online randevu online randevu tedavi ücretleri

Kaş Ekimi Fiyatları

Kaş dökülmesi, kaşta yara izi, kalıcı makyajın suni görünmesi, kalıcı makyajın renk değiştirmesi veya solması gibi sorunlara kalıcı çözüm kaş ekimi ile sağlanmaktadır. Türkiye’de ilk kaş ekiminin yapıldığı klinik kliniğimizdir. Bunun getirdiği tecrübe, iyi sonuçlar ve hasta memnuniyeti sayesinde açık ara en fazla kaş ekimi yapılan kliniktir. Sayfada ücretleri bulacaksınız ama asıl önemli olan doğallık ve kalitedir bunları ayrıntılı bir şekilde araştırmadan nerede ekim yaptıracağınıza karar vememelisiniz. Yoksa masadan kalktığınızda lise mezunu iki genç kıza ektirmiş olmanız size çok büyük pişnalıklar yalşatabilir.

Kaş Ekimi Fiyatları

Aşağıda ödeyeceğiniz ücretleri net olarak görebileceksiniz ama ondan önce bilmeniz gereken daha önemli şeyler var. Ekimi araştırırken soracağınız son soru ücret olmalıdır, öncesi kalite, doğallık, ekimi yapacak kişilerin eğitimi, ekim açıları, çıkma ya da çıkmama oranları, kanal açılarak mı yoksa iğne ile delerekmi yapıldığı gibi önemli şeyleri araştırmalısınız. Bunları araştırarak yaklaşık karar verdiğiniz klinikleri belirledikten sonra ücretleri araştırmalısınız. Kaç liraya ektirirseniz ektirin sizi pişman eden hatta ekilenleri epilasyonla geri yok etmek zorunda kalacağınız kaşları bedava bile ektirseniz sizi üzecektir. Size “kaşınızı ekeriz 3.000TL ödersiniz” diyen kliniklerden uzak durun, ektirdiğiniz kök sayısına göre ücret ödemek daha mantıklı olduğu için bu şekilde yaklaşan yerlerle görüşün. Herkesin ihtiyacı olan kök sayısı farklıdır.

Ücret Ekilen Kök Sayısına Göre Belirlenir
Ekim yaptırmak isteyenlerin merak ettiği en önemli hususlardan biri ödeyeceği ücret olup, burada her merkezin fiyatı farklı olabilmektedir, kliniklerin çoğunun yaklaşımı “ücreti muayeneyle belirliyoruz” şeklinde olsa da burada asıl amaç kişiyi kliniğe düşürüp orada ikna etme düşüncesidir.. Kişinin öncelikle dikkat etmesi gereken yapılan ekimin kalitesidir. Medicalart İstanbul ve Ankara kliniklerinde fiyatlar ekilen kıl kökü sayısına göre belirlenmektedir.

1 Kıl Kökü 7 TL
Şuan için fiyatlarımız kıl kökü (greft) sayısının 7 TL olduğunu belirtmeliyim. Tamamı dökülmüş olan bir kaşa 300 ile 700 greft gerekmektedir. Yani ihtiyacınız olan kıl kökü sayısı belirlenir ve buna göre ücreti tespit edilir. Bu fiyatlar 16.03.2018 tarihinde uygulanan kaş ekimi fiyatlarıdır.

Kaç Kök Kaş Ekilmeli
Kaş seyrelmesi, kaşta yara izi, kalıcı makyajın doğal görünmemesi, kalıcı makyajın renk değiştirmesi veya solması gibi sorunların çözümüğ için genellikle 300 kök ekmek yeterli olmaktadır. Tamamen dökülmüş bir erkeğe 800 köke kadar ekilebilir. Ekilecek kök sayısında çizilecek kaş alanının genişliği ve sıklık beklentisi önemlidir. En mantıklı yaklaşım 300 kök ektirip seyrek bulunursa tekrar ekilmesidir. Böylece doğru beklenti daha iyi yakalanabilir. Tekrar ekim 13-17. günler arasında ya da bir yıl sonra yapılır. İlk ekimde ekilecek kök sayısı 300 dür yani 300 limiti vardır ancak ikinci yani düzeltme ekimlerinde limit uygulaması yoktur. Kişi gelip 5 kök ektirip 35 TL verip gidebilir.

Ücretsiz Muayene İmkanı Sunuyoruz
Kurumumuz tüm hastalıkların tedavisinde olduğu gibi estetik uygulamalarda da ücretsiz muayene ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken İstanbul Bakırköy’de yer alan kliniğimizden randevu almanızdır. Kliniğimize geldiğinizde doktorlarımızla birlikte karar verebilirsiniz.

Resim Göndererek de Bilgi Alabilirsiniz
Kliniğimiz Türkiye’de bir ilke imza atarak sanal muayene uygulamasını başlatmıştır. Bir çok sağlık sorununda geçerli olan bu uygulama ile resim göndererek bilgi alabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken aşağıda yer alan formu kullanarak kaşlarınızı belirgin bir şekilde gösteren 2-3 resim göndermektir. Gelen görselleri inceleyen doktorlarımız sizlere kaş ekimi gerekip gerekmediği, beklentinizi karşılayıp karşılmayacağı, kaç kök ekilmesi gerektiği ve ne kadar bir fiyat çıkacağını belirtmektedir.

Fotoğraflarınızı 0532 574 55 36 cep telefonundan whatsapp ile veya

Sanal muayene yaptırabileceğiniz https://www.medicalart.com.tr/sanal-muayene.html sayfasından gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Sahibi
Medicalart Bilgisayar Satış Bakım Onarım