başka bi deyişim göremiyorum siz ne tavsiye edersiniz benlerimi bi plastik cerrah aldı dikiş izleri yok sayılacak kdr küçük fakat ben duruyormuş gibi bi görünüm var doktorumun söylediği tekrar alsa yine aynı leke kalırmış cildimden kaynaklanıyomuş lütfen cvp verin soruma beklicem???:(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  müdahale edildiği için görmeden yorum yapmak doğru olmaz

 • hakan arslan diyor ki:

  hocam merhaba yüzümde nokta büyüklüğünde lekemi desem benmi desem bilmiyorum ama kahverengi lekeler var kesin tedavi mümkünmü ve maliyeti ne kadar olur bir gün içinde olurmu şehir dışından gelcem SAYGILAR
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kesin kurtulursunuz
  görmeden bir şey demek zor ama geldiğinşzde en uygun teknolojiyle tedavinizi yapabiliriz

 • cüneyd tümen diyor ki:

  hocam araştırma yaparken en mantıklısının siz olduğunu gördüm. benim sorunum son 2 yılda çeşitli bölgelerimde,başım da 2 adet ve penis çevremde 2 ve 1mm çaplarında 3 , 4 tane ben çıkmıştır. bunun sebebini ve tedavisini nasıl yapabilirim. yada yapmama gerek varmıdır. yaşım 43. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rahatsız ediyorsa aldırın

 • özgür diyor ki:

  hocam meraba. benim ensemin solunda yaklaşık 15 tane çok küçük et beni var. berberde ense alınırken sıkıntı çıkarıyor ve bazen bir tanesi yanlışlıkla kesiliyor. bu benleri almak için uyguladığınız teknik ne kadar sürüyor. istanbulda oturmuyorum size fotoğraf yollasam bi bakıp bi şeyler söyler misiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  20 dakikada hepsini alırız,resim göndermenize gerek yok

 • deniz diyor ki:

  hocam şehir dışından gelenler için aynı gün muayene ve tedavi uyguluyor musunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet 15 dakika sonra çıkabilirsiniz.

 • ebrar diyor ki:

  hocam bende açık kahverengi benim var buna nasıl tedavi uygulanır?? ve kaç saatte sürer
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırma yöntemiyle bir kaç dakikada

 • arda diyor ki:

  merhaba Atilla bey izmirde bi klinikte yarım santim çapında bi benimi lazerle aldırdım.Tam olarak 3 kez erbium yağ lazer uygulandı 1er ay arayla sürekli tekrar çıktı sora 1 er ay ararla q-switch lazer uygulandı yine 3 kez . toplam 6 seans işlem gördüm şimdi braz çukurluk var ve yine ben tekrar çıkıyor acaba bu lazer işlemi böle aylarca sürüp gidermi yoksa 10. seanta falan artık çıkmaz mı yoksa cerrahı işlemlemi aldırmalıyım tekrar eden beni?dokturuma güvenimi kaybettim sizin ne önereceğiniz çok önemli lazere devam mı cerrahı işlem mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben asla ameliyat önermiyorum ama bu kadar tekrarlamasını da izah edemedim

 • Aykut Güler diyor ki:

  İyi geceler hocam ben geçen hafta size anlımın ortasındaki beni aldırdım buharlaştırma yöntemiyle 1 hafta geçti kabuk bagladı ama siyah kabuk ne kadar sürede düşücek düştüdügünde altından siyah mı yksa cildime benzeyen yeni ten mi cıkıcak ve herhangi krem kullanmam gerekıor mu bilgilendirirseniz. simdiden tesekkurler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2-3 günde düşer
  bir şey kullanmanıza gerek yok

 • sema diyor ki:

  merhaba hocam ben araştırdım ama sizinki kadar kapsamlı bir yer bulamadım o yüzden yanınıza gelmeyi düşünüyorum ama oraları pek bilmiyorum hangi otogarda inmem gerektiğini söyleye bilirseniz çok sevinirim yardımınız için şimdiden çok teşekkür edrim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  esenlerde inin servisle bakırköye gelin ordan minbüs veya taksiyle gelin

 • Ebru diyor ki:

  Hocam boncuk kadar kücük hafif kabarık benim var hangi tedavi uygulanır ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en iyisi buharlaştırma yöntemi

 • Name diyor ki:

  Hocam Vücudumda 3 Cm lik Bi Ben Var Kabarı kDeil Ama Siyah Alındıktan Sonra İz Kalırmı Acaba Kalırsa Ne Kadarlık Nasıl Bir İz Kalır Şimdiden Teşekkürler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirsiz bir iz kalması beklenir

 • ali diyor ki:

  Hocam şu an da resim atamıyorum ama cuma günü saat 5.00 ‘ e randevu aldım , yanınıza geldiğimde yardımcı olmanız dileğiyle. Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ok

 • ali diyor ki:

  Hocam latife ettiniz ancak gerçekten kolumda çok fazla ben olduğu için indirim yaparak yardımcı olacağınızı düşünüyorum.
  Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart. com .tr ye resim gönderin değerlendireyim

 • ali diyor ki:

  Hocam ben cuma günü için randevu aldım ancak kollarımda toplam 28 tane ben var.SGK lıyım ve bu durumda 28 x 25 = 700 lira para vermem lazım ancak öğrenciyim o kadar durumum yok.Acaba yardımcı olmanız mümkün mü ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Tamam öğrenciyseniz 14 tane yaptırırsınız :)

 • sema diyor ki:

  merhaba hocam ben istanbulda olmadığım için yanınıza gelemiyorum o yüzden samsunda yada trabzonda ben alma konusunda iyi bir yer biliyor musunuz diyecektim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok ,araştırmalısınız

 • yasin diyor ki:

  merhaba hocam size resim yolladım onu inceleyip bana geridönermisiniz sizce mümkünmü ve lazerle tedavi edildikten sonra geri çıkma ihtimali (%) kaç mesela güneş ışıgı etki edermi belirli zaman sonra tekrar çıkarmı kafamı karıştıran düşüncelerden beni kurtarırsanız sevinirim resimi gönderdim mail adresim (crazzyyasin@gmail.com ) iyi çalısmalar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben resmine göre cevaplarım

 • İpek diyor ki:

  Cumartesi çalışıyor musunuz peki ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet

 • İpek diyor ki:

  Merhaba, onlıne randevu mümkün mü acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefonla alırsanız daha sağlıklı olur

 • FATMA diyor ki:

  çalıştığım için Haftaya pazartesi den başka uygun gün bulamadım randevu da sıkıntı olur mu?ben aldırdıktan 1 ay sonra solaryum a girilebilinir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkıntı olmaz
  solaryuma girebilirsiniz.

 • Kerem Yasin diyor ki:

  Selamın Aleyküm hayırlı çalışmalar.Hocam benim çenemin sol tarafında mercimek boyutunda ben var onu aldırmak istiyorum ssk lıyım iz bırakmaksızın hangi teknolojik yöntem ile kaç liraya alabilirsiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beninizin yapısına en uygun teknolojiyi kullaırız
  ücretler ilgili sayfada var

 • necla diyor ki:

  iyi günler hocam. kabarık olmayan benleri hangi lazer türüyle alıyorsunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İPL

 • derya diyor ki:

  hocam benler ıcın bepanthen ın kremını mı yoksa merhemını mı kullanmalıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ikisinide kullanamnızın hiçbir anlamı yok

 • Aykut Güler diyor ki:

  Hocam gelmeden beni bilgilendirirseniz iyi olur simdi benim 1 tane yüzümde anlımın ortasında az kabarık kahverengi olan benimi aldırcam ilk ücreti ne kadar siz diorsunuz fiyat listesine bakın da kabarık benlere bakıorum top gibi benim öyle degil cok az kabarık ve o kadar büyük deil siz söylerseniz tam olrak ücreti iyi olur bide hangi yöntemle tedavi ediceksiniz beni herhangi bir uyusturma lokal anestezi mi yapıorsunuz inş iğne olmaz çünkü ben iğneden açayip korkarım :) son olarakta 1 seansta kurtulucakmıyım ve iz kalıcakmı örn. tedavimi oldum o kahverengi koyuluk gidicek mi? rica ediyorum benin yapısına baglı yapılacak teknoloji ve belirgin iz kalmaz die geçiştirmeyin beni :D
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ssk varsa 150 yoksa 300 tl

 • Fatma diyor ki:

  Hocam benlerimi aldırdığımı söylemiştim ama kahverengi iz kaldı geçermi yoksa tekrar yapılması gerekiyormu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2.seans gerekebilir

 • derya diyor ki:

  hocam dun konyadan gelmıstım hatırlarsanız benlere bebanten kullanacagımı soyledıler nezaman surmeye basyalacagım kremı hemenmı yoksa kuruduktan sonra bı hafta sonramı surcem bırde ız kalmaması ıcın baska verbılecegınız ız kremı varmı bılgılendırırsenız sevınırım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hemen kullanabilirsiniz
  başka bir şeye gerek yok

 • Aykut Güler diyor ki:

  Hayırlı Aksamlar hocam 2 aydır takip ediyorum ve karar verip size gelmeyi tercih ettim. randevumu aldım haftaya geliyorum :) ins. tek seansta 1 tane az kabarık kahverengi olan alnımın ortasındaki beni alıp kurtulurum…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ins.
  :)

 • sümeyra diyor ki:

  meraba ben k.marastan sümeyra 15 yasındayım çenemin altında zeytin çekirdeği büyüklüğünde bi ben var ben cok rahatsız oluyorum fazla kabarık değil ama dikkat çekiyor aldırmak istiyorum fakat ailem ılımlı bakmıyor bana kesin bi fiyat söyleyip yardımcı olabilir misiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  150 tl ama gelmeden info @ medicalart .com tr ye resim gönderin

 • Melike diyor ki:

  Ben burda konuşulanlar yuzunden gelmeyi erteliyorum biride çıkıp yazmamış ki ben benlerimi aldırdım hiç iz kalmadı tavsiye ederim dememiş. Lütfen memnuniyetlerinizide yazında cesaret toplayıp gelelim. Günaşırı yazılanları okuyup gelmekten vazgeçiyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sizde tedavi ettirdikten sonra girip yazmazsınız :)

 • ali diyor ki:

  hocam yaşm 27 yüzümde boncuktan biraz daha büyük siyah renkte 6 kahverengi bir tane ve vucudumun çeşitli yerlerinde birçok benler var en kötüsü de birinin burnumu ucunda olması bunlardan yıllardır rahatsızım çok mutsuzum (yüz)gibi insanın en önemli yerinde olması beni çok sıkıntıya sokuyor herkes yüzüme bakıyor gibi hissediyorum fotoğraf çektirmeyi sevmiyorum o kadar da kötü değil demeleri bana inandırıcı gelmiyor istinbula yolum düştüğünde çapa ya gitmiştim benlerin derine uzantısı olduğunu söylediler onun için tedavi yapsak bile dikiş izleri kalacağı söylendi o zaman ne anlamı kalır ki dedim ve iyice ümidimi kaybettim ne olur bu soruna bi çare bulunsun tşk edrm
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatsız teknoljik tedavilerle tedavinizi yapabiliriz

 • ayşe diyor ki:

  hocam yaşım 13 yüzümde 15 sayısında ben war yaşım küçük diye benlerimi almazlar mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alırlar ama her yoruma farklı isim yazarsanız yalancı durumuna düşeceğiniz için almazlar
  isminizi değiştirsenizde İP nizi görebiliyorum :)

 • aslı diyor ki:

  hocam benim benlerim 10 tane sol yüzümde bu benleri aldırmak istiyorum ben doktora gittiğimde yaşın küçük diyip salıyorlar lütfen tel numaranızı yazın size ulaşmam lazımm :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her yaşta alınabilir
  212 574 25 25

 • meliha diyor ki:

  hocam tel numaralrınızı arıyorum hep mesgul calıyo dusuremıyorum bu carsamba gunune randevu almak ıstıyorum sıze nasıl ulasıcam yardımcı olun lutfen
  Op.Dr.Atilla KAYA
  532 4639682 yi arayabilirsiniz.

 • Kuzey diyor ki:

  burnumdaki yüzeysel beni aldırdım sizden 4 ay önce esmer olduğum için lazer yaktığı yer açık renkli geçmiyor 4 ay oldu yüzümde yağlı ayrıca ne yapmalıyım..yardımlarınız için teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir şey yapmanıza gerek yok uzun sürebilir ama düzelmesi beklenir

 • Adanali diyor ki:

  Adanada buharlaştirma da yapilyor mu yoksa sadece lazer mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sadece lazer

 • ayda diyor ki:

  Burada her sorumuza ozenli ve icten verdiginiz cevaplar icin herkes adina cok tesekkur ederim gerckten cok yardimci oluyorsunuz tesekkurler …

 • hazal diyor ki:

  Hocam bu rötuş dediginiz sey ne oluyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  düzeltme amaçlı 2.seans
  % 5 hastada gerekebiliyor

 • Serkan diyor ki:

  PENİS DE BAŞ KISMINDA DERİ ALTINDA ÇOK BEN VAR NASIL BİR MÜDAHALE EDİLMESİ GEREKİR VEYA NE YAPILABİLİR
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ürologla görüşmelisiniz.

 • Fatma diyor ki:

  Merhaba hocam.Ben kabarık olmayan benlerimi aldırmıştım fakat yerinde kahverengi etrafı kırmızı ız kaldı ne kullanmalıym lekenin geçmesi için ne önerirsiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kırmızılık kendiliğinden düzelir

 • Atilla diyor ki:

  Hocam Kırşehir’e yakın bölgede ben tedavisi yapıln hastane var mı varsa numarasını alabilir miyim Şimdiden teşekkürler :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok

 • esma diyor ki:

  lazerle ben tedavısı oluyorum 4. seans oluyor herhangı bı acılma yok gıbı kac seans sonra ucretsız oluyo seanslar gec de olsa bıter degıl mı benler kaybolur cok endıselıyım…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet bitmesi beklenir
  5.seans ücretsiz çalışılır

 • deniz diyor ki:

  Merhaba benim yüzümde damar beni var türü cherry kac seansta tedavi edilir tedavi sonucunca iz kalirmi cildim lazerle tedavi sonucu yanarmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  genellikle tek seansta düzelir

 • selin diyor ki:

  Benim yüzümde ciltten hafif kabarık kahverengi bir ben var (burnumun üstünde) hangi yöntemi önerirsiniz iz kalırmı.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabarıksa buharlaştırma yöntemi iyi olur

 • Beste diyor ki:

  Hocam lazerle ben tedavisinden sonra kalan izin bir yaranın iyileşmesinden sonra kalan beyazlık gibi olduğunu okudum bu doğru mu acaba iz kalıyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beyazlaşma olsada düzelir

 • elif diyor ki:

  merhabalar ben aldırabilmek için 18 yaşında olmamız gerekirmi. 16 yaşında isen de aldırabilirmisin.?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına bağlı olarak 1 yaşındaki çocuğa bile yapılır

 • MERVE diyor ki:

  Hocam merhabalar. benım de yuzumde ırılı ufaklı ama derıden kabarık olmayan 15e yakın ben var. bunlardan lazer yontemıyle kurtulmam mumkun mudur? ve muayeneye gelıp,direkt tedavıye baslayabılıyor muyuz? Tesekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet mümkün,geldiğinizde yapabiliriz.

 • zeynep diyor ki:

  Merhaba.Yaz aylarında da lazerle ben aldırma işlemi yapılıyor mu?Yazın güneşin fazla olması lekenin açılmasını geciktir veya başka sorunlar çıkartır mı? teşekürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her mevsimde yapıyoruz

 • ayse diyor ki:

  iyi gunler hocam ben yaklasik 1.5ay once buharlastirma yontemiyle et beni tedavisi oldum ben cenemdeydi hala kizariklik gecmedi ve gunes lekesi seklinde kalacakmis gibi duruyor tekrar kontrole gelmelimiyim yada bunlari dusnmem icin erkenmi.. simdidn tesekkurler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tek sorun kızarıklıksa gelmenize gerek yok kendiliğinden düzelir,leke varsa istediğiniz zaman rötuş için gelebilirsiniz.

 • berra diyor ki:

  merhaba ben uc aydır adanada tedavı oluyorum suratımda 10u gecgın ben var ve ben bunlara lazer tedavıı yaptırdım ama hıcbır rengınde degısıklık kaybolma goremıyorum ne yapmam lazım beyaz tenlıyım ve benler kahverengı neden bu kadar gec oluyor gıtmez mı yaaa
  Op.Dr.Atilla KAYA
  renkli tabaka kalınsa uzun sürebilir

 • gamze diyor ki:

  Buharlaştırma yönteminde iz kalıyor mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • merve diyor ki:

  slm hocam ben 6 martta benimi aldırmıştım. benin alındığı yer hala kırmızı ve rengi koyulaşıyor. cildiyeye görünüp leke geçiren kremlerden kullanmam bir sorun yaratır mı? şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakıncası olmaz

 • aysel diyor ki:

  Ben emziriorum..ben tedavisi yaptirmayi dusunuyorum.emzirirken mumkun mu acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet mükün

 • hande diyor ki:

  yüzüme 16 tane ben var bunların güneş altında ne kadar kalırsam artar yada yüzünde ben olmayan biiriyle aynı ihtimaldmei ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir tane daha olsaydı “17 benli şaziye” türküsünün abartılı olmadığı ortaya çıkardı :)
  aslında güneş çok suçlanır ama güneş görmeyen yerlerde de ben oluşur güneşte kalma süresi için bir süre vermek doğru olmaz koruyucu krem kullanmalısınız

 • hazal diyor ki:

  hocam bn kafayı yemek uzereym 3 ay oldu bnlerim alinali ve inanin eskisinden daha berbat bir halde ve alinan 3 bnde siyah iz kaldi doktor da anladi bu durumu ve eylulde bi atis daha yapariz dedi sizce bu surec gec deilmi cunku aradan 8-9 ay gecmis olacak
  Op.Dr.Atilla KAYA
  doktorunuzun önerisine uyun bence,uzun süre geçmesinin önemi yok

 • Kuzey diyor ki:

  Merhaba,
  Yanağımda 1cm civarı kahve rengi ben var çok kabarık değil ve burnumda ten rengine yakın kabarık olmayan bir leke daha var. Ayrıca burnumdan açık rinoplasti oldum 7 ay önce. Hafif ağrılar devam ediyor bir sıkıntı olur mu? Masrafı ne kadar olur ayrıca yanaktaki ben sakal bölgesinde iz kalırmı veya kıl çıkmama durumu var mı? Teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakal kökleri etkilenmeyecek teknoloji kullanıyoruz
  fiyatlar sitede ayrıntılı yazıyor hesaplayabilrisiniz.

 • Erdinç diyor ki:

  Merhabalar Hocam.Ekim 2012 de Yüzümdeki 10 dan fazla yüzeysel ben vardı aldırdım hiçbirinden iz kalmadı 1 tane si vardı burnumun üzerinde onuda aldırdım lazer yöntemiyle
  lazerin yanık izi kaldı esmerim zaten burnum hafif koyu lazerin deydiği yer açık renk görünüyor bunun için ne yapmalıyım tekrar seansa gelmelimiyim yoksa bepanthen kullanmaya devammı edeyim..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tekrar lazer uygulanacağını sanmıyorum
  bepanthen kullanabilirsiniz,

 • Ayça diyor ki:

  Hocam benim benlerim kabarık olmayan ve nokta şeklindeler. Bunun için hangi yöntem kullanılabilir ve izsiz yöntem olarak ne kullanırsınız ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer iyi olur

 • hatice diyor ki:

  merhaba 09.03.2013 tarihinde kliniğinizde burnumun kenarındaki beni aldırdım yalnız ben tamamiyle yok olmadı. Tarafınızdan böyle bişey olduğu takdirde 2. seyansda ücret alınmayacağı bilgisi verilmişti. Bana makbuz verilmemişti gelince sorun yaşarmıyım? Ayrıca muayne ücreti ödemem gerekiyormu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ücreti dahil herhangib bir ücrert ödemezsiniz.

 • Gürkan diyor ki:

  Merhaba hocam,aşağıda sorulara verdiğiniz cevaplardan sakal bölgesinde olan benlere buharlaştırma yönteminin daha uygun olduğundan bahsetmişsiniz. Sakal bölgesinde yüzeysel 2 mm lik kahverengi bene buharlaştırma yöntemi uyguladığınızda çukur olma durumu var mıdır? Varsa tahmini ne kadar çukurluk olabilir? Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çukurluk olmaz

 • eren diyor ki:

  merhaba hocam adanada da aynı tedavi yöntemleri kullanılıyor değilmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer aynı tür

 • birgül diyor ki:

  Evet hocam geldik allah razı olsun kolay gelsin

 • Ahmet diyor ki:

  merhabe hocam,ankaraden günübirlik gelsem buharlastirma yöntemiyle tek seanste benlerim alinir mi
  buharlastirma yöntemiyle her ben alinir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çoğunu alabiliyoruz bazılarına lazer gerekebiliyor

 • cemal diyor ki:

  merhaba hocam benım yuzumum sol tarafında kırmızı renkte buyukce dogustan ben var sakal buyuklugunde,ustunde sakallarda cıkıyor ,,,bu benımın tedavısı mümkünmü ?cevaplarsanız çok sevinirim,,
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye resim gönderin değerlendirelim

 • birgül diyor ki:

  Benim kızım 6 aylık gözümün altında kırmızı kılcal damar beni var ve doktora goturdum ameliyat dedi korkuyorum lazer le yapmayacak mis doktor acil cvp bekliyorum lütfen
  Op.Dr.Mustafa BOLAT
  Sanırım siz bize geldiniz ve radiofrekansla tedavinize başlandı.

 • Ebru diyor ki:

  Hocam ben mayıs sonunda gelmeyı dusunuyorum. Ama annemin bazı tereddutleri var onunla konusursunuz dımı :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olur :)

 • Emel diyor ki:

  Hocam en izsiz yöntem hangisidir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına bağlı olarak değişir

 • elif diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde 20 nin üstünde beni ne yazıkkı rahatsız eden cılde yapısık benlerım var :( sıze nasıl ulasabılırım?şimdiden tsk ederım iyi çalısmalar..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ana sayfada iletişim ve kroki linki var

 • SEVİMM diyor ki:

  HOCAM BEN SİZİN ORDA 8 MARTA BENİMİ ALDIRDIM BURNUMDAKİ KIRMIZIK SANKİ KAHVERENGE DÖNÜŞTÜ. BU KONU HAKKINDA NE DERSENİZ HOCAM
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zaman ayrıntılı anlatmıştım ama unutmuşsunuz sanırım
  kahverenk oluşursa rötüş yaparız demiştim

 • ahmet diyor ki:

  baktımda tam anlayamadım. Muayene ücreti 12 tl alınıyor yazıyor. Yani tedavi ücretini sgk mı karşılıyor. Yoksa tedavi ücreti ödüyormuyuz biz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ücreti almıyoruz ,sanırım dikkatli okumadınız.
  12 tl provizyon aldığımız her hastadan sgk nın aldığı ücrettir bizimle alakası olmayan bir para,sizden alınıp sgk ya veriliyor

 • meliha diyor ki:

  hocam yuzumde 20 ye yaklasık ben oldugunu soylemıstım bunların hepsını bı andamı alıyosunuz haftaya kesın olarak gelıcem yoksa bı kac seanstamı alıcaksınız bılgılendırırsenız memnun olurum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısı kullanılacak teknolojiyi teknolojide tedavi süresini belirler

 • Deniz diyor ki:

  Hocam benlerimi aldırdım küçük kabarık olmayan nokta şeklindeydiler 1 ay oldu ama bariz belli olan iz kaldı bu nasıl düzelir acaba ya izler geçmezse bunun için nasıl bir tedavi yöntemi kullanmak gerekir ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  neyle tedavi edildiği önemli

 • ayşegül diyor ki:

  meraba , burnumun üzerinde sonradan çıkan bi ben var ve büyüyo bundan kurtulabilir miyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet en uygun teknolojiyle yok ederiz

 • ahmet diyor ki:

  SelamA. Hocam. SGK lı hastalardan alınan ücret nedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavi ücretleri sayfasında ayrıntılı yazıyor

 • Adanali diyor ki:

  Subeniz adana yesilyurt mahallesindemi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hastaneler kavşağında

 • Kemal diyor ki:

  yüzünde fazla ben olanın güneşte yüzünde ben çıkma ihtimali dahamı fazladır ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  renkli benlerin sebepleri arasında en bilineni güneştir

 • damla diyor ki:

  Merhaba hocam lazer yöntemi ile sizde bir benimi aldırdım. ilk seansta çok belirgin bir değişme olmadı . 2. seansta ise ben kayboldu gibi ama benden daha büyük çevresinde pembemsi bi leke kaldı sanırım derim yandı zaten ilk iki gün su toplamıştı 2. seans sonrası acaba bu düzelecek mi derim yandı yani ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamamen düzelir

 • leyla diyor ki:

  meraba hocam bağkurlu olanlara yüzde kaç indirim oluyor ve ide bu benleri aldıranlar genelde kızarıklığn kaldığnı söylüyr doğrumu öyle daha kötüü yani
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benden daha güzel görünür 2-4 haftada tamamen kaybolur

 • meliha diyor ki:

  hocam benım arkadsımın yuzunde cıl seklınde koyu lekeler var bunlar ben seklınde degıller ama bunları tedavı edıyomusunuz bılgılendırısenız sevınırım beraber gelmeyı dusunuyoruz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çil tedavisi yapmıyoruz

 • Aslı diyor ki:

  Hocam sivilce lekeleri için tedavi uyguluyormusunuz hangi yöntem kullanılır ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır uygulamıyoruz

 • aysun diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde çok sayıda ben var çoğu kahverengi renkte.aldırmayı düşünüyorum bahsettiğiniz kırmızılıklar ne zaman tamamen geçer?Tedaviden sonra kırmızılık kalma ihtimali var mı?bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedaviden sonra kırmızılık olur yüz bölgesinde 2-4 haftada kaybolur ama kırmızılık benden daha az farkedilir.

 • Cansu Kurtuluş diyor ki:

  Merhaba , benim vücudumda kabarık ve koyu renklı benler var , ve birkaç tanesi gittikçe büyüyor. bazen kaşınıyorlar ve kaşıyınca tırnağım takılıyor yırtılıp kanıyor bazıları, kanser rizki taşıyor olabilirlermi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok çok küçükte olsa her ben kanser riski taşır

 • meliha diyor ki:

  ıyı gunler hocam benım yuzumde cıl seklınde nokta nokta lekeler var bunlar ben serklınde degıller ama bunları tedavı edebılıyomusunuz en kısa zamnda gelmeyı dusunuyorum oraya bılgılendırısenız sevınırım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çil tedavisi yapmıyoruz

 • çigdem diyor ki:

  iyi gunler hocam benım yuzumde cıl gıbı koyu lekeler var ama ben seklınde degıller bunları tedavı edebılıyomusunuz bu konuda bılgılendırırsenız cok mutlu olucam yakında hastanenıze gelmeyı dusunuyorum oyuzden
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çil tedavisi yapmıyoruz

 • deniz diyor ki:

  merhaba hocam şehir dışından gelicem tek gün içinde randevu almadan ben tedavisi yapabilir miyiz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapabiliriz

 • Ahmuş diyor ki:

  Hocam yüzümde irili ufaklı benler var,bu ufak benler çok ufaklar gözle görülüyor ama lazer bunu görür mü acaba yani aldırılabilir mi? gölge gibi tam ben oluşmamış oluşmaya başlıyor işte bunlarda alınabilir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  net bir şey söylemek için görmek lazım

 • kıymet diyor ki:

  Hocam merhaba ben 15 yaşındayım ve yzümde beni rahatsız eden 6-7 tane nokta gibi ben var bide yanağımın yanında mercimek büyüklüğünde
  kabarık olmayan koyu renkte ben var bunlar beni aşırı dercede rahatsız ediyor aldırmak istiyorum fakat korkuyorum kanserleşme
  riski varmıdır? iz kalırmı ve kaç seans sürer. cevaplarsanız
  sevnirim. teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok küçük olsada kanserleşme riski var tedavi olursanız bu risk ortadan kalkar
  seans ve süre benin yapısına göre seçeceğimiz teknolojiye bağlı.

 • melıha diyor ki:

  ıyı gunler hocam benım yuzumde 20 ye yaklasık ben var kabarık olmayan kucuk kucuk bunlardan kurtulmamız mumkunmu cok rahtsız oluyorum geldıgımde hepsınden kurtulabılırmıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet tedavi edebiliriz

 • Ecem diyor ki:

  Benlerimi lazerlerle aldırdım ama kabuk bağlayıp düştùkten sonra kenarları siyah ortasi kırmızı bir şekilde iz kaldı gidip doktorla kavgamı etmeliyim yoksa böyle olması normalmi ne zamana düzelir acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kavga etmenize gerek yok gidin 2.seansı yapar :)

 • Salim diyor ki:

  Mrb hocam benm aldımda yüzelsel 2cm capında ben war gittiğim bi hastanede amekiyatsız olmaz diolar sizce ? hastaneniz nerede sorabilirmiyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle tedavi edebiliriz
  212 573 45 44 den tarif alabilirsiniz.

 • musa diyor ki:

  hocam ben yüzümdeki koyu renkli benleri aldırmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olurum :)

 • irem diyor ki:

  hocam benim burnumun yanında mercimek kadar hafif çıkıntılı et beni alnımda da ondan çok az dha büyük çıkıntılı ben var. size aldırsam iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirgin iz kalamz ama şu anki durumundan çok daha iyi görünür

 • Buse diyor ki:

  Hocam ben 15 yasındayım yuzumde cok kucuk hafıf kabarık koyu renkli bir tane ben var aldırmak istiyorum.Ama daha cok koyulasır diye korkuyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi olup kurtulun

 • cemre diyor ki:

  hocam ben öncelikle tüm sorularımızı özenerek cevaplamanızdan dolayı size teşekkür ediyorum.
  soruma gelecek olursak daha önceleride maduriyetimi dile getirmiştim sitenizde.benim benlerim alınalı 2 ay oluyor 1 ay önce lekeler belli olmayacak kadar kırmızıydı fakat sımdı alınan bazı yerlerde tıpkı bir ben gibi siyah benekler cıktı(seker tanesi kadar kucukler) 1 hafta sonra kontrolum var sizce doktoruma ne önermeliyim yani ikinci seans istesem ne tepsi verir veyahutta ikinci seansta ne uygulayabılır yuzume cunku tekrar bantlarla dolaşmak ıstemıyorum suan okula gıdıyorum…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  teknoloji ve yaklaşım çok değiştiği için bir şey demem zor,mesela ben hiç bant uygulamam

 • leyla diyor ki:

  benleri kaç yaşından itibaren alabiliyoruz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bene bağlı 1 yaşında bile alınabilir

 • zeynep diyor ki:

  merhaba
  ben yüzümdeki kabarık olmayan kahverengi benlerimi aldıracağım. Eğer gerekirse ikinci seans nekadar süre sonra yapılır?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 ay arayla yapılır

 • ali diyor ki:

  hocam lazer tedavisinde ilk seansdan sonra gözle görülür bi değişiklik oluyor mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamamen kaybolabilir ama hiç değişmeyebilir de

 • SEVİM diyor ki:

  GÜNAYDIN HOCAM BEN CUMA GÜNÜ İÇİN RANDUVU ALDIM YÜZÜMDE İKİ TANE YÜZEYSEL BEN BULANMAKTA AÇIK KAHVERENKLİ OLAN . LAZERDEN SONRA KIRMIZI RENK KALIYOR MU ? İZ KALMAMASI İÇİ HANGİ YÖNTEM UYGULUYCAKSINIZ . LEKELERİN GİTMESİNE NEKADAR ZAMAN ALIR?:))) YARDIMCI OLABİLİRMİNİZ ..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçici kırmızılık olur
  süre vermek doğru olmaz ama düzelir

 • SEVİMMM diyor ki:

  Merhaba hocam yüzümde iki tane yüzeysel ben bulanmakta açık kahve renkli bu hafta gelmeyi düşünüyorum. Lazerle aldıracam tek korkum iz kalması yüzeysel ben için hangi lazeri önereceksiniz.
  şimdiden teşşekküer ederim ..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ipl lazer kullanıyoruz

 • senem diyor ki:

  Hocam merhaba;
  Benim yüzümde 5-6 tane kabarık ben var çok büyük değil ama estetik açıdan beni rahatsız ediyor. Tedavi yöntemlerini uzunzamandır araştırıyorum .bi nevi ikna etmeye çalışıyorum kendimi bu güne kadar 3 kişiyle görüştüm .bir doytor elektrokoter dedi. biririsi lazer dedi. en sonuncusu ise dahada kafamı karıştırdı bu yöntemler kanser riski taşır en sağlıklı yöntem ameliyat dedi. benim lazerim var ben niye yapmayayım risktir bu dedi. ne yapıcam sizde bi akıl verin .teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ameliyat diyen sonuncu gittiğiniz kişinin çalıştığı caddeden geçmemenizi öneririm :) ancak bu kadar bilimsellikten uzak olunabilir tabi yanlış anlamışta olabilirsiniz
  gelirseniz sizin için en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz.

 • Selam diyor ki:

  bundan onceki soru yalış oldu kafa dağıldı bi anda :)) ben yaparmı diyecektim :D ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kesinlikle yapmaz :)

 • Selam diyor ki:

  sebamed adlı sabun sivilce yaparmı ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  özel bir hassasiyetiniz yoksa yapmaz

 • Ayşe diyor ki:

  Merhaba hocam. Kabarık olmayan siyah benlerin alınmasında hangi lazer yöntemini kullanıyorsunuz ? İlaç olarakta ne kullanmayı önerirsiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilaç yarar sağlamaz
  İPL lazer

 • SEVİMMM diyor ki:

  Merhaba hocam , benim burnumun sol tarafında burun ucuna yakın bi yerde vede sol yanağım üzerinde kabarık olmayan yüzelsel iki tane benim var . Benlerin büyüklüğü mercimek tanesi kadar olup açık kahverngi renktedir . Bu benlerimi aldırmak istiyorum , olabildiğince açık şekilde anlattığımı düşünüyorum . Bu konuda tedavinin ne kadar sürebileceğini zararının olup olmayacağı hakkında bilgi verirseniz sevinirim . İyi çalışmalar .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  süre kullanılacak teknolojiye bağlı
  bilinen zararı yok

 • Ahmet diyor ki:

  Merhabalar hocam.
  Ben aldırma işlemini hangi doktorlarınız yapıyor ?
  Teşekkürler. Kolay gelsin.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben yapıyorum

 • Fatoş diyor ki:

  Alexander lazer kullanıp tek atış yaptı yaktı. Benlerim nokta şeklindeydi

 • Fatoş diyor ki:

  Merhaba. Benlerimi aldırdım tek atışta yakarak aldı buharlaştırma yöntemi kullanmadı yanık duruyor daha kabuk bağlamadı korkuyorum iz kalır diye. Sizce ne zaman geçer?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyük ihtimalle iz kalmaz

 • leyla diyor ki:

  hocam merhabalar , ben 2 gün önce benlerimi aldırdım fakat şimdi benler yerinde yara tarzı kabuk oldu tam olarak ne zamana geçer? bir de iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ayrıntılı bir şekilde ve tane tane anlatmama rağmen burdan yeniden sormanız çok garip doğrusu
  büyüklüğüne göre 3-7 günde düşer demiştim

 • ahmet diyor ki:

  merhaba güneşin ben çıkardığını öğrendiğimden beri güneşli havalrda dşar çıkamıyorum yüzümde 13 tane ben var benleri güneşten nasıl koruyabilirim şapka takmama vesayre yetermi ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  vücudun güneş görmeyen yerlerinde de ben olur,yani güneşle ilişkisi var ama düşündüğünüz kadar değil
  depanthenONE 50 faktör krem kullanmanız yeterli olur

 • Beyza diyor ki:

  meraba hocam benim yuzumde sol tarafta dogustan bji ben var.Biraz kuculdu aldirmak istiyorum iz kalir mi nasil olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedili iz kalmaz

 • ipek diyor ki:

  merhabalar benım alnımda doğuştan bir ben vardı fakat çocukken onunla oynadım ve değıldı son 1 yıldır kabarık renksiz elim sürekli dokunuyorum istemeden nasıl bir tedavi uygulayabılırız..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en uygun teknolojiyle tedavi edebiliriz.

 • kübra diyor ki:

  hocam merhaba.benim yanağımda hafif kabarık koyu renkli bir ben var ve sonradan çıktı,gittikce az da olsa büyüyor ve aldırmak istiyorum iz kalırmı kalırsa nasıl ve ne büyüklükte bir iz kalır.bu beni alma yöntemi ve fiyatı ne olur :) çok soru sordum sanırım kusura bakmayın :D
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz ve şu ankinden çok daha güzel görünür :)

 • gülsen ünsal diyor ki:

  merhabalar hocam yüzümde 4 adet belirgin ben var .buharlaştırma yöntemi ile alınması gerekir denildi.belirgin bi iz kalırmı ayrıca alınma neticesinde kırmızılık oluyormu oluyorsa uzun sürüyormu .teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz
  kırmızı hali şu ankinden daha güzel görünür ve bu durm 2-6 hafta kalabilir

 • samet şahin diyor ki:

  merhabalar hocam ben kliğinizde buharlaştırma sistemiyle 1 şubat günü 2 adet ben aldırdım benlerden 1 tanesi biraz kabarık gibi buna 2. seans uygulanırmı uygulanırsa iz belirginleşir mi?1.seanstan ne kadar süre sonra 2. seans uygulanır..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zamanda söylediğim gibi gerekirse 1.5-2 ay sonra rötuş yapabiliyoruz.iz belirginleşmesin diye bu şekilde yaklaşıyoruz

 • wert diyor ki:

  hocam artık kafayı yemek uzereyım 1.5 ay oldu benlerımı aldıralı kıp kırmızı benlerden daha kotu hal aldı dısarı çıkamıyorum hemen yuzune ne yaptın dşiyolar DEPİDERM ve XERAGEL ve GÜNEŞ KREMİ kullanıorum ama ne fayda ne yapmalıyım sizce bırde tam yanagımın ortasında mercimek buyuklugunfe vardı onun halını bı görseniz…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hangi yöntem kullanıldı bilmiyorıum ama bir süre sonra düzelir bence sorun yapmayın

 • Erdem diyor ki:

  hocam merhaba benim gözümün hemen yanında küçük kahverengi ben var ve büyüklügü 10 yıldır hiç değişmeyen bir ben. bunu aldırmak istiyorum fakat kestirme yani cerrahi yöntemle aldırmak istiyorum tekrarlamasından korktugum için , sizce hangi yöntem ile aldırmalıyım , rengi kahverengi hiç büyümedi 10 yıldır.iyi çalısmalar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  eskiden ameliyatla alıyorduk ama ameliyat bizim için tarih oldu artık teknoloji ile tedavi ediyoruz
  bu güne kadar tekrarlayan görmedim

 • serena diyor ki:

  hocam ben 2 ay önce benimi aldırdım biraz izi var hala gelmem gerekiyomu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zamanda dediğim gibi 2 ay sonra rötuş yapabiliriz.

 • Şeyma diyor ki:

  Adres neresi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kroki olan sayfaya bakabilirsiniz.
  yeşilyurttayız

 • deniz diyor ki:

  Hocam merhabalar öncelikle iyi çalışmalar dilerim kolumda bir tane ben var ve bu ben ara sıra kaşınıyor benin üstü zaman zaman kabuk bağlıyor ben bu beni aldırmak istiyorum bu ben benim doğduğumdan beri var ama yaklaşık 1 senedir bu hali aldı ve cilt kanserine yol açar diye korkuyorum doktora gidip gösterdiğimde kötü huylu değil dediler siyah değil rengi tam ama ben aldırmakta zararlıymış yardımcı olursanız sevinirim şimdiden cevabınız için teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben aldırmanın hiçbir zararı olmaz tam tersi ben alındığında olabilecek risklerde ortadan kalkar

 • Ceyda diyor ki:

  lazerle mi daha çok iz kalır? en izsiz lazer yöntemi hangisidir acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iz teknolojiden çok benin yapısına bağlıdır.

 • yeşim diyor ki:

  peki ben hataydan geleceğim kaç günde tedavisi sürer ve fiyatı ne kadar??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  10-15 dakikada tedavi biter
  fiyat sitede ayrıntılı yazıyor

 • yeşim diyor ki:

  hocam açık renkte benler var bunları lazerle alınır mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır onlara rf veya elektrokoter gerekir

 • efe diyor ki:

  merhabalar hocam sol yanağımda 1 cm kara olan kabarıklı ben var ve kıl bitiyor lazerle veya başka şekilde ameliyat edecek olursanız bu yüzümdeki benden kurtulurmuyum? kurtulsam dahi yüzümde iz kalırmı? yada başka hastalıklara sebeb olurmu? ve son olarak fiyatı ne kadar olur. şimdiden vereceğiniz samimi cevaptan dolayı teşekürlerimi sunarım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyat iz bıraktığı için artık yapmıyoruz
  ama teknolojiyle tamamen kurtulşabilirsiniz
  farkedilir iz kalmaz
  fiyat sitede ayrıntılı yazıyor

 • gül diyor ki:

  mrb ben nörofibrom hastasıyım bende kahverenginde lekeler veyağbezeleri tümör diyorlar bunlar büyüme ve çogalmar oluyor ne yapmamlazım ve bu tür hastalıkların kökten çözümü var mı 25 yaşındayım 9yıldır evli vekızımda aynı sorunla karşı karşıya cevabınızı bekliyorum şimdiden teşşekür ederim saygılar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kökten çözümü yok
  çok küçükken alınırsa daha kolay olur

 • leyla diyor ki:

  Bursadaym gunubirlik gelsem 1 gunde olabilecek birsey mi acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  5-10 dakikada yapabiliyoruz

 • mehmet diyor ki:

  Merhaba.Yüzümde 15 e yakın yüzeysel ben var.Tedavi sonrası iz kalır mı ? Öğrenciyim ne kadara mal olur ? iyi günler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalamz
  ücret sitede ayrıntılı yazıyor

 • selma diyor ki:

  Konyada kliniginiz war mı acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  konyada kliniğimiz yok

 • gizem diyor ki:

  hocam benim 5,5 yaında kızım var sol kulagında kabarık koyu kahverenginde ben var tedavisi varmı veya lazerle alma şansımız olabilirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yaşı çok küçükmüş görmek lazım

 • fadime gümüş diyor ki:

  NF1 nörofibromotisiz hastalığım var vusudta çeşitli büyüklükte Timorlar var bunlara nasıl tedavi uygulanır..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  genellikle ameliyatla alacak kadar büyük olurlar

 • seren diyor ki:

  yuzdekı cıller ıcın bır tedawınız warmı benm yuzumde syah yuzeysel bır ben wardıda cıldıyecıye gıttım fakat onun çil oldgunu soyledıler oyuzden baska bı tedawı oldugunu soyledıler acaba sızde bu mumkunmu cil tedawısı yapıyormusunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çil tedavisi yapmıyoruz

 • Mert diyor ki:

  Yüzelsel ben alındıktan sonra fark edılmez ız kalır dıyorsunuz fark edılmezden kastınız nedir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fark edilmez demek istedim.

 • Ceyda diyor ki:

  Parmak ucuyla hissedilebilen ama kabarık olmayan kahverengi benlerim var ipl lazer ile alınır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet lazerle alınır

 • diğer diyor ki:

  Dr. Atilla bey, yüzdeki delikler için hangi tedavi uyguluyorsunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  böyle bir tedavimiz yok

 • ceyda diyor ki:

  antalyada şubeniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yok

 • öznur diyor ki:

  merabalar yüzümde birtane siyah benim var 1.5 cm kadar , sürekli olarak kıl bitiyor ve tenimle birleşik değil hafif kabarık ben bunu aldırmak istiyorum fakat tek korkum çoğalması böyle bi risk varmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  böyle bir risk yok

 • Şule diyor ki:

  merhaba keloidler hakkında bi bilginiz var mı? bendekiler çok büyük değil ancak kızarık ve hafif kabarık bu kızarıklıklar ve kabarıklar geçer mi? herhangi bir tedavi uygulamaya gerek var mı ve geçerse bu süre ne kadar olur?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  silikon kullanılabilir,lazer uygulanabilir

 • seyhan diyor ki:

  hocam ankara da kliniğiniz felan var mı bn ankarada oturuyorum ve benlerimi sizin almanızı istiyorum aksi takdirde iz kalmasından korkuyorum :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ankarada şubemiz yok

 • serhat diyor ki:

  benlerimiz dışarı çıktığımızda güneşten nasıl koruyabiliriz ne kaar güneş altında kalma ben çıkartabilrği
  Op.Dr.Atilla KAYA
  güneş etkidir ama insanın hiç güneş görmeyen yerinde de ben olur

 • ecrin diyor ki:

  her hafta seansa gelmemiz mümkün olamazmıı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3-4 hafta arayla yapılır

 • onur diyor ki:

  merhaba hocam benm yuzumde cok sayıda ben var ama 3 taneso cok belırgın anlatmıs oldugunuz teknıklere gore lazerle sılme mumkun. 3üde 1 cmden kucuk fiyat aralıgı ne olur ?ve kac seansta tamamen kurtulurum, seans aralıkları ne kadar ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  seans sayısı 1-4 arasıdeğişebilir
  1 ay arayla yapılır

 • seyhan diyor ki:

  Merhaba hocam , benm yüzümde 14 adet ben var ve ciltten kabarık 4 benim var diğerleri yüzeysel doktora gittim kabarık olanlara baktı bi şey olmaz deyip gönderdi ben benlerimden rahatsızım nerdeyse yüzümün her yerinde ben var ,peki bunların hepsinin alımı mümkün müdür ve iz kalır mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hepsini alabiliriz
  farkedilir iz kalamz

 • ebru diyor ki:

  merhaba hocam ben 1 hafta önce sağ yanağımdan ben ameliyatı oldum normal 3 dikiş atıldı dün de dikişleri aldırdım ama 1 tanesi iltihap kapmış dikiş kendisini atmış, başka bir doktora gittim bana antibiyotik yazdı 5 gün kullan dedi peki ben ne zamana kadar yüzüme su değdirmeyeceğim,bundan sonraki süreçte iltihaplı yere nasıl bir bakım yapmalıyım şimdiden cevabınız için teşekkürler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bence bunları beni ameliyat edene sormalısınız,ameliyatla ben almayalı uun yıllar oldu önerilerim yanıltabilir,kliniğimizde sadece teknolojiyle tedavi yapıyoruz onda da bu tür sorunlar olmuyor

 • Mustafa diyor ki:

  Hocam peki bu fraksiyonel lazerin birakmis oldugu cukurluk gecmeyecek mi? Ben gitti cukurmu kalacak ne anladik bu isten puruzsuz temiz yuzumuz olsun istedik bu sefer delik desik olacak sanirim :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım en doğru bilgiyi tedavi eden verir

 • aygun diyor ki:

  Merhaba hocam ilk seansta ben alindikdan sonra gunesle temas zararlimi ve ilk seanstan sonra lazer epilyasyona gidile bilirmi,
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yazın güneş kremi önerilir
  epilasyonun zararı olmaz

 • ecrin diyor ki:

  hocam et benlerim yok yüzeysel olarak yüzümde 20 ye yakın ben var. bunları yoketmek istiyorum ama yaşım 14-15..zararı olurmu tavsiyeniz nedir.ne kadar sürede yok olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rahatsızsanız alınabilir

 • Baran diyor ki:

  Merhaba hocam ben dün benler için 2.seansa geldim lazerle tedavi oldum benlerin etrafı kızardı ve su topladı bundan sonraki süreç nasıl olucak bunlar olması gereken şeylermi geçermi kendi kendine ve ilaç kullanmamı önerirmisiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bunlar olağan şeyler bir şey kullanamnız gerekmez

 • Aykut diyor ki:

  Merhaba hocam öncelikle bu önemli sorunu cözerek insanları mutlu ettiginiz icin sizleri tebrik ediyorum. benim sorum ufaklıktan iki kasımın ortasında ben cıktı ve 21 yasıma geldim büyüdükce o da büyüdü hafif etli ben oldu aldırmak ıstiyorum ameliyatla aldırcaktım sizi buldum ve vazgectim kesin yok ediyoosunuz soruyorum cunku hala inanamıyorum rahatsız oluyorm benlerimden? mesela bu gun arasam en gec hangi güne randevu verıorsunuz gün farkı yada saat farkı ne kadar? ve baska sorum bi kaçtanede ufak benim var ilkine mudahale ettikten sonra 2 cisinde fiyatı 50 100 arasımı tam anlamadım orayı şimdiden tesekkurler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavisi bir kaç dakika sürdüğü için istediğiniz zaman telefon edip gelebilirsiniz.
  2.ben 50 tl

 • pelin diyor ki:

  merhabalar…ben tedavisi için plastik cerrahiden randevu almıştım ve dün ameliyatla tedavi olacaktım ancak sizin tedavi yöntemlerinizi okudum ameliyattan vazgeçtim.yüz bölgesi olduğundan dikiş izini göze alamadım.en kısa zamanda kliniğinize gelmek istiyorum.inşallah vazgeçtiğime değer.şimdiden teşekkürler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bize gelmesenizde çok doğru bir karar almışsınız

 • deniz diyor ki:

  merhaba benlerimi aldırmak istiyorum 16 yaşındayım izmirde oturuyorum okulum olduğu için hafta içi gelemem . haftasonu tedavi görebilir miyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cumartesi çalışıyoruz

 • ismim diyor ki:

  hocam cerrahi lazer’in farkı nedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  neşter yerine lazerle kesilir bir üstünlüğü yok,hatta yakarak kestiği için dezavantajı olduğu yönünde bilgiler var

 • eren diyor ki:

  hocam şimdi 2-3 seans diyorsunuzya her seferinde aynı uygulamayı yaparsanız orası deşilmezmi ya :D çok çukurluk olmazmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tabiki çukurluk oluşturmuyoruz

 • Bade diyor ki:

  Hocam benin köklü olup olmadığını biz anlayabilir miyiz?Üzerinde kıl çıkan benler köklü oluyormuş doğru mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım tedavi ettiğim ben sayısı iki bini geçmiştir ben hala köklüsünü görmedim :)
  köklü muhabbeti hastayı ameliyata razı etme çabasının getirdiği bir şey.

 • Mustafa diyor ki:

  Merhaba hocam. 4 adet kucuk yuzeysel ben aldirdim yuzumden. Fraksiyonel lazerle 1 seans uygulandi tekrar seansa gerek varmidir ustundeki kirmiziliklar gecince tamamen yok olmayacak mi benler? Kanama ve hafif cukurluk var bu cukurluklar iz birakirmi gecermi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyük ihtimal gerekmez çünkü çukura kadar almışlar
  hafif iz kalabilir

 • selma diyor ki:

  merhabalar ben21 aralıkta yüzümdeki 3 tane beni aldırmaya geldim ve aldırdım. ilk seans olduğu için tamamen yok olmadılar siz bana 1 ay sonra gene gel dediniz ama benim snav haftama denk geldiği için gelemedim. haftaya gelmeyi düşünüyorum acaba ben tedavisinde bu kadar ara vermek benlerin tamamen yok olmasında ne gibi sonuçlar verir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en erken 1 ay ,geç gelmenizin önemi yok

 • Abdullah diyor ki:

  Hocam ben Ankara da oturuyorum bu tedavileri görebileceğim Ankara da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok araştırmalısınız

 • Mert diyor ki:

  Hocam bu yüzelsel ben aldırdıktan sonra tamemn yok oluyor mu? Kalıcı bır iz kalıyor mu ? birde Yüzelsel bir ben aldırıldıktan sonra ne kadar bir sürede ben yok olur ve ileşir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalamz
  2-4 seans sürebilir

 • aylin diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde iki tane kgahverengi ben var biraz kabarık naysil tedavi uygulanir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına göre teknoloji seçiyoruz

 • büşra diyor ki:

  merhaba hocam.benim yüzümde kabarık olmayan ve siyah renkli irili ufaklı benler var.bunları aldırabilir miyim?daha kötü bir iz bırakabilir demişti doktor çünkü.ve fiyatı nasıl oluyor.teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz
  fiyat sayfada ayrıntılı yazıyor

 • pınar diyor ki:

  merhaba..benim yüzümde 2 tane kahverengi deriden biraz kabarık ben var.hangi tedavi uygun olur ve ne tedavi süresi ne kadar olur?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Rf veya buharlaştırma iyi olur

 • mert diyor ki:

  lazerle yüzeysel ben aldırdım.kabuk bağladı ve düştü. düşen yerde kızarıklık var. bu geçici midir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet geçer

 • nil diyor ki:

  hocam benim benlerim alınalı bir hafta oluyor kabuklar düştü fakat kırmızı-beyaz izler kaldı ve oldukça rahatsız edici bir görüntü var doktorum depiderm ve xeragel verdi bunlar etkili olurmu sizce?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kullansanızda kullanmasanızda aynı sürede aynı şekilde düzelir,daha çok erken

 • Nevzat diyor ki:

  Rezevasyonu ne kadar zaman once almaliyiz orasi kalabalik oluyormu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavisi kısa sürdüğü için telefon edip gelebilirsiniz.

 • semra diyor ki:

  Hocam birde ipl lazerle yaklaşık irili ufaklı 20 ben kaç seans yapar?1 kere olması çok mu zor?çünkü merkeziniz avrupada benim evim asyada o yüzden sıkıntı oluyor.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir kerede olma ihtimali az

 • alpican diyor ki:

  merhaba hocam; ben tedavısını yapmadan once herhangıbı test yapıyor musunuz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ihtiyaç varsa yapıyoruz

 • ismail diyor ki:

  hocam iyi günler kolay gelsin.ben lisedeyden yüzümde bi sivilce cıkmıstı o sivilceyle oynarken kucuk bır ben olustu.simdi bıraz buyudu 0.5mm civarında(5senede).nasıl bır tedavı olabılırım.yuzumdekı bu benı aldırabilirmıyım.herhangibir kotu sonuc dogurabılır mi.tesekkurler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bence yarım mm lik bir şeyle uğraşmayın

 • Orhan diyor ki:

  Hocam benlerle alakasız bir sorum olucaktı yüzümde çizgi şeklinde çökmeler var sanki yara olmuşta iz kalmış gibi bunu lazerle veya başka bir yöntemle gidere bilmemiz mümkünmü
  Op.Dr.Atilla KAYA
  biz yapmıyoruz araştırın

 • neşe diyor ki:

  merhaba hocam benimde yüzümde kahverengi ben var daha önce doktora gittiğimde kötü huylu olabalir ve büyürse aldır demişti şuanda hem büyüdü ve daha belirgin oldu ama iz kalmasından korkuyorum yardımcı olur musunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygun teknolojiyle farkedilir iz kalmaz

 • yaren diyor ki:

  iyi günler hocam bnm lazerle benlerim alındı ve doktorum kabuklar dokulene kadar gunes kremi surmm gerekrıgını soledı bende AVON marka krem var bunu kullanmam fazla leke kalmasını etkilermi yani daha kaliteli bir krem alsam aynı sonuçmu görülür
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben kabuk düştükten sonra öneriyorum.yüksek faktörlü daha iyidir tabi depanthenONE 50 spf var gerçekte 68 faktör onu kullanabilrisiniz.

 • maviş diyor ki:

  lokal anestezyle alıntı şimdi tekrar ben çıktı doktoruma gideyim mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bence gitmelisiniz.

 • muhammed diyor ki:

  hocam bende kahverengi yüzeysel ben vardı .3-4 seanste geçer dediler fakat haftaya 4.seansa gelcem hiç 4.seansta gitcek gibi durmuyo eğer fazla bi sonuç alamassak başka bi yönteme geçsek olurmu ve yüzeysel için başka hangi yöntem var? bide son sorum 5 seanstan ten sonra ücretsiz olduğu için ücretsizlik başka uygulama olsa ondada geçerli olurmu?????
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçerli olur

 • rabia diyor ki:

  meraba hocam ben 2seansta ben tedavisi gördüm lazerle.ama benim daha koyulaştı daha belirgin oldu neden acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçici olabilir

 • Murat diyor ki:

  Selemun aleykum Hocam öncelikle kolay gelsin.Benim yüzümde çok küçük 10 tane ben hatta benlerin renkleri tenimin renklerine benziyor.Piskolojık bır sıkıntıya girdim.O yüzdende almırmayı düşünüyorum.Ama bir arkadaşım iz kalır dedi kaldım öyelece.Öneriniz nedir.?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • YASMİN diyor ki:

  merhaba hocam 5 gün önce lazerle yuzumdekı 18 ben alındı doktorum 1 hafta sabah ve aksam olmak uzere yuzumdekı bantarı hergun degıstırmemı soledı ama böyle iyiyleşme sürecinin uzayacağını dusunuyorum cunku benlerım sabah kalktıgımda kabuk baglamıstı ılacları surunce tekrar nemlenıyor sızce ne yapmalıyım ? şimdiden teşekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben bant uygulamıyorum ama siz doktorunuzun önerisini dinlemelisiniz.

 • ceren diyor ki:

  İyi gunler hocam iz kalmasi sonucunda 2. Seansdan kastiniz nedir yani 2. Seyansta bir dahami o bolgeye lazer uyguluyorsunuz yoksa cilt tedavi falanmi yapiyorsunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aynı uygulamayı tekrarlıyoruz

 • ayse diyor ki:

  hocam merhaba, benim dudagımın üstünde böyle kalemin ucu değmiş gibi ben var ama bıyık bölgesi degil bildiginiz dudakta yani bu aldırmak mümkün mü böyle bir sey olabilir mi yani
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tabiki mümkün

 • Onur diyor ki:

  Hocam benim yuzumde 15 20 tane kucucuk nokta kadar benler var cok kötü görüntü yapıyolar erkeklerde yuzde alinan benin oldugu yerde sakal çıkmama gibi bir durum olurmu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle yapılırsa sakal dökülebilir,ameliyatla alınırsa çizgi şeklinde sakalsız alan kalır en iyisi buharlaştırma

 • selda diyor ki:

  hocam benim yüzümde 3 4 tane yüzeysel ben var bunları aldırmak istiyorum ama alındıktan sonraki ilk gün dahamı belirgin oluyo benler yoksa ilk aşamada kayboluyo mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçici olarak belirginleşebilir

 • semra diyor ki:

  Hocam sizce kabarık olmayan kahverengi benler için lazer tedavi mi daha uygun yoksa karbondioksit lazer mi? hangisinde iz en aza indirilir?Veya iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ipl lazerde farkedilir iz kalmaz

 • emre diyor ki:

  iyi akşamlar atilla hocam . kabarık olmayan ben tedavisinde ilk seansta lazerle yapılan işlemde hiç bir değişiklik meydana gelmedi . bu olabilir mi ? ve lazerle yapılan işlemde 2 seans arasında 1 ay süre olmak zorunda mı ? daha az olamaz mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2.seans gerekebilir
  en az 3 hafta olmalı

 • Sena diyor ki:

  Merhaba ben benimi bir kaç gün önce ameliyatla aldırmıştım ve şu an dikişli ama bana pansumanla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi acaba pansuman yapılmalı mı ya da ne sıklıkla yapılmalıdır? tesekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benleri hiç ameliyat etmediğim için bir şey demem zor ama bu kadar küçük girişimlerde ertesi gün banyo veriyorum

 • melek diyor ki:

  hocam peki lazerle ben aldırma sonrası yanık izi gibi beyaz renkte iz kalırmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır kalmaz

 • melek diyor ki:

  hocam er-yag diye lazerle ben aldırma yöntemi nedir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir tür yakma işlemi

 • burçin diyor ki:

  merhaba, benım sol yanagımda hafif kabarık 3mm çapında bir benim ve burnumun ustunde 1 mm çaplarında yüzeysel benlerim var.yalnız ilginçtir bu benler hep hilal şeklinde bır dogrultuda sıralanıyorlar bedenımın her yerınde boyleler ve ben bunları aldırsam yıne aynı dogrultuda çıkıcaklarmış gibi geliyor.benlerin böyle birhizalanma şekilleri var mı? yoksa bende mı bu kadar tesadüf?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tesadüfi bir sıralanmadır

 • Özge diyor ki:

  Hocam meraba 3 ay önce geldim radyofrekeans yöntemini yüzümdeki küçük bene uyguladınız şimdi aynı yerde kahve renkte iz var bende değil geçermi caba yoksa gelmelimiyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2.seans gerekir bir ara uğrayın

 • senem diyor ki:

  hocam bazı estetik merkezlerde tek seansta lazer tedavi işlemi biter deniliyor buranın doruluğundan nasıl emin olmamz gerekir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kullanılacak lazere bağlı

 • Birc diyor ki:

  Merhaba hocam , ben 17 yaşındayım yanağımda yüzeysel kahverengi küçük 2 tane ben var. Bunlar yok edilebilir mi ? Ve sonrasında iz kalır mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • GÖKHAN diyor ki:

  Hocam Sağ Kalçamın belimle birleştiği noktada yaklaşık on cm büyüklüğünde dağınık ben grubumu desem ben mi desem artık ben var tedavisi mümkünmüdür iz bırakırmı birde iyileşme süreci tahminen kaç gün alır ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o kadar genişse görmek lazım
  yada info @ medicalart.com.tr ye resim gönderin değerlendireyim

 • şeyda diyor ki:

  merhaba ben adanadan yazıyorum benımde yuzumde kahverengı benlerden var beyaz tenlıyım ama korkuyorum ız kalır dıye ama aldırmayı da cok ıstıyorum bana yardımcı olabılır mısınız
  Op.Dr.Atilla KAYA
  322 458 84 84 den randevu alıp görüşün

 • Sina diyor ki:

  Bir iki saat onceden randevu alsam olurmu.Cumartesileri sabah kalabalik oluyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cumartesi kalabalık olur ama 2 saat önce arasanızda olur,ben tedavisi birkaç dakika sürdüğü için sorun olmaz

 • merve diyor ki:

  hocam meraba benim yüzümde de 4 5 tane kadar ben bulunmakta bunları aldırmak istiyorum ama iyileşme süresini tam net öğrenebilirmiyim kişiden kişiye çok farkeder mi yada ortalama olarak ne kadar sürer sürecin sossyal hayatımı etkilemesini istemiyorum birde benler alındıkdan sonraki kızarıklıkları kimyasal makyaj maddeleriyle kapatabilirmiyiz bu konuda açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim.. iyi günler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  süreç benin yapısına bağlı olarak değişir ama ertesi gün makyajla kamufle edebilirsiniz.

 • Sina diyor ki:

  4 mm yuzeysel beni lazerle tek sean olmuyormu illa 2 mi olcak
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tek seansta olabilir ama 5 seansta olabilir.

 • mca diyor ki:

  yüzümde fazlasıyla çil ve ben var. burnumda da bir tane diğerlerine göre daha büyük ben var. bunların hepsini temizlemek mümkün müdür? kaç seans sürer?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benleri tedavi edebiliriz seans sayısı benin yapısına bağlı olarak değişir.

 • Horsay diyor ki:

  Evde 2000mw lazerim var.Nolur yapsam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yakabilirsiniz bence denemeyin

 • ayşin diyor ki:

  benleri bitkisel yolarlla yok etmek mümkünmüdür ???????
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır mümkün değil,mümkün diyen olursa sakın inanmayın :)

 • Anonim diyor ki:

  sonraki süreçleri de paylaşırsanız bizde faydalanırız

 • esma diyor ki:

  sebamed adlı bir sabun alıcam ama teredütlerim ben yapar gibi şeyler duydum bi bilginiz varmı sizce ne kadar doğru
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yanlış bilgi ben yapmaz

 • cemşit diyor ki:

  benlerin çıktıktan sonra büyüme oranları nasılsırlar çok büyürlermi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyüyebilir ama büyümeyebilirde

 • Tuğçe diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde küçük kahverengi yüzeysel benler var. Bunları aldırmaya geldim bugün ve bana 3-4 seans sürübilir dediler. Lazerle yok etmek için ilk seansa girdim ve benlerim daha çok belirginleşti bunun sonucu ne? Bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu şekilde olur zaten önce koyulaşma olur.

 • Galip diyor ki:

  Rezervasyonsuz gelsem birsey olurmu,kalabalik oluyor mu cok sira varmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon edip çıksanız iyi olur

 • hatice diyor ki:

  ankarada şübeniz varmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ankarada şubemiz yok

 • ebru diyor ki:

  Merhaba Hocam, SGKlılarda yüzde 50 indirim var demişsiniz bu sadece ilk ben için mi geçerli? yoksa ikinci ve sonraki benlerede yüzde 50 indirim var mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tüm uygulamalar için geçerli 2.ben buharlaştırmada 50 tl ye lazerde 25 tl ye düşüyor.

 • NECATİ diyor ki:

  Doktor bey merhaba,tedavi için İzmir den geleceğim.Başımda 3-4 normal ben,boynumda da 4-5 adet et beni var.Size danışmak istediğim tedavi için sabah gelip akşam dönmeyi düşündüğümden bu bir günlük süre yeterli olur mu?Vereceğiniz cevaba göre konaklama sorununu çözmem gerekebilir. İyi çalışmalar N.Demir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  15 dakikada işleminiz biter ve dönebilirsiniz.

 • Ömer diyor ki:

  Merhaba Hocam ben alındıktan sonra tekrar çıkma şansı var mı yani tekrarlar mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alınan ben çürük dişin çekilmesi gibidir tekrarlamaz

 • Tuğçe diyor ki:

  Merhaba hocam , ben 14 yaşındayım yüzümde yüzeysel kahverengi küçük benler var. Bunlar lazerle alınabilirmi ? Yaşım uygunmu ? ve nerden ulaşabilirim telefon numarası verirmisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aldırabilirsiniz
  212 574 25 25

 • maviş diyor ki:

  mrb hocam ben lokalle yüzümde 3 tane ben aldırdım 1 ayı geçti şimdi bakıyorum yeniden ben var sanki ben mi sizce, çıkma olasılığı var mı ? eğer öyleyse tekrar doktoruma gitmemi önerir misiniz ne yapıyım ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir şey demek için nasıl alındığını bilmek lazım

 • recep diyor ki:

  merhaba hocam benimde yüzümde kabarık olmayan kahverengi ben vardı.fraksiyonel lazerle tedavi oldum fakat geçmedi 2. seanstan sonrada geçmedi ve hafif çukurluk kaldı.2 ay olmak üzere şu an benim sorum ıpl lazerle tedavi nasıl oluyo fraksiyonel lazerden farkı nedir tekrarlayan benlere ıpl lazer uygulanablirmi eğer uygulunabilme ihtimali varsa çukurluk büyürmü?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabarık olmayanlarda fraksiyonel lazer çukurluk yapabilir,İPl de çukurluk olmaz
  bir şey demek için şu anki durumu görmek lazım

 • çelik diyor ki:

  Benim yüzümde 17 tane ben var mesela bir tatile gitsem bu benlerin sayısı güneşten dolayı daha fazla artabilirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Türküdeki rakama ulaşmışsınız :)
  DepanthenONE 50 SPF gibi güneş koruyucu engelleyebilir.

 • Neşe diyor ki:

  Merhaba hocam benim yüzümde 6 tane güneşten dolayı oluşan ben var ve 1 tanesi 2-3 cm kabarık aynı zamanda üzerinde noktacıklar var.Bu benlerimi iz kalmayacak şekilde aldırmak istiyorum.Hangi yöntem ile aldırabilirim? Kayseri’de önerebileceğiniz bir yer var mı? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iz teknoloji kadar benin yapısınada bağlı
  kayseriyi araştırmalısınız verebileceğim adres yok

 • merve diyor ki:

  mrb. yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum. 16 yaşındayım. anne veya babamdan izin almam gerekiyor mu? yoksa kendimizin istemesi yeterli mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA,
  kendinizin istemesi yeterli

 • perihan diyor ki:

  hocam burnumun üstünde siyah bir ben var.16 yaşımdayken çıktı.şu an 33 yaşındayım .siyah ve köklü benlerin alınmadığını duydum.bana yardımcı olun. sizce bütün benler alınabilirmi.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tabiki bütün benler alınabilri,farklı teknolojiler kullanılabilir,almak derken ameliyat kastedmedim onu asla önermem

 • kerem diyor ki:

  hocam merhaba.izmirdeyim,güvenilir bir yere lazerle ben alımı yaptırdım.gözümün aşağısında,kabarık olmayan küçük bir beni.doktorum bi süre çukurluk olur daha sonra doku kendini yeniler, kapanır dedi.ben bir de size danışmak istedim.çukurluk kalır mı ve sigaranın doku yenilenmesine çok etkisi var mıdır şimdiden teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyük oranda dolar
  sigaranın pek zararı olmaz

 • Emre Kaya diyor ki:

  Merhaba burnumun sol tarafında ufak mercimek kadar var ama bazen rahatsız ediyor hatta ara sıra çok kötü kaşınıyor.
  Acaba bunun tedavisi çok uzun sürer mi .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o kadr küçük birşey rahatsız etmez,zeminde başka sorun olabilir görmek lazım

 • hatice diyor ki:

  merhaba kliniğinize gelmeden önce randevu almamız gerekiyormu? Ben aldırma işlemini gelinen gün içinde yapıyomusunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  randevu almanıza gerek yok telefon edip gelebilirsiniz
  geldiğiniz gün tedaviniz yapılır

 • sümeyye diyor ki:

  hocam adana daki şubenizden cumartesi gününe randevu aldım yüzümde 6 tane kabarık olmayan koyu siyah ben var tek seans da alınır mı laerle ne kadar tutar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene sonucunda belirlenir görmeden bir şey demeyeyim

 • mehmet diyor ki:

  hocam burnumun sol tarafında kabarık 8 mm civarında bir ben var bu beni çok rahatsız ediyor fiyatı ne olur ve tek seansta bitermi.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 95 tek seansta biter
  sgk nız yoksa 300 varsa 150 tl

 • can yıldırım diyor ki:

  hocam ben 12 , 13 yaşlarındayım benlerim bni rahatsız ediyor tedavi olabilir miyim yaşım uygun mu?(lazerle olur mu)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olabilir ama görünce karar verilir ve ailenizde onaylamalı

 • sinem diyor ki:

  hocam kahverengi küçük çaplı benler twk seansta tedavi edilebilirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabarıklığı belirler ve görünce netleştirilir.

 • uğur diyor ki:

  iyi akşamlar ben 2 gün önce yüzümdeki 3 tane beni aldırdım.şuan yara gibi görünüyor ve birazcıkta oyuk 5 gün sonra kontrolum var merak ediyorum bu iz daha doğrusu hafif oyun geçer mi? şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçmesi beklenir ama yapma tekniğide önemli

 • arda diyor ki:

  teşekkrler hocam cevpladığınız için

 • hakime k. diyor ki:

  iyi çalışmalar…
  benim yüzümün genelinde, nokta ve noktadan az büyük kahverengi benler var yaklaşık 8-10 tane .. ben’lerin büyük olmaması fakat sayısının çok olması fiyat olarak kafamı karıştırdı.. bilgilendirir misiniz..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ücret sayıya göre değişiyor büyüklüğe göre değil

 • inci diyor ki:

  tek ben 100 tl demişsinizz bu fiyat seans başı mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer için evet

 • semih çağrı diyor ki:

  bnm gözümün alt kısmında ben var aldırmam mümkünmüdür
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet uygun teknolojilerle alabiliriz.

 • mehmet aydın diyor ki:

  merhaba hocam benim çenemde 2 birisi siyah birisi kahverengi olmak üzere ve annımda büyük bir siyah ben var bunlar kaç seansta hal olur acaba ve iz kalırmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tek seansta tedavi edebiliriz

 • mahmut diyor ki:

  iyi akşamlar hocam ben 16 yaşındayım, yüzümde ve boynumda toplam yaklaşık 20 ye yakın yüzeysel çoğu koyu renkte ben var. Bunları lazerle aldırabilir miyim, eğer aldırabiliyorsam maliyeti ne kadar olur yardımcı olur musunuz lütfen.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle yok edebiliriz
  ücreti sayfadan hesaplayabilirsiniz.

 • ibrahim diyor ki:

  hocam ben niğdeliyimde niğdede lazer tedavisi yapan yerler var mı bana yardımcı olursanız sevinrim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  araştırmalısınız

 • ece diyor ki:

  14 yasında lazerle ben aldırılabilirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet uygunsa alınabilir

 • murat diyor ki:

  hocam benim dudagımın üstünde siyahh birr ben var onu aldırmak istiyorum polislik ve astek lik sınavlarına katılacam problem olur muuu mıılet bıde hastalık yapar dıyor ne düşünüyorsuz bu konudaa
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tam tersi hastalık olma ihtimali ortadan kalkar

 • Serena diyor ki:

  Merhaba hocam.ben çenemdeki beni aldırdım kabuğuda düştü fakat kıllar rahatsız ediyo epilasyona gitsem bir sorun olurmu? Tedavim biteli 1 hafta oldu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  biraz daha süre geçse daha iyi olur

 • birsen diyor ki:

  iyi günler doktor bey bende fraksiyonel lazerle benlerimi aldırdım 2 ay geçmesine rağmen hala nokta halince kızarık geçmesi aylar sürebilir demişsiniz en azından ortalama bir süre verebilir misiniz 6 ay mı 1 sene mi bu izler beni çok rahatsız ediyor şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  nasıl bir ben olduğuda önemli bence yaptırdığınız yerle görüşmelisiniz.

 • sibel diyor ki:

  merhaba hocam benm burnumun etrafında biri hafif kabarık olmak üzere 4 tane ben var bu benler alındığı zaman iz kalır mı yada ne kadar fark edelir sonuçta benler bir bölgede toplanmış yine aynı kötü bi görntüde olmasını istemem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • nuri diyor ki:

  Benim cenemde siyah renkte hafif kabarik ben var tek seansta tedavi olurmu uzaktn gelicem hangi tedavi uygulanir ve bir gunde olurmu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  10 dakikada olur
  % 95 tek seans yeterli olur

 • ibrahim diyor ki:

  meraba. ben ist şubenizde tedavi oldum 4 senas ta biter demişti ordaı dokjtor 4 kerede geçmedi 5 ci seansıda yaptılar orda ama yine geçmedi 3 4 tanesi geçti tam 3 tanesi kaldı bunlar için nababiliriz hocam bi yardımcı olsanız siz ayrıca hangi şuedesiniz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım yanlış anlamışsınız bu güne kadar hiçbir ben hastamıza lazerle 4 seansta geçer denmedi ancak 4 seanstan sonra uygulama gerekirse ücretsiz devam edileceği söylenir.

 • Derin diyor ki:

  merhaba hocam benim yüzümde kalem arkası kadar kabarık ben var dikişsiz uygulanabilecek bir tedavi yöntemi var mı? öğrenciyim sınava hazırlanıyorum sadece sömestrda 7 gün tatilim olacak. kısa sürede tedavi olabilir miyim? ilginize teşekkürler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  dikişli yöntem iz bırakır
  buharlaştırmayla 5 dakikada yapılır

 • arda diyor ki:

  contractubex jel leke giderici olarak kullanılabilir eger reklam olmyrsa yada sizin leke giderici bir krem öneriniz varsa yanıtlarsanız çok sevinirim :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  contractubexin böyle bir etkisi olacağınız sanmıyorum
  kremi kendiniz araştırın ciddi birikimim yok :(

 • zeynep güzel diyor ki:

  ben dudagımın uzerındekı mercimek boyutunda ki benimi cok seviyorum bana hıcbır zararı yok ama gecenlerde arkadasımın tırnagı dudagımı kestı benımde yuzuldu sımdı orası kabuk tuttu acaba tekrardan ben olusur mu ben benımın olmasını ıstıyorum kabarık ben degıl derı yuzeyınde
  Op.Dr.Atilla KAYA
  büyük ihtimal tekrar olur

 • burçak diyor ki:

  Merhaba, ben 19 yaşındayım sağ yanağımda serçe parmağımın tırnağı büyüklüğünde kahverengi bir ben var.Daha önce ameliyatla aldırmayı düşündüm fakat doktorum aldığında dikiş izi ve ya çukurluk oluşabilme ihtimali olduğunu söyledi bizde bunun üzerine aldırmaktan vazgeçtik. Lazer operasyonu sonrasında çukurluk gibi bi sorun olur mu? Ssklıyım ve bu işlem sonucu ücret olarak ne ödemem gerekicek.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde çukurluk kalmaz
  fiyatlar sitede var

 • Aysel diyor ki:

  Oğlumun göğüs bölgesinden cerrahi yöntemle ben aldırdım. 2 aydır jel kullanıyoruz. Hem şiş hem kıpkırmızı. Hiç iyileşme yok. Bu iz nasıl geçer?. Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  anlattıklarınız keloid denilen duruma benziyor
  yaptıkalrınıza ek olarak lazer uygulanabilir.

 • mehmet boz diyor ki:

  benim yüzümde 4 5 tane ben var ama kabarık değil normal 1 tanesi büyük diğerleri normal 2 tane kahverengi 3 tanesi siyah renkte tedavisi nasıl olur ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu yapıda olanları lazerle alıyoruz

 • gonca diyor ki:

  teşekkür ederim ücret nedir peki?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sayfada ayrıntılı yazıyor

 • sibel diyor ki:

  benlerini lazerle aldıran arkadaşlarımız varsa bize süreci sonucunu iz kalıp kalmadığını ne kadar sürede tamamen iyileştiğini yazabilir mi

 • gonca diyor ki:

  merhaba; burnum tam kenarında mercimek büyüklüğünde kabarık ben var.
  ben-i aldırmak istiyrm.ben alma işleminin süresi nedir ve ücret olarak ne kadar?kabarık ben olduğu için tek seansta ben alınabilecekmi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3-5 dakika sürer % 95 tek seansta düzelir

 • ayşe diyor ki:

  hocam yüzelsel olan benlerin tedavisi 50 tl ücreti ve 1-5 seans sürüyormuş her seans için ayrı ayrı 50 tl mi ödüyoruz yosa tek seferligine 50 tl mi ödüyoruz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde her seans için ücret ödeniyor

 • mustafa diyor ki:

  ben tedavisi için sadece istanbul şubenizmi mevcut
  Op.Dr.Atilla KAYA
  322 458 84 84 den adana şubemizle görüşebilirsiniz.

 • ahmet diyor ki:

  ben tedavisi adana şubeniz varmı varsa nasıl ulaşabilirm ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  322 458 84 84

 • Arzu diyor ki:

  ”Genellikle deri üstünde kabarık olmayan,kahverengi benlere lazer uygulanamıyor kazıyarak dikişle alınıyor”.Hocam bu doğru mu?benim benlerim kabarık olmayan kahverengi ben lazer tedavisi olucam 15 tatilde sizin merkezinizde.Ve sadece lazer tedavisinde iz kalmıyormuş doğru mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım bu yazıyı yazan lazerle tedevi hakkında bilgi sahibi değil,lazerle yapılır ve iz kalmaz

 • dilber diyor ki:

  merhabalar,benim yüzümde hem kabarık olmayan benler var hem de güneş ve dış etkenler kaynaklı bazı lekeler var..renk olarak düzgün ve pürüzsüz bi cilde kavuşmak istiyorum.yardımcı olabilir misiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tüm benleri tedavi edecek teknolojimiz var

 • erenn diyor ki:

  hocam merhabalar benim yüzümde kahverengi pürüzsüz minik yani mm şekilde benler var bunlar önceden çil gibi baya açık renkliydi sonra ben şeklinde oldular bunları herhangi bir tedavisi warmı lütfen.saygılarımla
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet lazer veya radyo frekansla tedavi edebiliriz

 • y akpınar diyor ki:

  mrb hocam. benim sol tarafımda 20 cm 30 cm çapında bir leke vardı. biopsi yaptırdım ve bunun becker nevüz oldugunu öğrendim. rengi kahve rengi kabarıklık yok. üzerinde yok denebilecek kadar az tüğ bulunmaktadır. bunun tedavisini yapıyomusunuz. saygılar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ona cerrahi müdahale gerekir biz yapmıyoruz

 • Halan diyor ki:

  Hocam çalışma saatlerinize bir türlü ulaşamadım hangi günler hangi saatler arası bilgilendirirseniz sevinirim ona göre gelicem.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pazar hariç 9-17

 • Galip diyor ki:

  Hocam randevusuz küt diye gelsem sorun olur mu ve orasi genelde kalabalik mi oluyor ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kalabalık olmaz ama ben yoksam boşa gelmiş olursunuz :)

 • Ömer diyor ki:

  Hocam merhaba. Benim bıyık bölgemde linkini eklediğim resimdeki gibi bir ben var. Bu ben hangi yöntemle alınabilir ve ücreti yaklaşık ne kadar tutar? Resmin linki:
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ssk varsa 150 yoksa 300 tl

 • nur diyor ki:

  Hocam yüzümde kabarik olmayan kahverengi benler var elleyince hissedilmiyorlar.Lazer tedvisi olsa iz kalir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde farkedilir iz kalmaz

 • hilal diyor ki:

  merhabalar…. benmim boynumda 8 tane kabarık olan benler var. bunları aldırmak istiyorum. hastanenize geldiğim zaman randevu ile müdahale mümkünmü yoksa muayene olup ayrı bir günmü randevu almam lazım… iyi çalışmalar…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aynı anda tedavide yapabiliriz

 • sedat diyor ki:

  hocam merhaba yüzümde ben var aldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz alırız,başka nasıl yardımcı olabilirim :)

 • antepli diyor ki:

  hocam iyi günler öncelik le bnm yüzüm de 6 tane bn bulunmakta bu bnleri aldırmak istiyorum sizce hangi yöntemle aldırmalıyım şididen teşekürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin yapısına göre karar verilir

 • merve diyor ki:

  kısa bir süre önce ben tedavisi için gelmiştim lazer kullanılıcaktı ama ben biraz korktuğum için yaptırmadm yüzüm yanık gibi olacakmış işe gittiğim içinde denemedm şimdi bu yöntemle tedavi olan arkadaşlar bana bi cevap verebilir mi ne kadar sürede iyileştiniz ortalama olarak ve dışarıda görenler dikkat ediyor muydu o kızarıklıklara…

 • mehmet diyor ki:

  Merhaba hocam arkadaşı saç analizi yaptırmak için ezcaneye gitmiştim orada bende kendi saçıma baktırdım çok iyi dediler yanlızca başında 9-9 tane ben var dediler bir problem olur mu benim için bir sıkıntı yok ama içime şüphe düştü ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

  Op.Dr.Atilla KAYA
  rahatsız oluyorsanız tedavi olabilirsiniz,büyümüyorsa kalabilir ama büyüyorsa alınması uygun olur

 • cigdem diyor ki:

  merhaba hocam ben bir bucuk ay önce lazerle benlerimi aldırmıstım ikinci seansa gelmem lazım ama ögrenciyim malum maddi zorluklar icerisindeyim gelemiyorum :) bir ay sonra gelsem bi sorun olur mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olur olr :)

 • sanem diyor ki:

  suratımdaki benlerin tamamen yok olması o benin küçüklüğüne mi bağlı yoksa rengini koyuluğu ya da açıklığına mı bağlı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ikisinede bağlı

 • melis diyor ki:

  yüzümde kabarık olmayan benler var bunları aldırdıktan sonra yuzumde o yerlerde aşınmalar yani çukurlanmalar meydana gelir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerden sonra çukurluk kalmaz

 • eren diyor ki:

  yüzümde 19 tane ben var bunları aldırmam yüümde her hangi bir değişiklik yaratırmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olur tabi artık bensiz görünürsünüz :)

 • Gizem kadı diyor ki:

  Hocam bu yuzeysel ben aldırıldıktan sonra bızı bekleyen Olumsuz etkıler nelerdır ? örnegın kızarıklık vb
  Op.Dr.Atilla KAYA
  geçici kızarıklık olabilir

 • Mert Y diyor ki:

  Merhaba hocam Kaşımın ordasın yüzeysel bir ben var kaşımın ortasında olma sebebıyle cok dıkkat cekıyor ve rahatsız edıyor , bu yuzeysel benı tamamen yok etmek mumkun mudur ? ve üçretı nasıl olur :) şımdıden teşşekurler , :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet lazerle tedavi edebiliriz ,seanssı 50 tl 1-5 seans sürebilir

 • filiz diyor ki:

  lazerle ben aldırılınca iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz

 • gamze diyor ki:

  merhabalar benim yaşım 17 ben muayne olmak için gelicem acaba muane ücreti nedir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben muayenesi ücretisiz sadece 12 TL SGK alır

 • serap diyor ki:

  bu sitedeki benleri aldırmadan fiyatları kendimiz nasıl hesaplayacağız ki hani ben bunu hesaplama açısından sormuyorum ben 2 3 doktora daha danışmıştım onlar bana benin büyüklüğüne göre değişir demişti ama siz görmeden nasıl oluyorda hesaplatabiliyorsunuz bunu açıklarmısınız
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım sayfayı dikkatli okumadınız :)

 • yiğit diyor ki:

  göz kapağımdaki beni aldırmam gözümle ilgili orun yaratırmı acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sorun olmaz

 • esat diyor ki:

  htt p://w ww.bentedavisi.com/sacli-deride-ben-tedavisi-yapilis/ bu sitedeki koymuş olduğunuz fotograftaki ben’e benzeyen bir tane ben’im var radyo frekansla tedavi etmişsiniz sanırım bu tedavi çok uzun süren bi işlem mi dinlenmem gereken bi durum olur mu ?

  Op.Dr.Atilla KAYA
  5-10 dakika sürer

 • can" diyor ki:

  hocam iyi günler cumartesi günü gelmiştim yüzümde kabarık olmayan kahverengi şeklinde yüzeysel benler var hocam yanak bölgemde 7 tane bene lazer uyguladı asistanınız lazer uygulanan benler biraz kabardı ve siyahımsı renk aldı 2. seansa ne zamn geleyim hocam bide kaç seansta kaybolur? teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir ay sonra gelin 2-5 seans olabilir

 • özge diyor ki:

  merhaba ben 16 yaşındayım yüzümde 3 tane kabarık olmayan ben var.Boynumda da 2 tane kabarık ben var.Tedavi ettirmek için yaş önemli mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her yaşta yapılabilir

 • zehra diyor ki:

  hocam adresinize mail attım cevap verirseniz sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ok

 • buse diyor ki:

  Hocam ipl lazerin başka bir ismi varmıdır?Ya birde farkedilir iz kalmaz ne demek,saatlerce düşündüm anlayamadım farkediliyor ama iz mi kalmıyor…Yani benlerini aldıran bir kişi,dışardaki bir kişi benlerini aldırdığını farkedecek kadar mı belirgin oluyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yazdıklarımda anlaşılmayacak bir şey yok
  sanırım bir başkasına okutsanız daha iyi olacak.

 • Anonim diyor ki:

  Merhabalar hocam 1.5 ay önce yüzeysel benlerimi aldırmıştım size lazerle.Benlerden kurtuldum fakat geride kalan yerler kızarık duruyor bazılarındada hafif siyahlık var.2.seansa gelsem kızarıklıklar için herhangi bişey uygulanabilrmi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kızarıklık vücudun iyileşmesine bağlıdır ve kendiliğinden düzelir,süreceğiniz şeyler süreyi değiştirmez.

 • ayşe diyor ki:

  hocam merhaba benlerimi aldıralı 2 ay oldu bi kaç hafta önce geçiyo galiba yavaş yavaş demiştim ama ara ara çok belirgin şekilde kırmızı duruyo hatta şişik gibi duruyo bu normal midir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 ay olduysa 2.seans gerekebilir.

 • şahin diyor ki:

  benlerimi aldırcam da ben sadece tek seansa gelebilirim o yuzden radyo frekanslı tedavi olabilirim mi ? benlerim kabarık geğil ama radyo frekans olunabilir mi tek seans için ? ücreti de mesela ben 6 tane aldırmak istirum ilki 200 lira sonraki 5 tane 500 tl toplam 700 lira sgk indirimli 350 tl mi doğru mu hesapladım ? radyo freans tedavisinde sınırsız ben alınıyor mu ? hepsini cevaplarsanız çokk mutlu olurum :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fiyat doğrudur ama hepsine Rf uygulanabilirmi onu ancak görünce değerlendirebilriiz.

 • defne diyor ki:

  merhaba 4 yıl önce bir ben aldırmıştım. kökü biraz geniş ve kabarık üstü de et beniydi. büyük sayılmazdı. doktor ameliyatla kazıyıp aldı ve dikiş attı. sonra kesik yeri kabardı ve genişledi. şimdi kötü bir ameliyat izi gibi duruyor. bu izi yoketmenin bir çaresi var mıdır? burda kenakort iğne dediler. siz ne dersiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  anlattığınız keloid denilen yapıya benziyor,genellikle dokunulmaması daha iyidir.aldırırsanız 2 katı olarak geri çıkar.

 • şahin diyor ki:

  merhhaba hocam ben aldırmak istiyorum da bi seans da en fazla kaç tane aldrblyz ? gelcem ama sadece tek seansa girebilirim uzakta oturuyorum da
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her seansta tümüne çalışılır ama bir kısmı yok olabilir hiçbiri yok olmayabilir tek senasta

 • Mehmet diyor ki:

  Hocam yüzümde 3-4 adet mercimek büyüklüğünde nokta benler var lazerle aldırmak istiyorum fakat yüz olunca estetik acısından tedavi aşamasından iyileşme süresine kadar yüzde cok kötü bir iz bırakırmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirgin sorun olmaz

 • özlem diyor ki:

  tamm canım içim gerçekten çok rahatladım yüzümde olduğu için çok korkuyordum en kısa zamanda bende aldırıyorum :))

 • ümmühan diyor ki:

  atilla bey ben şubat ayından beri size 4 seans geldim burnumdaki ben için.seviye olarak sıfırlandı hatta biraz içe doğru çukur oluştu hala ben rengi yerinde duruyor.siyah leke tamamen gidicek demiştiniz ama olmadı ne yapmalıyız tekrar gelirsem çukurlaşma artacak diye korkuyorum.siyah ben lekesi nasıl giderilecek bilgi verirseniz gelmeden önce sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Derinliği benin kökü belirler,olabildiğince az çukur olması için seanslar uygulanır ama kök derindeyse ya renge razı olunur yada çukurluğa.kök derken tabi çok deinde olmaz ama hafif çukurlaştırma gerekebilir.

 • ali diyor ki:

  slm, hocam ben koterle tedavi olmuştum rötuş yapıldı ve çok hafif çukurluk var bi 4-5 ay oldu ama hala kızarıklık mı yoksa benın siyah rengi mi anlayamadım karışık bi renk var geçmedi uzaktan anlaşılıyor fontaten sürüyorum ama nereye kadar daha zamana gerek mı var acaba rengini cilt rengini alması için?? bu rengin kaybolması için ne yapmam gerekiyor fontaten sürmekten sıkıldım…kolay gelsin hocam..saygılarımla..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  genellikle 2 ayda düzelir ama 8 aya kadar uzayan vakalarda olabiliyor.

 • esra diyor ki:

  peki hocam bi kac tane benin rengi acıldı sadece yani yok olmadılar. bunlar görüntü olarak beni rahatsız etmiyorlar ama lazerle müdahale edildigi icin bi sakıncası olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır sakıncası olmaz gerekirse 2.seans yapılır

 • esra diyor ki:

  hayır o kadar rahatsız edici degil rahatlıkla kapatabiliyorum benlerden cok daha iyi yani. eger sen de aldırmak istiyorsan kesinlikle öneririm :)

 • nur diyor ki:

  Hocam ipl lazerde 20 ben kaç seansta alinir? İz kalir mi ve ne kadar tutar???
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2-5 seans sürebilir
  farkedilir iz kalmaz
  ücreti sayfadan hesaplayabilirsiniz.

 • özlem diyor ki:

  esracığım, peki bu kızarıklıklar fondotenle kapatılıyor mu ve çok rahatsız edici mi senn için ???

 • ahu diyor ki:

  mrb dr.bey benim kaşımın altında göz kapağımın üstünde benm var.mercimek üyüklüğünde ten rengmde koyu değil aldrmk istyrum .hangi yöntem uygun olur ve adanadan yeriniz varmı.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  322 458 84 84 den bilgi alabilirsiniz.

 • esra diyor ki:

  merhaba hocam ben gecen ay gelip lazerle ben tedavisi yaptırdım. yaklasık 20 tane ben aldırdım. benlerin cogu yok oldu ama hepsinin yerinde lekeler kaldı kızarıklık gibi bunlar zamanla gecer mi ve 2. seansa gerek var mı acaba ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kızarıklık doku reaksiyonudur ve daha uzun sürebilir,sonunda kendiliğinden düzelir.

 • zavallı diyor ki:

  nerede görev yapıyorsunuz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeşilyurt istanbul

 • buse diyor ki:

  Hocam CO2 lazer çukurluk bırakıyormuş,peki hangi benlerde CO2 lazerini kullanıyorsunuz ve iz bırakmayı en aza düşüren lazer hangisidir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  karbondioksit lazer kullanmıyoruz.İPl de iz kalmaz

 • özlem diyor ki:

  dr. bey sizde yüzeysel kahverengi benleri aldıranların öncesi ve sonrası fotoğrafları yok mu koysanız onları sitenize bizde rahatlasak ona göre aldırsak benlerimizi ??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bentedavvisi.com da vardır

 • zavallı diyor ki:

  ankarada nerede tedavi yapıyorsunuz? ve kaç yaş sınırı var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavisinde yaş sınızı yok
  ankarada yerimiz yok

 • büşra sarıtaş diyor ki:

  aydın da kliniğiniz var mı acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır yok

 • merve diyor ki:

  iyi günler. Yüzümde yüzeysel siyah nokta ve benler mevcut. ergenlikte oluştu. çok yağlı bir cildim vardı…Lazerin cilt soyucu etkisi varmış. Yüze uygulansa kurtulabilir miyim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet lazer abrazyon un faydası olur

 • asyemür diyor ki:

  merhaba hocam yanagımda çok küçük olmak üzere 7 tane ben var bir tanede burnumun sol tarafında et beni var bu da çok büyük değil ve rengi açık.
  bu benleri aldırmak istiyorum fakat yorumlara göz atınca bazı arkadaşlarınkinin daha dabüyüdüğünü renginin koyulaştığını görünce tereddüt ettim. öyle bi durumda o ben’e tekrar aynı işlemler mi yapılıyor ? bu durum hangi benler için geçerli ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2.seans yapılıyor

 • busra diyor ki:

  doktor bey ücret yazmıyo ılgılı sayfanızda, bilgilendirin işte
  Op.Dr.Atilla KAYA
  oradaki fiyatları göremiyorsanız ne denir bilemiyorum
  Ben tedavi ücretleri;
  bu cümlenin altındaki 30 satırı okuyamadınızsa başka bir yerle yazışın

 • mehmet diyor ki:

  merhaba hocam oğlumun yüzünde benler artmaktadır yani 3- 4 tane varken şu anda 10 taneyi geçmiştir ben ssklıyım oğlum 14 yaşında benim ssk amdan faydalanıyor ücret ve tedavisi nasıl olur kayserde tedavi yapan hastane varmıdır teşekkürler hayatınızda başarılr dilerim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Kayseriyi araştırmalısınız, ilgili sayfada ayrıntılı bilgi var.

 • Ali diyor ki:

  Sayın Hocam,
  Yukarıdaki açıklamalarınızda “…alınması planlanan benin kötü huylu olabileceğinden şüpheleniliyorsa punch denilen 0.8 mm çapında aletlerle iz kalmayacak şekilde biopsi alınıp sonucuna göre tedavi belirlenebilir.” demişsiniz.
  Yaptırdığım dermotoskopi sonucunda, patolojik değerlendirme yapılabilmesi için vücudumdan bazı benlerin amaliyatla çıkarılması öngörüldü.
  Ameliyat yerine “punch” yöntemiyle, sağlıklı patolojik sonuca ulaşılabilir mi? Bunun maliyeti konusunda bana bilgi verebilir misiniz?
  Çok teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  maliyeti yokki bedeli olsun,
  biopsi alınması gereken ben çok az rastlanır ama genellikle kişiyi ameliyata ikna etmek amaçlı kullanılan bir yöntemdir.

 • Baran diyor ki:

  Hocam ben lazerle ben tedavisinde ilk seansa gelmiştim dün benler hafif koyulaşıp şişti su topladı galiba ve 1 tanesi patladı ama hala aynı durumda rengi ne zaman açılmaya başlar ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 haftada kabuk düşer 2.seans 4 hafta sonra yapılır,renk düzelmesi kişiye göre çok değişir

 • kübra diyor ki:

  merhaba hocam,benim yüzümde 10 tane minik kabarık olmayan benler var.çok rahatsız oluyorum.kullantıgınız lazer yöntemi fraksiyonel lazermi?ve iz kalma ihtimali varmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İPL lazer
  farkedilir iz kalmaz

 • ceren diyor ki:

  iki gün önce sizde lazer tedavisi uygulandı. ilk seanstı şimdi hepsi daha da büyüdü ve yanık izi gibi oldu. iyileşmesi için kullanmamı önerdiğiniz bir ürün var mı? ikinci seansa iki hafta sonra gelsem olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2 hafta erken 4 hafta olmalı
  bepanthen kullanabilirsiniz.

 • Arife diyor ki:

  Merhaba, Antalya için, kasimin içerisinde bulunan kabarık ben
  tedavisinde, doğru bir adres verebilirmisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok araştırmalısınız ama unutmayın aksi söylensede ameliyattan sonrada belirgin iz kalır lazer kaşları dökebilir.kıllı alanda en doğrusu buharlaştırmadır.

 • hakan diyor ki:

  Hocam adanada emekli sandığına bağlı olarak tedavi yapıyor musunuz bendeki dudağı min hemen altında biraz kabarık bir ben tedavisi ne kadar tutar tahminen?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sadece İstanbulda ama iyi araştırın gelmenize değeeceğini görürsünüz.

 • turan diyor ki:

  hocam arkadaslara güneş kremi önermissiniz acaba koterle tedaviden sonra oluşan çukurluk içinde bir jel krem vb. bişey önerirmisiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır etki etmez.

 • ayşe diyor ki:

  ben
  yüzümdeki güneşten olan benleri aldırmak istiyorum adanadaki kliniginiz nerde
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hastaneler kavşağında 458 84 84

 • seda 27 diyor ki:

  Hocam bir sorun çıkmasında :)
  Op.Dr.Atilla KAYA

  :)

 • merve diyor ki:

  4. Seansa gidicem daha suratim gecmedi lazer tedavi goruyorum

 • Cem diyor ki:

  Hocam lazerle benlere tedavi uygulandıgında ilk günler çok daha koyu oluyormuş galiba bu ne kadar doğru ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet şart değil ama olabilir.

 • seda 27 diyor ki:

  Hocam meraba bana adana şubesinin numarasını vermiştiniz aradım randevu aldım ama tabelanızın olmadığını söyledi herhangi bir sorun çıkmaz dimi?Orasıda size ait bir şube değil mi hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çıkarsa kaçarsınzı :)

 • can diyor ki:

  lazerde hangi tür lazeri kullanıyorsunuz?fraksiyonel co2 lazer mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer kullancaksak İPl lazer

 • Günen diyor ki:

  Hocam 1-2 hafta içinde kliniğinize gelip burnumda 1 ve yüzümde 5 tane olmak üzere 6 benimi aldırmak istiyorum.Benim sağlık güvencem İş Bankalıyım.Ne yapmam gerekiyo,kaç seans ve ne kadar ücret öderim.Ona göre geleceğim şehir dışında olduğum için.Şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ödeme ve ne yapacağınız konusunu kurumunuzla görüşmelisiniz.

 • Ahu diyor ki:

  İyi günler
  Burnumun ucunda günesten korunmadigim icin ortaya cikan iki adet ben var. Fakat bunlar leke gibi her hangi bir kabariklik yok. Bu iki ben’in tadavisi hangi yöntemle olur acaba? Ayrica tek saensta gecermi? Yurtdisinda oldugumdan sadece tek seans gidebilirim… Bilgileriniz icin simdiden tesekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle tedavi edilebilir ama tek seansta zor

 • Cem diyor ki:

  Hocam ben ssk’lıym sadece kimlikle gelsem yeterlimi çünki normalde 18 yaşımda bitiyordu ssk süresi ama hala öğrenci olduğum için ssklıym devam ediyor bu orda anlaşılır değil mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kimlik yeterli

 • eda diyor ki:

  mrb hocam adanada ki şubenizde ssk geçerli mi acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır geçerli değil

 • gül diyor ki:

  merhaba hocam yaklaşık 3 hafta önce alnımdakı benlerı aldınz.ikiside deriden kabarıktı ve eletrokotern uyguladınz benımn bırı nerdeyse görünmeyecek derecede iyileşti ama ondan biraz daha küçük fakat rengı koyuydu rengi gittikçe koyulaşıyo ve sankı kabarıyo gibi ne yapmam lacım acaba.iyişmesi içn beklememmı lazım yoksa rutüşmü gerekli eğer gerekliysede aradan ne kadar zaman geçmesi lazım.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zamanda söylediğim gibi rötuş yapabilriiz ,bir ara uğrayın

 • beyza diyor ki:

  Hocam daha yeni bir sayfada lazer tedaviyi araştırırken bir doktor yazmıştı bunu doğru mu acaba? ”Yine ben aldırma konusunda diğer bir yanılgı lazerle alındığında iz kalmayacağı konusudur. Lazer bir ışındır ve enerji taşır. Günümüzde çok çeşitli lazer mevcuttur ve kesme amacıyla en sık kullanılan lazer, karbondioksit lazerdir. Sonuçta lazer ışını da deride bir kesme etkisi yapacaktır. Eğer lazer ile çıkarılan benden geri kalan kısım dikiş ile kapatılmazsa yine belirgin bir iz kalabilir. Ancak ben olmayıp, renk değişim şeklinde olan cilt lekelerinde lazer kullanımı uygun olabilir”
  Op.Dr.Atilla KAYA
  karbondioxit lazer içindediği doğru ama sanırım İPL lazerleri çok iyi tanımıyor.

 • şahin diyor ki:

  lazer tedavisinde hiç iğne kullanıyormusunuz ? bir de bende çok sayıda ben var o yüzden ilk seansta en fazla kç tane ben aldırtabilirim lazer tedavisinde ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iğne gerekmiyor
  hepsine çalışılır

 • Ceydanur diyor ki:

  Hocam çukurluk bırakan lazer hangisi ki? Moralim çok bozuldu hep bu çukurluklarla mı yaşamak zorundayım şimdi? :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok çeşitli lazer var bunu bilmem imkansız ama tasa etmeyin kısmen dolar orası

 • Gamze diyor ki:

  Hocam benim sırt bel ve göbek bölgemde siyah renkli dokunuldugunda cok hafif hissedilen 10 tane ortalama boyutta ben var. Bunlari kliniginizde aldirmak istiyorum . Fakat suanda okul dolayisyla sehir disindayim. 2,3 haftaya randevu alip gelmeyi dusunuyorum. Fazla bi iz kalmasini istemiyorum kapali alanda olduklari icinde ufak izler sorun olmaz. Hangi tedavi yontemini onerirsiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz yöntemi görünce kararlaştırırız

 • Cem diyor ki:

  Hocam son bir soru daha sormak istiyorum lazerle ilk seansda gözle görülür bir şekilde değişiklik olurmu benlerde veya tamamen geçme ihtimali varmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tamamen geçebilir farkedilecek bir değişim olmayabilirde

 • mert diyor ki:

  Merhaba, İzmir için, yüzdeki benlerin lazerle tedavisinde, doğru bir adres verebilirmisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  verebileceğim adres yok araştırmalısınız

 • Cem diyor ki:

  Hocam ben gelmeyi düşünüyorum ama lazerle kabarık olmayan benler derken ne demek istiyorsunuz benim benlerim normal yuvarlak şekilde koyu renk elimle ellediğimde hissediyorum ama çıkıntısı yok yüzeysel şekilde alınabilrmi bunlar lazerle ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet alınabilir

 • Gürhan diyor ki:

  Hocam ben yanagimdaki beni gosterdim ve alinmasi gerekiyormus. Patolojiyede goturulcekmis ama cerrahi olarak alinicakmis. Yani diger lazer tarzi yontemlerle alininca patolojiye gonderilmezmi illaki cerrahi olarakmi alinmasi gerekiyor… Ben dikis izi olsun istemiyorum :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bunu bir doktor söylemiş olamaz yanlış anlamışsınızdır.
  karaciğerden böbrekten ,akciğerden,mideden,barsaktan inceleme için parça alınıyor ama bu organlar çıkarılıpta patoloji laboratuarına götürülmüyorki :) her yerden parça almak için farklı yöntemler var ve hiçbir yerden parça almak için ameliyat gerekmez. dediğim gibi yanlış anlamış olabilirsiniz.lazerle tedaviye başlamadan önce gerekiyorsa 0.6 -0.7 mm lik punch la parça alınır ve incelenir .ayrıca kanser bile çıksa aynı şekilde tedavi edilir.

 • hayri diyor ki:

  hocam adanadaki şube nerede ve hizmet kalıtesi nasıl kesin sonuç veriyomu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hastaneler kavşağında gidip görüp karar verebilirsiniz. 458 84 84

 • gözde diyor ki:

  hocam iyi günler. Lazerle yüz soyma işlemi yapıyor musunuz ? Yüzeysel siyah noktalar bu şekilde yok olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yok olabilir ama biz uygulamıyoruz

 • ANIL diyor ki:

  Merhaba, benim sağ yanağımda 1,5 cm büyüklüğünde kabarık et beni var. Aldırmak istiyorum fakat arkadaşlarım taradından hayati tehlikesi olduğu söyleniyor.Hocam bu doğru mudur? Ya da tehlike varsa boyutu nedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi olmazsanız tehlikesi olabilir tedavi edilince ben yok olur ve olmayan benin riskide olmaz

 • Emir diyor ki:

  hocam ben gecen sene size muayene olmaya gelmistim bana 2 seansta 450 tl olur demistiniz lazer tedavisi şimdi de gelsem aldırmaya fiyat aynımıdır ? . bide 1. seanstan sonra 2.seansa kac günde geçilir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeni fiyatları sayfadan görebilirsiniz.
  2 ay sonra gerek varsa 2.seans yapıyoruz

 • musa diyor ki:

  hcm ben öncedn qlmştm koterle olmuştm tedawı benin ynları brz qçti ama çoqu duruyo tm olrk kç seansda qçr bde benım yanagm dada küçük bi ben wr onuda ayrı bi ücret almadn tedawi edrsnz dmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  o zamanda anlattığım gibi gerekirse ücretsiz 2.seans yapıyoruz.yeni yaptıracağınıza ben için ücret ödersiniz.
  bu arada bu kadar yanlış yazmayı nasıl başarabildiniz şaşırdım doğrusu

 • Cedanur diyor ki:

  1 ay önce benlerimi lazer tedavisiyle aldırdım kahverengi çıkıntısı olmayan ben.Çukurluk var ve kızarık bunun geçmesi zaman alırmı ve çukurluklar gider mi hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kullanılan lazere göre değişir sanırım,bizim kullandığımız lazerde çukurluk kalmıyor.

 • kaan diyor ki:

  Merhabalar, kliniğiniz haftasonu açık mıdır?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pazar hariç

 • sinan diyor ki:

  hocam pazar günü gelebilir miyim acık mı kliniginiz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  pazar kapalıyız

 • BURHAN diyor ki:

  HOCAM MERHABA.BENDE 1 YIL KADAR OLDU KIL DÖNMESİ TEŞHİSİ KONULDU..YAZIN 2 AY BOYUNCA KABARMALAR VE APSE OLUŞTU.GENEL CERRAHİYE GİTTİM VE APSENİN BOŞALTILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.APSE BOŞALTILDI 3 AY ÖNCE.ŞUAN APSE OLUŞMUYOR,AĞRI DA YOK..BAZEN ÇOK OTURDUĞUMDA VEYA YÜRÜDÜĞÜMDE ÇOK AZ BİR ŞİŞKİNLİK OLUŞUYOR AMA 2 GÜNDE GEÇİYOR..SİZ NE ÖNERİRSİNİZ.TEDAVİ YÖNTEMLERİNİZDEN HANGİSİ UYGULANABİLİR.24 YAŞINDAYIM VE ÖZEL Bİ SEKTÖRDE ÇALIŞIYORUM.TEDAVİDEN SONRA NE ZAMAN İŞİME DÖNEBİLİRİM TEKRAR..TEŞEKKÜR EDERİM,İYİ ÇALIŞMALAR.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her apse hastalığın ilerlemesine sebep olur,bir daha olmadan ameliyat olmalısınız,mikro sinüsektomi ameliyatından 10 dakika sonra işinize dönebilirsiniz.

 • hüseyin diyor ki:

  hocam benim kıl dönmesi olayı eylül ayının başında çok kötüydü ilaç vs. yöntemlerle bir kaç aydır bi sıkıntı yok.ancak geçenlerde bi ağrıdı ilacı tekrar kullandım(fucidin).ama şuan hiç bir şey yok ameliyat olmalımıyım yoksa gerek yok mu şimdilik
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her iltihap hastalığın ilerlemesine sebep olabilir o sebeple tedavi olmalısınız

 • Cem diyor ki:

  Hocam benim yanağımda nokta şeklinde koyu renk bir su çiçeği izi var çıkıntısı yok lazer ile tedavisi mümkün mü ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  leke tedavisi şeklinde yapılabilir ama biz yapmıyoruz.

 • elif diyor ki:

  meraba hocam ben 20 tane kücük kabarık olmayan kahverengi benimi aldırmak istiyorum. bi hesap yaptım. ilki 50 tl diger 19 tane 30 ar liradan toplam 620 lira. sigortalı oldugum icin de bunun yarısını alırsak 310 lira yapıyo hesabım dogru mu hocam gelince bi sürprizle karsılasmam degil mi :D
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet kabarık değillerse bu hesap doğru

 • cansu diyor ki:

  peki hocam ben eskisehirden gelecem randevu alsam geldiğim gün tedavi olur muyum ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet tedavinizi olup aynı saatlerde geri dönebilirsiniz.

 • Baran diyor ki:

  Merhaba, yeşilyurt tam olarak nerede bakırköye mi bağlı hocam gelmeyi düşünüyorumda birde gelmek için önce telefonla arayıp randevumu alıyoruz şimdiden teşekkürler ..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bakırköyden hemen sonra ataköy sonra yeşilyurt
  telefon edip gelirseniz beklemek zorunda kalmazsınız

 • Anonim diyor ki:

  sayfayi takip eden cok kişi bunu merak ediyor oradaki doktoru
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz tanışırsınız :)

 • seda 27 diyor ki:

  mrb hocam başka yerde şubeniz var mı?benimde yüzümde fazla sayıda kabarık olmayan benler var bunların lazerle tedavisini olmak istiyorum.mersindeyim ve istanbula gelme gibi bir durumum ancak yıllık iznimde mümkün olur.mersine yakın bir yerde şubeniz varsa tedavi benim için daha kolay olur.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Adana şubemizi arayabilirsiniz 322 458 84 84

 • Murat diyor ki:

  Hocam ben yanagimdaki beni aldirmak istiyorum. cok buyuk degil ama etrafinda kahverengi leke var lazerle aldirsam tamamen yok olur mu yoksa etrafindaki leke icinde ayri bir ucret odermiyim yani farkli bir islem uygulanir mi onun icin ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok geniş değilse aynı anda düzelir

 • aysel kaya diyor ki:

  Tşk ederım hocam randevu almam gerekıyo mu kusura bakmayın mesgul edıyorum ama :(
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon etmeniz yeterli

 • murat diyor ki:

  hocam 1 ay oldu ben alınan yerlere silverdin sürüyorum .devam edeyim mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hiç bir yararı olmaz

 • aysel kaya diyor ki:

  Selam hocam 4 ay oldu 3 ben aldırdım sizde boynum ve cene altındakı ıyı oldu ama yanagımdakı hala koyu duruyo bırde benım yaralarımın ıyılesme suresı cok gec oldu baya cektı Siz 2 ay sonra gelırsınız veya yaranızın ıyılesme durumuna göre gelırsınız dedınız ama sadece yanagımdakı koyu gelmelımıyım rötüş için yoksa düzelir mi belkı gec ıyılesıyordur :(( keske yanagımda boynumdakı gıbı güzel olsaydı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelin 2.seansı yapalım diğeri gibi güzel olur.

 • mete diyor ki:

  selam hocam ben size 3 ay önce koterle tedavi olmuştumda rötüş yapılmıştı çok az bi cukurluk var ve kızarıklık var bu kızarıklık ne zaman geçecek, erken geçmesi için krem veya kızarıklığı örtücü krem var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kızarıklık kişiye göre değişen bir şekilde 2 hafta ile 6 ay arasında değişir.
  fondöten kullanabilirsiniz.

 • mr diyor ki:

  merhabalar hocam size kaşla ilgili sorum olacak ama resim atsam daha iyi olur size yollayabileceğim bi adresiniz varmı acaba kesin bilgi almak için
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ medicalart.com.tr ye gönderebilirsiniz.

 • murat diyor ki:

  peki hocam kaç ayda normal ten rengine dönüşüyo bu alınan yerler? ve ilk alındığı gün kanlı gibi duruyomu aldığınız benler?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kanlı görünüm ertesi gün düzelir
  rengin tam düzelmesi 2 hafta 6 ay arsında değişebilir bu kişiye bağlı

 • cansu diyor ki:

  merhaba hocam, benim yüzümde kabarık olmayan 20 kadar ben var ama bunlar tek seansta alınmaz demissiniz. peki birden fazla seans sürmesinin nedeni ne ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer bir seansta etkili olabiliyor ama tam kaybolmayabiliyor bu durumda yine seansa alınıyor

 • hasan diyor ki:

  merhaba, adana ki şubenize gitmek istiyorum.Adanadaki şubenizdeki doktorlar iyimi bilgi verirseniz sevinirim.Adanada bulunun şubeniz iyi değilse istanbuldaki hastanenize de gelebilirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA

  :)

 • selin diyor ki:

  merhaba hocam 25 gün önce ankarada özel bi klinikte benlerimi aldırdım fakat şuan çok belli olmasada kızarıklıklar duruyo ama ben bu kızarıklıklardan fazlasıyla rahatsızım. Acaba bunlar zamanla ten rengine döner mi yoksa size gelsem daha yapaılabilecek bişey varmıdır. yoksa geçmesini beklemelimyim acaba? şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kendiliğinden düzelir,bir şey kullanmanız süreyi değiştirmez

 • murat diyor ki:

  bu resimdeki siyah nokta ve benler lazerle yok edilir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet hepsi yok edilebilir.

 • görkem diyor ki:

  hocam selamlar,
  ben yüzümdeki kabarık olmayan benleri (kahverengi leke gibi yaklaşık 20 kadar) lazerle aldırmak istiyorum. avukat olduğum için bu benim sosyal hayatımı etkiler mi diye endişeleniyorum ve bu yüzden sürekli erteliyorum. kalıcı iz kalmadığını cevaplamışsınız okuduğum yorumlardan çıkardığım kadarıyla. peki operasyon sonrasında normale dönme süresi ne kadar?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygulama sonrası belirgin değişim olmaz normal yaşamınıza dönebilrisiniz.

 • Aslı diyor ki:

  Hocam aynen yazdıklarımı söyledi, lazer, fraksiyonel lazer bunlar çok tehlikeli vazgeç dedi bana. İleride 15 20 yıl sonra cilt kanseri olursan ne olacak falan dedi. Ankarada şubeniz var mı hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu söylenenler komik ötesi doğrusu.
  tedaviyle yok edilen ben artık olmaz ve olmayan şeyin kanseride olmaz.ankarada şubemiz yok

 • melek diyor ki:

  benim sigortam war devlet hastanesinde ben tedavisi yapsam fiyatı aynımı özel hastaneyle devlet hastanesinde yoksa devlet hastanesinde fiyatları dahamı uygun
  Op.Dr.Atilla KAYA
  devlette para alınmaz ama ameliyatla alındığı için iz kalır

 • Aslı diyor ki:

  Hocam ben daha dün yüzümde kabarık olmayan benlerimi aldırma kararı almışken bugün bir dermatolog uzmanı yüzünden vazgeçtim. Bana ileride kanser olabilirsin dedi. Hocam bunun gerçeklik payı nedir? ve bir cihazla benim kabarık olmayan benlerimin cildimin altındaki oluşturduğu çukuru gösterdi hiç yapma tehlikeli böyle şeyler dedi. Ama inatla aldırmak istiyorum moralim baya bozuldu lütfen bilgi verir misiniz bana. Ve Ankarada şubeniz var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sanırım yanlış anlamışsınızdır bir doktorun bunları demesi mümkün değil
  beni aldırdığınızda o benle ilgili yaşabileceğiniz tüm sorunları ortadan kaldırmış olursunuz bunu her doktor bilir
  lazer çukurluk bırakmaz

 • ozan çağlayan diyor ki:

  Hocam yüzümün sağ tarafında iki tane mercimeğin yarısı kadar ben var.Bu benler lazerle alınırsa benlerin olduğu yerden çıkan sakalarra bir zarar gelirmi ?Yani o bölgede bir sakal azalması veya çıkmaması olurmu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle sakallar zarar görebilir bu sebeple sakal alanında lazer dışı teknolojiler kullanıyoruz

 • eda diyor ki:

  yaklaşık bir ay önce burnumun kenarından adanadaki yerinizden et benimi koterle aldırdım.şu an yanı çukur ne yapmalıyım geçmesi için….
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin köküne inmek için gereken yapılır yoksa tekrar olur ama sonuç için daha çok erken büyük oranda düzelir.

 • selma diyor ki:

  hocam benim yüzümde 4 tane kabarık olmayan ben var bunlar için lazer tedavisi uyguluyosunuz sanırım. nokta kadarlar ama beni rahatsız ediyolar iz kalırmı? kalırsada ne kadar sürede geçer ve randevu alırsam bayramdan öncesi mümkünmü şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iz kalmaz

 • zehra diyor ki:

  acaba kocaeli de merkeziniz var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yok

 • cem diyor ki:

  yüzümde siyah noktalar var. nokta gibi. lazerle yok ediliyor mu ? Boyutları ufak…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet

 • seda diyor ki:

  Yaklaşık bir ay önce adanadaki yerinizde ben tedavisi oldum lazerle alınan benlerimde sorun olmadı fakat et benimi koterle aldılar.Burnumun kenarında çukurluk var şu an.Sizce geçermi geçmesi için ne yapmalıyım.
  Op.Dr.Mustafa BOLAT
  Sabretmelisiniz o çukurlur geçecektir.

 • vedat diyor ki:

  acaba Trabzonda merkeziniz varmı
  Op.Dr.Mustafa BOLAT
  Hayır trabzonda merkezimiz yok.

 • arda diyor ki:

  18 yaşından küçüklere indirim uygulanıyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  18 yaşından küçük herkes sigortalıdır.

 • mete diyor ki:

  izmirde birkaç ay önce özel bir klinikte tek seansta alırız iz kalmaz erbium yag-lazerle dedi tamam dedim 2 beni aldı fakat şimdi tekrar çıkmaya basladılar üstelik bayagıda oymustu sanırım pek tecrubeli değilmiş istanbula gelme gibi bir sansımda yok kızarıklık hala var alttan ben tekrar çıkıyor bu haldeyken cerrahı olarak aldırabilirmiyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cerrahi olarak aldırmak yerine 2.seasn yaptırın daha iyi

 • Melike diyor ki:

  Merhaba benim kolumda minik minik kabarik olmayan 30-40 tane var. İnsanlarin yorum yapmasindan cok sıkıldım artik kurtulmak istiyorum. Topkapida oturuyorum en yakin nerede kurumunuz var. Biran once gelmek istiyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeşilyurtta

 • nihal diyor ki:

  radyofrekansla iz kalır mı peki? lazerden farkı ne?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz
  farklı bir enerji türü

 • Edward diyor ki:

  leke beni aldırdıktan sonra oluşan kızarıklık 1-6 ay arasında mı gidiyor hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kişiye göre çok değişiyor,2-3 haftada kaybolanda oluyor ama genellikle rahatsız edici olmuyor zaten

 • Sensiz diyor ki:

  hocam bnm yanağmda bir tane mercimeğin yarısındanda küçük bir leke oluşt önceden yoktu dnştığmda ben dediler küçük kahverengimsi ama yüz renginden değişik kabarıksız küçük ne kadara mal olr iz kalırmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sayfada var ordan okuyabilirsiniz.

 • cauchy diyor ki:

  Merhaba ben 25 yaşındayım yüzümde baş bölgemde 30 dan fazla yüzeysel nokta benleri ve lekeler var.Yorumlarda bir hastayı adana şubenize yönlendirmişsiniz.Adana şubenizdeki olanaklar ve doktorlar ile istanbuldaki arasında fark varmı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  cihaz aynı ama orada sgk anlaşmamız yok

 • Harold diyor ki:

  Doktor bey peki ben aldırdıktan sonra siyahlık ve siyahlığın ardından kırmızık kaç günde gidiyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabarıklığına ve büyüklüğüne göre değişir

 • Harold diyor ki:

  Merhaba doktor bey 15 yaşındayım ve yüzümde küçük büyük 23-25 tane ben var kahverengiler ve cildimle yapışıklar parmak ucuyla dokununca hafif hissediliyo 5 tanesi sağ yanağımda 3 yanesi burnumun yanında diğerleride yüzümde dağılıyo işte.Ben aldırmak istiyorum ama herkes gibi endişelerim var 1.olarak iz kalmıyo demişsiniz fakat birkaç doktor lazer tedavisinde çukurluk,kırmızılık v.s kalıyo demişti ameliyat önermişlerdi bende lazer teknolojisi yoktur diye düşündüm.Ben izmirde oturuyorum ve istanbul’a 1-2 kere gelebilirim en fazla 23-25 ben kaç seans sürebilir?Ve istanbul’un neresindesiniz??
  Op.Dr.Atilla Kaya
  lazeri bilen doktor öyle söylemez
  2-5 seans sürebilir

 • ikbal diyor ki:

  Merhaba Hakan Bey ben yüzümün sol tarafındaki bir ben hakıkında sizlerden bilgi almak istiyorum bu imkanı bize sağladığınız için şahsınıza müteşekkirim. Yıllar önce MalatyaTurgut Özal Tıp Fakültesinde aldığım patoloji sonucunu size yazıyorum MAKROSKOBİ: Büyüklüğü 0.5 ve 0.2 *0.1 cm boyutlarında 0.5 ve 0.1 cm boyutlarında kahve renkte deri elipsi ulunan iki adet cilde ait doku parçası 2p 1k MİKROSKOPİ :Yüzeyde hiperkkeratoz basal tabakada melanin pigmentinden zengin papillomatoz yapıda cilt dokusu izendi.TANI:Hiperpigmentpapillomatozis (pigmente epidermal nevus Becker) Servikal cilt biyopsisi .Ayrıca bu ben doğumumdan belli bir süre geçtikten sonra annem farkına varmış her hangi bir büyüme kaşıntı vb rahatsızlık vermemektedir . bunun tedvisi yapılıyormu ve nasıl ne kadar sürdüğü hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 • nihal diyor ki:

  hocam ama kabarık degil benim benlerim ve sürekli gidip gelme imkanım yok. peki seanslar ne kadar arayla oluyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3-5 hafta arayla yapılır,RF ile bir seanstada yapabiliriz.

 • nihal diyor ki:

  hocam benim yüzümde deriden kabarık olmayan kahverengi benler var kliniginize gelmek istiyorum ama baska sehirden gelecem ve kalacak yerim yok.yirmiye yakın ben tek seansta alınabilir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabarıklar % 90 tek seansta düzeliyor

 • ferda diyor ki:

  yüzmde 3 tane köklü ben 1 tanede kahverengi ciltten kabarık olmayan ben var lazele alabilirmiyim maliyeti ne kadar olur güvencem emekli sandığı
  Op.Dr.Atilla KAYA