online randevu tedavi ücretleri

Hemoroid Tedavi Ücretleri

Hemoroidlerin Tedavi Ücretleri tedavide kullanılacak olan yöntem (lazer, THD-lastikle boğma vb.), hemoroidin ilerleme durumu, basur memelerinin ne denli büyük olduğu, hemoroidin tedavisi için hizmet aldığınız klinik gibi çeşitli değişkenlere bağlı olmak üzere farklılık göstermektedir.

Fiyatların tespiti uygulanacak yönteme göre değişmektedir. Basurun tedavi şekilleri çok olmasa da kullanılan teknik fiyatı etkilemektedir. Bütün hastalıklarda olduğu gibi farklı yöntemlerle yok edilebilmektedir ve ödenecek bedel de buna göre değişir. Öncelikle kliniklerimizdeki basur tedavisi ücreti sayfanın devamında fiyat farkının neden kaynaklandığı açıklanmıştır.

Hemoroid Tedavi Ücretleri

Ücretsiz muayene imkanı sunulan tüm Medicalart şubelerinde net fiyat uygulanmaktadır. Bu fiyatlar maille veya telefonla sorulduğunda bile net bir şekilde ifade edilmektedir. Bir çok yerde yapıldığı gibi “ muayene sonucuna göre fiyat belirlenir “ gibi muğlak ifadeler kullanılmamaktadır. Aşağıda göreceğiniz fiyatlarımız tek fiyat şeklinde geçerlidir. Bu sayede hasta ne kadar bedel ödeyeceğini bilerek gelmektedir.

Lazer ve Lastikle Boğma Yöntemi

Ameliyatsız yöntemler olup ayaktan uygulanmaktadır, hasta aynı saatte işine dönebilmektedir.

THD – HAL

THD (Trans Hemoroidal Dearterizasyon, basurun atar damarını bağlama ameliyatı) bu tedavilerde pahalı “kullan at” malzemeler olduğu için fiyat değişmektedir. Fiyatı belirleyen unsurlar ultrasol ve THD cihazının maliyetidir. Yapılacak anestezi şekline ve işlemin yapılacağı hastaneye göre değişmektedir. Çağdaş ameliyat sınıfına girer, kesme dikme olmadığı için ağrı minimaldir hasta 2-3 günde işine dönebilir. Ücretlerdeki değişim hastane ve narkoz şekline göre değişiklik göstermektedir.

Merkezlerimizde hemoroid (basur) tedavi ücreti 6000 TL’den başlar, basurun tipi, derecesi ve durumuna göre ücret değişiklik gösterir.

Türkiye Genelinde Hemoroid Tedavi Ücretleri

Ameliyatın yapıldığı kurumun fiyat politikasına göre değişim göstermektedir. Aynı teknik bir semtte 10.000 TL’ye yapılırken, başka bir zengin semtte lüks hastanede 50.000 TL gibi abartılı bir rakam çıkabilmektedir.

Halbuki ameliyatı yapan cerrahtır ve kaliteyi belirleyen de cerrahın el becerisidir. Bir diğer önemli faktör hastanın resmi belgesinin olup olmamasıdır. Resmi belgesi olan (SSK, BAĞKUR vs) biri basurların tedavisinin bir kısmını devlet karşılar ve alınacak farkı da devlet belirler.

Özel sağlık sigortası burada sigorta şirketinin yaklaşımına göre çok değişiklik gösterir, hastanın anlaşmasına göre ödeyeceği farkta çok değişmektedir. Doktorun titri Öğretim elemanı olan doktorların hizmet bedelleri daha yüksek olmaktadır.

Randevu 0532 574 55 36

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım