online randevu tedavi ücretleri

Estetik Fiyatları

Buradaki ücretler farklı hekimlerin ücretleridir. Bu sayfadaki her işlem her doktor tarafından yapılmamaktadır. Kişisel sayfalarından hangi konularla ilgilendiklerini görüp ona göre netleştirebilirsiniz. Sayfada ücretlerine yer verilen doktorlar. Plastik cerrahi uzmanları Op. Dr. Serkan Sabacıoğlu (Toprak Hastanesi) ,Op Dr Can İşler (Nişantaşı), Op Dr. Seher Şirin (Antalya), Op Dr. Atilla Kaya (Bakırköy) nın ücretleri olup değişiklik gösterebilir diğer taraftan bu doktorlar sayfada yazan her uygulamayı yapmamaktadır. Kendileriyle direk iletişime geçerek net ücret bilgisi alabilirsiniz.

Kaş ekimi video ve fotoğrafları için instagram.com/kasekimi

Kaş Ekimi Fiyatı

Kliniklerimizde her kıl kökünü uzman doktorlarımız bizzat kendisi ekmektedir, hemşire veya diğer yardımcı personellere doktor kontrolünde olsa dahi asla ekim yaptırılmaz. Ekim ücreti ekilecek kök sayısına göre hesaplanıyor 1 greft (kıl kökü) 10 TL ,kaştaki kayıp miktarına göre toplam ekilecek kök sayısı 200-800 arasında değişebiliyor. Alt limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 3000 TL ödüyorsunuz.

www.kasekimi.com/kotu-yapilan-kas-ekimi linkindeki fotoğraflar bu konuda yol gösterecektir.
Kaş ekimiyle ilgili fotoğraf, ayrıntılı bilgi, adres ve telefon için www.kasekimi.com  adresine bakabilirsiniz.

Sakal Ekimi Fiyatı

Ücretlendirme ekilen kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 7 TL  olarak hesaplanıyor (sakalın gereksiz alanından alınıp sakala ekilmesi durumunda 1 greft 10 TL). Alt limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 2100 TL ödüyorsunuz. Kliniklerimizde her kıl kökünü uzman doktorlarımız bizzat kendisi ekmektedir, hemşire veya diğer yardımcı personellere doktor kontrolünde olsa dahi asla ekim yaptırılmaz
Sakal ekimi ile ilgili araştırmanızda en son soracağınız soru ücret olmalı, öncelikle kaliteyi ve doğallığı araştırmalısınız. Ömür boyu yüzünüzde kalacak sakalların olabilecek doğala yakın açılarla çıkması çok daha önemlidir. Ekim yaptırmadan önce  Ayrıntılı bilgi, adres ve telefon için www.sakalekimi.com adresine bakabilirsiniz.

Bıyık Ekimi Fiyatı

Bıyık ekimi FUE ile yapıldığında sık da olsa seyrek de olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 10 TL olarak hesaplanıyor. Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 3000 TL ödersiniz. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz bıyık alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekebiliriz. Kliniklerimizde her kıl kökünü uzman doktorlarımız bizzat kendisi ekmektedir, hemşire veya diğer yardımcı personellere doktor kontrolünde olsa dahi asla ekim yaptırılmaz.  Ekim yaptırmadan önce ayrıntılı bilgi, adres ve telefon için www.biyikekimi.com adresine bakmanızı öneririz.

Makat Estetik Ameliyatı Fiyatları

Makat bölgesinde yapılan ameliyatlar, fistül, yaralanmalar gibi yapıyı bozan uygulamalar yanı sıra büyük hemoroitler, poliplar, et benleri, çatlağa bağlı gelişen çıkıntılar makatın estetiğini bozan sorunlardır. Makat estetik ameliyatı ücreti sorunun büyüklüğüne göre 2500-6000 TL arasında değişmektedir. İşlem hastanede yapılacak düzeylerdeyse bu ücret değişebilmektedir.

Buradan Sonra okuyacağınız ücretler net olmayıp plastik cerrahi uzmanları Dr Serkan Sabancıoğlu veya Op Dr Can İşler ile kişisel iletişim yollarından netleştirmelisiniz.
Özellikle yurt dışı kaynaklı materyal veya ilaç kullanılan uygulamalarda son döviz artışları değişikliklere neden olmuştur, bu döviz artışını göz önünde bulundurarak beklenti oluşturmalısınız. En basit örneği 340 TL olan Botox satış fiyatı 575 TL oldu.

Estetik Fiyatları 2019

  

Op Dr Can İşler ve Op. Dr. Serkan Sabacıoğlu nun ücretleri olup kliniklere göre değişiklik gösterir.

Terleme botoks 1500 TL

Botox uygulaması ilk defa göz kapağının spazmının tedavisinde uygulanmış ve tedavi sonrası kaz ayaklarında ve göz kapağı kırışıklıklarında düzelme olduğu görüldükten sonrada plastik estetik cerrahide de kullanılmaya başlanmıştır. Botoks uygulamasının özünde bir anaerobik bakteri olan clastridium botulinium bakterisinin havasız ortamda salgıladığı toksin olan botulinum toksin A’nın kasları veya ter bezlerini istemli felce uğratması yatmaktadır.

Dudak dolgusu tek tüp- 750 TL, İki tüp – 1350 TL

          Işık dolgusu 1500 TL

          Yanak dolgusu 1200 TL

          İnce kırışıklık dolgusu tek tüp- 800 TL, iki tüp 1500TL

Kozmetik uygulamalarda botoks tan sonra en sık uygulanan işlem dolgu işlemleridir. Dolgu uygulamaları genel olarak; dudak bölgesine dolgunluk vermek için, elmacık kemikleri bölgesine dolgunluk vermek için, yüz ve vücudun diğer bölgelerindeki çöküntülerin doldurulmasında,  özellikle göz altı bölgesinin çöküntü ve morluğunun giderilmesinde (ışık dolgusu) ve yüzdeki ince kırışıklıkların ( dudak ve ağız çevresindeki kırışıklıklar- botoks uygulaması ile giderilemez), derin kırışıklıkların ( nazolabial bölgenin ve alın bölgesindeki derin kırışıklıklar) giderilmesinde etkili ve kolay bir yöntemdir.

  PRP (platelet rich plasma)uygulaması seansı 600 TL

PRP uygulaması son yıllarda oldukça popularize olan bir kozmetik uygulamadır. Bu uygulamanın ana prensibini platelettten ( kan pulcukları) zengin kan plazmasının kozmetik sonuç beklediğimiz bölgeye cilt altı uygulanarak bu bölgedeki cildin gençleşmesinin sağlanmasıdır. Bu etkiyi plateletten zengin plazma uyguladığımız bölgede kan pulcukları birikmekte ve bu kan pulcuklarından bir büyüme hormonu olan vasküler endoteliyal growth faktör (Vegf) yoğun bir şekilde çevre dokuya salgılanmaktadır.

Mezoterapi seansı 500 TL

Mezoterapi yada mezolifting uygulaması hyaluronik asit, somon dna sı , a vitamini, c vitamini, e vitamini, glikolik sit vs içeren ürünler ile hazırlanan çeşitli kokteylerin cilde uygulanması ile ciltte bir gençlik elde etme yöntemidir. Mezoterapi ile ciltte dolgunluk, kırışıklıkların giderilmesi, renk farklılıklarının düzeltilmesi, skarların tedavisi, bölgesel lipoliz (yağ eritme)ve saç kaybının önlemesinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hastanın isteği doğrultusunda karışım yapılarak hastaya uygulanmaktadır. 

OPERASYONLAR

  Rinoplasti (burun estetiği) 5000 – 6000 TL

Rinoplasti burnun doğumsal ya da edinsel nedenler ile oluşan şekil bozukluklarının düzeltilmesi için uygulanan estetik cerrahi bir operasyondur. Açık teknik ve kapalı teknik yöntem olmak üzere 2 tip rinoplasti operasyonu mevcuttur.

     Rinoplastide yaş sınırı nedir?

Rinoplasti 18 yaşından sonra yapılmaktadır. Üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Hastanın sağlığı elverdiği sürece her yaşta uygulanabilmektedir.

Liposuction (yağ emme ) operasyonu tek bölge- 5000 TL,  çoklu bölge 7500 TL

Liposuction + yağ dolgu uygulaması 7000 TL

Liposuction ( yağ emme ) operasyonu genel olarak genel anestezi altında ameliyathane şartlarında steril ortamda yapılmaktadır. Bu operasyonda yağların parçalanmasını sağlayan ve kanamayı azaltan tumesent solusyonu yağ alınacak bölgeye enjekte edilir. Sonra negatif basınç uygulanarak parçalanmış yağlar dışarıya alınmaktadır.

Meme protezi (meme büyütme) 7500 TL

Meme protezi uygulaması; kişisel nedenler ile memelerinin küçük olduğunu düşünen kadınlara, memelerinde hacim farkı olan kadınlara, çeşitli nedenler ile memesi alınmış olan kadınlara yeni meme oluşturmak için, emzirme sonrasında memelerinde hacim kaybı ve sarkması olan kadınlara ve meme protez değişimi için uygulanana estetik cerrahi bir operasyondur.

Meme dikleştirme ( mastopeksi) 6000 TL

Meme dikleştirme memelerinde hacim kaybı ve sarkma (meme ptozu) olan hastalara uygulanan meme dokusunun ve meme başının yukarıya alındığı estetik cerrahi bir operasyondur. Meme dikleştirme operasyonunda genellikle meme cildinden eksizyon yapılır, meme dokusunda çok az eksizyon yapılır veya hiç yapılmamaktadır.

Üst göz kapak estetiği (blefaroplasti) 1.500 – 2.000 TL

Üst göz kapak blefaroplastisi; üst göz kapaktaki kırışıklıklar, üst göz kapaktaki deri fazlalığı ve üst göz kapakta oluşan torbalanmaları düzeltmek için yapılmaktadır. Operasyon genellikle lokalanestezi altında steril şartlarda yapılmaktadır. Operasyon sonrasında esnasında oluşacak olan muhtemel iz üst göz kapak kıvrımında olmaktadır. Bu nedenle iz dışarıdan belli olmamaktadır, ayrıca üst göz kapak cildinin aşırı ince ve esnek olması skarlaşmaya engel olmaktadır. Operasyonda fazlalık olan cilt ve az miktarda orbikülaris oküli kasından eksizyon yapılmakta ve cilt kapatılmaktadır.

Alt göz kapak torbalanmaları ( blefaroplasti) 4.000 TL

Alt-üst göz kapak kombine 5.000 TL

Alt göz kapak blefaroplastisi; alt göz kapaktaki cilt fazlalığı, alt göz kapakta oluşan torbalanmaları, alt göz kapak sarkmalarını ve kırışıklıklarını düzeltmek için uygulanmaktadır.  Operasyon genel anestetzi altında ameliyathanede steril şartlarda yapılır. Operasyon esnasından da torbalanmaya yol açan yağ paketçikleri yeniden düzenlenip, konumlandırılır, eğer cilt fazlalığı mevcut ise fazlalık olan kısım eksize edilir, göz kapak sarkması ve gevşekliği mevcut ise eş zamanlı tarsorafi ( tars onarımı ) veya tarsopeksi ( tarsı sabitleme) operasyonları yapılabilmektedir.

Abdominoplasti ( mini karın germe) 5.000 TL

Abdominoplasti (komple karın germe) 7.000 TL

Abdominoplasti, genellikle gövde alt bölüm ön yüzü ile sınırlı alanda göbek üstü ve göbek altı deri gevşekliği olan hastalarda uygulanır. Abdominoplasti veya karın germe operasyonu, karın duvarında sarkan cildin ve yağların alınarak, karın duvarındaki kasların sıkıştırılarak karın duvarının yeniden gençleştirme ve şekillendirme operasyonudur.

Mini abdominoplasti hastanın göbek deliğine müdahale edilmeden göbek altı sarkan dokunun ( cilt ve cilt altı yağ doku) alınması ve karın duvarının sıkılaştırılarak karın duvarının yeniden gençleştirme ve şekillendirme operasyonudur. Mini abdominoplasti için; minimal göbek altı deri ve yağ fazlalığı ile birlikte göbek altı bölge ile sınırlı sarkması olan hastalar uygun adaylardır.

Kepçe kulak düzeltilmesi 3.000 TL

Kepçe kulak deformitesinin 3 ana belirtisi konkal hipeetrofi ( kulak deliğinin girişindeki yayvan kıkırdak dokuda derinlik) , konkomastoid açının 25 dereceden fazla olması ve antiheliksin olmaması dir. Operasyon esnasında bu sayılan deformitelerin derecesine göre düzeltme yapılmaktadır.

Vucut şekillendirme operasyonları

Yüz germe face lift) 10.000 TL

Boyun germe 5.000 TL

Alın germe 5.000 TL

Kol germe ( brakiyoplasti) 6.000 TL

Uyluk germe 7.000 TL

Vücut şekillendirme operasyonlarındaki ana prensip, sarkan ve fazlalık oluşturan cilt ve cilt altı yağ dokunun alınarak, tabandaki derin fasyanın sıkılaştırılarak germe yapılmasıdır. Bu operasyonlar genel anestetzi altında ameliyathanede steril şartlarda yapılmaktadır. Operasyonla genellikle 3-4 saat arası sürmektedir.

Yukarıda da belirtildiği gibi yaptırdığınız işlem karşılığında ödeyeceğiniz para tabi ki önemli ama kalite, doğallık memnun edici sonuç vereceğiniz paradan çok çok daha önemli. Ucuza yaptırıp pişman olduğunu bir işlemi düzeltmek için daha yüksek bedeller ödemek zorunda kalabilirsiniz ama çekeceğiniz sıkıntının parasal karşılığı olamaz. Bu sebeple soracağınız en son soru ücret olmalı öncelikle tecrübe, ilgi, teknoloji ve kalite gibi şeyleri sorgulamalısınız.

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım